Seriale cz. IV - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-17, 15:05   #2101
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez inezina Pokaż wiadomość
Mam HBO go za darmo, chcieliśmy zrezygnować z kablówki dlatego dorzucili ale obejrzałam tam z 5 seriali i ciężko mi znaleźć coś fajnego. Więcej oglądam na Netflixie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam dopiero od tego miesiąca.
Ale na pewno dokończę the affair, bo zostały mi dwa odcinki, kończę ostre przedmioty. Do obejrzenia też na pewno obsesja eve i księga czarownic.
Niedługo ma być tez detektyw.

Muszę też obejrzeć najnowszy sezon leftovers. Chociaż w sumie obejrzałam jeden odcinek i nie mogę się wkrecic, a wcześniejsze były dla mnie rewelacyjne. Czy ktoś to obejrzał do końca?

Ogólnie szkoda że chociaż na dwóch platformach nie ma wszystkich seriali. No albo nawet 3.
Tak to niektóre trzeba i tak piracic albo oglądać w necie. Chociaż już od dawna nie chce mi się w to bawić i przez to część seriali porzuciłam.




Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 15:08   #2102
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Seriale cz. IV

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;86004433]Ja mam dopiero od tego miesiąca.
Ale na pewno dokończę the affair, bo zostały mi dwa odcinki, kończę ostre przedmioty. Do obejrzenia też na pewno obsesja eve i księga czarownic.
Niedługo ma być tez detektyw.

Muszę też obejrzeć najnowszy sezon leftovers. Chociaż w sumie obejrzałam jeden odcinek i nie mogę się wkrecic, a wcześniejsze były dla mnie rewelacyjne. Czy ktoś to obejrzał do końca?

Ogólnie szkoda że chociaż na dwóch platformach nie ma wszystkich seriali. No albo nawet 3.
Tak to niektóre trzeba i tak piracic albo oglądać w necie. Chociaż już od dawna nie chce mi się w to bawić i przez to część seriali porzuciłam.




Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Mnie też Netflix rozleniwił. Tylko jeden serial jeszcze oglądam w necie na bieżąco. Na razie na HBO nie ma nic, co by mnie bardzo kusiło, ale jak zacznie się ostatni sezon Gry o Tron, to na pewno sobie wykupię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 18:08   #2103
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez stitches Pokaż wiadomość
A ja obejrzałam dwa odcinki nowego sezonu The Walking Dead Nadal dno i trzy metry mułu. Ach te moje sentymenty
Ja do konca nie oglądałam poprzedniego sezonu więc wzięłam się za 9 i na razie 1 odcinek zobacze jak będzie dalej.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 23:07   #2104
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Ja do konca nie oglądałam poprzedniego sezonu więc wzięłam się za 9 i na razie 1 odcinek zobacze jak będzie dalej.
To napisz co sądzisz po drugim odcinku jak na ten moment. W sumie nie wiem czemu dalej to oglądam, bo te dialogi o niczym sa dla mnie męczące, ale jednak tak sie przywiązałam do tego serialu i do gry, ze chciałabym zobaczyć jak to skończą bez względu na wszystko. Ktos inny podobno teraz przejął "władze" nad tym serialem, wiec nadal mam nadzieje, ze moze cos mnie w koncu wbije w fotel, ale coraz mniejsza. SPOILER Podobno Rick ma zginąć, wiec chciałabym zobaczyć w jaki sposob, tylko nie wiem czy przebrnę przez Negana nudnego jak flaki z olejem. Był jeszcze w miarę jak roztrzaskał Glennowi czachę, ale teraz... Rozumiem zeby jeden sezon to ciągnęli, a tu juz drugi o jednym i tym samym sie zaczyna, a końca nie widac.SPOILER
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2018-10-17 o 23:11
stitches jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 05:35   #2105
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Seriale cz. IV

Właśnie przerwalam tamten sezon bo te walki mnie już znudziły,a nowe postacie przynajmniej niektóre były męczące i denerwujące.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 12:48   #2106
Maneetka
Przyczajenie
 
Avatar Maneetka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Seriale cz. IV

The Walking Dead znudzilo mnie jakos po 5 odcinku pierwszego sezonu, zapomnialam dokonczyc i juz nie wrocilam :P
Maneetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 20:00   #2107
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Seriale cz. IV

Ja the walking dead skończyłam chyba z dwa sezonu temu. Stwierdziłam że nie ma sensu skoro i tak odcinek przewijalam i oglądałam cały w 15 min. Już mi się skończyć sentyment do seriali. Jak jest kiepski, to porzucam bez żalu.

