Jaka wyciskarka do soków? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-27, 20:47   #451
rudykurczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Czy da sie kupic w miare przyzwoita wyciskarke do 300 czy lepiej odpuścić i wziąć sokowirówke poniżej 200 z silnikiem 800 wat (na oku berlinger i clatronic).

Do 300zl (+50)z wyciskarek widzialam np botti pc, lucznika czy sewerina, drozsza byla z berlingera

Warzywa i owoce uzywane to buraki, marchew, jablko, gruszki itd, jak posmakuje mi to zieleninka. Chce brac codziennie do pracy sok zamiast kupowac napoje, kubusie czy hortexy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rudykurczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 11:53   #452
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Huroma można kupić za 1250
o, który model tyle kosztuje? ja najtaniej widziałam po 1500
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 21:35   #453
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Chyba w Korei.
wiec to jeden grzyb, i tak wschód . Z tym ,że jakośc japońska od taniej chińskiej jest lepsza


Cytat:
Napisane przez karoljna Pokaż wiadomość
Dzięki! Argument o mniejszej ilości części do mycia bardzo mnie przekonuje
po użyciu warto przepłukać, bo zaschnięte owoce to nic fajnego, a duże częscio ładuję do zmywarki, jeżeli plastik jest z dobrego komponentu to się po praniu nie zmatowi , nie porysuje.

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
eldom kosztuje 1300 zł, wolałabym dołożyć 200 i kupić huroma z niższej półki...
co to niby znaczy z niższej półki? używany??? chyba żartujesz, za 1600zł masz nowe muke 2g, a 3000zł za huroma to tylko dla szpanu
alabio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 09:47   #454
doszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 9
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
o, który model tyle kosztuje? ja najtaniej widziałam po 1500
Np. Hurom HB
koszt około 1200zł
Teraz jest jakaś promocja i jest przeceniony kilka dyszek
Albo Hurom HQ za ok 1400zł
Porządna wyciskarka to jednak spory wydatek ale moim zdaniem warto zainwestować zwłaszcza że Ci posłuży długie lata.

Tutaj masz linka do stronki z huromem za 1300 xxx są też takie za ponad dwa tysiaki, ale to zależy czego oczekujesz od wyciskarki, bo moim zdaniem ta podstawowa wersja huroma jest w zupełności wystarczająca dla przeciętnego użytkownika (np.dla mnie bo sama taką mam ) Nie tnie się, miażdy ładnie owoce, nie nagrzewa się .... Z tego co widziałam jest też tam wyciskarka matstone za 880 zł a to też całkiem dobra firma
alabio, Na tej xxx też jest hurom za 1200 więc nie wiem skąd wzięłaś info, że trzy tysiaki kosztuje :P

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-18 o 12:18 Powód: Link.
doszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 14:44   #455
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez alabio Pokaż wiadomość
co to niby znaczy z niższej półki? używany??? chyba żartujesz, za 1600zł masz nowe muke 2g, a 3000zł za huroma to tylko dla szpanu
z niższej półki cenowej moja droga. muke super opcja, jak ktoś lubi być oszukiwany - jak już wspominałam, "japońska" jakość z Chin.
hurom nie kosztuje 3000 zł tak swoją drogą, jak już musisz tu wrzucać reklamy muke mimo że zwracałam Ci już na to uwagę to chociaż się doinformuj zanim rzucisz takim tekstem :/

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------



pomijając te głupie dyskusje - tak sobie ostatnio dogadzałam: sok z mango i ananasa, cytryna plus biały rum
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 11:42   #456
szpawel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Witam,
Waham się nad zakupem wyciskarki. Mogę wydać do 1500 zł i w tej cenie znalazłem dwa produkty które zwróciły moją uwagę:
-HUROM HE (HU-500)
-KUVINGS SILENT JUICER

Może ktoś jest posiadaczem któregoś z tych modeli i może się wypowiedzieć i coś doradzić. Będę wdzięczny za każdą opinię.
szpawel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 16:40   #457
milandia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Hurom ma gwarancję 10 lat ale na silnik, na części jest 2 letnia .Może ciebie tez wprowadzili w błąd jak niejedną osobę..

