Czy powiedzieć prawdę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-10, 09:44   #1
Frajerzy_wklubie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3

Czy powiedzieć prawdę?


Mam pytanie. Czy warto mówić dziewczynie o tym co się stało. Są ze sobą osiem miesięcy. Niedawno byłem na 25tych urodzinach kolegi. Impreza obejmowała także wizytę w strip clubie (ponieważ kolega zapytany co by chciał tego sobie min. zażyczył), jak każdy tego typu CLUB to VIP miejsce dla elity i śmietanki – przynajmniej tak to jest reklamowane. Szczególnie tej pochodzącej z przedmieść Birmingham. Ogólnie to podłe miejsce, choć miało być miejscem VIP. Iść tam nie chciałem, ale imprezy psuć nie też chciałem więc wchodzę razem z 10 innymi osobami. Wchodzimy tam i widzę, że siedzą jakieś kobiety ubrane jak na odpust we wsi tyle, że dla dorosłych. Dwie podchodzą i zaczynają coś pleść – do frajerów. Kolega, który był organizatorem zamawia alkohol a dla mnie wodę. Jedna z nich kładzie mi rękę na kolanie i pyta się dlaczego nie piję jak wszyscy alkoholu. Odpowiadam jej, ponieważ nie chcę wyjść stąd bez pieniędzy. Miałem jej powiedzieć, żebyś mnie nie okradła. Wszystko wymuszone, wszystko na siłę. Rzygać się chcę jak widzi się ten pstrokaty syf. No ale są Divami czy też Artystkami , pożal się Boże tancerkami a my jesteśmy frajerami, których trzeba wydymać na dużą kasę. To słowo w tym miejscu jest bardzo zrozumiałe i pasujące, dopiero w takiej sytuacji zrozumiałe. Po mojej odpowiedzi ta laska się odczepiła i truła innym. W pewnym momencie przyłazi do naszego stolika stara baba i gada z solenizantem – nie wiem o czym. Obrzydlwiy babsztyl od którego na dodatek śmierdzi potem. Po kilkunastu minutach solenizant mówi, że się źle czuje i idzie do toalety. Trzeba przyznać, że jest nieźle zrobiony, ale niestety nie jest nieprzytomny tylko skory do dalszej wypitki i mocno pobudzony. Znika gdzieś na pół godziny. W tym czasie kolega poszedł go szukać po kiblach, lecz nie znalazł. Nie ma się co dziwić. Drzwi niektóre zamknięte, bo kible zamknięte a mówi, że nie będzie krzyczeć bo go jeszcze ochrona zwinie. Nasz kolega wraca po pół godzinie w ręku trzymając bardzo drogi szampan. To jest bardzo majętny koleś, którego stać na zafundowanie sobie 10ciu takich imprez. Wraca uchachany od ucha do ucha. Pytamy się co on się tak cieszy i co go tak w tym kiblu zatrzymało. Mówi, że miał obciąganie. Że ta ta stara, śmierdząca baba mu obciągała w składziku na narzędzia. Oczywiście nie Za darmo musiał kupić szampan za konkretną kasę. Pół godziny to trwało bo jest narąbany i nie chciał mu stanąć ani nie mógł się spuścić. W końcu jednak się spuścił, jednak z ruchaniem dał spokój, ponieważ nie był w formie odpowiedniej. Nie powiem staliśmy jak wryci. Nie będę opisywał co działo się później jednak powstaje pytanie, bo właściwie było dość pogrzebowo. Czy powiedzieć jeo dziewczynie co się stalo, choćby anonimowo? On mówi, żeby wszyscy o tym zapomnieli co słyszeli, trudno zdarzyo się. Przecież to co on zrobił jest podłe. Do dzisiaj miałem ich za kochającą się parę, a teraz ten obraz runął w gruzach.
No to już tyle nie ma nic więcej do dodania.

