O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 18:39   #1621
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
swarowska wielkie gratulacje!!!

kocurku ciesze sie że dajesz rade, musisz!

ilkas to prawdopodobnie jesteś w ciaży!gratki! ja tez miałam dosłownie wsystkie objawy jak na @, tylko później doszły bolące sutki i częściej do toalety.
poczekaj, zrób sobie test, najlepiej z krwi to będziesz 100% pewna.

mam wyniki morfologi tylko ja nie bardzo wiem jak je odczytać, mam tylko 2 czegoś tak trochę za dużo i 1 czegoś za mało.
lekarz mówił ze jak bedzie powyżej 10 to dobrze, ale o co mu mogło chodzić? o hemoglobine?któraś się zna na tym?
czyli Twój przypadek znowu tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że to na prawdę może być ciąża

kilka dni temu odbierałam wyniki morfologii. wszystkie wyniki sprawdzałam z pomocą internetu :P w którym punkcie masz za dużo? jak jest oznaczony? o ile za dużo? są tam podane jakieś normy?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Kochana..zrób rano test. I koniecznie uzbrój sie w cierpliwość
taaa...z tą cierpliwością to u mnie najgorzej

postanowiłam! rano robię test ciążowy z porannego sikania (bo dzisiaj było popołudniowe :P ) i koło południa jadę na betę
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:52   #1622
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
gratulacje !! i jak się czujesz jako świeżo upieczona żonka ?

Dziewczyny, pomocy, bo wariuję!
W niedziele miała przyjść do mnie @. Nie przyszła do dzisiaj. Raczej bardzo rzadko mi się spóźnia. Zazwyczaj mam regularnie. Objawy na @ mam wszystkie: pobolewa mnie brzuch, od piątku mam humorki, sporo śluzu (ciągłe uczucie, że mam "mokro" i że coś tam leci) - ciągle biegam do łazienki bo myślę, że to już @ przyszła...i dalej nic.
Wychodzi na to, że dzisiaj jest 31 dc. Zrobiłam przed chwilą test..no wiem, wiem, powinnam rano, ale jakoś nie mogłam czekać do jutra
No i druga kreska wyszła bardzo, bardzo blada. Właściwie nie wiem czy to jest kreska, czy różowy cień Pytałam męża. On najpierw powiedział, że widzi tylko jedną kreskę, ale jak kazałam mu się przyjrzeć to powiedział, że no faktycznie widzi drugą ale bardzo bardzo bladą. I co ja mam o tym myśleć? Nie chcę się bez potrzeby nakręcać. Dziwi mnie bardzo spóźniający się okres - już nie pamiętam kiedy ostatnio się spóźniał, ale z drugiej te wszystkie objawy na @..jakby dosłownie zaraz miała przyjść..
Gratulacje
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 19:13   #1623
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

no więc tak, hemoglobiny mam 13,6 czyli dobra.
MPV sr.obj.płytki krwi 12,9 a powinno byc do 12, P-LCR wsk. megatrombocytów 48,51 a powinno byc do 43, no i BAS bazocyty 0,02 a powinno byc od 0,05, może nie mam jakiś dużych odchyleń ale wolę wiedziec.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 20:34   #1624
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
gratulacje !! i jak się czujesz jako świeżo upieczona żonka ?

Dziewczyny, pomocy, bo wariuję!
W niedziele miała przyjść do mnie @. Nie przyszła do dzisiaj. Raczej bardzo rzadko mi się spóźnia. Zazwyczaj mam regularnie. Objawy na @ mam wszystkie: pobolewa mnie brzuch, od piątku mam humorki, sporo śluzu (ciągłe uczucie, że mam "mokro" i że coś tam leci) - ciągle biegam do łazienki bo myślę, że to już @ przyszła...i dalej nic.
Wychodzi na to, że dzisiaj jest 31 dc. Zrobiłam przed chwilą test..no wiem, wiem, powinnam rano, ale jakoś nie mogłam czekać do jutra
No i druga kreska wyszła bardzo, bardzo blada. Właściwie nie wiem czy to jest kreska, czy różowy cień Pytałam męża. On najpierw powiedział, że widzi tylko jedną kreskę, ale jak kazałam mu się przyjrzeć to powiedział, że no faktycznie widzi drugą ale bardzo bardzo bladą. I co ja mam o tym myśleć? Nie chcę się bez potrzeby nakręcać. Dziwi mnie bardzo spóźniający się okres - już nie pamiętam kiedy ostatnio się spóźniał, ale z drugiej te wszystkie objawy na @..jakby dosłownie zaraz miała przyjść..
no to mamy mamusie
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 20:37   #1625
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Svarowska wszytskiego dobrego na nowej drodze zycia
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 21:07   #1626
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
no więc tak, hemoglobiny mam 13,6 czyli dobra.
MPV sr.obj.płytki krwi 12,9 a powinno byc do 12, P-LCR wsk. megatrombocytów 48,51 a powinno byc do 43, no i BAS bazocyty 0,02 a powinno byc od 0,05, może nie mam jakiś dużych odchyleń ale wolę wiedziec.
hm, kurczę chyba Ci nie pomogę. w moich wynikach z tego co Ty podałaś jest tylko hemoglobina i MPV, (i to też trochę inaczej bo mpv mam normę tylko do 10, a nie do 12 - to pewnie zależy od laboratorium) ale nie mam takich oznaczeń jak p-lcr i bas...mam zupełnie inne, więc nie mam pojęcia co które oznaczają

