metroseksualni - lubicie czy nie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-20, 21:18   #1
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Cool

metroseksualni - lubicie czy nie??


no właśnie dziewczyny, jak to jest u was, lubicie metroseksualnych facetów? wiadomo że każdy facet bez wyjątku powinien dbać o higienę, być czysty, pachnący, mieć czyste ciuchy i bieliznę no ale żeby od razu solarium?? ogolone nóżki ?? fluid?? WYSKUBANE BRWI?? przepraszam jeśli kogoś urażę, ale dla mnie nie ma chyba nic śmieszniejszego niż widok faceta z perfekcyjnie wyskubanymi brwiami.nie wiem, może jestem niedzisiejsza, może dzisiaj takie są trendy (na szczęście mój TŻ nie jest pod tym względem "trendy") ale naprawdę nie chciałabym żeby facet spędzał przed lustrem więcej czasu niż ja i zużywał więcej kosmetyków lub co gorsze podkradał mi je...
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:22   #2
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Zgadzam się z Tobą- facet to facet, czasem nawet szorstki i niespeelingowany ale facet i w tym cały urok Od maseczkowania, balsamowania i paćkania jesteśmy my!!!
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:25   #3
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: metro - lubicie czy nie??

O nie! W żadnym wypadku.
Ja rozumiem wiele: modne ciuchy, droższe perfumy, higiena osobista, zadbane dłonie, paznokcie i włosy, sport i pracowanie nad sylwetką (w umiarze).
To w zasadzie powinno dotyczyć każdego faceta no poza modnymi ciuchami i droższymi perfumami bo to już kaprys. Ale jakieś depilacje nóg, fluidy...okropieństwo. Facet w tym momencie traci u mnie w oczach swoją męskość.
Jeszcze by doszło do tego, że podkradałby mi mój puder .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:31   #4
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: metro - lubicie czy nie??

nie lubię własciwie to nie wiem co mi w metrosach przeszkadza, po prostu nie podobają mi się faceci po solarium, z żelikiem na włoskach, z brwiami cieniutkim, w obcisłych koszuleczkach.

wolę niepokornych chłopców, poszarpanych... buntowników... ala Johnny Deep z rozwianymi włosami i pocietymi spodniami

ale to moja osobista preferencja i jesli komus sie metro podoba to śmiało komus zaś moze sie nie podobać mój poszarpany buntownik każdy ma przecież inny gust

reasumując: mężczyzna powinnien dbać o swoją higienę, zapach, ale po co skubać sobie krwi? noo, bez przesady

btw. super temat!
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:39   #5
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Ja nie lubie skrajnosci- ani w jedna ani w druga strone
Smieszy mnie facet malujacy paznokcie odzywka (aczkolwiek uwielbiam gdy facet dba o dlonie, o paznokcie), facet uzywajacy pudru lub fluidu (ale popieram w 100% stosowanie kremow) i facet chodzacy na solarium (nie mam argumentu, to takie osobiste preferencje )
bardzo jednak lubie zadbanych facetow!
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:41   #6
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: metro - lubicie czy nie??

