Mam już dość - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-04, 22:49   #571
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Mam już dość

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;81897756]oczywiscie ze nie widze
nie widze nic zlego w zapytaniu o cos o czym pisala w poprzednim watku bo te wszystkie watki sa o tym samym
inni sie pytaja o jej postepy w diecie, o prace, o to gdzie mieszka, czy dzis jezdzila na rowerze czy tabelke juz zrobila ,dlaczego nie moze plywac w basenie o milion innych personalnych rzeczy i to wszystko jest ok a ja sie nie moge spytac co z jej planami przeprowadzki z przed 3 miesiecy
naprawde wyciaganie brudow z innych watkow
traumatyczne pytanie
to jest poprostu smieszne ta nagonka ze smialam sie spytac o cos co bylo w innym watku gdzie cala reszta ludzi tutaj tez ciagle do jej poprzednich watkow wraca
nie wspomne ze zostalam tu zrugana ze nie znam jej calej historii i sie wypowiadam (a skad mialabym znac jak nie czytalam innych watkow) dajac mi do zrozumienia ze powinnam sie zaznajomic z jej postami na forum a teraz znowu mnie sie ruga ze smialam zapytac o przeprowadzke o ktorej pisala 3 miesiace temu wlasnie w tym watku o nie wspierajacych rodzicach o ktorych powinnam wiedziec(!) zanim skomentowalam

zaklamanie tu panuje level hard

moim zdaniem jesli tak jak tu co niektorzy twierdza lisnov jest tak powaznie zaburzona ze potrzebuje profesjonalnej pomocy to jej watki na forum powinny zostac zamkniete dla jej wlasnego dobra
nikt z nas nie jest pschiatra nie zna jej w zyciu realnym i nie wiadomo jak bardzo lisnov manipuluje faktami (czy przedstawia je tak jak ona to widzi a nie koniecznie takimi jakie sa naprawde)wiec nie wiadomo czyje rady sa tu dobre dla niej.
ja osobiscie nic zlego nie widze w moich postach
nigdy nie namawialam jej do zadnych zlych rzeczy targania sie na zycie itp
wrecz przeciwnie radzilam profesjonalna pomoc i wiecej dzialania niz gadania
uwazam ze moje rady nie sa bardziej toksyczne niz przytakiwanie i uzalanie sie nad historiami ktore nie koniecznie sa realne
moze powinnyscie sie przez chwile zastanowic kto siedzi po drugiej stronie komputera skad ta slepa wiara ze wszystko co lisnov tutaj pisze jest prawda ?
dla mnie wiekszosc jej watkow wyglada na zwykle trolowanie i wzbudzanie kontrowersji a co za tym idzie klotni na forum
jeszcze jedno
"6. Za atak na innego Użytkownika, w szczególności stosowanie wobec niego zwrotów powszechnie uważanych za obraźliwe, jak również za cytowanie postów z innych wątków niezwiązanych z tematem w celu zdeprecjonowania, wyszydzenia czy ośmieszenia Autora cytowanej wiadomości, Moderator może przyznać upomnienie lub punkty karne."
moim zdaniem moje pytanie o wyprowadzke z innego watku bylo na temat przy okazji dyskusji o jej wyprowadzce w tym watku
bylo tak samo na temat jak pisanie o jej problemach z nadwaga i innych sprawach z poprzednich watkow z ktorych nie wyciagnela zadnych wnioskow[/QUOTE]Oni pytają o TEN wątek. Nie "a w poprzednim wątku to pisałaś, że nie możesz jeździć na rowerze, a teraz możesz, dlaczego". A ty wyciągasz brudy ze STARYCH wątków.
No a jak nie widzisz różnicy to już twój problem. Biedna pokrzywdzona xfrida, poklepuje po pleckach.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 23:36   #572
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Mam już dość

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8189408 6]Mnie nie męczysz Bardzo Ci kibicuję, żałuję, że nie mogę w żaden sposób pomóc, ale masz moje wsparcie i musisz mieć świadomość, że jesteś ważna!

Czym się interesujesz? Lubisz czytać, prawda? Co ostatnio fajnego czytałaś?