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
no to mamy mamusie
dzięki dziewczyny, ale ja jeszcze sceptycznie do tego podchodzę. uwierzę dopiero jak zobaczę wyniki bety
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 07:43   #1627
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Ilkas gratulacje!!!!!!!:j upi:Będziesz mamusią!!!
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 08:21   #1628
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

witam
czy ktos mnie jeszcze tutaj pamieta??

Gratuluje wszystkim ktore zobaczyly swoje upragnione II
Witam nowe staraczki
I sciskam mocno te ktore stracily swoje malenstwa....

Swarovska wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 08:23   #1629
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
jejku, serio też tak miałaś ? coraz bardziej zaczynam wierzyć, że to może być prawda a ja ten cykl spisałam na straty, bo testy nie pokazywały owulki, a do tego tydzień bolały mnie jajniki bardzo mocno, że aż poszłam do gina. miałam przecież dokładnie tydzień temu robione badania, cytologię, morfologię, chlamydię (bo kiedyś dawno temu, chorowaliśmy z mężem). wszystkie wyniki były dobre, nic nie wykazały, ale cykl i tak spisałam na straty. a tu nagle takie zaskoczenie i brak okresu...
aha, no i jeszcze się przyznam, że zżerała mnie ciekawość więc w sobotę (dzień przed planowaną @) zrobiłam test i oczywiście wyszedł negatywny. Więc wtedy tym bardziej byłam już pewna że nici.
Nie wiem czy jutro nie wybrać się na betę...
Jak sie robi badanie na chlamydie i ile kosztuje?
Test mogl nie pokazywac owulki bo z tego co mowisz to tak jak u mnie owulka byla zbyt pozno, a Ty pewnie sprawdzalas tylko wtedy gdy teoretycznie powinna byc


Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Daje rade bo musze....jak kazda z nas. Jutro panienski..mama nadzieje, ze dam rade sie bawic...
Chcąc nie chcąc...po prostu musze isc dalej!

Nawet już dochodzi do mnie, ze moze jeszcze bedziemy sie starac....
Powoli,powoli... Widze ze tak jak ja nie zrezygnowałaś z forum, chociaz na początku taki miałam zamiar. Ale to dobrze bo człowiek sie oswaja i kazda wiadmomość o kogos ciaży itp juz nie sprawia takiej wielkiej przykrości.
Tak samo powoli bedziesz myslec o nastepnych staraniach.. nigdzie sie nie spieszy, chociaz ja napoczatku mialam swira na tym punkcie. Na szczescie troche mi przeszlo



Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
czyli Twój przypadek znowu tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że to na prawdę może być ciąża

taaa...z tą cierpliwością to u mnie najgorzej

postanowiłam! rano robię test ciążowy z porannego sikania (bo dzisiaj było popołudniowe :P ) i koło południa jadę na betę
Po tych bladych 2 II tez stwierdzilam ze rano test i dobrze bo test znow wyszedl nijaki a beta byla pewna Czekam na wiadomosc i trzymam kciuki


Kurcze ciekawe co z Dusią7 ?
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."

