do posiadaczek przekłuć intymnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-08, 17:22   #1
201801201734
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11

do posiadaczek przekłuć intymnych


Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika

Użytkowniczka zapytała o przekucie w miejscu intymnym i poprosiła o opinie innych osób

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-24 o 20:26
201801201734 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 17:44   #2
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

Cytat:
Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika
mówisz o przekłuciu ''vertical hood" albo ''horizontal hood"?
Ja mam verticala - najszybciej gojące się przekłucie jakie mam (wiadomo śluzówka najszybciej się regeneruje)
Zalecane jest przekłucie dłuższym kolczykiem i potem wymiana, aczkolwiek ja mam od początku ten sam i jest ok.
Po wyjęciu kolczyka nie ma śladu (mialam tez christine i ją ze wględów praktycznych musiałam usunąć).

Co do studia się nie wypowiem - bo ja jestem z południa Polski.

ale generalnie bardzo fajne przekłucie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-24 o 20:26
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 17:45   #3
jamming
Raczkowanie
 
Avatar jamming
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 70
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

Z doświadczenia powiem Ci tak:
-kolczyk ładnie wygląda na łechtaczce
-sam zabieg nie jest bolesny (uczucie lekkiego ukłucia)
-szybko się goi

ALE!
Przemyśl dobrze, czy chcesz akurat na łechtaczce go zrobić (osobiście bardziej doradziłabym Ci christine). Ja mając kolczyka na łechtaczce, uszkodziłam ją. A zorientowałam się dopiero wtedy, kiedy zauważyłam, że seks oralny nie sprawia mi przyjemności, miałam wrażenie uczucia "porażenia". Na co dzień kolczyk jest nieodczuwalny, nie zahacza o bieliznę, także jest bardzo wygodny.
Dodam, że kolczyka robiłam w profesjonalnym studiu piercingu, także robota została zrobiona fachowo, tylko akurat łechtaczka jest akurat miejscem bardzo wrażliwym.
Po ok. pół roku wyciągnęłam kolczyka i powiem szczerze ze dość długo się to goiło.
jamming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 17:49   #4
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

Cytat:
Napisane przez jamming Pokaż wiadomość
Z doświadczenia powiem Ci tak:
-kolczyk ładnie wygląda na łechtaczce
-sam zabieg nie jest bolesny (uczucie lekkiego ukłucia)
-szybko się goi

ALE!
Przemyśl dobrze, czy chcesz akurat na łechtaczce go zrobić (osobiście bardziej doradziłabym Ci christine). Ja mając kolczyka na łechtaczce, uszkodziłam ją. A zorientowałam się dopiero wtedy, kiedy zauważyłam, że seks oralny nie sprawia mi przyjemności, miałam wrażenie uczucia "porażenia". Na co dzień kolczyk jest nieodczuwalny, nie zahacza o bieliznę, także jest bardzo wygodny.
Dodam, że kolczyka robiłam w profesjonalnym studiu piercingu, także robota została zrobiona fachowo, tylko akurat łechtaczka jest akurat miejscem bardzo wrażliwym.
Po ok. pół roku wyciągnęłam kolczyka i powiem szczerze ze dość długo się to goiło.
ale przeciez nie robisz go na łechtaczce tylko na napletku łechtaczki - na samej łechtaczce praktycznie się nie wykonuje (wiadomo są fanki extremów) właśnie ze względu na silne unerwienie.

christina jest koszmarnie niewygodna - wystająca kulka zahacza o ubranie, łatwo zahaczyć przy np zapinaniu spodni - a depilacja to mordęga (a kulka w buszu to tak trochę fujkowato)

mi się vertical goił gdzieś 2 tygodnie.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:17   #5
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