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
Moja przyjaciołka ma tego Kuvingsa i jest dokładnie tak jak opisujesz, z burakiem też, trzeba kroic bo zacina, więc jeden pies.
Ja mam Kuvingsa już 2 lata wrzucam buraki w całości i nie zacina. Po to jest mocniejszy silnik żeby sb radził z twardymi warzywami wrzucanymi w całości
milandia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 19:49   #458
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

no tak właśnie myślałam że po to jest, plus duży wlot żeby się dało wrzucać całe - najwyraźniej to chwyt reklamowy, bo nie zawsze daje sobie radę

mnie tam hurom w błąd nie wprowadził, jak kupowałam wyraźnie było napisane na co jest ile lat gwarancji. lepsza jest gwarancja typu "odeślij po dwóch latach do producenta to ją przedłużymy"? to jest dopiero wprowadzanie w błąd, bo ta informacja jest podobno zawarta gdzieś w dołączonej instrukcji :/ nie pamiętam już która firma taką ma, ale jedna z tych tańszych co oferują po 10 lat
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 22:44   #459
calyps
Przyczajenie
 
Avatar calyps
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

iwonki42 ale cuda robisz! skąd bierzesz przepisy?
calyps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 12:03   #460
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Dziękuję przepisy wymyślam sama, bazuje tylko na klasycznych koktajlach zmieniając po prostu składniki. Wczoraj robiłam bardzo podobny koktajl, zmieniłam tylko alkohol na tequilę, a zamiast cytryny dodałam limonkę - też był super:



---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

niestety limonki na garnish już nie wystarczyło, więc znowu niskobudżetowa wersja
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 14:24   #461
El_Polako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
eldom kosztuje 1300 zł, wolałabym dołożyć 200 i kupić huroma z niższej półki...
A możesz powiedzieć dlaczego, jakieś argumenty inne niż że to najlepsza marka według Ciebie bo widzę, że co post to ciągle tylko hurom i hurom. Rozumiem że widziałaś jak działa te konkretny eldom i masz skale porównawczą,bo ja się przyglądam parametrom i są one bardzo zachęcajace - 300 WAT, 37 obrotów na min a z tego co widzę to hurom dajmy na to HU-500 to 150 wat i 70 obrotów na minute, inne modele nawet te droższe wcale nie lepie niz Eldom, produkcja i tego i tego Chiny plus czesc Huroma Korea, wiec mozesz wyjasnic dlaczego lepiej wziac slabszy model Huroma niz tem konkretny Eldom PJ1000?
El_Polako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 14:26   #462
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

A dlaczego niektórzy ludzie wolą sobie kupić starszego iPhone'a, który ma słabsze parametry niż najnowsze modele nieznanych marek które są w teorii lepsze, bo na papierze mają lepsze parametry? Odpowiedz sobie na to pytanie i wtedy może zrozumiesz dlaczego ja OSOBIŚCIE wybrałabym "słabszy" model Huroma - znam markę i wiem że jest dobra. Inne argumenty niż taki nie są mi potrzebne, to jest forum na którym dzielimy się SUBIEKTYWNYMI wrażeniami z użytkowania - Twoje suche dane ze strony producenta nie przekonałaby mnie do wybrania produktu niewiadomego pochodzenia.
Nigdzie nie napisałam że tak trzeba zrobić, tylko że ja bym tak zrobiła - naucz się czytać ze zrozumieniem.
btw, aż tak Cię zabolało że ktoś jest zadowolony z wyciskarki że aż zakładasz konto żeby tylko uratować "dobre imię" Eldoma? to trochę dziwne...