Edytowane przez Frajerzy_wklubie
Czas edycji: 2015-10-10 o 09:47
Frajerzy_wklubie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 09:59   #2
nadinkova
Raczkowanie
 
Avatar nadinkova
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 48
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Nie chciałabym się znaleźć na miejscu tej dziewczyny i być z takim draniem. Był pijany, ale to co zrobił było obrzydliwe i facet, który naprawdę kocha...nawet po pijanemu by się na to nie odważył. Wolałabym wiedzieć i go odesłać tam gdzie pieprz rośnie.
Z drugiej strony jeżeli jej to powiesz - on będzie wyciągał konsekwencje u was. W końcu chyba tylko wy tam byliście i nikt poza wami o zdarzeniu nie miał pojęcia?
nadinkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 10:11   #3
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Jak nie będzie cię boleć to, że pewnie stracisz kumpla to ja bym powiedziała. Po co ma się biedna męczyć.

phone
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 10:15   #4
nadinkova
Raczkowanie
 
Avatar nadinkova
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 48
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Jak nie będzie cię boleć to, że pewnie stracisz kumpla to ja bym powiedziała. Po co ma się biedna męczyć.
Dokładnie. Dobro tej dziewczyny powinno być najważniejsze, on się zachował okropnie i nie jest wart jej czasu. Zresztą. Jesteś dumny z takiego kolegi?
nadinkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 10:20   #5
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Powinna wiedzieć, zdrada to zdrada, bez względu czy był pijany, czy nie. Ona zdecyduje co z tym faktem zrobić
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 11:12   #6
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Autor jej mówi i są następujące reakcje:
Kobieta - to nieprawda, ja mu ufam a Ty sobie coś wymyślasz.
Kolega - aż tak podoba ci się moja kobieta, że mi świnie podkładasz?

żeby to miało moc przekonania, to wszyscy chórem powinniście jej o tym powiedzieć, wtedy może ona zareagować inaczej niż wyżej.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 11:44   #7
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Może anonimowo?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 12:32   #8
solll01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 191
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Ja bym chciała wiedzieć. Jeśli dziewczyna jest Ci bliska to powiedz jej osobiście, a jeśli nie, to może anonimowo? Utratą kumpla bym się nie przejęła, bo dla kogoś takiego nie ma miejsca w gronie moich znajomych.

Wysłane z tapatalk
solll01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 12:48   #9
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Powiedz jej, szczególnie jeśli ci tego kumpla nie szkoda ma prawo o tym wiedzieć a nie wiem, czy taki laluś jej się przyzna do wszystkiego.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 13:09   #10
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Jeśli ta dziewczyna nie jest Twoją bliską koleżanką, a jedynie dziewczyną kolegi, lepiej nic jej nie mów. I tak Ci nie uwierzy, bo emocje mogą przesłaniać jej jasne spojrzenie na sytuację.

Radzę też zerwać kontakty z tym kolegą. Dla mnie jest obrzydliwy i nie miałabym ochoty zobaczyć go kiedykolwiek w życiu.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 13:27   #11
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Jeśli ta dziewczyna nie jest Twoją bliską koleżanką, a jedynie dziewczyną kolegi, lepiej nic jej nie mów..
Nie chciałabyś wiedzieć? Ja chciałabym.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 13:38   #12
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Nie chciałabyś wiedzieć? Ja chciałabym.
Nie uwierzyłabym. Nie wierzę ludziom, których nie znam. Świat pełny jest krętaczy, oszustów i naciągaczy. Gdy ktoś mi coś mówi, zastawiam się, czym się kieruje mówiąc mi te słowa. Niemalże codziennie dzwonią do mnie marketingowcy, którzy chcą wcisnąć mi towary i usługi, których absolutnie nie potrzebuję. Zaczepiają mnie ludzie na ulicy i chcą mnie nawrócić na swoją religię. Dostaję spam elektroniczny i papierowy. Nie słucham i nie czytam niczego, jeśli nie wiem, kim jest nadawca i nie mam do niego zaufania.