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Neyra, ostatni post lisnov chyba nie pozostawia wątpliwości i pokazuje do czego to prowadzi. Liczę na reakcję.[/QUOTE]
Az sie wtrace.
To tylko I az forum.
Lisnov jest osoba chora I internetowe wspieranie choc mile nie pomoze jej realnie wyzdrowiec.
Dawanie taz osobie z zaawansowanym borderline pt wyprowadz sie z domu, idz na fitness jest potrzebne I mile ale nic nie daje.
Nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie.
Ale jesli uwazasz ,ze stan Lisnov jest taki ,ze post anonimowej uzytkowniczki zaszkodzi jej w realny sposob to nalezaloby sie skontaktowac z dziewczyna, jej rodzicami I zmusic do natychmiastowego leczenia psychiatrycznego.
A jesli nastepuje obawa o bezposrednie zagrozenie zycia to zamiast straszyc banami trzeba wzywac karetke.
Nie popadajmy w paranoje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 07:20   #573
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Oni pytają o TEN wątek. Nie "a w poprzednim wątku to pisałaś, że nie możesz jeździć na rowerze, a teraz możesz, dlaczego". A ty wyciągasz brudy ze STARYCH wątków.
No a jak nie widzisz różnicy to już twój problem. Biedna pokrzywdzona xfrida, poklepuje po pleckach.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"Co z twoimi planami wyprowadzki?" to jest brud ktory wyciągnęłam?
Nie rozsmieszaj mnie
Lisnov :jestem gruba czy ktoś mi pomoze z dietą
Ty:zalozylas o tym wątek o tym samym 2 lata temu dostałaś dużo rad Co zrobiłaś w tym kierunku?
Lisnov:chce się wyprowadzić
Ja:w wątku 3 miesiące temu pisałaś że się wyprowadzasz za pół roku co stało się z tym planem?
Nie widzę żadnej różnicy miedzy twoim pisaniem a moim
Co to za różnica miedzy "pisalas pytałaś o to samo 3 miesiące temu" a" co z twoja dieta z przed 3 miesięcy "
w dwóch przypadkach jest to pytanie o te same sprawy tylko w inny sposob z powoływaniem się na poprzednie wątki
Ona znowu zaczęła marzyć planować wyprowadzke a 3 miesiące temu już się wyprowadzala wiec pytam co się stało z tym planem
To nie jest żadne wyciąganie brudow
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 08:11   #574
Motylineczka
Raczkowanie
 
Avatar Motylineczka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 159
Dot.: Mam już dość

Do moderatorów - może zamiast dawać ostrzeżenia i bany czasowe, wreszcie warto dać bana stałego?
Regulamin jest dla wszystkich i to, że ktoś jest użytkowniczką, która jest bardzo aktywna, nie oznacza, że powinno dawać się jej mnóstwo szans.
Ignoruje prośby o pisanie poprawnie (od lat), ignoruje prośby i upomnienia o przestrzeganie regulaminu, a dalej jest na forum.
Wiele osób z mniejszymi przewinieniami wyleciało już z banem stałym, a tu nic.
Dodatkowo może warto niektóre uczestniczki usuwać z wątków - takich jak ten i uświadomienie, że nie ma konieczności udzielania się w każdym wątku na Intymnym.
Wiem z prywatnych rozmów, jak wielką krzywdę się robi takim osobom jak np. Lisnov, pisząc czasami takie rzeczy jak są tu pisane przez użytkowniczki bez empatii i bez wiedzy o chorobach psychicznych.

Lisnov, a jak poszukiwania pracy? Pomoc w temacie CV się przydała?
Motylineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 08:57   #575
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Motylineczka Pokaż wiadomość
Do moderatorów - może zamiast dawać ostrzeżenia i bany czasowe, wreszcie warto dać bana stałego?
Regulamin jest dla wszystkich i to, że ktoś jest użytkowniczką, która jest bardzo aktywna, nie oznacza, że powinno dawać się jej mnóstwo szans.
Ignoruje prośby o pisanie poprawnie (od lat), ignoruje prośby i upomnienia o przestrzeganie regulaminu, a dalej jest na forum.
Wiele osób z mniejszymi przewinieniami wyleciało już z banem stałym, a tu nic.
Dodatkowo może warto niektóre uczestniczki usuwać z wątków - takich jak ten i uświadomienie, że nie ma konieczności udzielania się w każdym wątku na Intymnym.
Wiem z prywatnych rozmów, jak wielką krzywdę się robi takim osobom jak np. Lisnov, pisząc czasami takie rzeczy jak są tu pisane przez użytkowniczki bez empatii i bez wiedzy o chorobach psychicznych.