Edytowane przez iwonki42
Czas edycji: 2016-09-12 o 14:59 Powód: dopisek
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 12:23   #463
El_Polako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Uwielbiam teksty czytaj ze zrozumieniem, sam bym mógł przytoczyć taki tekst w stosunku do Twojej wypowiedzi, zauważ że zapytałem Cię o jakiś argument dlaczego ten sprzęt a nie inny. I nie, nie zakładam tu konta żeby bronić dobrego imienia Eldom, po prostu jestem na etapie wyboru wyciskarki i dlatego założyłem konto bo trafiłem na ten wątek i dlatego, że właśnie teraz mam zamiar ją kupić to dlatego właśnie teraz założyłem konto, chyba logiczne prawda? Nie znam się mocno na sprzęcie AGD i dlatego zawsze przed zakupem czegoś konkretnego staram się wczytać tu i tam ale twierdzenie, że Eldom to nieznane pochodzenie świadczy tylko o tym, że ślepo zapatrzona jesteś w jedną markę, a Twój, komentarz o Iphonie tylko mnie w tym utwierdza. Rozumiem, że w takim razie na parametry nie ma co patrzeć, bo według Ciebie to nie jest wyznacznik. Nie twierdze,że kupie Eldoma, stać mnie na Huroma ale jeżeli nie zobaczę różnicy to nie wiem dlaczego mam dokładać 1000 do Huroma HH 2G. A jeszcze co do zakładania konta to idąc Twoim tokiem myślenia sam mógłbym Ci zarzucić, że jesteś tu aby zachwalać jedną markę.
El_Polako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 14:10   #464
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 967
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

To Iphony też już soki wyciskają ?

Fakt wyszedł właśnie nowy model 7
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 02:57   #465
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez El_Polako Pokaż wiadomość
Uwielbiam teksty czytaj ze zrozumieniem, sam bym mógł przytoczyć taki tekst w stosunku do Twojej wypowiedzi, zauważ że zapytałem Cię o jakiś argument dlaczego ten sprzęt a nie inny. I nie, nie zakładam tu konta żeby bronić dobrego imienia Eldom, po prostu jestem na etapie wyboru wyciskarki i dlatego założyłem konto bo trafiłem na ten wątek i dlatego, że właśnie teraz mam zamiar ją kupić to dlatego właśnie teraz założyłem konto, chyba logiczne prawda? Nie znam się mocno na sprzęcie AGD i dlatego zawsze przed zakupem czegoś konkretnego staram się wczytać tu i tam ale twierdzenie, że Eldom to nieznane pochodzenie świadczy tylko o tym, że ślepo zapatrzona jesteś w jedną markę, a Twój, komentarz o Iphonie tylko mnie w tym utwierdza. Rozumiem, że w takim razie na parametry nie ma co patrzeć, bo według Ciebie to nie jest wyznacznik. Nie twierdze,że kupie Eldoma, stać mnie na Huroma ale jeżeli nie zobaczę różnicy to nie wiem dlaczego mam dokładać 1000 do Huroma HH 2G. A jeszcze co do zakładania konta to idąc Twoim tokiem myślenia sam mógłbym Ci zarzucić, że jesteś tu aby zachwalać jedną markę.
napisałam już że dla mnie argumentem jest to że ja jestem zadowolona, nie muszę się nikomu tłumaczyć ze swojej opinii.
jeżeli chcesz kupować sprzęt na podstawie samych parametrów to po co Ci forum, szybciej będzie porównać parametry w sklepie i wybrać najmocniejszy sprzęt za najmniejsze pieniądze.
Eldom wiarygodnym źródłem? czyli Twoim zdaniem firma która jest polska, twierdzi że produkty także są polskie a produkuje w Chinach jest w porządku? argument że wszyscy tak robią sobie daruj, już go znam - i nie, nie wszyscy. z dwojga złego już lepiej wziąć jakiegoś Berlingera, który przynajmniej kosztuje tyle ile jest wart, a nie 1200 zł.
nie powiedziałam że parametry nie są wyznacznikiem - są jednym z nich, ale nie tylko one mają znaczenie, przynajmniej dla mnie - w przypadku wyciskarek radzę zwrócić uwagę na tworzywa użyte do produkcji
Pamiętaj o tym że forum służy do dzielenia się opinią - SWOJĄ.
co do iPhone'a - to przykład mający na celu wytłumaczenie ludzkiego rozumowania, uważam że jest dobry bo powszechnie wiadomo że iPhone'y mają dużo słabsze parametry od swoich konkurentów, a mimo tego działają świetnie i ludzie je kupują, z różnych względów - sama niezbyt lubię, więc nie kupuję produktów Apple, co nie zmienia faktu że są one dobre, iOS bije Androida na głowę.