zgadzam się z poprzedniczkami: facet powinien dbać o higienę i powinien być zadbany i świeży, ale bez przesady!! Takie wypacykowane laleczki mnie śmieszą.
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 21:41   #7
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Cytat:
Napisane przez Beauty1984
O nie! W żadnym wypadku.
Ja rozumiem wiele: modne ciuchy, droższe perfumy, higiena osobista, zadbane dłonie, paznokcie i włosy, sport i pracowanie nad sylwetką (w umiarze).
To w zasadzie powinno dotyczyć każdego faceta no poza modnymi ciuchami i droższymi perfumami bo to już kaprys. Ale jakieś depilacje nóg, fluidy...okropieństwo. Facet w tym momencie traci u mnie w oczach swoją męskość.
Jeszcze by doszło do tego, że podkradałby mi mój puder .
No muszę się podpisać pod tym co napisała Beauty. A faceci golący nogi? Toż to dla mnie tragedia -nieowlosiony facet brrrrr
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 21:51   #8
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Dziwnie bym sie czula gdyby moj facet miał tyle kosmetykow co ja ... I doradzalby mi jaka odzywka do paznokci lub rzes jest lepsza, albo który korektor lepiej kryje niedoskonalosci .
Nie - to nie dla mnie.
Zgadzam sie z wami - facet musi byc zadbany ale wszystko ma swoje granice.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 22:56   #9
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Nieee nieee błagam..zabijcie mnie..
Myslałam, ze chodzi o metro, ktorym sie jezdzi, ew gazete.
Oczywsicie, ze lubie gdy facet jest metro. Bardzo. Lubie, gdy ma brwi ciensze niz ja, uszminkowane usta w trendy kolorze, lekko upudrowana twarz i dobrany do karnacji podkład. Oczywsicie z filtrem UV minimum 20.
Musi tez byc wydepilowany wszedzie - łacznie z jadrami członkiem i pupa - jesli w ktoryms z wymienionych miejsc posiada włosy.
Musi miec trendy ciuchy, pachniec najnowsza woda Kenzo
Musi byc rowniez pieknie opalony w solarium lub w tubie - bo to przeciez zdrowsze.
Musi uzywac kremu przeciwzmarszczkowego i ujedrniajacego.
Musi chodzic do kosmetyczki na zabiegi pojedrniajace juz od 28. roku zycia - nie bede sie zadawac z flakiem!
Musi chodzic do manikiurzystki i pedikiurzystki tez - ale to przeciez oczywsite.
Do fryzjera co tydzien - perfekcyjen włosy to podstawa.
Dajcie mi spokoj.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 23:01   #10
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Nieee nieee błagam..zabijcie mnie..
Myslałam, ze chodzi o metro, ktorym sie jezdzi, ew gazete.
Oczywsicie, ze lubie gdy facet jest metro. Bardzo. Lubie, gdy ma brwi ciensze niz ja, uszminkowane usta w trendy kolorze, lekko upudrowana twarz i dobrany do karnacji podkład. Oczywsicie z filtrem UV minimum 20.
Musi tez byc wydepilowany wszedzie - łacznie z jadrami członkiem i pupa - jesli w ktoryms z wymienionych miejsc posiada włosy.
Musi miec trendy ciuchy, pachniec najnowsza woda Kenzo
Musi byc rowniez pieknie opalony w solarium lub w tubie - bo to przeciez zdrowsze.
Musi uzywac kremu przeciwzmarszczkowego i ujedrniajacego.
Musi chodzic do kosmetyczki na zabiegi pojedrniajace juz od 28. roku zycia - nie bede sie zadawac z flakiem!
Musi chodzic do manikiurzystki i pedikiurzystki tez - ale to przeciez oczywsite.
Do fryzjera co tydzien - perfekcyjen włosy to podstawa.
Dajcie mi spokoj.
Hahaha
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 23:08   #11
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: metro - lubicie czy nie??

I Marilyn wszystko za mnie powiedziała...Ech..
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 23:13   #12
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: metro - lubicie czy nie??

W skrócie- nie lubimy
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 23:14   #13
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Nieee nieee błagam..zabijcie mnie..
Myslałam, ze chodzi o metro, ktorym sie jezdzi, ew gazete.
pierwotnie też tak pomyslałam

Nie, Nie, Nie, Merto mówię NIE! z wiadomych powodów. Facet to facet, nie baba i tyle

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 23:32   #14
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: metro - lubicie czy nie??

My to jakieś "Damskie Szowinistyczne Świnie" jesteśmy Żeby facetowi zabraniać się malować?
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 06:27   #15
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: metro - lubicie czy nie??

a ja już chciałam odpowiedzieć że nigdy metrem nie jechałam a co do metroseksualnych facetów to odrzuca mnie od nich na kilometr! jakbym zobaczyła faceta malującego usta szminką to najpierw posikałabym się ze śmiechu a potem zwiewała gdzie pieprz rośniefacet ma się myć i tyle
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 06:35   #16
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Cytat:
Napisane przez sylwia18
a ja już chciałam odpowiedzieć że nigdy metrem nie jechałam a co do metroseksualnych facetów to odrzuca mnie od nich na kilometr! jakbym zobaczyła faceta malującego usta szminką to najpierw posikałabym się ze śmiechu a potem zwiewała gdzie pieprz rośniefacet ma się myć i tyle
Ja też nie wiedziałam, że ten wątek dotyczy takich meżczyzn. Tylko, że mi odrazu przyszedł do głowy musical "Metro", a nie pojazd .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 07:25   #17
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Cytat:
Napisane przez sylwia18
facet ma się myć i tyle

ee tam. ja swojego ciagle mecze zeby uzywal kremu a on uzyje, owszem, ale tylko jak ja mu naloze, samemu mu sie nie chce (mowi, ze zapomina ) nie obrazilabym sie wcale jakby uzywal kremu pod oczy i peelingu. mam kolegow ktorzy to robia i nie wzbudza to mojego zdziwienia. mam tez kolegow ktorzy uzywaja samoopalaczy i pudru, oczywiscie jesli efekt nie jest zbyt sztuczny to uwazam, ze jak najbardziej dozwolone.
ale czy to juz metro?
wyskubanych brwi i kosmetykowej obsesji u faceta swojego bym nie zniosla, bo to dla mnie zarezerwowane. u kolegi tak - bo partnerow do zakupow nigdy za wiele
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 07:42   #18
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: metro - lubicie czy nie??