Lisnov, a jak poszukiwania pracy? Pomoc w temacie CV się przydała?
Xfrida nie zrobila NICco by zasluzylo na bana.


To jest forum i sa tu rozne opinie.

Obowiazek glaskania po glowie kazdego uzytkownika ktory ma problem to cenzura.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 09:06   #576
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Oni pytają o TEN wątek. Nie "a w poprzednim wątku to pisałaś, że nie możesz jeździć na rowerze, a teraz możesz, dlaczego". A ty wyciągasz brudy ze STARYCH wątków.
No a jak nie widzisz różnicy to już twój problem. Biedna pokrzywdzona xfrida, poklepuje po pleckach.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Akurat się nie zgodzę.

Sama zapytałam "jak twoja dieta" i "czy wyprowadziłaś się już", co było w poprzednim wątku.

A ostrzeżenia nie dostałam.

Chodzi raczej o styl wypowiedzi xfridy, niż o wyciągniecie czegoś z poprzedniego wątku. Ona to robi złośliwie, dając do zrozumienia, że lisnov nic nie robi i nie zrobi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 09:07   #577
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Mam już dość

Ale fakt, na bana stałego w tym wątku nie zasłużyła moim zdaniem. Powinna po prostu się z niego ewakuować, jeśli jej tak przeszkadza autorka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-05, 09:07   #578
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Akurat się nie zgodzę.

Sama zapytałam "jak twoja dieta" i "czy wyprowadziłaś się już", co było w poprzednim wątku.

A ostrzeżenia nie dostałam.

Chodzi raczej o styl wypowiedzi xfridy, niż o wyciągniecie czegoś z poprzedniego wątku. Ona to robi złośliwie, dając do zrozumienia, że lisnov nic nie robi i nie zrobi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie, mnie bardziej uderzyly te komentarze o tym, ze jej matka juz wie z kim ma do czynienia i dlatego tak ja traktuje.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 09:09   #579
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Mam już dość

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8190388 6]Dokladnie, mnie bardziej uderzyly te komentarze o tym, ze jej matka juz wie z kim ma do czynienia i dlatego tak ja traktuje.[/QUOTE]A, zapomniałam. Tak, to było poniżej poziomu krytyki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 09:28   #580
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mam już dość

No straszne ze stwierdziłam że jej matka może już nie brać serio jej planów kiedy tutaj na forum widać że na planach się kończy
Nie napisałam że wie z kim ma do czynienia
Nie przekecaj mojej wypowiedzi
Napisalam ze na miejscu jej rodziców też bym była zmęczona ta sytuacja co jest w tym takiego okropnego
Czy jej rodzice nie mają prawa mieć dosyć?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 09:33   #581
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Motylineczka Pokaż wiadomość
Do moderatorów - może zamiast dawać ostrzeżenia i bany czasowe, wreszcie warto dać bana stałego?
Regulamin jest dla wszystkich i to, że ktoś jest użytkowniczką, która jest bardzo aktywna, nie oznacza, że powinno dawać się jej mnóstwo szans.
Ignoruje prośby o pisanie poprawnie (od lat), ignoruje prośby i upomnienia o przestrzeganie regulaminu, a dalej jest na forum.
Wiele osób z mniejszymi przewinieniami wyleciało już z banem stałym, a tu nic.
Dodatkowo może warto niektóre uczestniczki usuwać z wątków - takich jak ten i uświadomienie, że nie ma konieczności udzielania się w każdym wątku na Intymnym.
Wiem z prywatnych rozmów, jak wielką krzywdę się robi takim osobom jak np. Lisnov, pisząc czasami takie rzeczy jak są tu pisane przez użytkowniczki bez empatii i bez wiedzy o chorobach psychicznych.


Niech moderacja w końcu zajmie stanowisko. Wte albo wewte. Kolejne "ostatnie ostrzeżenia", "pisemne upomnienia", chociaż upominana osoba nic sobie z tego nie robi i mówi wprost, że nie widzi w swoim postępowaniu nic złego. Czemu to ma służyć?