co do konta - ok, oby tak było. jeżeli zamierzasz tu reklamować produkty to szybko zostanie to zdemaskowane, przejrzyj cały wątek

Edytowane przez iwonki42
Czas edycji: 2016-09-14 o 02:59 Powód: błąd
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 17:53   #466
RenaCz
Przyczajenie
 
Avatar RenaCz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 18
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja mam Kuvings'a i tylko na jego temat moge sie wypowiadać bo dobrze znam tą wyciskarkę jest już ze mną 2-3 lata
największa zaletą jest chyba długi okres gwarancji 10 lat i możliwość wymiany wszystkich uszczelek (koszt ok. 30-50zł), jeśli zaszłaby taka potrzeba. Więcej o tym modelu tu:
xxx
__________________
Zapraszam na:stylowoizdrowo.pl

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-07 o 13:11 Powód: Reklama bloga.
RenaCz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 08:46   #467
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ma ktoś z Was MPM MSO-12M? Zastanawiam się nad zakupem i chciałabym usłyszeć jakieś opinie
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 09:20   #468
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja po blisko roku mogę tylko potwierdzić, ze uwielbiam swojego Huroma Owszem, czasem się zacina (przy dużych kawałkach marchewki i buraka), ale za to świetnie sobie radzi z wszystkimi włóknami - wrzucam cały jarmuż, całe kawałki imbiru, mrożone owoce, twarde orzechy, granaty, w sumie wszystko, co mi do głowy przyjdzie. Uwielbiam opcję łatwego przełączania między klarownym sokiem a musem (jeden ruch na przekładni).
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 10:59   #469
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Soso, a jaki to model dokładnie?
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 13:35   #470
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

potwierdzam to o włóknistych, na luzie wszystko wyciska
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 19:55   #471
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Soso, a jaki to model dokładnie?
Mam model HH 2G kupiony bodaj w listopadzie zeszłego roku
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 14:21   #472
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mam model HH 2G kupiony bodaj w listopadzie zeszłego roku
ja tez mam ten model, potwierdzam - jest rewelacyjna! rodzice znów maja bardzo podobnego z wygladu kuvingsa ale jest trudniejszy w czyszczeniu i nie daje rady z wszystkimi warzywami bo ciagle się zatrzymuje i przez to nie chce im się go używać
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 17:49   #473
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja póki co kupiłam tańszą, Severin, jeśli się nie mylę. Chciałam sprawdzić, czy faktycznie będę często robić te soczki, a nie wydam 1-2 tysiące, a po tygodniu się okaże, że soczki mi się znudziły póki co codziennie robię
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 17:56   #474
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 967
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Ja póki co kupiłam tańszą, Severin, jeśli się nie mylę. Chciałam sprawdzić, czy faktycznie będę często robić te soczki, a nie wydam 1-2 tysiące, a po tygodniu się okaże, że soczki mi się znudziły póki co codziennie robię
Smacznego
a3389c1658f289371e9f53ba70ebd6b73c85f48f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 12:19   #475
lyssie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 114
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Aktualnie jestem posiadaczką wyciskarki firmy Tefal i nie jestem do końca z niej zadowolona. Soki super ale jest problematyczna w czyszczeniu ;/ Poza tym zostawia sporo odpadu. Postanowilam ją sprzedać oraz kupić sobie coś nowego , tym razem porządniejszego. Budżet mam w okolicach 3-3500 zł.
Co sądzicie o tym rodzaju
https://www.eujuicers.pl/wyciskarka-angel-5500 - jak z czyszczeniem? Bo normalnie to szorowanie sitka mnie dobija.
lyssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 11:46   #476
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