Edytowane przez Luna0
Czas edycji: 2012-06-06 o 08:24
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 09:29   #1630
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Zwracam się do Dziewczyn, które mają cykle około 28 dniowe z zapytaniem, w którym dniu średnio wzrasta wam temperatura po owulacji? Bo ja wczoraj 16dc i tempka się podniosła o 0,2 do 36,7 stopnia a dziś znowu spadek do 36,5. Trochę się martwię, że coś strasznie późno w tym cyklu będzie się podnosić, jeżeli w ogóle będzie?;/
Starania były 12,13,15dc. Bóle okołoowulacyjne miałam już od 10dc - dość intensywne. Teraz od 2 dni pobolewa tylko lewa strona, ciągnie "coś" w dół do pachwiny i tak jakby pulsowanie. Przyznam, że w poprzednim cyklu nie mierzyłam temperatury regularnie i nie mam porównania jak to wyglądało poprzednio.
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 09:44   #1631
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Ilkas gratulacje!!!!!!!:j upi:Będziesz mamusią!!!
dziękuję ale czy na pewno będę mamą okaże się dzisiaj

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Jak sie robi badanie na chlamydie i ile kosztuje?
Test mogl nie pokazywac owulki bo z tego co mowisz to tak jak u mnie owulka byla zbyt pozno, a Ty pewnie sprawdzalas tylko wtedy gdy teoretycznie powinna byc
Co do chlamydii to miałam robiony wymaz z szyjki macicy. Gin pobrał próbkę podczas badania. Koszt 60 zł. Takie podstawowe badanie zupełnie wystarczy jeśli jest podejrzenie zarażenia lub tak jak w moim przypadku było to badanie kontrolne. Ale jeśli się leczyło na chlamydię to takie zwykłe badanie można wykonać dopiero po 3 miesiącach - obumarłe komórki mogą pozostać w szyjce. Nie są szkodliwe, a mogą dawać mylny wynik. Dlatego wtedy żeby nie czekać aż 3 miesięcy, najlepiej zrobić wymaz na obecność DNA chlamydii. Można robić od razu po leczeniu, wynik jest pewny, ale też droższy. Na obecność DNA robiłam jakieś 2 lata temu i wtedy płaciłam 110 zł.
Z owulką było dokładnie tak jak napisałaś Książkowo miała być w niedzielę. Testy robiłam od środy do niedzieli, nic nie wykazały więc wkurzona stwierdziłam, że więcej ich nie robię


Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Po tych bladych 2 II tez stwierdzilam ze rano test i dobrze bo test znow wyszedl nijaki a beta byla pewna Czekam na wiadomosc i trzymam kciuki
Rano powtórzyłam test z moczu. Wyszedł taki sam jak wczoraj, a może i nawet ciutkę bardziej blady niż ten wczorajszy !
Rano byłam już na becie. Wyniki po 16....
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 09:48   #1632
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
dziękuję ale czy na pewno będę mamą okaże się dzisiaj



Co do chlamydii to miałam robiony wymaz z szyjki macicy. Gin pobrał próbkę podczas badania. Koszt 60 zł. Takie podstawowe badanie zupełnie wystarczy jeśli jest podejrzenie zarażenia lub tak jak w moim przypadku było to badanie kontrolne. Ale jeśli się leczyło na chlamydię to takie zwykłe badanie można wykonać dopiero po 3 miesiącach - obumarłe komórki mogą pozostać w szyjce. Nie są szkodliwe, a mogą dawać mylny wynik. Dlatego wtedy żeby nie czekać aż 3 miesięcy, najlepiej zrobić wymaz na obecność DNA chlamydii. Można robić od razu po leczeniu, wynik jest pewny, ale też droższy. Na obecność DNA robiłam jakieś 2 lata temu i wtedy płaciłam 110 zł.
Z owulką było dokładnie tak jak napisałaś Książkowo miała być w niedzielę. Testy robiłam od środy do niedzieli, nic nie wykazały więc wkurzona stwierdziłam, że więcej ich nie robię
To trzymam mocno kciuki do 16



Rano powtórzyłam test z moczu. Wyszedł taki sam jak wczoraj, a może i nawet ciutkę bardziej blady niż ten wczorajszy !
Rano byłam już na becie. Wyniki po 16....
To trzymam mocno kciuki do 16
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 12:30   #1633
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Zwracam się do Dziewczyn, które mają cykle około 28 dniowe z zapytaniem, w którym dniu średnio wzrasta wam temperatura po owulacji? Bo ja wczoraj 16dc i tempka się podniosła o 0,2 do 36,7 stopnia a dziś znowu spadek do 36,5. Trochę się martwię, że coś strasznie późno w tym cyklu będzie się podnosić, jeżeli w ogóle będzie?;/
Starania były 12,13,15dc. Bóle okołoowulacyjne miałam już od 10dc - dość intensywne. Teraz od 2 dni pobolewa tylko lewa strona, ciągnie "coś" w dół do pachwiny i tak jakby pulsowanie. Przyznam, że w poprzednim cyklu nie mierzyłam temperatury regularnie i nie mam porównania jak to wyglądało poprzednio.
cykle mam 28 dniowe, ale niestety nigdy nie mierzyłam temperatury.

