Randki przez Internet cz. 3. - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-06-26, 12:08   #4471
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Dla mnie to troll i tyle, dodatkowo te "mam to szczęście, że dobrze się prezentuje w stroju sportowym" plus oczywiście podana miseczka biustu, szczegółowy, absurdalny opis. A już ostatnie to w ogóle, akurat po paelli, czyli daniu złożonym z warzyw, mięsa/ ryb plus ryżu to raczej można byłoby stwierdzić, że ktoś się odżywia zdrowo .

Typowo xD


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 13:40   #4472
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Beznadziejnie się zachował ten rowerzysta. Rozumiem rozgoryczenie z powodu kiepskiego wyniku, ale żeby dorosły chłop się przez to na kobiecie wyzywał i fochy stroił? Żałosne. Też bym go sobie odpuściła. W trudnych chwilach wychodzi prawdziwa twarz. Łatwo jest być fajnym, gdy życie gładko idzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 15:06   #4473
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Beznadziejnie się zachował ten rowerzysta. Rozumiem rozgoryczenie z powodu kiepskiego wyniku, ale żeby dorosły chłop się przez to na kobiecie wyzywał i fochy stroił? Żałosne. Też bym go sobie odpuściła. W trudnych chwilach wychodzi prawdziwa twarz. Łatwo jest być fajnym, gdy życie gładko idzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie.

Wyszło szydło z worka. I bardzo dobrze, że na początku znajomości pokazał swoją twarz, przynajmniej masz autorko jasność, że Panu trza podziękować.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 16:15   #4474
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Dokładnie.

Wyszło szydło z worka. I bardzo dobrze, że na początku znajomości pokazał swoją twarz, przynajmniej masz autorko jasność, że Panu trza podziękować.
Przyznaje, że jestem zaskoczona obrotem spraw, bo co prawda mieliśmy tylko dwa spotkania na żywo, ale dość długo ze sobą korespondowaliśmy. Były różne sytuacje, inne wyścigi, itp. i nic złego się nie działo. A tu takie coś. No nie wyobrażam sobie kontynuowania znajomości po czymś podobnym, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że takie coś się powtórzy ilekroć mu podium nie siądzie. Co to ma być, chłop koło 40 lat. Dziś jeszcze jakimiś głupimi tekstami rzucał, miałam wrażenie, że rozmawiam z innym człowiekiem.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 16:22   #4475
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Przyznaje, że jestem zaskoczona obrotem spraw, bo co prawda mieliśmy tylko dwa spotkania na żywo, ale dość długo ze sobą korespondowaliśmy. Były różne sytuacje, inne wyścigi, itp. i nic złego się nie działo. A tu takie coś. No nie wyobrażam sobie kontynuowania znajomości po czymś podobnym, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że takie coś się powtórzy ilekroć mu podium nie siądzie. Co to ma być, chłop koło 40 lat. Dziś jeszcze jakimiś głupimi tekstami rzucał, miałam wrażenie, że rozmawiam z innym człowiekiem.
Omg z kim Ty się zadajesz
Nie ma się kim przejmować
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 16:51   #4476
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez karamelli Pokaż wiadomość
ktos tam napisal, ze oczekujesz po kilku spotkaniach ze bedziesz na pierwszym miejscu.
powiem tak z doswiadczenia - jak od poczatku nie jestes super wazna dla faceta - to nie bedziesz nigdy.
i tak - to widac od samego poczatku. widze teraz z perspektywy czasu w moim zakonczonym juz zwiazku, ze to co bylo wazniejsze odemnie na poczatku, bylo wazniejsze przez caly zwiazek. ale oczywiscie ja glupia i naiwna zawsze staralam sie sobie cos przetlumaczyc.