Jestem w stanie uwierzyć, że mój dobry kolega powiedziałby mi o opisanych zdarzeniach, żeby mi pomóc. Gdybym dostała taką wiadomość anonimowo lub od jakiegoś kolegi chłopaka, którego ledwo znam, nie przeczytałabym lub rzuciłabym okiem i pomyślała, że się pokłócili, po czym zaproponowała chłopakowi powiadomienie policji o zniesławieniu go przez kogoś takiego.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 13:46   #13
Frajerzy_wklubie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Dzięki za odpowiedzi. Idziemy się w siedmiu jutro spotkać i zdecydować co zrobić, pozostali nie chcą się mieszać. Najgorzej ma jeden koleś, który ich poznał i ta laska jest jego koleżanką od podstawówki. On jak sam to mówi czuje się odpowiedzialny. Ją znam ją słabo, jestem z nią na część. Powiem wam szczerze, że gdybym wiedział na samym początku jaki świat spotkam za tymi drzwiami i jaki będzie finał tej całej długiej imprezy to nie babrałbym się w tym. Mam wrażenie, że postarzałem się przez to. Myślę sobie, że gdybym miał przycisk który pozwala wymazywać takie miejsca z mapy świata i gdyby dzięki temu świat stał się lepszy to wymazałbym je. Jednak nie ma takich przycisków i nie mam pewności,że to by sprawiło że świat byłby lepszy. Choć dla mnie to miejsce w izolacji jest po prostu złe i obrzydliwe. Zgadzam się że wszystkimi, którzy chcieliby wiedzieć, choć to smutne to lepiej wiedzieć. Acha nie jestem dumny z kolegi, właściwie jak o nim myślę to robi mi się źle na duszy i ciele. Myślę że ty gdybyś miała taką koleżankę to też byś nie była z niej dumna, no chyba że się myle. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. Jutro musimy ustalić co zrobić, na pewno jednak nikt jej sam tego nie będzie mówić tylko będziemy musieli zrobić to wszyscy chętni albo wybierzemy kilku chłopaków.
Frajerzy_wklubie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 13:52   #14
nadinkova
Raczkowanie
 
Avatar nadinkova
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 48
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez Frajerzy_wklubie Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi. Idziemy się w siedmiu jutro spotkać i zdecydować co zrobić, pozostali nie chcą się mieszać. Najgorzej ma jeden koleś, który ich poznał i ta laska jest jego koleżanką od podstawówki. On jak sam to mówi czuje się odpowiedzialny. Ją znam ją słabo, jestem z nią na część. Powiem wam szczerze, że gdybym wiedział na samym początku jaki świat spotkam za tymi drzwiami i jaki będzie finał tej całej długiej imprezy to nie babrałbym się w tym. Mam wrażenie, że postarzałem się przez to. Myślę sobie, że gdybym miał przycisk który pozwala wymazywać takie miejsca z mapy świata i gdyby dzięki temu świat stał się lepszy to wymazałbym je. Jednak nie ma takich przycisków i nie mam pewności,że to by sprawiło że świat byłby lepszy. Choć dla mnie to miejsce w izolacji jest po prostu złe i obrzydliwe. Zgadzam się że wszystkimi, którzy chcieliby wiedzieć, choć to smutne to lepiej wiedzieć. Acha nie jestem dumny z kolegi, właściwie jak o nim myślę to robi mi się źle na duszy i ciele. Myślę że ty gdybyś miała taką koleżankę to też byś nie była z niej dumna, no chyba że się myle. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. Jutro musimy ustalić co zrobić, na pewno jednak nikt jej sam tego nie będzie mówić tylko będziemy musieli zrobić to wszyscy chętni albo wybierzemy kilku chłopaków.
Dobrze, że większość z was zgadza się w tej kwestii, nie będziesz sam z przemyśleniami na ten temat. Zapytałam czy jesteś dumny raczej, żeby pokazać, że taki ktoś nie jest wart znajomości i utrzymywania kontaktów. Powiedz później co wam się udało ustalić i jak przebiega sytuacja. Pozdrawiam.
nadinkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 13:57   #15
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Dla mnie podejrzane jest, że wszyscy radośnie wybraliście się do lokalu sytuującego się na pograniczu speluny i agencji towarzyskiej, a potem macie tak rozbudowane przemyślenia dotyczące kwestii moralno-etycznych. Każdy dorosły człowiek wie chyba, po co chodzi się w takie miejsca i nikt nie udaje się tam, żeby sobie porozmawiać z kolegami. Tam się szuka uciesz cielesnych i tyle!
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 14:05   #16
Frajerzy_wklubie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Wcale nie wszyscy i wcale nie radośnie. Nie zmyślaj z łaski swojej i mnie nie denerwuj bo itak jestem wyjątkowo zdenerwowany. To było życzenie solenizanta i inni mniej drudzy bardziej się dostosowali by nie rozwalać imprezy. Po trzecie klub wybraliśmy w internecie jako klub Go-Go z klasą, dla VIP i gentlemanów i nigdzie powtarzam nigdzie nie było napisane, że to może mieć charakter burdelu, albo ze jedna z pan takie rzeczy robi. Przynajmniej tak twierdzi człowiek który zajął się organizacją a nie mam powodów by mu nie wierzyć. Ją w takie miejsca nie chodzę i byłem pierwszy raz z grzeczności i tyle.
Frajerzy_wklubie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 14:22   #17
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez Frajerzy_wklubie Pokaż wiadomość
Wcale nie wszyscy i wcale nie radośnie. Nie zmyślaj z łaski swojej i mnie nie denerwuj bo itak jestem wyjątkowo zdenerwowany. To było życzenie solenizanta i inni mniej drudzy bardziej się dostosowali by nie rozwalać imprezy. Po trzecie klub wybraliśmy w internecie jako klub Go-Go z klasą, dla VIP i gentlemanów i nigdzie powtarzam nigdzie nie było napisane, że to może mieć charakter burdelu, albo ze jedna z pan takie rzeczy robi. Przynajmniej tak twierdzi człowiek który zajął się organizacją a nie mam powodów by mu nie wierzyć. Ją w takie miejsca nie chodzę i byłem pierwszy raz z grzeczności i tyle.
Czy Ty na prawdę nie rozumiesz, że "klub Go-Go z klasą, dla VIP i gentlemanów" to miejsce uciech seksualnych? Nie każde takie miejsce ma napisane "sex" na fasadzie...