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
To trzymam mocno kciuki do 16
Na pewno się przyda ! dzięki [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Aaaaaaa !!!!
Wiedziałam, żeby co chwilę sprawdzać bo mogą być wcześniej !! :P (bo wyniki mam na necie)
dziewczyny, moja beta to 84,36 !!!! Czyli jestem w ciąży !!! Boże, jak ja się cieszę !

ps.
czy ta beta nie jest za niska skoro jestem 3 dni po planowanej @ ? :P

Edytowane przez ilkas
Czas edycji: 2012-06-06 o 12:29
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 13:05   #1634
Monika_uk
Rozeznanie
 
Avatar Monika_uk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 519
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Gratuluje kochana
__________________
Trzeba wierzyć i mieć nadzieję.......

22,03,2012 Aniołek
Monika_uk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 13:32   #1635
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
cykle mam 28 dniowe, ale niestety nigdy nie mierzyłam temperatury.



Na pewno się przyda ! dzięki [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Aaaaaaa !!!!
Wiedziałam, żeby co chwilę sprawdzać bo mogą być wcześniej !! :P (bo wyniki mam na necie)
dziewczyny, moja beta to 84,36 !!!! Czyli jestem w ciąży !!! Boże, jak ja się cieszę !

ps.
czy ta beta nie jest za niska skoro jestem 3 dni po planowanej @ ? :P
hahaha kochana wiedziałam klask i:
I nie wymyslaj juz ze za niska ja 2 tyg po niby @ mialam 101 wiec nie duzo wiecej no brawa i caluski sle mamusiu klask i:

Ps. Czyli na chlamydie to wymaz z pochwy? Bo ja mam zamiar zrobic wymaz z pochwy i cytologie czyli powinno wystarczyc. Bo myslalam ze bede musiala bylic za krew itp. a takto pewnie jak ma wyjsc to wyjdzie w tym

a i ogłoszam ze mam nowa wkretke-chlamydie. Uczepiłam sie mysli ze napewno ją mam heh, bo prawdopodobnie byly partner mnie zdradzał ;/
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."

Edytowane przez Luna0
Czas edycji: 2012-06-06 o 13:51
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 15:11   #1636
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Monika_uk Pokaż wiadomość
Gratuluje kochana
dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
hahaha kochana wiedziałam klask i:
I nie wymyslaj juz ze za niska ja 2 tyg po niby @ mialam 101 wiec nie duzo wiecej no brawa i caluski sle mamusiu klask i:
Dziękuję hm, no faktycznie racja, wymyślam już głupoty z tą betą po prostu czuję się zagubiona hahaha nie wiem co mam dalej robić



Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Ps. Czyli na chlamydie to wymaz z pochwy? Bo ja mam zamiar zrobic wymaz z pochwy i cytologie czyli powinno wystarczyc. Bo myslalam ze bede musiala bylic za krew itp. a takto pewnie jak ma wyjsc to wyjdzie w tym

a i ogłoszam ze mam nowa wkretke-chlamydie. Uczepiłam sie mysli ze napewno ją mam heh, bo prawdopodobnie byly partner mnie zdradzał ;/
Tak, wymaz z pochwy. Mi właśnie gin pobrał przy okazji jak pobierał na cytologię tylko oczywiście ten wymaz musi iść konkretnie jako badanie pod kątem chlamydii, a nie ogólnie bakterii
Skąd nagle ta wkrętka? Opowiadaj. Masz jakieś objawy? Jakie? Swoje z chlamydią przeszłam więc trochę już się znam
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 15:34   #1637
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Aaaaaaa !!!!
Wiedziałam, żeby co chwilę sprawdzać bo mogą być wcześniej !! :P (bo wyniki mam na necie)
dziewczyny, moja beta to 84,36 !!!! Czyli jestem w ciąży !!! Boże, jak ja się cieszę !
ps.
czy ta beta nie jest za niska skoro jestem 3 dni po planowanej @ ? :P
Żadna za niska!!
Piekna beta!!
Poziom bety jest uwarunkowany osobniczo!!

