Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 14:28   #31
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Klotnie klotniami, ale ja nie rozumiem jednego- moze mam inna mentalnosc, moze jestem dziwna... Ale rodzina Iwony jest w kropnej sytuacji, zrozpaczona a Pan Janusz idzie do rodziny poopowiadac ze sie ludzie kloca i ich oskarzaja... Osobiscie darowalabym kobiecie w jej sytuacji takich opowiesci. Ona ma sie czym martwic i to tak trudna i przykra sprawa a dorosly facet idzie jej opowiadac jak to sie strona glowna z wizazankami kloci...Po co to tej kobiecie wiedziec? Chce pomoc to niech ja wspiera a nie takie zbdedne dyrdymaly jej opowiada .... Nie kumam. Uwazam ze tego typu historie nie powinny byc rodzinie w takiej sytuacji przekazywane.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:31   #32
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
Klotnie klotniami, ale ja nie rozumiem jednego- moze mam inna mentalnosc, moze jestem dziwna... Ale rodzina Iwony jest w kropnej sytuacji, zrozpaczona a Pan Janusz idzie do rodziny poopowiadac ze sie ludzie kloca i ich oskarzaja... Osobiscie darowalabym kobiecie w jej sytuacji takich opowiesci. Ona ma sie czym martwic i to tak trudna i przykra sprawa a dorosly facet idzie jej opowiadac jak to sie strona glowna z wizazankami kloci...Po co to tej kobiecie wiedziec? Chce pomoc to niech ja wspiera a nie takie zbdedne dyrdymaly jej opowiada .... Nie kumam. Uwazam ze tego typu historie nie powinny byc rodzinie w takiej sytuacji przekazywane.
Też tak pomyślałam
Nie wykluczam natomiast że Pan Janusz specjalnie to napisał, a mamie Iwony nic nie mówił.

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-08-15 o 14:33
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:36   #33
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Nie ma co dziewczyny snuć teorii na temat powiedział nie powiedział już ciiiiiiiichoooooooo:prosi :




Może ocenzurowali dlatego,ze maja podstawy do twierdzenia,że Pan Recznik jest zamieszany w Iwony znikniecie a nie tylko jest waznym świadkiem....nie wiem tak mi wpadło do głowy ale ja to sie nie znam i mogę sie mylić jak kazdy człowiek
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:47   #34
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

muciula25 raczej nie dlatego, bo gdyby mieli informację że jest zamieszany to tym bardziej twarz powinna być pokazana. Sprawcy się nie kryje i nie chroni, a wręcz przeciwnie - wystawia się listy gończe.
Ja bym raczej obstawiała jakąś ich pomyłkę i nie doszukiwała się tu niczego więcej.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:47   #35
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Jak już napisałam wcześniej moim zdaniem bardzo dobry pomysł,bo moim zdaniem istnieje takie prawdopodobieństwo,że Iwona została wywieziona za granicę.

Jednak jak już powstaną te filmiki to może na wszelki wypadek napiszmy maila do Edyty Bartosiewicz (lub osobę odpowiedzialną za kontakt z nią) czy możemy wykorzystać jej piosenkę "Niewinność" w tym filmiku,zaznaczając,że będzie on rozsyłany na zagraniczne fora i że nie mamy z tego żadnych korzyści majątkowych.

Ale myślę,że się zgodzi,bo to jednak jakby nie patrzeć też jest promocja dla niej samej. I tak jak ktoś napisał próbuje ona po wielu latach wrócić na polską scenę muzyczną.

No i wtedy koniecznie trzeba dodać informację,że to jest jej piosenka użyta w tym filmiku,bo chyba tej informacji zabrakło w linku od titiny.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------



Któryś z policjantów wypowiadał się,że sprawdzają każdy trop,mimo,że są sceptycznie nastawieni do pracy wizjonerów.

