Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 16:58   #1
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166

Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!


Witajcie

Dzisiaj spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Rozmawiałam przez telefon z koleżanką i stałam z koszykiem przy kasie,a kasjerka obsługiwała drugą klientkę.I nagle ta sprzedawczyni przerwała mi w pół zdania z koleżnką i mówi,że mam nie rozmawiać przez telefon,bo zakłócam jej prace na kasie ona sie pomyli i zrobi manko i czy wtedy ja jej za te manko zapłacę...Mnie wryło i zrobiłam lekką zadyme łącznie z wywałaniem szefowej,która wyszła z zaplecza i zamiast mnie zaprosic na rozmowę to przytaknęła tej pani kasjerce ,że ma racje.Ja stwierdziłam, że ta pani jest niekulturalna to ona mi odparła,że to ja jestem nie kulturalna! Chę się odwołać pismem i złożyć na kasjerkę i szefową filii tego sklepu zażalenie na piśmie.Dla mnie to skandal... Jakie są wasze opinie ?
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:10   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Wg mnie masz rację. Bo rozumiem, że plotki pracowników i głośna muzyka już NIE przeszkadzają w liczeniu?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:16   #3
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

moze po prostu za glosno sie darlas
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:16   #4
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:25   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Witajcie

Dzisiaj spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Rozmawiałam przez telefon z koleżanką i stałam z koszykiem przy kasie,a kasjerka obsługiwała drugą klientkę.I nagle ta sprzedawczyni przerwała mi w pół zdania z koleżnką i mówi,że mam nie rozmawiać przez telefon,bo zakłócam jej prace na kasie ona sie pomyli i zrobi manko i czy wtedy ja jej za te manko zapłacę...Mnie wryło i zrobiłam lekką zadyme łącznie z wywałaniem szefowej,która wyszła z zaplecza i zamiast mnie zaprosic na rozmowę to przytaknęła tej pani kasjerce ,że ma racje.Ja stwierdziłam, że ta pani jest niekulturalna to ona mi odparła,że to ja jestem nie kulturalna! Chę się odwołać pismem i złożyć na kasjerkę i szefową filii tego sklepu zażalenie na piśmie.Dla mnie to skandal... Jakie są wasze opinie ?
Kasjerka mogła Ci zwrócić uwagę w kulturalniejszy sposób, jeżeli jej Twoja rozmowa przeszkadzała (możliwe, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, że rozmawiając z kimś przez telefon, robisz to znacznie głośniej, niż rozmawiając facet to face), jednakże Twoja reakcja i plany (np. napisanie pisma do kierownictwa sklepu) - sorry, ale strach się bać. Przesadzasz i to znacznie. Od czego chcesz się "odwołać pismem"? Od zwykłej wymiany zdań? Ty tak serio??
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 17:56   #6
Djoeke
Raczkowanie
 
Avatar Djoeke
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 140
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Skoro w sklepie wiszą tabliczki o zakazie używania telefonu to nie wiem,czemu się oburzasz. W autobusach też wiszą i gdyby kierowca zwrócił mi uwagę,przestałabym rozmawiać.
Zresztą kultura raczej sugerowałaby zakończenie rozmowy na czas kasowania i np. odpowiedzenie na 'dzień dobry' , podziękowanie kasjerce a nie trajkotanie radośnie przez telefon. Ja nie daje rady pakować zakupów, płacić, słuchać co do mnie mówi czy mam drobne itp. Nie jestem świętą krową w sklepie,mogę odłożyć telefon i za chwilę oddzwonić dokończyć rozmowę. Zresztą po co ktoś ma słuchać o czym rozmawiam.
Djoeke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:00   #7
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 18:10   #8
Djoeke
Raczkowanie
 
Avatar Djoeke
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 140
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A to co innego jeśli nie była w tym momencie obsługiwana.
Jak nie ma w sklepie tabliczki to nie wiem czemu miałaby wówczas nie korzystać z telefonu, może kasjerka miała zły dzień po prostu, każdy przecież może mieć
Djoeke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:21   #9
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Przyznaję rację kasjerce. Gdybym była na Twoim miejscu, przeprosiłabym ją.
Kilkakrotnie spotkałam się z podobną sytuacją (głośna rozmowa przez telefon, śmianie się ze znajomymi na pełny regulator itp.) na poczcie, czy w sklepie. I zawsze po zwróceniu tym osobom uwagi, one przepraszały albo nic się nie odzywały. Uważam, że to właściwe.
Rozdmuchując tą sprawę wystawisz siebie na pośmiewisko - takie jest moje zdanie.
__________________





Edytowane przez maswerka
Czas edycji: 2012-03-15 o 18:38
maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:22   #10
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Szczerze ? Jak ja stoję na kasie i podchodzi ktoś rozmawiający przez komórkę to poważnie, szlag jasny mnie trafia.