Cytat:
Napisane przez jamming Pokaż wiadomość
ALE!
Przemyśl dobrze, czy chcesz akurat na łechtaczce go zrobić (osobiście bardziej doradziłabym Ci christine). Ja mając kolczyka na łechtaczce, uszkodziłam ją. A zorientowałam się dopiero wtedy, kiedy zauważyłam, że seks oralny nie sprawia mi przyjemności, miałam wrażenie uczucia "porażenia". Na co dzień kolczyk jest nieodczuwalny, nie zahacza o bieliznę, także jest bardzo wygodny.
No właśnie, to Ty miałaś przekłutą dosłownie samą łechtaczkę, a nie napletek łechtaczki? Bo w sumie przekłucie napletka łechtaczki, z tego co wiem, nie powinno mieć wpływu na funkcje łechtaczki samej w sobie- ze względu na osobne gałązki nerwowe unerwiające czuciowo te okolice.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:10   #6
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

Szybko się goi. Na początek dłuższy kolczyk bo może napuchnąć.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 21:31   #7
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

Kiedyś rozważałam, ale za bardzo się boję, że uszkodzą mi się jakieś nerwy (łechtaczka jest przecież silnie unerwiona). Poprzestanę więc na kolczyku w pępku.

A tak serio- skoro jesteśmy w temacie: czy poza celami dekoracyjnymi taki kolczyk wpływa na jakość współżycia?
Przepraszam za wtrącenie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 07:39   #8
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

ja leżałam w lekkim rozkroku do tego przekłucia.

a czy zwiększa czy zmniejsza doznania - trudno mi porównywać bo mam go jakieś 15 lat, a mój seks ''przed'' była tak czy inaczej katastrofą

zawsze mam ubaw u ginekologa, jak pyta po co mi kolczyk w tym miejscu, a ja odpowiadam, żeby każdy gamoń z którym sypiam mógł bez problemu znaleźć łechtaczkę
Mina ginekologa bezcenna
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 14:44   #9
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

VCH jest jednym z najszybciej gojących się przekłuć intymnych. Natomiast ze względów anatomicznych nie u każdej kobiety może być wykonane-napletek musi być wystarczająco duży by pod nim zmieścił się kolczyk i by był umiejscowiony w bezpiecznej odległości od brzegu.
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 19:49   #10
jamming
Raczkowanie
 
Avatar jamming
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 70
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

aa no sory, na napletku łechtaczki miałam, ale pomimo że ładnie się goił, to coś się stało, że zaczełam odczuwać dyskomfort. Jakiś czas później poszłam do ginekologa, juz po wyciągnięciu kolczyka, babka mnie zbadała i powiedziała że ewidentnie jej to wygląda na jakies uszkodzenie.
Nikomu kolczyka w tamtym miejscu nie odradzam, bo gdyby mi nic nie dolegało po zrobieniu go, to sama bym go z powrotem włożyła (ostatnio zauważyłam że dziurka jeszcze nie zarosła całkiem), ale wolę nie ryzykować...
Za to odradzam kolczyka między piersiami, bo łatwo złapać ziarninę i pozostają nieestetyczne blizny po wyciągnięciu kolczyka.
jamming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:05   #11
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

Cytat:
Napisane przez jamming Pokaż wiadomość
Za to odradzam kolczyka między piersiami, bo łatwo złapać ziarninę i pozostają nieestetyczne blizny po wyciągnięciu kolczyka.
Potwierdzam. Chociaż mi to wszystko migruje. Nawet microdermal mi spomiędzy cycków uciekł.
Nie wiecie jak wygląda właśnie kwestia migracji kolczyków intymnych?

Edytowane przez neia
Czas edycji: 2014-09-09 o 20:08
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 06:40   #12
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

Cytat:
Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika
To czy sie da zrobić będzie w stanie ocenić tylko twój piercer.
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-24 o 20:27
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 18:57   #13
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: do posiadaczek przekłuć intymnych

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
ja leżałam w lekkim rozkroku do tego przekłucia.

a czy zwiększa czy zmniejsza doznania - trudno mi porównywać bo mam go jakieś 15 lat, a mój seks ''przed'' była tak czy inaczej katastrofą

zawsze mam ubaw u ginekologa, jak pyta po co mi kolczyk w tym miejscu, a ja odpowiadam, żeby każdy gamoń z którym sypiam mógł bez problemu znaleźć łechtaczkę
Mina ginekologa bezcenna
Poczucia humoru to Ci nie brakuje Mam nadzieję, że Twojemu ginekologowi też nie.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-10 19:57:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.