Ja nie chodzę na imprezy, które odbywają się w takich miejscach, w tym z grzeczności, a moi znajomi nie mają takich życzeń odnoście miejsc organizacji swoich imprez urodzinowych.

Radzę szukać innego towarzystwa, które posiada jakiś system wartości, a z tym więcej się nie zadawać.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 14:34   #18
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Ja bym się nie wtracala. Poza tym gościu powie ze był pijany i gadał bzdury.nic wam to nie da.sprawa praktycznie nie do udowodnienia narobisz sobie tylko wrogów .po co ci to ?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 14:53   #19
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez Frajerzy_wklubie Pokaż wiadomość
Wcale nie wszyscy i wcale nie radośnie. Nie zmyślaj z łaski swojej i mnie nie denerwuj bo itak jestem wyjątkowo zdenerwowany. To było życzenie solenizanta i inni mniej drudzy bardziej się dostosowali by nie rozwalać imprezy. Po trzecie klub wybraliśmy w internecie jako klub Go-Go z klasą, dla VIP i gentlemanów i nigdzie powtarzam nigdzie nie było napisane, że to może mieć charakter burdelu, albo ze jedna z pan takie rzeczy robi. Przynajmniej tak twierdzi człowiek który zajął się organizacją a nie mam powodów by mu nie wierzyć. Ją w takie miejsca nie chodzę i byłem pierwszy raz z grzeczności i tyle.
No to masz nauczkę na przyszłość, że grzeczność i niechęć do rozwalania imprezy nie są warte pewnych rzeczy...

Moim zdaniem powiedzieć jej powinien ten kolega, który ją zna od podstawówki. Rozumiem, że Tobie będzie trudno, skoro jej prawie nie znasz.
Co ona zrobi z taką informacją? Różnie być może. Niektórzy ludzie faktycznie nie chcą wiedzieć i dobrze to wybać, zanim się wypali. Są też ludzie, którzy nie uwierzą, chociażby widziało zdjęcia i 10 świadków potwierdziło. Ale możliwe, że dziewczynie już wcześniej coś nie pasowało (z doświadczenia wiem, że tacy ludzie, jak Twój kolega, nie maskują się zwykle zbyt dobrze), a Twój głos będzie kamyczkiem, który wywoła lawinę. Natomiast ryzyko, że zamiast wdzięczności spotkasz się z wyrzutami jest spore.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 18:11   #20
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Wiele rozumiem, ale żeby pójść do takiego miejsca i dziwic się, że wygląda jak takie miejsce, to trzeba być dziwnym.

