Śmierć Magdaleny Żuk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-03, 13:07   #1
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036

Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie


Jeśli istnieje proszę o połączenie chociaż nie znalazłam.

Zagadkowa śmierć 27-letniej Polki w Egipcie. Mnóstwo sprzecznych informacji.
Dziewczyna w jakimś celu: wypoczynkowym/zawodowym(?) znajduje się sama w Egipcie gdzie zostaje prawdopodobnie uprowadzona, torturowana i w wyniku licznych obrażeń umiera w szpitalu na dzień po tym jak w hotelowym pokoju nieprzytomną znajduje ją obsługa.

Historia dramatyczna. Zastanawiający jest w tej całej historii udział jej chłopaka, który umieścił w sieci dramatyczne nagranie rozmowy z Magdą krótko przed jej śmiercią oraz rezydenta, który rzekomo pomagał Magdzie na miejscu.

Zamieszczam link do artykułu: http://wiadomosci.wp.pl/tajemnicza-s...8300506646145a .

Na popularnym portalu społecznościowym znaleźć można również profil Magdy, gdzie w komentarza pojawiają się liczne informacje wyszperane przez internautów.

Zapraszam do dyskusji ponieważ sprawa jest doprawdy przerażająca.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 13:16   #2
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197
Śmierć Magdaleny Żuk

Dzis rano przypadkowo natrafiłam na informacje. Przerażające...

Co o tym myślicie?
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 13:31   #3
Waflowa
Raczkowanie
 
Avatar Waflowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 240
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Wklejam link do artykułu o tej sprawie, jakby ktoś nie wiedział o co chodzi: http://wiadomosci.wp.pl/tajemnicza-s...8631959787137a .
Waflowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 13:53   #4
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Przedziwna sprawa

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Obejrzałam filmik na którym ten jej chłopak rozmawia z nią i widać, że sprawa miała jakiś przebieg już wcześniej.
Po pierwsze kto nagrywa swoją rozmowę telefoniczną, a po drugie ten facet, który się pojawia zna imię chłopaka Magdy, a on sam też nie jest zaskoczony jak go widzi - nie pyta kim on jest ani nic.

Nie wiadomo jak to wszystko wyglądało wcześniej, czy rodzina wiedziała, że coś się dziwnego dzieje i co.

Może Magda dostała ostrej fazy jakiejś choroby psychicznej, dotychczas nie dającej objawów i przez to niezdiagnozowanej. Mój kuzyn też pewnego dnia dostał psychozy, a wcześniej wszystko było z nim OK.
Zresztą lekarze też powiedzieli, że ona miała objawy choroby psychicznej.
Ten facet z filmiku, który był wtedy obok Magdy może był po prostu świadkiem tej całej sytuacji, powiedział w pewnym momencie, że to nic nie da (może rozmowa z nią w takim stanie ?) i że się skontaktuje z ambasadą - może żeby się dowiedzieć co zrobić w takim przypadku.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 13:56   #5
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

1) pojechala sama do Egiptu, bo jej chlopak (markus) nie mial paszportu a wycieczka byla prezentem urodzinowym dla niego. Bezskutecznie próbowali odsprzedać wycieczkę, wiec Magda stwierdziła, ze poleci sama

2)nie wiadomo co wprawiło Magdę w zly stan psychiczny- wiadomo o dwoch pobytach w szpitalu, podczas drugiego mialo dojść do śmierci dziewczyny (podobno wyskoczyła przez okno)

3) od samego poczatku wyjazdu dziwnie sie zachowywała, kontaktowała sie z bliskimi z telefonu miejscowego rezydenta, wysyłając wiadomosci dziwnej tresci (czekam na was, za ile przyjdziecie). Z telefonu tego rezydenta zostały wysłane zdjecia Magdy leżącej (śpiącej?nieprzytomnej?) w korytarzu hotelu.