Ja się z tym zgadzam, od początku czułam, ze jestem dla mojego faceta najważniejsza, zanim zostaliśmy parą. Inaczej byśmy nią nie zostali, no nie wiem jakby to było wówczas możliwe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-26, 20:10   #4477
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Zapowiadało się dobrze, ale raczej kolejnej randki nie będzie.
Pojechał na jakiś wyścig, coś mu nie poszło i teraz foch i obraza na cały świat. Nie odezwał się (0biecał, ze zaraz po wyścigu napisze), potem parę wymuszonych wiadomości. Teraz zabrał rowerek i znów przepadnie na cały dzień (a mieliśmy się zobaczyć, co prawda nie byliśmy umówieni na 100%, ale wstępne plany były). Sorry, ale ja się nie dam postawić na drugim miejscu za Bianchi (marka roweru dla tych co nie wiedzą) i nie zamierzam obrywać rykoszetem bo mu wpadło 40 miejsce zamiast pierwszego.
Jasne. Zaufaj intuicji. Skoro czujesz, że mogą być z tej relacji kwasy i problemy, to oczywiście że odpuść.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-27, 07:47   #4478
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jasne. Zaufaj intuicji. Skoro czujesz, że mogą być z tej relacji kwasy i problemy, to oczywiście że odpuść.
Ogólnie od czasu tego wyścigu wszystko się zmieniło. Komunikacja (która była zawsze mocną stroną) poległa. Ciągle miałam wrażenie, że są jakieś pretensje (nie wiem niby o co). Zresztą nie toleruje furiatów. Zablokowałam i tyle.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 12:27   #4479
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Ogólnie od czasu tego wyścigu wszystko się zmieniło. Komunikacja (która była zawsze mocną stroną) poległa. Ciągle miałam wrażenie, że są jakieś pretensje (nie wiem niby o co). Zresztą nie toleruje furiatów. Zablokowałam i tyle.

No i git, co będzie się na Tobie jakiś chłop wyżywał.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-27, 12:44   #4480
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Imraa Pokaż wiadomość
Ogólnie od czasu tego wyścigu wszystko się zmieniło. Komunikacja (która była zawsze mocną stroną) poległa. Ciągle miałam wrażenie, że są jakieś pretensje (nie wiem niby o co). Zresztą nie toleruje furiatów. Zablokowałam i tyle.
Brawo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 09:09   #4481
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Jestem po kilku spotkaniach z jednym facetem i zaczyna mi się mętlik w głowie. Ostatnie skończyło się pocałunkami. I niby ok, ale ja się nakręcam chyba przez kiepskie doświadczenia z poprzednich randek (faceci znikali, rozmyślali się po kilku spotkaniach, itp.). Jak facet do mnie nie napisze przez kilka godzin to wpadam w panikę (nie bombarduje go wtedy żadnymi sms-a ani pretensjami, po prostu to dzieje się w głowie). Może nie jest to histeria, ale zdecydowanie moje podejście jest nie takie jak powinno. Staram się wrzucić na luz, ale nie bardzo mi wychodzi. Kiepskie randkowanie mnie popsuło.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-28, 09:13   #4482
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Jestem po kilku spotkaniach z jednym facetem i zaczyna mi się mętlik w głowie. Ostatnie skończyło się pocałunkami. I niby ok, ale ja się nakręcam chyba przez kiepskie doświadczenia z poprzednich randek (faceci znikali, rozmyślali się po kilku spotkaniach, itp.). Jak facet do mnie nie napisze przez kilka godzin to wpadam w panikę (nie bombarduje go wtedy żadnymi sms-a ani pretensjami, po prostu to dzieje się w głowie). Może nie jest to histeria, ale zdecydowanie moje podejście jest nie takie jak powinno. Staram się wrzucić na luz, ale nie bardzo mi wychodzi. Kiepskie randkowanie mnie popsuło.