Gratulacje mamusiu!!
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 16:22   #1638
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo
Dziękuję hm, no faktycznie racja, wymyślam już głupoty z tą betą po prostu czuję się zagubiona hahaha nie wiem co mam dalej robić


Tak, wymaz z pochwy. Mi właśnie gin pobrał przy okazji jak pobierał na cytologię tylko oczywiście ten wymaz musi iść konkretnie jako badanie pod kątem chlamydii, a nie ogólnie bakterii
Skąd nagle ta wkrętka? Opowiadaj. Masz jakieś objawy? Jakie? Swoje z chlamydią przeszłam więc trochę już się znam
Oo teraz Cie złapie głupawka, ale nie zdziw sie jak jutro zacznie docierac i bedziesz sobie zadawac pytania: Co ja zrobilam? Już nie ma odwrotu?! itd. Po euforii przychodzą wątpliwości wiec nawet jak je bedziesz miec to ogłaszam że to normalne!

Co do chlamydi nie mam zadnych objawow heh poprostu boje sie ze # bylo przez to.. tak jakos bo raczej nie ma innej przyczyny, no ale zobaczymy
Zrobie posiew pod tym kontem + cytologie i nic wiecej. Nie mam sily sie stresowac hormonami itd. Chodzilo mi tylko ze chlamydia jest walsnie taka tajna i jest mozliwosc ze mam tylko nie mam o tym pojecia, a ze bede robic posiew to nie zaszkodzi odrazu pod tym kontem.
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 16:47   #1639
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Oo teraz Cie złapie głupawka, ale nie zdziw sie jak jutro zacznie docierac i bedziesz sobie zadawac pytania: Co ja zrobilam? Już nie ma odwrotu?! itd. Po euforii przychodzą wątpliwości wiec nawet jak je bedziesz miec to ogłaszam że to normalne!

Co do chlamydi nie mam zadnych objawow heh poprostu boje sie ze # bylo przez to.. tak jakos bo raczej nie ma innej przyczyny, no ale zobaczymy
Zrobie posiew pod tym kontem + cytologie i nic wiecej. Nie mam sily sie stresowac hormonami itd. Chodzilo mi tylko ze chlamydia jest walsnie taka tajna i jest mozliwosc ze mam tylko nie mam o tym pojecia, a ze bede robic posiew to nie zaszkodzi odrazu pod tym kontem.
No tak, niby jest taka możliwość, że chlamydia jest utajona i nie daje żadnych objawów, ale to bardzo rzadkie. I już częściej u mężczyzn tak jest. Przy pierwszym lepszym spadku osłabienia organizmu najprawdopodobnie dałaby o sobie znać jakby była! Tak mi zawsze mówił lekarz jak sobie wkrecałam, że mam nawrót oczywiście też bez objawów. Potem robiłam badanie i zawsze wychodziła negatywna. Oczywiście lepiej zrób badanie, bo po co się denerwować, ale wydaje mi się , że prawdopodobieństwo jest znikome.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 16:50   #1640
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Jak wyjdzie wynik ujemny to dla mnie lepiej A jakie mialas objawy?
Kurde nie wiem kiedy zrobic ten posiew i cytologie.. powinno sie z robic do 18 dc ale czy to nie za wczesnie po lyzeczkowaniu? Nigdzie nie moge znalesc takiej informacji
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 17:40   #1641
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

klask i:
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 17:57   #1642
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Aaaaaaa !!!!
Wiedziałam, żeby co chwilę sprawdzać bo mogą być wcześniej !! :P (bo wyniki mam na necie)
dziewczyny, moja beta to 84,36 !!!! Czyli jestem w ciąży !!! Boże, jak ja się cieszę !

ps.
czy ta beta nie jest za niska skoro jestem 3 dni po planowanej @ ? :P
gratulacje !!!!!!!!!!!!!
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 18:20   #1643
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość


Aaaaaaa !!!!
Wiedziałam, żeby co chwilę sprawdzać bo mogą być wcześniej !! :P (bo wyniki mam na necie)
dziewczyny, moja beta to 84,36 !!!! Czyli jestem w ciąży !!! Boże, jak ja się cieszę !

ps.
czy ta beta nie jest za niska skoro jestem 3 dni po planowanej @ ? :P
a nie mówiłam że kolejna mamusia
Gratulacje
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 18:21   #1644
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Hania i jak po wizycie bo czytalam w klubie ze mialas miec dziś
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:30   #1645
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Hania i jak po wizycie bo czytalam w klubie ze mialas miec dziś
tak mialam wizyte, wszystko jest ok nie ma plamien, wiec i nie dostalam lekow,zbadal mnie ciąża rosnie
usg nie robil, bo we wczesnej ciazy nie powinno sie robi za często bez przyczyny
mam sie po prostu nie przemeczac i nie denerwowac

aaa no i schudlam 2 kg, a nie wymiotuje( z kibelkiem mialam tylko 3 dni przygód, na szczescie )
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 20:42   #1646
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Żadna za niska!!
Piekna beta!!
Poziom bety jest uwarunkowany osobniczo!!