4)jej chlopak widząc jej zly stan zdrowia skrócił jej pobyt, po czym trafiła pierwszy raz do szpitala. Potem mialo miejsce to nagranie, obecny z nia rezydent jeździł z nia pd hotelu do hotelu szukając wolnego noclegu- ze swojego hotelu byl wymeldowana, na pokład samolotu jej nie zabrano ze wzgledu na zly stan zdrowia

5)chlopak wysłał kolege by ha sprowadził do kraju, wtedy w złym stanie zdrowia jeszcze żyła

6)na fb jest specjalna grupa domorosłych dedektywow, tłumacza takze arabskie rozmowy w tle
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 14:00   #6
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Bardzo przykra sprawa. Widziałam w niedzielę. Mam znajomych z Bogatyni i ktoś udostępnił post jej siostry na fb. Post został jednak usunięty, ponieważ oprócz współczucia i chęci pomocy pojawiło się też mnóstwo hejtu. Straszne to jest, że w obliczu takiej tragedii ludzie cieszą się czyimś nieszczęściem. Straszne jest też to, że ludzie pisali, że Egipt jest niebezpieczny, a inni odpowiadali, że piszą bzdury, bo jeżdżą tam od lat i w tym roku też zamierzają.

Rozumiem, że jej chłopak nie mógł jechać, więc ona poleciała tam sama? Wg mnie miejscowi zauważyli, że jest sama przez co stała się dla nich łatwym łupem. Ciekawe co się dokładnie stało. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni. Szkoda dziewczyny.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 14:05   #7
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Wolałabym szczerze stracić 4 tysie niż jako atrakcyjna blondynka lecieć sama do Egiptu. Nie wiem czemu ten chłopak ją w ogóle samą puścił... Chyba mało który facet by się na to zgodził.

Dziewczyna zachowywała się dziwnie bo być może została czymś nafaszerowana. To tłumaczy te dziwne esemesy.

Czemu nikt jej nie pomógł Obsługa hotelu, rezydent, ludzie na około. Nie chce mi się wierzyć że dopadła ją tak ciężka psychoza od razu po wylocie, w dodatku skutkująca licznymi obrażenia ciała, aż w końcu i śmiercią.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 14:10   #8
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Nie chce mi się wierzyć że dopadła ją tak ciężka psychoza od razu po wylocie, w dodatku skutkująca licznymi obrażenia ciała, aż w końcu i śmiercią.
A kiedy jest odpowiedni moment na ujawnienie się objawów psychotycznych ? To się może stać w każdej chwili.

Psychoza nie skutkowała licznymi obrażeniami ciała. To był skutek nieudzielenia jej odpowiedniej do jej stanu pomocy medycznej. Podobno Magda wyskoczyła z okna.

Poza tym ktoś ją przecież do tego szpitala zawiózł, prawda ? Udzielił jej pomocy. W sensie: nie zostawił na pastwę losu. A że tamtejsi lekarze się nie spisali, to cóż. Widocznie taki tam poziom usług medycznych.

Nie mówię, że tak było - to są oczywiście tylko moje spekulacje.

Co tam ludzie w komentach piszą o głosie w tle na nagraniu w 6:50 ? Faktycznie ja też słyszę: nie wyciągaj od niej za wiele bo...i dalej nie wiem co gada ta osoba w tle, która siedzi razem z chłopakiem i nagrywa tę rozmowę ?

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2017-05-03 o 14:18
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 14:17   #9
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7346549 6]A kiedy jest odpowiedni moment na ujawnienie się objawów psychotycznych ? To się może stać w każdej chwili.

Psychoza nie skutkowała licznymi obrażeniami ciała. To był skutek nieudzielenia jej odpowiedniej do jej stanu pomocy medycznej. Podobno Magda wyskoczyła z okna.

Nie mówię, że tak było - to są oczywiście tylko moje spekulacje.

Co tam ludzie w komentach piszą o głosie w tle na nagraniu w 6:50 ? Faktycznie ja też słyszę: nie wyciągaj od niej za wiele bo...i dalej nie wiem co gada ta osoba w tle, która siedzi razem z chłopakiem i nagrywa tę rozmowę ?[/QUOTE]

Z tym oknem to niepotwierdzone info. Poza tym nieprzytomną w hotelu znalazła ją obsługa. Miała liczne rany, potłuczoną głowę. Czy aż tak dramatyczny stan może pojawić się w niespełna 24h u zdrowej dziewczyny?
Czemu w takim razie nie interweniowało biuro podróży, rezydent?