A ja nie mam nic przeciwko metroseksualnym facetom. Jesli idzie to w parze z intelektem a nie tylko narcyz ktory sie wgapia w lusterko
Podobaja mi sie zadbani faceci
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 08:41   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: metro - lubicie czy nie??

absolutnie NIE dla tych meżczyzno-podobnych tworów.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-21, 10:29   #20
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Wygląda na to, że wszystkie jesteśmy przeciw metroseksualnym

Mężczyzna, który poleruje sobie paznokcie i chodzi do solarium jest dla mnie całkowicie niemęski. Gdyby facet wyjechał z tematem " A jak myślisz, czy ten nowy Clinique pod oczy jest lepszy niż Chanel, bo wiesz ja mam taką delikatną skórę" to uciekłabym natychmiast. Panie, strzeż mnie przed metroseksualnymi ! Na szczęście moi kumple to mężczyźni z krwi i kości, ale na studiach i ogólnie w Katowicach widzę sporo takich facetów.

Wiem, że to nieuniknione- mężczyźni coraz bardziej dbają o siebie- (to im się chwali!), a firmy kosmetyczne produkują coraz więcej nowinek dla panów. Wszystko w porządku, dopóki jest zachowany umiar. Nie zniosłabym, gdyby mój mężczyzna spędzał przed lustrem więcej czasu niż ja i był bardziej zorientowany w nowościach kosmetycznych.

Właśnie wyobraziłam sobie szczyt horroru: portal o urodzie, coś typu wizaż, dla facetów I setki mężczyzn mówiących co wieczór: "A wiesz, Kochanie, za miesiąc wychodzi ekskluzywna linia do włosów i ciała, ale suuper, co?"

/wiem, że wyolbrzymiłam sprawę /

Edytowane przez Lukrecja_Borgia
Czas edycji: 2005-06-21 o 10:31 Powód: literówka
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 11:19   #21
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: metro - lubicie czy nie??

No nie, to ja już myślałem, że wypowiem się o swoim ukochanym Metrze Warszawskim, a tu taki topic No może przesadzam z tym ukochanym, ale na pewno lubię Metro i to bardzo, za to, że dzięki niemu 20 minut i jestem u swojej Ukochanej, poza tym, na upały bardzo polecam

A co do tego prawdziwego meritum i postawionego pytania o poglądy na temat facetów metroseksualnych... Moim zdaniem to oni powinni sie nazywać aseksualnymi, chociaż nie jestem ekspertem w tej kwestii

Zgadzam się w 100% z Wami, że facet powinien o siebie dbać, wyglądać czysto i schludnie, pracować nad swoją sylwetką. Dodam do tego, że moim zdaniem nie ma nic złego w tym, żeby używal sobie jakichś kremów, w końcu ma do tego prawo, żeby wolniej się starzeć i mieć zdrową skórę
Co więcej, w definicji facetów metroseksualnych słyszałem kiedyś o wnętrzu - że powinni starać się rozumieć kobiety, ich realne potrzeby itp... Zgadzam się... To są cechy czyniące (pomalutku, aczkolwiek nie warunkujące) faceta z klasą...

Ale, ale... Nic więcej, nic ponadto... Nie to wszystko dziesięc razy intensywniejsze, solaria, skubania, depilacje, makijaże, kosmetyki, biżuetria.... O ile jeszcze w pojedynkę można zaakceptować, o tyle kiedy wszystko na raz i jest to codziennością - to już jest przegiecie... To już jest zniewieściałe, wręcz zbliżone do zachowania niektórych gejów...

Co prawda nic z tą kwestią zrobić nie mogę, ale widok takich facetów(?) mnie bawi i nie jestem w stanie tego akceptować, bo to po prostu jest żałosne... Oczywiście dla mnie, więc bez urazy, bo właściwie - to forum jest miejscem na którym dobrze by się tacy mogli poczuć

To tyle w tej kwestii, wydaje mi się, że jednak faceci powinni byc facetami a kobiety kobietami, bo to różnice między nami są najfajniejsze i najbardziej nas do siebie przyciągają... A jak widać po Waszych wypowiedziach, tacy metroseksualni faceci nie mają szans u większości kobiet i dobrze by było, żeby to się nie zmieniało...