Rzeczywiście dosc słabo to brzmi. To niebezpieczna granica, łatwo przekroczyć i zostać bluszczem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 09:42   #4483
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Rzeczywiście dosc słabo to brzmi. To niebezpieczna granica, łatwo przekroczyć i zostać bluszczem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zdaje sobie sprawę, dlatego walczę ze sobą bo wiem, że to nie powinno tak wyglądać. Wdech, wydech, wdech wydech. Wszystko wygląda dobrze na chwilę obecną w tej relacji. Martwię się tylko, że momentami wewnętrznie tak przezywam pierdoły. Nie chcę kiedyś wybuchnąć kiedy zwyczajnie nie ma powodu.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 09:44   #4484
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Jestem po kilku spotkaniach z jednym facetem i zaczyna mi się mętlik w głowie. Ostatnie skończyło się pocałunkami. I niby ok, ale ja się nakręcam chyba przez kiepskie doświadczenia z poprzednich randek (faceci znikali, rozmyślali się po kilku spotkaniach, itp.). Jak facet do mnie nie napisze przez kilka godzin to wpadam w panikę (nie bombarduje go wtedy żadnymi sms-a ani pretensjami, po prostu to dzieje się w głowie). Może nie jest to histeria, ale zdecydowanie moje podejście jest nie takie jak powinno. Staram się wrzucić na luz, ale nie bardzo mi wychodzi. Kiepskie randkowanie mnie popsuło.
Skoro były już pocałunki, czyli granica jakiejś tam intymności została przekroczona i macie za sobą kilka udanych spotkań (co oznacza kilka i na jakiej przestrzeni czasu?), to jednak zainicjowałabym rozmowę pt. do czego to zmierza. W sensie, czy jest w nim chęć do spróbowania regularnej, na wyłączność relacji.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 10:05   #4485
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawę, dlatego walczę ze sobą bo wiem, że to nie powinno tak wyglądać. Wdech, wydech, wdech wydech. Wszystko wygląda dobrze na chwilę obecną w tej relacji. Martwię się tylko, że momentami wewnętrznie tak przezywam pierdoły. Nie chcę kiedyś wybuchnąć kiedy zwyczajnie nie ma powodu.

Ja coś o tym wiem i mam nadzieję, ze Ci się uda - mnie się nie udało, myślałam, ze umiem nad tym zapanować i rzeczywiście umiałam teoretyzując - ale jak coś się wysadzało to bum, zero kontroli nad własnymi emocjami.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 10:44   #4486
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez blue_fox Pokaż wiadomość
Nie znasz mnie Nie patrzę stereotypowo, co podkreśliłam w pierwszej długiej wypowiedzi w tym wątku. Również znam w realu paru super fajnych facetów, prowadzących 1-os.działalność polegającą na świadczeniu różnych usług w branży budowlanej. Świetni goście. Żona jednego z nich jest dyrektorem w banku. Ale nikt z tych znajomych nie kreuje się na biznesmena, tylko od razu otwarcie mówią np. robię ludziom remonty W mojej ocenie pan A. miał kompleksy, wstydził się tego (niepotrzebnie) i dlatego budował taką otoczkę.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------



Przeczytaj proszę ze zrozumieniem co tam napisałam - że właśnie pisząc czasem prawdę, lecz nie całą, można zmanipulować odbiorcę treści.
Po prostu wpis "właściciel firmy" w połączeniu z fotkami WYŁĄCZNIE w stylizacjach biznesowych może sugerować coś innego niż serwisant wind.

Mnie osobiście śmieszą nieco osoby które prowadząc jednoosobową działalność uważają się za nie wiadomo jakich biznesmenów, niektórzy na wizytówkach wpisują sobie nawet CEO... Serio, widziałam takie przypadki.
Nie rozumiem cie. Mój kolega ma spora firmę i zdarza się, że robi serwis sam, osobiście, albo z pracownikiem. Bo umie, bo pracownicy mogą być niedostpeni w godzinach wieczornych itp.
Poza tym prowadzi rozmowy biznesowe, jeździ w delegacje i chodzi elegancko. Mój eks podobnie, często pomagał w prostych pracach, bo np. termin gonił, kazde ręce się przydały.

Śmieszne podejście, że jest biznesmenem, jeśli nie dotknie się fizycznej prac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 11:09   #4487
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Skoro były już pocałunki, czyli granica jakiejś tam intymności została przekroczona i macie za sobą kilka udanych spotkań (co oznacza kilka i na jakiej przestrzeni czasu?), to jednak zainicjowałabym rozmowę pt. do czego to zmierza. W sensie, czy jest w nim chęć do spróbowania regularnej, na wyłączność relacji.