Pytam się o kartę na punkty (taki wymóg, muszę zapytać), pytam się o drobne, czy cokolwiek innego i chyba prędzej blat mi odpowie niż paniusia czy książę przyrośnięte do telefonu.

Dla mnie taka osoba ma zero kultury i tyle.

A Ty autorko bardzo przesadzasz - Ty możesz być niemiła czy komuś przeszkadzać ale pracownik nie może Ci zwrócić uwagi ? Wiesz też o tym że taką bzdurną skargą możesz jednak komuś poważnie zaszkodzić ?
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:41   #11
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Kasjerka mogła być bardziej uprzejma zwracając uwagę, ale rozmawianie w sklepie podczas kasowania produktów jest nietaktem. Rozmowa może przeszkadzać w obsługiwaniu klienta przed nami.
Osobiście staram się nie rozmawiać i kiedy zbliża się moja kolej kończę mówiąc, że jestem przy kasie i oddzwonię. Chociaż raz mi się zdarzyło, że akurat w momencie kasowania zadzwonili do mnie z radia w sprawie konkursu. Z tego wszystkiego pomyliłam PIN do karty
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 18:46   #12
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Pracuję na kasie i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo to przeszkadza.
Nie mówiąc już o tym, że według mnie to bezczelne rozmawiać przez telefon podczas obsługi i nie powiedzieć nawet dzień dobry. Wiem, nie zrobiłaś tak, ale raczej niewielu klientów kończy rozmowę tylko dlatego, że nadeszła ich kolej.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:46   #13
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Myślę, że to ty zrobiłaś nie potrzebną zadymę. Jesli o mnie chodzi to w tej sytuacji bardziej nie kulturalnym zjawiskiem była rozmowa przez telefon ponieważ to naprawdę może przeszkadzać i trzeba się czasmi zastanowić nad swoim postępowaniem.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:46   #14
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:53   #15
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 253
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Wg mnie rację mają wszyscy tylko nie Ty.
beasz26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:00   #16
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Witajcie

Dzisiaj spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Rozmawiałam przez telefon z koleżanką i stałam z koszykiem przy kasie,a kasjerka obsługiwała drugą klientkę.I nagle ta sprzedawczyni przerwała mi w pół zdania z koleżnką i mówi,że mam nie rozmawiać przez telefon,bo zakłócam jej prace na kasie ona sie pomyli i zrobi manko i czy wtedy ja jej za te manko zapłacę...Mnie wryło i zrobiłam lekką zadyme łącznie z wywałaniem szefowej,która wyszła z zaplecza i zamiast mnie zaprosic na rozmowę to przytaknęła tej pani kasjerce ,że ma racje.Ja stwierdziłam, że ta pani jest niekulturalna to ona mi odparła,że to ja jestem nie kulturalna! Chę się odwołać pismem i złożyć na kasjerkę i szefową filii tego sklepu zażalenie na piśmie.Dla mnie to skandal... Jakie są wasze opinie ?
Ciężko ocenić kto miał rację...Generalnie rzecz biorąc z zasad kultury podchodząc do kasy powinnaś przerwać rozmowę w momencie gdy przychodzi Twoja kolej kasowania produktów.
Z 2 strony zarówno kasjerka jak i szefowa zachowały się nagannie- jeśli nie ma zakazu rozmów a Ty robiłaś to dyskretnie ( nie mówię tu o śmiechach- chichotaniu itp bo to serio rozprasza i irytuje nie tylko kasjerów) to powinny Cię przeprosić.

Co do skarg itp. Napisz skargę ale bez emocji jeśli miałaś rację.