Edytowane przez sphinks
Czas edycji: 2005-06-21 o 11:42
sphinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 14:54   #22
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: metro - lubicie czy nie??

dziś jechałam z metroseksualnym facetem w autobusie.. pomijając fakt jego charakterystycznego wyglądu, pierwszy raz w życiu widziałam faceta w japonkach prawdę powiedziawszy.. jego japonki były ładniejsze od moich i na pewno 3 razy droższe
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 20:51   #23
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: metro - lubicie czy nie??

ooj ciesze się że macie takie samo zdanie jak ja ostatnio miałam na ten temat prawie kłótnię z moja przyjaciółką i aż mnie zmroziło że może byc więcej dziewczyn które lubią te nieszczęsne cieniutkie brwi..
jeszcze jedna sprawa mnie dziwi. Mam na uczelni w jednej z katedr asystenta. Spojrzałam na niego i pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy: metro albo gej (tylko żeby teraz nie było że mam coś przeciw gejom bo absolutnie nie mam!). Co mnie teraz zastanawia - otóż jakieś osoby z roku wyhaczyły zdjęcia owego pana na potralu typu szukam pana/panią, z tymże ten pan szuka pana i co widzę ?? zdjęcia mojego ćwiczeniowca w stringach, od przodu, od tyłu, maślane oczka... ja nie wiem, ale wg mnie nie przystoi takie coś pracownikowi wyższej uczelni z tytułem doktora.. nie mam nic przeciwko ludziom którzy zamieszczaja swoje ogłoszenia na takich portalach, to w końcu ich sprawa, no ale żeby TAKIE zdjęcia TAKIEj osoby ??
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 21:18   #24
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Co mnie teraz zastanawia - otóż jakieś osoby z roku wyhaczyły zdjęcia owego pana na potralu typu szukam pana/panią, z tymże ten pan szuka pana i co widzę ?? zdjęcia mojego ćwiczeniowca w stringach, od przodu, od tyłu, maślane oczka... ja nie wiem, ale wg mnie nie przystoi takie coś pracownikowi wyższej uczelni z tytułem doktora.. nie mam nic przeciwko ludziom którzy zamieszczaja swoje ogłoszenia na takich portalach, to w końcu ich sprawa, no ale żeby TAKIE zdjęcia TAKIEj osoby ??[/QUOTE]

Akurat sie nie zgadzam. Mysle ze gdzie on zamieszcza swoje fotki, kogo szuka, to jego wylacznie sprawa..a nam nic do tego.
Spędziłam ostatnie pól roku poza naszym polskim piekielkiem i wydaje mi sie ze u nas czesto sie innych ocenia. Zbyt czesto
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 21:21   #25
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Chciałam jeszcze dodac, ze to ze facet ma tytul doktora o niczym nie przesadza. Akurat takie ma preferencje...jego sprawa. Wazne jakim jest nauczycielem amysle ze nie powinno to miec zwiazku z jego np. dorobkiem naukowym.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 03:15   #26
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Cytat:
Napisane przez Editaphx
dziś jechałam z metroseksualnym facetem w autobusie.. pomijając fakt jego charakterystycznego wyglądu, pierwszy raz w życiu widziałam faceta w japonkach prawdę powiedziawszy.. jego japonki były ładniejsze od moich i na pewno 3 razy droższe
serio? w stanach mnostwo facetow chodzi w japonkach, takich klasycznych czarnych, najprostszych...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 08:14   #27
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Cytat:
Napisane przez Editaphx
dziś jechałam z metroseksualnym facetem w autobusie.. pomijając fakt jego charakterystycznego wyglądu, pierwszy raz w życiu widziałam faceta w japonkach prawdę powiedziawszy.. jego japonki były ładniejsze od moich i na pewno 3 razy droższe
Ja widziałam już mnóstwo facetów w japonkach.
Początkowo troszkę mi to nie psaowało, teraz przywykłam.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 08:31   #28
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
serio? w stanach mnostwo facetow chodzi w japonkach, takich klasycznych czarnych, najprostszych...
No wlasnie!! w stanach nie dziwi, a u nas sensacja Ja tam wole japonki na wypielegnowanych nogach faceta,niz skarpeciory i grube buciory :beksiam:
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 10:58   #29
sphinks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 249
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Znajac polskich mężczyzn zaraz zobaczycie jakiegoś nie tylko w japonkach, ale i w japonkach ze skarpertami Ja jeszcze żadnego w japonkach nie widziałem, ale często widzę w sandałkach i skarpetach... No i wtedy to po prostu
sphinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 12:15   #30
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: metro - lubicie czy nie??

Facia w japonkach jeszcze nie spotkałam...moze Koszalin to za małe miasto...ale niewielu tu metrosiów pieszczosiów, ale zdarzają się i owszem Dla mnie chłop to ma byc chłop i tyle.Drażnią mnie tacy lalusiowaci, ale nie cierpię też takiego przeciętnego Polaka-w obleśnej, wytartej i niemodnej już dawno kamizelce ze skóry i fioleowych spodniach
Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-16 15:59:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.