Tak, na nagraniu słychać jakiś głos "nie wyciągaj od niej za wiele". Historia totalnie zagmatwana.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 14:25   #10
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Z tym oknem to niepotwierdzone info. Poza tym nieprzytomną w hotelu znalazła ją obsługa. Miała liczne rany, potłuczoną głowę. Czy aż tak dramatyczny stan może pojawić się w niespełna 24h u zdrowej dziewczyny?
Czemu w takim razie nie interweniowało biuro podróży, rezydent?

Tak, na nagraniu słychać jakiś głos "nie wyciągaj od niej za wiele". Historia totalnie zagmatwana.
Dwa cytaty z tego artykułu:

"Siostra Magdy przyznaje, że rodzina do tej pory nie wie, co wydarzyło się w Egipcie. - Rozmawialiśmy z lekarzem ze szpitala, gdzie umarła Magda. Mówił, że wyskoczyła z okna i że miała jakieś zaburzenia psychiczne",

i dalej:

"Dziewczyna została znaleziona nieprzytomna w hotelowym pokoju, skąd trafiła do szpitala. Tam nie chcieli jej leczyć, ponieważ twierdzili, że nie zajmują się sprawami psychicznymi€“ mówi Małgorzata Żuraw. W związku z tym dziewczynę przewieziono do kolejnej lecznicy, w której zmarła w niedzielę po południu. Przyczyną śmierci miały być rany głowy i klatki piersiowej."

Czyli jak rozumiem o śmierci w wyniku wyskoczenia z okna poinformował lekarz z tego drugiego szpitala, do którego ją przewieziono i tam zmarła (bo wyskoczyła z okna).
W hotelu znaleziono ją nieprzytomną. Bez obrażeń głowy i innych ran fizycznych, bo tych nabawiła się potem. Czy ja coś źle rozumiem, bo tak to jest jakoś dziwnie opisane.... ?

Tak, psychoza może się ujawnić w każdym momencie. Mój kuzyn też pewnego popołudnia wrócił z pracy, a potem podniósł larum, że policja otoczyła jego dom. No po prostu. Nie wiadomo też czy Magda już wcześniej nie czuła się źle...
Ktoś ją zawoził do tych szpitali, być może rezydent właśnie więc nie można mówić, że nikt nic nie robił. Większej winy to bym upatrywała po stronie lekarzy ze szpitali w których była, bo skoro twierdzą, że to były zaburzenia psychiczne, no to chyba się podejmuje jakieś kroki żeby zapobiec np. próbie samobójczej czy coś ? A tu wygląda na to, że niewiele zrobiono.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2017-05-03 o 14:39
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 14:32   #11
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

W jednym z artykułów znalazłam informację, że leciała z biura Rainbow, a rezydent podobno nie ma sobie nic do zarzucenia...twierdzi, że cały czas był przy niej i pomagał i to on namówił chłopaka dziewczyny,żeby kogoś po nią przysłali kto ją odbierze...
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 14:46   #12
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Jeśli przyczyną okaże się faktycznie jakaś psychoza to nie rozumiem tak skrajnego braku zaniedbania ze strony szpitali, rezydenta, biura podróży i ambasady.... Powinni ja przetransportować do jakiegoś innego szpitala albo chociaż zabezpieczyć by nie mogła zrobić sobie krzywdy.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 14:58   #13
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Czyli trafiła pierwszy raz do szpitala, bo się dziwnie zachowywała i znaleźli ją nieprzytomną w hotelu? Dlaczego ją wypuścili? ?Dlaczego trafiła do szpitala drugi raz? Skoczyła z okna w szpitalu czy w hotelu? Mógłby ktoś dokładnie i chronologicznie napisać przebieg wydarzeń?

Rozumiem, że ten facet co z nią szedł to rezydent, który odprowadzał ją na samolot do którego jej nie wpuszczono. Dlaczego on przez 15 minut rozmowy nic się nie odzywa skoro ona nie jest w stanie nic powiedzieć? Dlaczego Magda kontaktowała się z rodziną z telefonu rezydenta i dlaczego on wysyłał zdjęcia jak ona leży w holu?

Wg mnie ona na bank była pod wpływem jakiś środków + przerażenie. Dlatego zachowywała się dziwnie, a ktoś to wziął albo chciał wziąć za chorobę psychiczną. Co do jej chłopaka mam mieszane uczucia. Owszem był dość spokojny, ale jak inaczej miał z nią rozmawiać?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 15:06   #14
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Strasznie pogmatwana sprawa.