Były dopiero cztery spotkania (w niecałe dwa tygodnie, ale mieszkamy od siebie blisko 60km. Pod koniec tygodnia widzimy się znowu). Wcześniej gadaliśmy miesiąc bo najpierw ja byłam na wakacjach, potem on i nie dało się zgrać z terminem. Mamy też regularny kontakt dzień w dzień. Dla mnie trochę za wcześnie na 100% deklaracje (przyznaję, że nie chce się zawieść kolejny raz) ale na początku jasno wyjaśniliśmy sobie, że jeżeli się sobie spodobamy to w grę wchodzi tylko relacja na wyłączność. Jeżeli następne randki pójdą dobrze to na pewno będę chciała już coś ustalić.

Jeszcze dodam, że nie poznaliśmy się na żadnym portalu randkowym. Skomentowałam mu fotkę z wakacji na ig i tak się zaczęło
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 11:28   #4488
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Były dopiero cztery spotkania (w niecałe dwa tygodnie, ale mieszkamy od siebie blisko 60km. Pod koniec tygodnia widzimy się znowu). Wcześniej gadaliśmy miesiąc bo najpierw ja byłam na wakacjach, potem on i nie dało się zgrać z terminem. Mamy też regularny kontakt dzień w dzień. Dla mnie trochę za wcześnie na 100% deklaracje (przyznaję, że nie chce się zawieść kolejny raz) ale na początku jasno wyjaśniliśmy sobie, że jeżeli się sobie spodobamy to w grę wchodzi tylko relacja na wyłączność. Jeżeli następne randki pójdą dobrze to na pewno będę chciała już coś ustalić.

Jeszcze dodam, że nie poznaliśmy się na żadnym portalu randkowym. Skomentowałam mu fotkę z wakacji na ig i tak się zaczęło
Tylko, czy związek na taką odległość jest na Twoje nerwy? Bo to jednak nastręczy nieco innych problemów, niż przy związku z kimś, kto mieszka blisko. Przemyślałaś to?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 11:34   #4489
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Były dopiero cztery spotkania (w niecałe dwa tygodnie, ale mieszkamy od siebie blisko 60km. Pod koniec tygodnia widzimy się znowu). Wcześniej gadaliśmy miesiąc bo najpierw ja byłam na wakacjach, potem on i nie dało się zgrać z terminem. Mamy też regularny kontakt dzień w dzień. Dla mnie trochę za wcześnie na 100% deklaracje (przyznaję, że nie chce się zawieść kolejny raz) ale na początku jasno wyjaśniliśmy sobie, że jeżeli się sobie spodobamy to w grę wchodzi tylko relacja na wyłączność. Jeżeli następne randki pójdą dobrze to na pewno będę chciała już coś ustalić.

Jeszcze dodam, że nie poznaliśmy się na żadnym portalu randkowym. Skomentowałam mu fotkę z wakacji na ig i tak się zaczęło
Nie ogarniam takich relacji. Ja z moim facetem teraz poznanym dwa tygodnie temu od początku wiedzieliśmy ze jesteśmy na wyłączność i usunęliśmy oboje apke. Powiedzieliśmy to sobie oczywiście ale było to tak naturalne i logiczne jak to ze dziś jadłam śniadanie
Nie było rozkmin nikt się nie krępował i nie zastanawiał „czy to już ten cZas”
Moim zdaniem jak są takie rozkminy to nie ma prawdziwego uczucia ale może każdy jest inny
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-28, 11:34   #4490
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tylko, czy związek na taką odległość jest na Twoje nerwy? Bo to jednak nastręczy nieco innych problemów, niż przy związku z kimś, kto mieszka blisko. Przemyślałaś to?