Wiem, że nie jestem jedyną osobą, która zauważyła nierówne traktowanie forumowiczów. Niektórym wolno więcej, inni dostają kartki za byle kupę (dosłownie - wykropkowany wulgaryzm jednej wizażanki dostał kartkę, niewykropkowany wulgaryzm innej został jedynie z posta usunięty. A to taki najbardziej lajtoway przykład).

Jeżeli moderacja uważa, że xfrida nie robi nic złego - zdejmijcie punkty i weźcie moralną odpowiedzialność za to co robicie. I nie, nie chodzi tylko o lisnov, bo - jak słusznie Hiro podkreśla - wizaż to nie jest forum działkowców z zalesia mniejszego, tylko jeden z największych polskich portali odwiedzany codziennie przez tysiące osób. Ma siłę opiniotwórczą, więc tym bardziej trzeba podchodzić odpowiedzialnie do tego co i gdzie się pisze.

Brak jakiejkolwiek reakcji od wczoraj, po zignorowaniu kolejnych "ostatnich ostrzeżeń i najostatniejszych upomnień" jest kuriozalny.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-05, 09:48   #582
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Mam już dość

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;81904591]No straszne ze stwierdziłam że jej matka może już nie brać serio jej planów kiedy tutaj na forum widać że na planach się kończy
Nie napisałam że wie z kim ma do czynienia
Nie przekecaj mojej wypowiedzi
Napisalam ze na miejscu jej rodziców też bym była zmęczona ta sytuacja co jest w tym takiego okropnego
Czy jej rodzice nie mają prawa mieć dosyć?[/QUOTE]
Rodzice mają prawo mieć dosc. Nie mają za to prawa stosować przemocy psychicznej, którą stosują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 10:11   #583
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mam już dość

Nigdzie nie napisalam ze maja do tego prawo
Moja wypowiedz dotyczyla tego ze lisnov narzekala ze matka ja nie wspiera i nie jest zainteresowana jej tabelka
Napisalam ze jej matka może nie być tym zainteresowana bo słyszała to już 100 tyś razy i nic poza tabelkami i planami się nie zmieniło wiec straciła zainteresowanie
Nie napisałam że ma prawo ja obrażać i dręczyc psychicznie ale ze nie znamy historii ze strony rodziców i nie wiemy jak.lisnov odnosi się do nich i dlaczego im nerwy czasami puszczają
Chce tylko zaznaczyć że sytuacja nie jest tak czarno biała jak tu się próbuje wmówić
To jest złożony problem dotyczy całej rodziny .podejrzewam że jej rodzice też potrzebują wsparcia i pomocy psychologa mając dziecko z tyloma zaburzeniami
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 11:35   #584
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mam już dość

Alescie wsiadły na Fridę,rozwalacie wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 11:39   #585
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Alescie wsiadły na Fridę,rozwalacie wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Typowe na wizażu...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 12:20   #586
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Mam już dość

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8190479 6]

Niech moderacja w końcu zajmie stanowisko. Wte albo wewte. Kolejne "ostatnie ostrzeżenia", "pisemne upomnienia", chociaż upominana osoba nic sobie z tego nie robi i mówi wprost, że nie widzi w swoim postępowaniu nic złego. Czemu to ma służyć?

Wiem, że nie jestem jedyną osobą, która zauważyła nierówne traktowanie forumowiczów. Niektórym wolno więcej, inni dostają kartki za byle kupę (dosłownie - wykropkowany wulgaryzm jednej wizażanki dostał kartkę, niewykropkowany wulgaryzm innej został jedynie z posta usunięty. A to taki najbardziej lajtoway przykład).

Jeżeli moderacja uważa, że xfrida nie robi nic złego - zdejmijcie punkty i weźcie moralną odpowiedzialność za to co robicie. I nie, nie chodzi tylko o lisnov, bo - jak słusznie Hiro podkreśla - wizaż to nie jest forum działkowców z zalesia mniejszego, tylko jeden z największych polskich portali odwiedzany codziennie przez tysiące osób. Ma siłę opiniotwórczą, więc tym bardziej trzeba podchodzić odpowiedzialnie do tego co i gdzie się pisze.