Z grejsami przetrwałam chyba do 11 sezonu. I tak za długo.


Skończyłam ostre przedmioty i wow. Nie do końca się spodziewałam takiego zakończenia. Ale jak dla mnie motyw zbrodni był pobocznym wątkiem, bardziej mi się podobały problemy psychiczne bohaterow i ogólnie cały klimat małego miasteczka. No i ta muzyka.

Kończę też pierwszy sezon domu z papieru i całkiem w porządku. Historia wciąga, nim się obejrzę, a już koniec odcinka. Serial łatwi i przyjemny, w sam raz na ciezki dzień po pracy.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-18, 22:13   #2108
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Seriale cz. IV

Też jestem w trakcie The Haunting of Hill House .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 05:39   #2109
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Seriale cz. IV

Ja jestem po 2 odcinkach i spokojnie mogę polecić, jestem ciekawa zakończenia
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 09:22   #2110
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Seriale cz. IV

Ja w ten weekend zrobię drugie podejście do Maniac
Jest tu ktoś po obejrzeniu całego? jak wrażenia?
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 11:44   #2111
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Ja jestem po 2 odcinkach i spokojnie mogę polecić, jestem ciekawa zakończenia
Ja jestem po 7 i już mi smutno,ze za chwilę skończę,dlatego dawkuję sobie po jednym dziennie. Jak na razie dla mnie najlepszy serial roku zaraz za Ostrymi przedmiotami.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-19, 12:01   #2112
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 779
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Też jestem w trakcie The Haunting of Hill House .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj obejrzałam pierwszy odcinek, zapowiada się ciekawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 15:53   #2113
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ja w ten weekend zrobię drugie podejście do Maniac
Jest tu ktoś po obejrzeniu całego? jak wrażenia?
Ja po 6. Ciągle nie wiem co o nim sądzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 16:45   #2114
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ja jestem po 7 i już mi smutno,ze za chwilę skończę,dlatego dawkuję sobie po jednym dziennie. Jak na razie dla mnie najlepszy serial roku zaraz za Ostrymi przedmiotami.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Dziś zapuszczę sobie kolejne odcinki
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 20:50   #2115
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Seriale cz. IV

Skończyłam oglądać Maniac. Wymęczyłam się. Cały czas wierzyłam, że w końcu będzie coś co mnie zaskoczy... no i umarłam z nudów. Chyba nie rozumiem tego serialu
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 23:38   #2116
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Seriale cz. IV

A mi sie Maniac podobal, interesujace jest jak pokazali w jaki sposob kazdy z nich przepracowal swoja traume i problemy poprzez rozne historie ktore dzialy sie w dziwnych swiatach. Podobalo mi sie tez jak zmieniali sie(ewoluowali) bohaterowie w czasie trwania serialu. Obejrzalam caly sezon w jeden dzien. Ogolnie serial na plus ale nie dla kazdego. Jedhne czego moglabym sie przyczepic to zbyt cukierkowe zakonczenie i cos co mnie osobiscie denerwuje gdy nie moge serialu umiejscowic w czasie
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 09:00   #2117
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Seriale cz. IV

Na Hbo nowy sezon Ray Donovan. Poprzedni sezon troche przynudzal. Oby ten byl lepszy.

Ja jestem zachwycona Ksiega czarownic. Przeczytalam wszystkie ksiazki, ale nie umywaja sie do serialu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 09:39   #2118
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Również skończyłam Maniac'a i mi się podobało. Doceniam artyzm tego serialu, tu widać twórczość - pomysł, reżyseria, gra aktorska, klimat - wszystko dopracowane i na wysokim poziomie. Powiedziałabym, że jest to bardziej serial w stylu niszowych filmów niż produkcja popularna. Mi bardzo klimatem przypominał Mr Robota.
Podobały mi się poszczególne etiudy, które nawiązywały do klasycznych filmów czy motywów w kinie. Podobała mi się również główna historia - podejście nieoczywiste.
Nie jest to serial dla każdego. Trzeba lubić takie klimaty.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Na Hbo nowy sezon Ray Donovan. Poprzedni sezon troche przynudzal. Oby ten byl lepszy.
Też mam nadzieję, że nowy sezon będzie lepszy. Poprzedni męczyłam, nie podobał mi się.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-21, 11:27   #2119
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Seriale cz. IV

Dokończyłam w końcu Vanity Fair serial był fajny , miło mi się ogladało, z resztą lubie seriale kostiumowe.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-23, 14:19   #2120
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Ja w ten weekend zrobię drugie podejście do Maniac
Jest tu ktoś po obejrzeniu całego? jak wrażenia?
Obejrzałam całego Maniaca i jestem zachwycona. Serial nieco inny niż te najczęściej spotykane, porusza ważne kwestie, świetni aktorzy i ścieżka dźwiękowa też zachwyca <3
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 15:08   #2121
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Seriale cz. IV

Ja obejrzałam wczoraj "ostre przedmioty" i jestem nieco rozczarowana.