Myślę jednak,że najpierw trzeba zgłosić policji owy trop czy wizję,a nie wiem czy Ci wizjonerzy zgłaszają swoje przypuszczenia czy tylko piszą na forum w nadziei,że czyta to policja i to sprawdzi albo że inny użytkownik zgłosi ich wizję policji.
Moim zdaniem , takie coś powinno było być zrobione przed wstawieniem filmiku. A nie teraz wszyscy się nagle ocknęli z tym co pisałam od początku - że jest coś takiego jak prawa autorskie

To też nie zostało zrobione? przecież już nawet klauzula "że scieżka dźwiękowa pochodzi z tej i tej wytwórni i jest ich własnaścią" ratuje przed konsekwencjami. To tak jak cytaty w pracy magisterskiej - musza miec bibliografię.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:49   #36
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Najpierw przeszukajmy Polskę wzdłuż i wszerz, a dopiero potem sięgajmy za granicę.
Poza tym, moim zdaniem teza o wywiezieniu jej do Niemiec, Anglii itp. jest bezpodstawna.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:50   #37
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
muciula25 raczej nie dlatego, bo gdyby mieli informację że jest zamieszany to tym bardziej twarz powinna być pokazana. Sprawcy się nie kryje i nie chroni, a wręcz przeciwnie - wystawia się listy gończe.
Ja bym raczej obstawiała jakąś ich pomyłkę i nie doszukiwała się tu niczego więcej.
Ciężko mówić o pomyłce,bo celowo tylko twarz Pana Ręcznika została zamazana na filmie z monitoringu.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 14:50   #38
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Nie ma co dziewczyny snuć teorii na temat powiedział nie powiedział już ciiiiiiiichoooooooo:prosi :




Może ocenzurowali dlatego,ze maja podstawy do twierdzenia,że Pan Recznik jest zamieszany w Iwony znikniecie a nie tylko jest waznym świadkiem....nie wiem tak mi wpadło do głowy ale ja to sie nie znam i mogę sie mylić jak kazdy człowiek
chyba na odwrót.
jakby był winny to tym bardziej ludzie powinni wiedziec jak wyglada, a jak jest niewinny i nie ma o nim komentarzy to nie powinno sie pokazywac jego twarzy bo jeszcze ktos ko znajdzie i zlinczuje za nic. a jak zauwazylyscie na jego temat nie bylo komentarzy.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
muciula25 raczej nie dlatego, bo gdyby mieli informację że jest zamieszany to tym bardziej twarz powinna być pokazana. Sprawcy się nie kryje i nie chroni, a wręcz przeciwnie - wystawia się listy gończe.
Ja bym raczej obstawiała jakąś ich pomyłkę i nie doszukiwała się tu niczego więcej.
nie zauważyła ;] ale tak, masz rację.

według mnie tvn w ogole grubo sie pomylił bo mówił o 200 osobach, gdzie wszędzie indziej podawali 100.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:51   #39
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Najpierw przeszukajmy Polskę wzdłuż i wszerz, a dopiero potem sięgajmy za granicę.
Poza tym, moim zdaniem teza o wywiezieniu jej do Niemiec, Anglii itp. jest bezpodstawna.
Dlaczego bezpodstawna??
A co Twoim zdaniem (hipotetycznie oczywiście) stało się z Iwoną??
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 14:53   #40
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ciężko mówić o pomyłce,bo celowo tylko twarz Pana Ręcznika została zamazana na filmie z monitoringu.
No jeśli to nie ich pomyłka to jedyna opcja że Ręcznik się zgłosił i zakazał rozpowszechniania swojego wizerunku,a to chyba się nie stało.

Ja obstawiam jednak pomyłkę.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:04   #41
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dlaczego bezpodstawna??
A co Twoim zdaniem (hipotetycznie oczywiście) stało się z Iwoną??
Po prostu mało prawdopodobne wydaje mi się, aby ktoś, kto zajmuje się wywozem dziewczyn do domów publicznych był tam akurat wtedy, w tym momencie. Tacy ludzie działają w inny sposób, nie chcą się narażać na zbyt wysokie ryzyko.