Brak jakiejkolwiek reakcji od wczoraj, po zignorowaniu kolejnych "ostatnich ostrzeżeń i najostatniejszych upomnień" jest kuriozalny.[/QUOTE]

Osoba, która jest moderatorem jak najbardziej powinna wszystkich traktować równo. Tutaj jest od sasa do lasa, moderowanie zawalone i niestety nie zamierzają wprowadzić jakichkolwiek zmian- choćby zatrudnienie nowych moderatorek, które będą bardziej kompetentne, dlatego nic się nie zdziała już w tym temacie.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2018-03-05 o 12:23
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 12:28   #587
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Tolvaj Pokaż wiadomość
Ponawiam moje pytanie:

lisnov, czy interesowałaś się oddziałem leczenia zaburzeń osobowości w Krakowie? Leczenie półroczne na NFZ.
Słyszałam o nim, czytałam wiele i w końcu nawet się nie starałam. Podobno ciężko się tam dostać. Chyba, że mówimy o innych oddziałach.
Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Lisnov, powiedz mi prosze, czy spotkania z psychologiem (terapeuta?) maja jakis cel do wypracowania? Co to za rodzaj spotkan? Terapia? Wsparcie? Porada psych? Jak czesto?
Nie mam terapii. Cały czas czekam, może się coś zwolni
Cytat:
Napisane przez Motylineczka Pokaż wiadomość

Lisnov, a jak poszukiwania pracy? Pomoc w temacie CV się przydała?
Tak, bardzo dziękuję.
[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8190388 6]Dokladnie, mnie bardziej uderzyly te komentarze o tym, ze jej matka juz wie z kim ma do czynienia i dlatego tak ja traktuje.[/QUOTE]
xFrida ma tu racje. Zostawcie ją w spokoju, bo ja naprawdę nie czuję się urażona. Co innego, że czuję się jak kompletne gówno i nic mnie nie jest w stanie urazić.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 12:31   #588
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość

xFrida ma tu racje. Zostawcie ją w spokoju, bo ja naprawdę nie czuję się urażona. Co innego, że czuję się jak kompletne gówno i nic mnie nie jest w stanie urazić.
niemniej jednak nikt nie ma prawa Cię dodatkowo kopać, nawet jeśli myślisz że nic nie jest w stanie Cię urazić.

patrzyłaś coś na ogłoszenia? o pracy?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 12:39   #589
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Mam już dość

Nie, nie ma racji i nie możesz tak o sobie myśleć. Jesteś tak samo wartościowa jak każdy z nas, i również jesteś jedyna w swoim rodzaju w całym wszechświecie. Bez Ciebie nie byłby taki sam

Jest Ci trudno, bo zachorowałaś, na wiele rzeczy nie miałaś wpływu. Ale wyjdziesz z tego, będziesz szczęśliwą, wspaniałą kobietą, dzielącą sie z innymi również swoją czytelniczą pasją

Myślałaś o takim wolontariacie w bibliotece?

Edytowane przez 3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Czas edycji: 2018-03-05 o 12:41
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-05, 12:47   #590
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mam już dość