Trzy rady na przyszłość:
1) nigdy nie rzucaj takiego tekstu o wychodzeniu bez pieniędzy, a już na pewno nie o tym, żeby cię nie okradła- przyznajesz się, że masz pieniądze.
2) nie zostawia się pijanego kumpla bez opieki, bo na takich ludziach się żeruje. Zawaliliście na całej linii. I nawet nie chodzi tu o usługi seksualne, ale pijanego człowieka można namówic do zakupu i dwóch szampanów bez żadnego bonusu w postaci seksu oralnego.
3) jak już idziesz w takie miejsce, to nie zachowuj się jak męczennik. Może i na życzenie solenizanta, ale wchodzisz tam z własnej woli, więc daruj sobie takie zachowanie.

Sam zdecyduj, co zrobić. Jak powiesz dziewczynie, to stracisz kumpla. Ale chyba i tak ci z nim nie po drodze.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 19:13   #21
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Wiele rozumiem, ale żeby pójść do takiego miejsca i dziwic się, że wygląda jak takie miejsce, to trzeba być dziwnym.

Trzy rady na przyszłość:
1) nigdy nie rzucaj takiego tekstu o wychodzeniu bez pieniędzy, a już na pewno nie o tym, żeby cię nie okradła- przyznajesz się, że masz pieniądze.
2) nie zostawia się pijanego kumpla bez opieki, bo na takich ludziach się żeruje. Zawaliliście na całej linii. I nawet nie chodzi tu o usługi seksualne, ale pijanego człowieka można namówic do zakupu i dwóch szampanów bez żadnego bonusu w postaci seksu oralnego.
3) jak już idziesz w takie miejsce, to nie zachowuj się jak męczennik. Może i na życzenie solenizanta, ale wchodzisz tam z własnej woli, więc daruj sobie takie zachowanie.

Sam zdecyduj, co zrobić. Jak powiesz dziewczynie, to stracisz kumpla. Ale chyba i tak ci z nim nie po drodze.
Nie rozumiem punktu 2 nawet jak już się idzie w takie miejsce, to facet, który kogoś ma, koniecznie musiał lecieć za pierwszą dupą, która się nawinęła? Pijany czy nie, obrona takiego typka jest dla mnie śmieszna. Wielka mi ofiara, własnego pijaństwa jedynie. Wiadomo, że miejsce przesycone seksem, i różne rzeczy się zdarzają, ale koleś po prostu ma teraz za swoje.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 20:15   #22
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Koniecznie trzeba poinformować dziewczynę, najlepiej idźcie wszyscy- kolektywny donos i autentyczne obrzydzeniem post factum, to nieodzowny kumpelski atrybut i dżentelmeńska cecha bywalców klubów Go Go .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 20:55   #23
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Koniecznie trzeba poinformować dziewczynę, najlepiej idźcie wszyscy- kolektywny donos i autentyczne obrzydzeniem post factum, to nieodzowny kumpelski atrybut i dżentelmeńska cecha bywalców klubów Go Go .
No tak, oczywiście najlepiej nic nie mówić wszak najistotniejszą rzeczą na świecie jest solidarność plemników. W razie braku donosu, życzę wszystkim udanego spotkania, złożonego z zainteresowanej pary i wszystkich osób obecnych na imprezie. Atmosfera z pewnością będzie wspaniała, a powietrze gęste, od jakiegoś przyjemnego dymu z kadzidła zapewne albo może od czyichś perfum
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 21:23   #24
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Nie uwierzyłabym. Nie wierzę ludziom, których nie znam. Świat pełny jest krętaczy, oszustów i naciągaczy.
To jesteś chyba zbyt ufna. Po takiej informacji można chociażby bardziej przyjrzeć się facetowi.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 21:42   #25
Pako_
Rozeznanie
 