Swoje teorie jakieś tam mam, ale wolę je zachować dla siebie.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 15:15   #42
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Po prostu mało prawdopodobne wydaje mi się, aby ktoś, kto zajmuje się wywozem dziewczyn do domów publicznych był tam akurat wtedy, w tym momencie. Tacy ludzie działają w inny sposób, nie chcą się narażać na zbyt wysokie ryzyko.

Swoje teorie jakieś tam mam, ale wolę je zachować dla siebie.


Ja na początku brałam pod uwagę wywóz jej za granicę, ale po przemyśleniu to nie wydaje mi aby handlarze ludźmi działali w taki sposób. Nawet jeśli porywają dziewczyny to raczej nie przypadkowo - bo akurat szła ulicą, myślę że wcześniej je sprawdzają - kto to w ogóle jest, z jakiej rodziny (żeby się nie okazało że to córka ministra sprawiedliwości np.)
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:37   #43
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

a skąd wiesz, że iwony i jej rodziny nie sprawdzili i nie śledzili jej od dawna?
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:43   #44
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
a skąd wiesz, że iwony i jej rodziny nie sprawdzili i nie śledzili jej od dawna?
Tego oczywiście nie wiem, ale wydaje mi się że takie "akcje" porywania są lepiej zorganizowane. Nikt, nawet Iwona, nie wiedział tamtego dnia że będzie akurat wracać sama. Nawet jeśli ktoś ją obserwował i widział że wychodzi ze znajomymi na imprezę, potem z tymi znajomymi jedzie na kolejną imprezę to raczej nie czatował na wszelki wypadek bo może się pokłóci i wróci sama. Monitoring też nie wskazuje że była śledzona od samego początku.
To jest oczywiście moje zdanie, każdy wierzy w co chce, ale dla mnie to bardzo małe prawdopodobieństwo na coś takiego.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:46   #45
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Tak jak napisałam mogę się mylić
Ale z tego co kojarzę to nawet jak kogoś znanego o cos posądzą tzn postawią mu zażuty to w gazetach nie jest podane całe imie i nazwisko tylko imie i 1wsza litera nazwiska i zakryte oczy(jakby nikt nie iwedzial o kogo chodz) dlatego od razu to przyszło mi na myśl
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:50   #46
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
a skąd wiesz, że iwony i jej rodziny nie sprawdzili i nie śledzili jej od dawna?
Też miałam to napisać Nie wiadomo. Nic nie wiadomo tak na prawdę. Opcji jest tyle , że głowa mała.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:52   #47
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam mogę się mylić
Ale z tego co kojarzę to nawet jak kogoś znanego o cos posądzą tzn postawią mu zażuty to w gazetach nie jest podane całe imie i nazwisko tylko imie i 1wsza litera nazwiska i zakryte oczy(jakby nikt nie iwedzial o kogo chodz) dlatego od razu to przyszło mi na myśl
To zależy od danej osoby (czy wyrazi zgodę na rozpowszechnianie wizerunku) i od sądu (bo czasem na to zezwala mimo sprzeciwu oskarżonego). Natomiast osoby poszukiwane - jako świadkowie bądź sprawcy mogą być poszukiwani poprzez rozpowszechnianie ich wizerunku - inaczej listy gończe były zakazane. Jak zostaną już złapani to mogą tego zabronić, sąd również może tego zabronić i wtedy nie jest możliwa publikacja ich zdjęć, ale dopóki są poszukiwani to jest to możliwe
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:01   #48
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
To zależy od danej osoby (czy wyrazi zgodę na rozpowszechnianie wizerunku) i od sądu (bo czasem na to zezwala mimo sprzeciwu oskarżonego). Natomiast osoby poszukiwane - jako świadkowie bądź sprawcy mogą być poszukiwani poprzez rozpowszechnianie ich wizerunku - inaczej listy gończe były zakazane. Jak zostaną już złapani to mogą tego zabronić, sąd również może tego zabronić i wtedy nie jest możliwa publikacja ich zdjęć, ale dopóki są poszukiwani to jest to możliwe


mhmy
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:07   #49
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Nowa strona o Iwonie:
http://gdziejestiwona.tk/
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 16:12   #50
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Nowa strona o Iwonie:
http://gdziejestiwona.tk/
Fajnie,że to nie forum,tylko same konkretne informacje. Dobra robota tego,kto to założył i prowadzi.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:24   #51
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Nowa strona o Iwonie:
http://gdziejestiwona.tk/
wygląda przejrzyście
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:28   #52
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość


Ja na początku brałam pod uwagę wywóz jej za granicę, ale po przemyśleniu to nie wydaje mi aby handlarze ludźmi działali w taki sposób. Nawet jeśli porywają dziewczyny to raczej nie przypadkowo - bo akurat szła ulicą, myślę że wcześniej je sprawdzają - kto to w ogóle jest, z jakiej rodziny (żeby się nie okazało że to córka ministra sprawiedliwości np.)




ale zrobienie i wrzucenie filmu na Youtube w wersji ang ,niem moze pomoze odnalezc p.recznika
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:34   #53
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

A na tej stronie (przed momentem podanej), jest odnośnik do artykułu:
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...h_policji.html
że mężczyzna z ręcznikiem jest już w rękach policji (artykuł z 2 sierpnia).

To o co chodzi, mają go czy nie? Nie śledzę wątku cały czas, ale się pogubiłam.
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:36   #54
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
A na tej stronie (przed momentem podanej), jest odnośnik do artykułu:
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...h_policji.html
że mężczyzna z ręcznikiem jest już w rękach policji (artykuł z 2 sierpnia).

To o co chodzi, mają go czy nie? Nie śledzę wątku cały czas, ale się pogubiłam.

To byla pomylka
chodzi o bezdomnego,ale to nie byl on.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:37   #55
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Nowa strona o Iwonie:
http://gdziejestiwona.tk/
strona rzeczywiście bardzo przejrzysta, bardzo dobrze zrobiona. Bardzo pomocna jest zakładka Fakty

eidt: ja wczoraj na stronie iwony przeczytałam dwie wiadomości potem usunęli tą Dyskusje więc nie pamiętam dokładnie. Najpierw czytałam, że znaja tożsamość pana ręcznika tylko, nie potrafią go zneleźć. Druga informacja była o świadkach koronnych. Ale teraz nie potrafie tego znowu znaleźć więc pewnie było to pisane w tej wczesniejszej dyskusji na stronie iwony którą usunęli.
__________________


Edytowane przez Czarna_Złośnica
Czas edycji: 2010-08-15 o 16:59
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:37   #56
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Jak wiadomo tragedia rozegrala sie nad morzem jest sezon letni duzo jachtów i innych motorówek pływa po morzu, ostatnio czytałem gdzies artykuł ze sporo ludzi ginie na tak zwane czesci czyli wycinanie narządów nerek itd nie przypadkiem jest to ze najwiecej ginie na pomorzu gdzie jest dojscie do morza. Mogła isc sie wykąpac ochłodzic i kogos tam spotkac przy brzegu kto wie
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:40   #57
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Też mi się podoba tamta stronka przejżysta,wyraźna...kl aski:
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:43   #58
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Czarna_Złośnica Pokaż wiadomość
strona rzeczywiście bardzo przejrzysta, bardzo dobrze zrobiona. Bardzo pomocna jest zakładka Fakty
No, chłopak rzeczywiście się postarał. I te wyliczenia - o której powinna byc w domu, ile przeszła w jakim czasie. jestem pod wrażeniem.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:52   #59
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Czyli nie które dxiecwzyny dobrze przypuszczały,ze Iwona poprosiła by koleżanka zostawiła Jej klucze do Adrii do domu gdzie miała spać a nie do swojego domu
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:53   #60
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
A na tej stronie (przed momentem podanej), jest odnośnik do artykułu:
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...h_policji.html
że mężczyzna z ręcznikiem jest już w rękach policji (artykuł z 2 sierpnia).

To o co chodzi, mają go czy nie? Nie śledzę wątku cały czas, ale się pogubiłam.
Mysleli, ze to on (to był bezdomny, ktpry go podobno przypominal).
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.