Moderator powinien być ponad podziałami nie powinien kierować się swoimi antypatiami czy brać temat personalnie
W tym temacie nie napisalam nic nowego co ktoś już przede mną nie napisał
Nie tylko ja mam takie odczucia na temat lisnov i kilka osob w tym wątku również przytaczalo fakty z innych wątków
Wogole moja pierwsza wypowiedź w tym wątku nie była dokladnie w tym wątku
Wątki zostały połączone.
Nie wiedziałam kim jest lisnov nie znałam jej historii wypowiedziałam się w jej temacie na podstawie tego co napisala wlasnie w tym osobnym wątku
Zostałam za to zgłoszona do moderatora ze śmiem się wypowiadać ze mnie też 29 letnie dziecko które nie pracuje i wymyśl a wymówki zeby pracy nie podjąć pracy by denerwowalo
Ktoś mnie pouczył ze nie powinnam się wypowiadać jak nie znam sprawy
Wtf?
Jak mam znać sprawę?nie szukam w jej poprzednich wątkach informacji bo niby tego wywlekac nie można a hak się wypowiadasz co do wątku w którym nic na temat poprzednich wątków nie ma to jak możesz o tum wiedzieć
Więc zadałem sobie trud i poczytałam
I coraz bardziej jestem zdziwiona ze jej wątki są ciagle na forum
Ponieważ tak naprawdę jej wątki są kontrowersyjne nie wiadomo czy wogole jest to naprawdę realna zaburzona osoba czy ktoś sobie jaja robi i nakręca tematy prowokując do kłótni
Do tego przekrecza fakty "zapomina " co pisała a jak się jej to wytknie to się wychodzi na nieczulego brutala ktory nie rozumie chorych i zasługuje na bana
Ktoś kto kręci -nie ma ponoć zadnych znajomych nikt by po niej nie płakał bo nikt nie wie ze zyje jednocześnie obawia się że zostanie rozpoznany na forum
Chwila zastanowienia...dlaczego się tego obawia?być może pomija niewygodne fakty i ktoś kto ja zna mógłby je wywlec na światło dzienne i orzez to zmienić kompletnie to jak autorka jest postrzegana
Niejednokrotnie na forum zdarzały się sytuacje gdzie ktoś opisywał zdarzenie(zwiazek) robil za ofiarę i kazdy mu współczul a pozniej jego partner wchodził na forum i przedstawiał sytuację z drogiej strony i wszystko wyglądało inaczej
Moim zdaniem po to jest forum zeby można było napisać jak to się widzi z innej perspektywy ocenić na chłodno itp
To nie jest forum na którym przesiadka specjaliści tylko normalni ludzie tacy jak ja
Jeśli moderator uważa że lisnov jest osoba chora wymagająca leczenia której moje posty (rzucające spojrzenie z innej perspektywy) mogą zaszkodzić- nie wiem jakim cudem bo nigdy jej nie ponizalam nie namawialam do niczego zlego -to powinna usunąć jej wątki albo połączyć je w jeden wielki 1000 stronny watek zeby kazdy mógł ocenić sytuację z każdej strony a nie z wyrywkowych informacji w każdym nowym wątku.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 12:51   #591
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Mam już dość

No ja cięż â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠e . Tak, lisnov będzie myśleć, że xfrida ma rację, bo ma problemy, to po pierwsze, a po drugie do takiego traktowania jest przyzwyczajona. Tak właśnie ją traktują rodzice.



Nie mam zamiaru tłumaczyć fridzie, że nic nie usprawiedliwia przemocy, bo to bez sensu. Jakie ma podejscie, udowodniła między innymi w wątku o klapsach (właściwie nie, udowadnia to niemal w każdym). To chyba wiele mówi?



Kopcie się z nią dalej. Ona nigdy nie zrozumie, co robi. Jeżeli osoba z problemem zaczyna pisać coraz bardziej rozpaczliwie posty, a moderacja nadal nie usuwa z wątku osoby której wypowiedzi są wyraźnym oskarżaniem, demotywowaniem i xxx, to czy jest w stanie wziąć odpowiedzialność za to, co może się stać z osobą po drugiej stronie? Pytałam już trzepotki i nie uzyskałam odpowiedzi, jak jej z tą świadomością.



Ja â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠e . Bana dostała onna88, która była po prostu mecząca, nic poza tym. Co musiałaby zrobić frida?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-03-05 o 21:44 Powód: Słownictwo.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 12:52   #592
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Mam już dość

Za co właściwie dostała bana onna ? Jestem ciekawa, bo nie widzę z jej postów przyczyny do bana.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2018-03-05 o 12:58
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 12:55   #593
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
No ja cięż â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠e . Tak, lisnov będzie myśleć, że xfrida ma rację, bo ma problemy, to po pierwsze, a po drugie do takiego traktowania jest przyzwyczajona. Tak właśnie ją traktują rodzice.



Nie mam zamiaru tłumaczyć fridzie, że nic nie usprawiedliwia przemocy, bo ona tego nie przyjmie do wiadomości. Jakie ma podejscie, udowodniła to między innymi w wątku o klapsach (właściwie nie, udowadnia to niemal w każdym). To chyba wiele mówi?



Kopcie się z nią dalej. Ona nigdy nie zrozumie, co robi. Jeżeli osoba z problemem zaczyna pisać coraz bardziej rozpaczliwie posty, a moderacja nadal nie usuwa z wątku osoby której wypowiedzi są wyraźnym oskarżaniem, demotywowaniem i xxx, to czy jest w stanie wziąć odpowiedzialność za to, co może się stać z osobą po drugiej stronie? Pytałam już trzepotki i nie uzyskałam odpowiedzi, jak jej z tą świadomością.