Myślałam. Mam też rodzinę w jego mieście (i co za tym idzie, bywam tam) więc jest to do ogarnięcia. On też powiedział, że nie widzi problemu.
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 11:43   #4491
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Nie ogarniam takich relacji. Ja z moim facetem teraz poznanym dwa tygodnie temu od początku wiedzieliśmy ze jesteśmy na wyłączność i usunęliśmy oboje apke. Powiedzieliśmy to sobie oczywiście ale było to tak naturalne i logiczne jak to ze dziś jadłam śniadanie
Nie było rozkmin nikt się nie krępował i nie zastanawiał „czy to już ten cZas”
Moim zdaniem jak są takie rozkminy to nie ma prawdziwego uczucia ale może każdy jest inny

Na moje oko to normalne początki relacji. Są regularne spotkania, jest kontakt pomiędzy nimi, doszło do jakiś bardziej intymnych zbliżeń. Dziewczyna pisze, że poznali się na insta a nie na tinderze więc nie ma czego usuwać Pewnie w najbliższym czasie sprawa się naturalnie wyklaruje.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 11:47   #4492
Ryba147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Nie ogarniam takich relacji. Ja z moim facetem teraz poznanym dwa tygodnie temu od początku wiedzieliśmy ze jesteśmy na wyłączność i usunęliśmy oboje apke. Powiedzieliśmy to sobie oczywiście ale było to tak naturalne i logiczne jak to ze dziś jadłam śniadanie
Nie było rozkmin nikt się nie krępował i nie zastanawiał „czy to już ten cZas”
Moim zdaniem jak są takie rozkminy to nie ma prawdziwego uczucia ale może każdy jest inny

XD
Takie rzeczy się właśnie komunikuje wprost, bo później można się zdziwić jak po kilku tygodniach się okazuje jednak, że facet dalej poznawał inne
Ryba147 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 11:57   #4493
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ryba147 Pokaż wiadomość
XD
Takie rzeczy się właśnie komunikuje wprost, bo później można się zdziwić jak po kilku tygodniach się okazuje jednak, że facet dalej poznawał inne
Na problemy z czytaniem polecam powrót do podstawówki
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-28, 12:35   #4494
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Na problemy z czytaniem polecam powrót do podstawówki

Ludzie mogą mieć problem z czytaniem z różnych powodów, więc spasuj trochę z tymi (kolejnymi) chamskimi tekstami


Cytat:
Napisane przez Matar1983 Pokaż wiadomość
Były dopiero cztery spotkania (w niecałe dwa tygodnie, ale mieszkamy od siebie blisko 60km. Pod koniec tygodnia widzimy się znowu). Wcześniej gadaliśmy miesiąc bo najpierw ja byłam na wakacjach, potem on i nie dało się zgrać z terminem. Mamy też regularny kontakt dzień w dzień. Dla mnie trochę za wcześnie na 100% deklaracje (przyznaję, że nie chce się zawieść kolejny raz) ale na początku jasno wyjaśniliśmy sobie, że jeżeli się sobie spodobamy to w grę wchodzi tylko relacja na wyłączność. Jeżeli następne randki pójdą dobrze to na pewno będę chciała już coś ustalić.

Jeszcze dodam, że nie poznaliśmy się na żadnym portalu randkowym. Skomentowałam mu fotkę z wakacji na ig i tak się zaczęło

No i fajno, ale przychylam się do wypowiedzi Ellen. Czy bylas kiedyś w takim związku na odległość? Nie mówię, ze miałby tak zawsze wyglądać - ale ten pierwszy okres z pewnością.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2022-06-28 o 12:37
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 15:29   #4495
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Nie ogarniam takich relacji. Ja z moim facetem teraz poznanym dwa tygodnie temu od początku wiedzieliśmy ze jesteśmy na wyłączność i usunęliśmy oboje apke. Powiedzieliśmy to sobie oczywiście ale było to tak naturalne i logiczne jak to ze dziś jadłam śniadanie
Nie było rozkmin nikt się nie krępował i nie zastanawiał „czy to już ten cZas”
Moim zdaniem jak są takie rozkminy to nie ma prawdziwego uczucia ale może każdy jest inny
Ja czasem tylko podczytuje sobie ten wątek, ale mam mega wrażenie, że siejesz tutaj mega zamęt. Dokuczasz dziewczynom, które poznają facetów, bo ich relacja np. toczy się innym tempem niż twoja. Moim zdaniem to wcale nie jest normalne, ze poznalaś jakiegos randoma pare tyg temu i już podkreślasz, że to TWÓJ FACET. Że jak to można mieć problem by tego nie wiedzieć od razu? Za już UWIELBIASZ jego córka i w ogole wszystko co piszesz jest tak mega przerysowane. Można byłoby to olać, gdyby nie to, że dokuczasz innym i poddajesz w wątpliwość to, czy one nadają właściwe tempo swoim relacjom.