ja np robię tak że przepłukuję swojego Huroma wodą, zlatuje do zbiorniczka i potem nie ma problemów z czyszczeniem sitka, szczoteczką ewentualnie jakby coś zostało i pod bieżącą wodą. Angela nie znam nie używałam ale są podobno dobre, z tym że nie na każdą kieszeń i też wydaje się taki większy

Edytowane przez iwonki42
Czas edycji: 2016-10-14 o 11:50
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 13:14   #477
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez lyssie Pokaż wiadomość
Aktualnie jestem posiadaczką wyciskarki firmy Tefal i nie jestem do końca z niej zadowolona. Soki super ale jest problematyczna w czyszczeniu ;/ Poza tym zostawia sporo odpadu. Postanowilam ją sprzedać oraz kupić sobie coś nowego , tym razem porządniejszego. Budżet mam w okolicach 3-3500 zł.
Co sądzicie o tym rodzaju
https://www.eujuicers.pl/wyciskarka-angel-5500 - jak z czyszczeniem? Bo normalnie to szorowanie sitka mnie dobija.

Ktoś na wątku ma Angela
Dużym plusem tej wyciskarki jest to, że jest metalowa i można ją myć w zmywarce. Brakuje mi tego w Hurom. Wydaje mi się, że nie ma uszczelek, a to jest element, który się zużywa (ja wymieniałam po dwóch latach). Uszczelki powinno się wyciągać przy każdym myciu, bo zostają pod nimi resztki - dodatkowa praca.


Tutaj masz pokazane wszystkie elementy: http://sklep.puregreen.pl/wyciskarka...ngel-7500.html Sitko też ma i mycie go jest też dość uciążliwe, bo jest wąskie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 16:57   #478
VeraVena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Dziewczyny, ja też przymierzam się do wyciskarki do soków, poczytałam trochę Wasze opinie. Widzę, że wiele z Was jest zadowolona z HUROM, więc rozważam zakup. Przeczesując internet natknęłam się również na wyciskarkę firmy SANA - również produkowana w Korei. Ma też 10 lat gwarancji na silnik i 5 lat na części. Podobno zajmuje mało miejsca i łatwo ją myć (to dal mnie jedna z najważniejszych rzeczy). Czy któraś z Was może miała do czynienia z wyciskarką tej firmy? Nie linkuję bo tu zdaje się nie wolno. Będę wdzięczna za opinie
VeraVena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 13:08   #479
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Wiele z nas ma Hurom bo to dobry wybór. Powiem tak, z mojego doświadczenia. Też kupiłam swoją na podstawie szukania na forach. Moja jest na tyle dobra i użyteczna, nie sprawia mi problemów, że używanie jej to sama przyjemność. Wkręciłam się w temat po pachy. Chłopak już czasem się śmieje, że przeginam i obiadu nie zrobie a sok wycisnę. Zawsze lubiłam z tym że te stare sokowirówki to same wiecie jaka to była jakość i obsługi i soku. Co do sany nie wiemy o jaki model ci konkretnie chodzi, ciężko porównywać w ciemno A to parametry stanowią o tym jak działa.
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 18:14   #480
Galatte
Raczkowanie
 
Avatar Galatte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 46
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja swojego czasu dużo czytałam o przeróżnych wyciskarkach i sokowirówkach, tak że już potem sama nie wiedziałam, co wybrać. W końcu stanęło na wyciskarce Akira. Jedna z tańszych i w zupełności mi wystarcza do tworzenia soków, koktajli i sorbetów.
__________________
,,Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku.''
Galatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-13 15:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.