Mam dość mieszane odczucia względem jej chłopaka i tej rozmowy, którą nagrywał. W dodatku ten tekst "nie wyciągaj od niej za wiele" również brzmi dziwnie.

Poza tym, od jakiegoś czasu wiadomo, że jadą na wycieczkę do Egiptu, a facet nie wie, że ma nieważny paszport i na 4 godziny przed odlotem wystawia swój bilet na sprzedaż?
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 15:11   #15
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Czyli trafiła pierwszy raz do szpitala, bo się dziwnie zachowywała i znaleźli ją nieprzytomną w hotelu? Dlaczego ją wypuścili? ?Dlaczego trafiła do szpitala drugi raz? Skoczyła z okna w szpitalu czy w hotelu? Mógłby ktoś dokładnie i chronologicznie napisać przebieg wydarzeń?

Rozumiem, że ten facet co z nią szedł to rezydent, który odprowadzał ją na samolot do którego jej nie wpuszczono. Dlaczego on przez 15 minut rozmowy nic się nie odzywa skoro ona nie jest w stanie nic powiedzieć? Dlaczego Magda kontaktowała się z rodziną z telefonu rezydenta i dlaczego on wysyłał zdjęcia jak ona leży w holu?

Wg mnie ona na bank była pod wpływem jakiś środków + przerażenie. Dlatego zachowywała się dziwnie, a ktoś to wziął albo chciał wziąć za chorobę psychiczną. Co do jej chłopaka mam mieszane uczucia. Owszem był dość spokojny, ale jak inaczej miał z nią rozmawiać?
Jest kilka wersji ale najczęściej powtarzana to:

1) obsługa znajduje dziewczynę nieprzytomną w hotelu.
2) trafia do szpitala, ale wypuszczają ją.
3) rezydent odwozi ją na lotnisko ale jej nie wpuszczają do samolotu
4) nie wiadomo jak trafia znowu do szpitala
5) wyskakuje z okna w szpitalu.

Aczkolwiek o ranach na głowie itd jej siostra mówiła jeszcze jak Magda żyła także nie mogły pojawić się one dopiero po skoku z okna szpitalnego.

Rezydent na koniec niby mówi Magdzi, że Markus prosi by włączyła swój telefon, ale czemu Magda mówi, że zadzwoni ze swojego? Nie wiadomo.

Ja w stosunku do chłopaka mam mega mieszane uczucia. Trochę nie rozumiem po co wałkował w koło to samo pytanie "aniołku co się stało" skoro widział po dłuższej chwili to nie ma sensu bo kontakt z nią jest mocno ograniczony. Nie lepiej było zadawać konkretne pytania na które może dziewczyna kiwnęłaby chociaż głową. Tak naprawdę co to już miało za znaczenie w tamtej chwili czy zgwałcili czy nie- dziewczyna ewidentnie potrzebowała pomocy na już.
I co miało znaczyć jej "EM"? Przypadkowe hasło czy jednak nie mogła po prostu powiedzieć więcej?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez LanaFlo20 Pokaż wiadomość

Poza tym, od jakiegoś czasu wiadomo, że jadą na wycieczkę do Egiptu, a facet nie wie, że ma nieważny paszport i na 4 godziny przed odlotem wystawia swój bilet na sprzedaż?
W dodatku celem sprzedaży zakłada FAKE konto na fb, z jednym znajomym (owym Maćkiem)? Nie łatwiej byłoby wystawić na swoim profilu gdzie widzi więcej znajomych itd?

Tutaj jakieś nowe info: http://wiadomosci.wp.pl/tajemnicza-s...8631959787137a
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...

Edytowane przez Ashaai
Czas edycji: 2017-05-03 o 15:24
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 15:29   #16
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Jest kilka wersji ale najczęściej powtarzana to:

1) obsługa znajduje dziewczynę nieprzytomną w hotelu.
2) trafia do szpitala, ale wypuszczają ją.
3) rezydent odwozi ją na lotnisko ale jej nie wpuszczają do samolotu
4) nie wiadomo jak trafia znowu do szpitala
5) wyskakuje z okna w szpitalu.

Aczkolwiek o ranach na głowie itd jej siostra mówiła jeszcze jak Magda żyła także nie mogły pojawić się one dopiero po skoku z okna szpitalnego.