Niby sama końcówka koncowki- ostatnia scena miedzy napisami jest dosadna,zaskakujaca,przer ażająca, to sama zagadka kryminalna jak dla mnie średnia. Mimo, ze jest tylko 8 odinkow, moim zdaniem serial spokojnie mógł by się zamknąć w maks 6... Bywały dłużyzny, które nie wnosiły nic do serialu, wkurzaly mnie watki, które nie były wyjaśnione, zachowanie głównej bohaterki czasem zupełnie niezrozumiałe.

Serial mi się podobał pod względem psychologicznym, tzn. Jako studium przypadku toksycznych relacji matka-córka i tego jak wpływa dzieciństwo na nasze życie.

Jako kryminał mnie nie zachwycił. Bardziej podobał mi się "The sinner" podobny w schemacie (retrospekcje-zdarzenie z dziecinstwa-trauma)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 15:57   #2122
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Seriale cz. IV

Nie wiem, czy oglądacie, ale pojawił się 3 sezon This is us
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 16:06   #2123
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy oglądacie, ale pojawił się 3 sezon This is us
Cudnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 17:34   #2124
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 779
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy oglądacie, ale pojawił się 3 sezon This is us
Na jakiej stronie oglądacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 18:01   #2125
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez inezina Pokaż wiadomość
Na jakiej stronie oglądacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja na alltube, nie wiem czy czasami nie ma też już na ororo, ale tam trezba sie logowac i są limity.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 18:33   #2126
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez inezina Pokaż wiadomość
Na jakiej stronie oglądacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na zalukaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 18:39   #2127
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Seriale cz. IV

Faktycznie 3. sezon Riverdale to jakaś groteska

Jeśli lubicie takie odmozdzajace seriale typu Pretty Little Liars o (pseudo)nastolatkach, które biegają w nocy po lesie w szpilkach to na HBO spodobał mi się T@gged

A na Netflixie oglądam ten slynny 13 powodów, jestem przy 5 odcinku, jakoś ciągnie się to jak flaki z olejem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-23, 19:27   #2128
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja obejrzałam wczoraj "ostre przedmioty" i jestem nieco rozczarowana.

Niby sama końcówka koncowki- ostatnia scena miedzy napisami jest dosadna,zaskakujaca,przer ażająca, to sama zagadka kryminalna jak dla mnie średnia. Mimo, ze jest tylko 8 odinkow, moim zdaniem serial spokojnie mógł by się zamknąć w maks 6... Bywały dłużyzny, które nie wnosiły nic do serialu, wkurzaly mnie watki, które nie były wyjaśnione, zachowanie głównej bohaterki czasem zupełnie niezrozumiałe.

Serial mi się podobał pod względem psychologicznym, tzn. Jako studium przypadku toksycznych relacji matka-córka i tego jak wpływa dzieciństwo na nasze życie.

Jako kryminał mnie nie zachwycił. Bardziej podobał mi się "The sinner" podobny w schemacie (retrospekcje-zdarzenie z dziecinstwa-trauma)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się podobało, najbardziej właśnie pod względem psychologicznym. Właśnie czytam książkę, słyszałam że podobno lepsza i póki co bardzo mnie wciągnęła.
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 03:56   #2129
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość

Jeśli lubicie takie odmozdzajace seriale typu Pretty Little Liars o (pseudo)nastolatkach, które biegają w nocy po lesie w szpilkach to na HBO spodobał mi się T@gged

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie chciałabym obejrzeć ten serial, ale nie mogę znaleźć żadnej strony, na której by był. Czy on gdzieś jest poza HBO?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 06:10   #2130
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Seriale cz. IV

Jest jeszcze jeden podobny serial, gdzie nastolatki są mordowane. Coś w podobie do krzyku ale nie moge sobie tytułu przypomnieć.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-26 19:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.