Swoją drogą manko mogłaby zrobić nawet w ciszy jeśli skupia się nie na tym co trzeba
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:01   #17
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Zgadzam się z większością wypowiedzi. Ty jako pierwsza zachowałaś się niekulturalnie trajkotając komuś nad uchem, podczas gdy potrzebował skupienia. W dodatku chyba zbyt dosłownie wzięłaś powiedzenie "Nasz klient - nasz pan".
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:05   #18
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Ja też myślę, autorko, że kasjerka miała rację. Może nie mogła się skupić kiedy Ty rozmawiałaś, śmiałaś się itp., ja jak stoję w kolejce do kasy i ktoś dzwoni nie odbieram, chyba że przede mną z 10 osób a rozmowa będzie krótka. I pracownik sklepu i Ty jako klient powinniście robić wszystko żeby kasowanie i płacenie przebiegało szybko i sprawnie (komunikacja, pakowanie zakupów itp.). A takie awanturowanie się, bo ta niewykształcona baba na kasie śmiała mi zwrócić uwagę to już szczyt upierdliwości
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:06   #19
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Jakoś w żadnym sklepie nie spotkałam się z absolutną ciszą, zerem muzyki i rozmów, więc nie rozumiem, czemu kasjerce miałaby przeszkadzać rozmowa przez komórkę normalnym tonem głosu.
Jak ktoś ma problem z pracą w hałasie, to niech się nie zatrudnia w sklepie. Niewiele jest miejsc mniej spokojnych niż to.

Czy kasjerka ludziom rozmawiającym ze sobą w kolejce też zwraca uwagę?
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 19:09   #20
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Jakoś w żadnym sklepie nie spotkałam się z absolutną ciszą, zerem muzyki i rozmów, więc nie rozumiem, czemu kasjerce miałaby przeszkadzać rozmowa przez komórkę normalnym tonem głosu.
Jak ktoś ma problem z pracą w hałasie, to niech się nie zatrudnia w sklepie. Niewiele jest miejsc mniej spokojnych niż to.

Czy kasjerka ludziom rozmawiającym ze sobą w kolejce też zwraca uwagę?
Sama sobie odp na to pytanie
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:13   #21
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

z jednej strony jesli w sklepie nie bylo zakazu(nieraz pisze przy kasie ze zakaz uzywania telefonu) to mialas prawo rozmawiac ALE kultura nakazuje ze jesli bedzie twoja kolej przy kasie powinnas przerwac. Sama pracuje niekiedy na kasie i nawet nie wiesz jak irytujace jest kiedy klient beztrosko papla przez telefon pokazujac mi tylko co chce albo mam czytac z ruchu warg. poprostu taka ignorancja mojej osoby i mojego czasu...... no cholera mnie bierze!
wiec sie zastanów po czyjej stronie jest racja bo kazdy kij ma dwa konce

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
Sama sobie odp na to pytanie

wlasnie bo pytanie w jakim tonie byla ta rozmowa i czy bylo to tak jak normalna rozmowa czy autorka stala i sie za przeproszeniem darla do sluchawki bo to roznica
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:14   #22
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

No nie wiem, muzyka i jakiś tam gwar w tle, to co innego niż trajkotanie nad uchem. Ale widzę tu podejście, że skoro ktoś i tak nie pracuje w komfortowych warunkach, to dodatkowe ich utrudnienie nie zrobi żadnej różnicy.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:18   #23
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Jakoś w żadnym sklepie nie spotkałam się z absolutną ciszą, zerem muzyki i rozmów, więc nie rozumiem, czemu kasjerce miałaby przeszkadzać rozmowa przez komórkę normalnym tonem głosu.
Jak ktoś ma problem z pracą w hałasie, to niech się nie zatrudnia w sklepie. Niewiele jest miejsc mniej spokojnych niż to.

Czy kasjerka ludziom rozmawiającym ze sobą w kolejce też zwraca uwagę?
Wierz mi, po siedzeniu iluś tam godzin w hałasie, można mieć dosyć, a posiadając ciut doświadczenia życiowego i jakieś zalążki kultury można się tego domyślić
Poza tym wnioskuję, że rozmowa nie była przeprowadzana cicho...
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:41   #24
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Rozmowę z redaktorem
Wysyłałam smsy, żeby mój kolega wygrał w pewnym plebiscycie i nawet nie wiedziałam, że z tym plebiscytem był połączony konkurs, więc pytanie totalnie mnie zaskoczyło, szczególnie, że jednocześnie skupiałam się na zbieraniu zakupów i płaceniu za nie.
Ale kolega wygrał ten plebiscyt
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:41   #25
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Cytat:
Napisane przez Djoeke Pokaż wiadomość
A to co innego jeśli nie była w tym momencie obsługiwana.
Jak nie ma w sklepie tabliczki to nie wiem czemu miałaby wówczas nie korzystać z telefonu, może kasjerka miała zły dzień po prostu, każdy przecież może mieć
blad. jak sie ma zly dzien to sie nie idzie do pracy. a jak sie idzie to jest milym dla klientow. bo klient to pieniadz