Avatar Pako_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 636
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Autorze tobie dziewczyna nie uwierzy, opowiedzcie jej to wszyscy razem, możecie jeszcze zabrać innych chłopców, z waszego przedszkola.
Pako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 23:23   #26
KoneserPieknairozumu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Żałosne jest to co piszesz... To nie są kluby dla dżentelmenów czy innych VIPÓW, to często jest zwykły śmierdzący rynsztok, a nie klub dla dżentelmenów. To ty nie wiesz koleś, że to są miejsca dla degeneratów, którzy lubią się pobawić w towarzystwie wytatuowanych krytoprostytutek i innych szumowin - także ze świata przestępczego. Ktoś dobrze ci napisał, że to jest tylko fasada dla tańca. To jest artyzm takiej samej próby jak ten Piero Manzoniego. Kurde co tu w ogóle mówić, jak takie coś komentować. Piszesz, że ci niedobrze czy jakoś tak, gdy o tym myślisz, a powiedz stary to nie wiesz, że nie tylko ty przeglądasz się w otchłani, ona także przegląda się w tobie. Moim zdaniem powinniście powiedzieć tej dziewczynie by ten degenerat dostał za swoje.
KoneserPieknairozumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 14:41   #27
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
To jesteś chyba zbyt ufna. Po takiej informacji można chociażby bardziej przyjrzeć się facetowi.
Nie sądzę, żebym była zbyt ufna. Prędzej zgodziłabym się ze stwierdzeniem, że jestem zbyt nieufna. Nienawidzę jednak wszelkich donosów i nigdy nie ufam ludziom, którzy donoszą.

Autor może uważać się za człowieka moralnego i dżentelmena, ale moja ocena moralna jego postępowania jest bardzo niska, niemalże równa ocenie tego chłopaka, który zdradził dziewczynę dla uczczenia swoich urodzin.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 14:55   #28
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 133
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Nie sądzę, żebym była zbyt ufna. Prędzej zgodziłabym się ze stwierdzeniem, że jestem zbyt nieufna. Nienawidzę jednak wszelkich donosów i nigdy nie ufam ludziom, którzy donoszą.

Autor może uważać się za człowieka moralnego i dżentelmena, ale moja ocena moralna jego postępowania jest bardzo niska, niemalże równa ocenie tego chłopaka, który zdradził dziewczynę dla uczczenia swoich urodzin.
Czyli wolałabyś nic nie wiedzieć?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 15:09   #29
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Czyli wolałabyś nic nie wiedzieć?
Nie, nie wolałabym. Absolutnie byłoby mi wszystko jedno, czy mój chłopak poszedłby do agencji towarzyskiej bez informowania mnie, czy jego kolega-towarzysz z tej agencji poczułby potrzebę poinformowania mnie. Obie sytuacje są dla mnie abstrakcyjne.

Mam wrażenie, że sama potrafię poznać system wartości ludzi w moim otoczeniu i skutecznie odfiltrować z niego osobniki bywające w agencjach towarzyskich, donosicieli i posiadające cechy wzbudzające we mnie obrzydzenie.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 15:25   #30
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 133
Dot.: Czy powiedzieć prawdę?

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Nie, nie wolałabym. Absolutnie byłoby mi wszystko jedno, czy mój chłopak poszedłby do agencji towarzyskiej bez informowania mnie, czy jego kolega-towarzysz z tej agencji poczułby potrzebę poinformowania mnie. Obie sytuacje są dla mnie abstrakcyjne.

Mam wrażenie, że sama potrafię poznać system wartości ludzi w moim otoczeniu i skutecznie odfiltrować z niego osobniki bywające w agencjach towarzyskich, donosicieli i posiadające cechy wzbudzające we mnie obrzydzenie.
No to miło. Ale powiedz mi jak możesz potępiać facetów, którzy się zastanawiają (dopiero zastanawiają!) czy poinformować tą kobietę? Jak możesz stawiać ich na równi z kolesiem, który dał sobie zrobić laskę w klubie za butelkę szampana zdradzając przy tym?

Widzę, że uważasz się za doskonałego znawcę ludzkich charakterów, że sama potrafisz obiektywnie wszystko ocenić. Są manipulatorzy, bardzo dobrzy manipulatorzy, których tak łatwo nie przejrzysz.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-13 14:29:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.