Ja â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠e . Bana dostała onna88, która była po prostu mecząca, nic poza tym. Co musiałaby zrobić frida?
Nie ogarniam dlaczego w tej sytuacji moderacja jej tych punktów po prostu nie zdejmie. Przecież to stanie w rozkroku i ignorowanie wszystkiego, co się od wczoraj pojawia jest kuriozalne.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;81911276]Za co właściwie dostała badana onna ?[/QUOTE]

Chyba za trolowanie i rozwalanie wątków offtopami o sobie. Była męcząca, niereformowalna ale nie tak szkodliwa społecznie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-03-05 o 21:45 Powód: Słownictwo w cytacie.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 12:58   #594
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Mam już dość

Szkodliwa społecznie to w ogóle nie była. Po prostu męczyła. Widać to poważniejszy powód do wykluczenia z forum
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 13:01   #595
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Mam już dość

O matko, ja męczę ludzi. Dostanę bana?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 13:02   #596
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
O matko, ja męczę ludzi. Dostanę bana?

Nikogo nie męczysz. Piszesz w swoim wątku prosząc o poradę. Normalne zachowanie
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 13:04   #597
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Słyszałam o nim, czytałam wiele i w końcu nawet się nie starałam. Podobno ciężko się tam dostać. Chyba, że mówimy o innych oddziałach.

Nie mam terapii. Cały czas czekam, może się coś zwolni

Tak, bardzo dziękuję.

xFrida ma tu racje. Zostawcie ją w spokoju, bo ja naprawdę nie czuję się urażona. Co innego, że czuję się jak kompletne gówno i nic mnie nie jest w stanie urazić.
Lisnov, naprawde, ona nie ma racji. Przerabialismy juz temat twojej rodziny i z tego co piszesz, twoja matka niejednokrotnie zachowywala sie jak toksyczny rodzic. Prosze nie daj sobie wmowic, ze twoja mama dobrze postepuje.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 13:11   #598
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Mam już dość

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8191161 1]Lisnov, naprawde, ona nie ma racji. Przerabialismy juz temat twojej rodziny i z tego co piszesz, twoja matka niejednokrotnie zachowywala sie jak toksyczny rodzic. Prosze nie daj sobie wmowic, ze twoja mama dobrze postepuje.[/QUOTE]

Dlaczego moja mama twierdzi, że wychowała mnie najlepiej na świecie i dała mi wszystko i odejmowała sobie od ust (prawda), bylebym tylko miała dobrze? Byłam najbardziej rozpieszczanym dzieckiem w rodzinie. U mamy w domu było biednie, bardzo chciała mieć lalkę, na którą jej rodziców nie było stać i stąd też jej postawa, że my nie będziemy po kieszeniach szukać groszy na bochenek chleba.

Naprawdę można nazwać taką kobietę toksyczną? Może trochę przedobrzyła, może była nadopiekuńcza, za bardzo mnie wyręczała we wszystkim. Bardzo długo panowała zasada, że ja się uczę i nic nie robię w domu. Może to to? Ale znajdźmy inne słowo niż "toksyczna". Toksyczność kojarzy mi się z alkoholem, biciem, poniżaniem.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 13:14   #599
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Dlaczego moja mama twierdzi, że wychowała mnie najlepiej na świecie i dała mi wszystko i odejmowała sobie od ust (prawda), bylebym tylko miała dobrze? Byłam najbardziej rozpieszczanym dzieckiem w rodzinie. U mamy w domu było biednie, bardzo chciała mieć lalkę, na którą jej rodziców nie było stać i stąd też jej postawa, że my nie będziemy po kieszeniach szukać groszy na bochenek chleba.

Naprawdę można nazwać taką kobietę toksyczną? Może trochę przedobrzyła, może była nadopiekuńcza, za bardzo mnie wyręczała we wszystkim. Bardzo długo panowała zasada, że ja się uczę i nic nie robię w domu. Może to to? Ale znajdźmy inne słowo niż "toksyczna". Toksyczność kojarzy mi się z alkoholem, biciem, poniżaniem.
Czytałaś książkę "Toksyczni rodzice"? Jeśli nie to koniecznie przeczytaj. Toksyczność to absolutnie nie tylko alkohol i przemoc fizyczna!!!
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 13:16   #600
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mam już dość

Lisnov,samo to że mama nie pozwala Ci gotować to już coś nie halo.skrzywdzila Cię tym wręczaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-10 17:16:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.