ja bym napisala skarge. i na bezsadnosc tych argumentow i na sposob ich wyluszczenia

obsluga klienta w polsce wiele pozostawia do zyczenia. jesli ktos ma problem z praca z ludzmi moze powinien na magazynie pracowac?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:49   #26
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
blad. jak sie ma zly dzien to sie nie idzie do pracy. a jak sie idzie to jest milym dla klientow. bo klient to pieniadz

ja bym napisala skarge. i na bezsadnosc tych argumentow i na sposob ich wyluszczenia

obsluga klienta w polsce wiele pozostawia do zyczenia. jesli ktos ma problem z praca z ludzmi moze powinien na magazynie pracowac?
w tym coś jest, bo nieraz spotkałam się z sytuacją, że sprzedawczyni nawija przez telefon o prywatnych sprawach, a ja stoję i muszę domagać się uwagi.

A to jak kasjerka zwróciła uwagę Autorce to jednak brak kultury. Bo jakby miło i grzecznie poprosiła to co innego. Zresztą, jak Autorka się przez telefon nie darła to ja w ogóle problemu nie widzę.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:51   #27
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
blad. jak sie ma zly dzien to sie nie idzie do pracy. a jak sie idzie to jest milym dla klientow. bo klient to pieniadz

ja bym napisala skarge. i na bezsadnosc tych argumentow i na sposob ich wyluszczenia

obsluga klienta w polsce wiele pozostawia do zyczenia. jesli ktos ma problem z praca z ludzmi moze powinien na magazynie pracowac?
Czy Ty aby na pewno mieszkasz w Pl?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:55   #28
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Jeśli stoję przy kasie i jestem obsługiwana, to nigdy nie rozmawiam przez telefon. Stojąc w kolejce do kasy, zdarza mi się odebrać telefon i nie widzę w tym nic złego. Mimo że nie lubię rozmawiać przez telefon w miejscach publicznych i jeśli ktoś zadzwoni, to staram się szybko skończyć rozmowę.

Z tego, co zrozumiałam, autorka wątku nie była obsługiwana w czasie tej rozmowy, tylko czekała w kolejce ;>
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 20:01   #29
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Czy Ty aby na pewno mieszkasz w Pl?
nie, oczywiscie ze nie. i za kazdym razem dziwi mnie to, ze w polsce klienci sa traktowani jako zlo konieczne. w polsce jestem co 3-4 miesiace (choc ostatnio co 2) i za kazdym razem mam sytuacje gdzie moglabym spokojnie napisac do kierownictwa zeby przemysleli sposob w jaki szkola swoja zaloge - poczawszy od usmiechu a skonczywszy na udzielaniu odpowiedzi na nawet najglupsze pytania

w sklepach takich jak media markt gdzie zaloga stoi sobie w grupach i pitoli o dupie maryni a mnie zbywa machnieciem reki w kierunku gdzie produkt sie znajduje
w sklepach wielkich spozywczych jak real gdzie kas od zarypania a otwarte 5 pierwszych i kolejki po 10 osob
w obuwniczych pani uklada pudelka a na moje pytanie o jakis but mowi ze ona wyklada towar i zaraz przyjdzie jej kolezanka

w polsce jeszcze brakuje klientow ktorzy z kultura beda sie skarzyc i wymagac. (dzis w moim lokalnym tesco facet z dzialu warzyw poszedl na zaplacze sprawdzic czy maja mleko jakie chcialam bo na polce nie bylo - wyobrazam to siebie w polsce)
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 20:08   #30
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Nieprzyjemna sytuacja w sklepie.Nie można rozmawiać przez komórkę?!

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Mnie wryło i zrobiłam lekką zadyme łącznie z wywałaniem szefowej
O nie, tylko nie wywałanie szefowej!
Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
która wyszła z zaplecza i zamiast mnie zaprosic na rozmowę to przytaknęła tej pani kasjerce ,że ma racje.
A o czym miała rozmawiać z kimś, który robi zadymę jak się mu zwraca uwagę?
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.