Gratulacje mamusiu!!

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
klask i:
Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
gratulacje !!!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
a nie mówiłam że kolejna mamusia
Gratulacje
Dziękuję Wam dziewczyny
heh...mamusia - jak to dumnie brzmi ale chyba jeszcze do końca w 100% to do mnie nie dotarło


Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Jak wyjdzie wynik ujemny to dla mnie lepiej A jakie mialas objawy?
Kurde nie wiem kiedy zrobic ten posiew i cytologie.. powinno sie z robic do 18 dc ale czy to nie za wczesnie po lyzeczkowaniu? Nigdzie nie moge znalesc takiej informacji
Głownie mi "zaatakowało" pęcherz. To jest taki specyficzny ból. Kiedyś miałam zapalenie pęcherza - ale to zupełnie inny ból. Ten na chlamydię był taki tępy, mało intensywny, ale jednak odczuwalny. Taki jakby mi coś tam "siedziało ciężkiego" i przeszkadzało. Do tego pojawił się upławy o specyficznym zabarwieniu i zapachu. Od razy wiedziałam, że coś jest nie tak. Nie dało się tego przeoczyć
A tak z ciekawości...czemu powinno się robić do 18dc?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 21:16   #1647
reven24111
Raczkowanie
 
Avatar reven24111
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

ilkas jak się cieszę i GRATULUJĘ dbaj o siebie i nie przemęczaj się
__________________

reven24111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 21:59   #1648
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Ilkas jeszcze raz GRATULACJE
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 22:17   #1649
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
cykle mam 28 dniowe, ale niestety nigdy nie mierzyłam temperatury.



Na pewno się przyda ! dzięki [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Aaaaaaa !!!!
Wiedziałam, żeby co chwilę sprawdzać bo mogą być wcześniej !! :P (bo wyniki mam na necie)
dziewczyny, moja beta to 84,36 !!!! Czyli jestem w ciąży !!! Boże, jak ja się cieszę !

ps.
czy ta beta nie jest za niska skoro jestem 3 dni po planowanej @ ? :P
Gratuluje
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 07:21   #1650
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez reven24111 Pokaż wiadomość
ilkas jak się cieszę i GRATULUJĘ dbaj o siebie i nie przemęczaj się
Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Ilkas jeszcze raz GRATULACJE
Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Gratuluje
dziękuję !

Już drugą noc źle śpię. Budzę się i nie mogę zasnąć przez około 1-2 godziny. Nie wiem czy to z wrażenia czy o co chodzi Do tego męczą mnie straaaszne wzdęcia Ciągle coś jeździ mi po brzuchu.

W ogóle jejku, pierwsza ciąża jest "straszna" bo ja kompletnie nie wiem co mam robić. Zadzwoniłam wczoraj go gina i umówiłam się na wizytę na czwartek za tydzień. I teraz rozmyślam czy to nie za późno..czy nie powinnam iść wcześniej.
Do tego, czy ja mam spokojnie czekać do tego czwartku czy mam robić już jakieś badania? Może powinnam powtórzyć betę i sprawdzać jej przyrost?
Po prostu z obserwacji..jak widzę jakie to życie jest jeszcze kruchutkie...to chciałabym zrobić wszystko żeby tą ciążę utrzymać...
Nie wiem czemu ale rano obudziłam się właśnie z takim strachem, że jeszcze nic nie wiadomo, że boję się, że coś się stanie złego...

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
tak mialam wizyte, wszystko jest ok nie ma plamien, wiec i nie dostalam lekow,zbadal mnie ciąża rosnie
usg nie robil, bo we wczesnej ciazy nie powinno sie robi za często bez przyczyny
mam sie po prostu nie przemeczac i nie denerwowac

aaa no i schudlam 2 kg, a nie wymiotuje( z kibelkiem mialam tylko 3 dni przygód, na szczescie )
cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze ! hehe, ciesz się póki możesz, że jeszcze chudniesz potem waga już tylko będzie rosła
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.