Rezydent na koniec niby mówi Magdzi, że Markus prosi by włączyła swój telefon, ale czemu Magda mówi, że zadzwoni ze swojego? Nie wiadomo.

Ja w stosunku do chłopaka mam mega mieszane uczucia. Trochę nie rozumiem po co wałkował w koło to samo pytanie "aniołku co się stało" skoro widział po dłuższej chwili to nie ma sensu bo kontakt z nią jest mocno ograniczony. Nie lepiej było zadawać konkretne pytania na które może dziewczyna kiwnęłaby chociaż głową. Tak naprawdę co to już miało za znaczenie w tamtej chwili czy zgwałcili czy nie- dziewczyna ewidentnie potrzebowała pomocy na już.
I co miało znaczyć jej "EM"? Przypadkowe hasło czy jednak nie mogła po prostu powiedzieć więcej?

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------



W dodatku celem sprzedaży zakłada FAKE konto na fb, z jednym znajomym (owym Maćkiem)? Nie łatwiej byłoby wystawić na swoim profilu gdzie widzi więcej znajomych itd?

Tutaj jakieś nowe info: http://wiadomosci.wp.pl/tajemnicza-s...8631959787137a
No, ale tych obrażeń mogła się nabawić po skoczeniu z okna, ale niekoniecznie od razu ten skok mógł spowodować śmierć tylko dopiero po jakimś czasie.

Ja nie rozumiem dlaczego ten rezydent nie rozmawiał z tym chłopakiem tylko ona. Przecież widział, że nie kontaktuje. Mógł powiedzieć co i jak i zabrać ją w jakieś bezpieczne miejsce. Jak dla mnie opieka medyczna i ten rezydent zawalili tam na całej linii.

Skąd wiadomo, że chłopak sprzedawał bilet na 4h przed wylotem z fejkowego konta?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 15:41   #17
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Na jej profilu na fb miała ustawiony z nim związek z jego oficjalnego konta na którym nie było nic o wycieczce, a na fake koncie było info o sprzedaży wycieczki i tylko owy Maciek w znajomych. Internauci sie of kors dokopali.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg magda.jpg (50,3 KB, 576 załadowań)
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...

Edytowane przez Ashaai
Czas edycji: 2017-05-03 o 16:51
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 15:56   #18
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Dziwna sprawa i dziwna ta rozmowa. Poza tym samotne wakacje to przesada, bo chyba to było z biurem podróży.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 16:02   #19
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Okropna historia i wiecej znakow zapytania niz odpowiedzi.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 16:16   #20
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Ktoś rzucił taką teorią:
http://www.wykop.pl/link/3722609/com...mment-45075719

Dopiero teraz usłyszałam o historii Ozdoby w Egipcie, straszne. Kto tam jeździ?
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 16:17   #21
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Okropna historia i wiecej znakow zapytania niz odpowiedzi.
Nawet jeśli to jakaś choroba odezwała się, rolą biura, z którym pojechała było dopilnowanie jej w takim stanie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 16:39   #22
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nawet jeśli to jakaś choroba odezwała się, rolą biura, z którym pojechała było dopilnowanie jej w takim stanie.
Nie rzucajmy oskarzen zanim sie czegos dowiemy. Rezydent nie jest nianka dla doroslych ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 16:41   #23
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 16:42   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Historia jak z horroru.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-05-03 o 16:46
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 16:44   #25
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Masz racje, nie pomyślałam. Już edytuje, dzięki
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 16:44   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez LanaFlo20 Pokaż wiadomość
Strasznie pogmatwana sprawa.

Mam dość mieszane odczucia względem jej chłopaka i tej rozmowy, którą nagrywał. W dodatku ten tekst "nie wyciągaj od niej za wiele" również brzmi dziwnie.

Poza tym, od jakiegoś czasu wiadomo, że jadą na wycieczkę do Egiptu, a facet nie wie, że ma nieważny paszport i na 4 godziny przed odlotem wystawia swój bilet na sprzedaż?
To samo. Ta rozmowa wydaje mi się być bardzo dziwna.

Psychoza (np. tzw. psychoza ponarkotykowa) przez narkotyki, które ktoś jej mógł podstępem podać?