Poza tym, jeśli koleś od razu na 1-wszym spotkaniu zarzuca bajerę, że to juz TO, że związek, że na wyłączność, że on od razu usuwa apke - śmierdzi to właśnie bajera i brakiem szczerości. Może tak być tez, że facet mówi, co kobieta chce usłyszeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 16:01   #4496
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89272678]Ja czasem tylko podczytuje sobie ten wątek, ale mam mega wrażenie, że siejesz tutaj mega zamęt. Dokuczasz dziewczynom, które poznają facetów, bo ich relacja np. toczy się innym tempem niż twoja. Moim zdaniem to wcale nie jest normalne, ze poznalaś jakiegos randoma pare tyg temu i już podkreślasz, że to TWÓJ FACET. Że jak to można mieć problem by tego nie wiedzieć od razu? Za już UWIELBIASZ jego córka i w ogole wszystko co piszesz jest tak mega przerysowane. Można byłoby to olać, gdyby nie to, że dokuczasz innym i poddajesz w wątpliwość to, czy one nadają właściwe tempo swoim relacjom.

Poza tym, jeśli koleś od razu na 1-wszym spotkaniu zarzuca bajerę, że to juz TO, że związek, że na wyłączność, że on od razu usuwa apke - śmierdzi to właśnie bajera i brakiem szczerości. Może tak być tez, że facet mówi, co kobieta chce usłyszeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


100% racji plus polecam temat Autorki na podforum „Seks” Albo to troll albo (co bardziej prawdopodobne) choroba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 16:19   #4497
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
100% racji plus polecam temat Autorki na podforum „Seks” Albo to troll albo (co bardziej prawdopodobne) choroba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
OMG

No jest faktycznie czego zazdrościć i na czym się wzorować.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 16:41   #4498
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89272712]OMG

No jest faktycznie czego zazdrościć i na czym się wzorować.[/QUOTE]
Noo niby nie powinno się wynosić informacji z innych wątków (chociaż w sumie każdy może sobie przeczytać), więc powiem tylko, że jeśli to prawda z tym pierwszym spotkaniem (a znają się 2 tygodnie, widzieli 3 razy i och ach jaki super, są na wyłączność itd), to nie mam słów. Plus jeszcze parę rzeczy - więc ewidentnie troll.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2022-06-29 o 16:42
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 18:28   #4499
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89272678]Ja czasem tylko podczytuje sobie ten wątek, ale mam mega wrażenie, że siejesz tutaj mega zamęt. Dokuczasz dziewczynom, które poznają facetów, bo ich relacja np. toczy się innym tempem niż twoja. Moim zdaniem to wcale nie jest normalne, ze poznalaś jakiegos randoma pare tyg temu i już podkreślasz, że to TWÓJ FACET. Że jak to można mieć problem by tego nie wiedzieć od razu? Za już UWIELBIASZ jego córka i w ogole wszystko co piszesz jest tak mega przerysowane. Można byłoby to olać, gdyby nie to, że dokuczasz innym i poddajesz w wątpliwość to, czy one nadają właściwe tempo swoim relacjom.

Poza tym, jeśli koleś od razu na 1-wszym spotkaniu zarzuca bajerę, że to juz TO, że związek, że na wyłączność, że on od razu usuwa apke - śmierdzi to właśnie bajera i brakiem szczerości. Może tak być tez, że facet mówi, co kobieta chce usłyszeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To troll, albo hmmm cóż, specyficzna osoba Mnie się takie błyskawiczne związki kojarzą z prostymi ludźmi. Poznałam taką dziewczynę, bez matury (no i ok, nie każdy musi mieć) i ona właśnie zamieszkała z chłopakiem po kilku dniach znajomości i po drugim spotkaniu i narzekała, że ją zdradza i ogólnie są same problemy w tym związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-29, 19:34   #4500
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Pytanie: Czy w randkowaniu trzeba być sprytnym?
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 17:44:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.