Historia jest na tyle dziwna, że mam nadzieję, że to nie kolejna akcja społeczna, czy dziwna (anty)reklama wakacji w Egipcie. I okaże się, że nikt tak naprawdę nie umarł.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-05-03 o 16:47
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 16:47   #27
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Nie rzucajmy oskarzen zanim sie czegos dowiemy. Rezydent nie jest nianka dla doroslych ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet w dziwnym stanie poszpitalnym? Tak, rezydent czy pilot jest "niańką" na zorganizowanym wyjezdzie, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Jeśli przyczyną okaże się faktycznie jakaś psychoza to nie rozumiem tak skrajnego braku zaniedbania ze strony szpitali, rezydenta, biura podróży i ambasady.... Powinni ja przetransportować do jakiegoś innego szpitala albo chociaż zabezpieczyć by nie mogła zrobić sobie krzywdy.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-05-03 o 16:51
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 17:42   #28
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa i dziwna ta rozmowa. Poza tym samotne wakacje to przesada, bo chyba to było z biurem podróży.
Ale biuro nie pilnuje Cie 24h na dobę. Do Egiptu nie lata się samemu, a zwłaszcza jak się jest kobietą.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Nie rzucajmy oskarzen zanim sie czegos dowiemy. Rezydent nie jest nianka dla doroslych ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale tu nikt nie mówi o niańczeniu dorosłego człowieka, tylko o pomocy choremu człowiekowi. A od tego chyba właśnie jest rezydent. No, ale wiadomo dla niego to kolejny 'trudny klient'. Nie pojęte jest dla mnie to, że nie pomogli jej w szpitalu, bo 'oni się tym nie zajmują'. Skoro już się nie zajmują to mogli przetransportować gdzie indziej i pilnować żeby sobie nic nie zrobiła. Rezydent przez 15 minut rozmowy z chłopakiem nic nie robił chociaż widział jak się męczy. Chłopakowi na odczepnego coś powiedział zamiast z nim porozmawiać, uspokoić i coś ustalić. Dla mnie tragedia.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 17:51   #29
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 484
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

czytałam, że z tą chorobą psychiczną to po prostu ściema, biuro podróży w swoim zapisie ma, że jeśli ona była chora psychiatrycznie to nie pokrywa kosztów ubezpieczenia...i teraz bardzo im wszystko utrudniają. podobno była zdrowa. ja prędzej uwierzę, że była pod wpływem narkotyków, bo kto wypuszcza nie dość,że samą to i chorą dziewczynę do Egiptu??
730c9abf60f4e6b0752c7f49f92fd5e5a5121651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 17:55   #30
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ale biuro nie pilnuje Cie 24h na dobę. Do Egiptu nie lata się samemu, a zwłaszcza jak się jest kobietą.



Ale tu nikt nie mówi o niańczeniu dorosłego człowieka, tylko o pomocy choremu człowiekowi. A od tego chyba właśnie jest rezydent. No, ale wiadomo dla niego to kolejny 'trudny klient'. Nie pojęte jest dla mnie to, że nie pomogli jej w szpitalu, bo 'oni się tym nie zajmują'. Skoro już się nie zajmują to mogli przetransportować gdzie indziej i pilnować żeby sobie nic nie zrobiła. Rezydent przez 15 minut rozmowy z chłopakiem nic nie robił chociaż widział jak się męczy. Chłopakowi na odczepnego coś powiedział zamiast z nim porozmawiać, uspokoić i coś ustalić. Dla mnie tragedia.
Pomagał jej przecież - zawiózł do szpitala. Że jej nie udzielono pomocy w dwóch placówkach, to jaki miał na to wpływ ? Może nie miała ubezpieczenia jakiegoś lepszego poza tym cienkim, standardowym, to nikt nie chciał sobie nabijać kosztów. Taki jest ten chory świat, że tylko kasa sie liczy i każdy ma każdego w nosie. Albo lekarze do dupy. Albo wszystko na raz.

Ta rozmowa w ogóle jest dziwaczna, ten jej chłopak tylko myszko, kotku, co się stało i wkoło macieju to samo przez 14 minut
Ja bym próbowała też z tym facetem więcej gadać, chyba że już wcześniej z nim rozmawiał więcej, a teraz tylko chciał nagrać w jakim stanie jest Magda. Dziwaczne to wszystko jak nie wiem.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2017-05-03 o 17:56
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.