W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz. 3 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-09, 11:06   #1321
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Inez ja pije ziola o. Klimuszki nr 1. A tz daje mace
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:06   #1322
sadonkowa
Zadomowienie
 
Avatar sadonkowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 689
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Inez ja pije ziola o. Klimuszki nr 1. A tz daje mace
Ja pije 3 ojca Sroki ale cos mi się chrzani temperatura pomimo wczorajszego pozytywnego testu owulacyjnego (zrobiłam o 13 i o 19 zebym byla pewna bo bałam się, że może test jest błędny ) i dwie grube krechy a pierwsza grubsza od drugiej. Jajniki tez ciągnęły ale sluz jakiś taki dziwny bo wodnisto -kremowy i nie wiem czy to nie zaszkodzu.. biorę sudafet od alergii a wyczytałam, ze moze 'wysuszyć' sluz wiec moze dlatego mam taki dziwny. Pije ziolka z wiarą tak jak ojciec tego nakazuje i liczę na dwie kreski za 2 tyg
sadonkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:13   #1323
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Witam się w 25 tygodniu
Ale dzisiaj pospałam, a co tam ide potem pod prysznic bo na 16:00 wizyta maluszek teraz poszedł spac ja się wczoraj zwazylam i waze 85.2kg, takze jak do tej pory przytyłam równo i tylko 5 kilo
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:14   #1324
Paputek88
Wtajemniczenie
 
Avatar Paputek88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 439
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Myszko, ale super... tez bym chciala tak malo przytyc... moja mama i moja tesciowa to w ciazach max 8 kilo lapaly
__________________
Żona swojego Męża od 31.08.2013
************************* ****************
"marzenia są po to żeby je realizować, a nie po to żeby je mieć"
04.08.2015- II kreseczki Paputek- 1 plus 1 gratis
Paputek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:26   #1325
angelxoxo
Rozeznanie
 
Avatar angelxoxo
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Najczęściej łóżko.
Wiadomości: 570
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Madziu zapisz mi Roksana, 20l

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Kochane jesteście, że się z mojej @ cieszcie
__________________
22.04.2015r. 7tc.
angelxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:14   #1326
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Pozdrowionka

image.jpg


Elcia fotkirzadko robie , to zjecie z boze ciala czyli tydz temu mualam skonczony 24 tydz i mierzylam 98 cm po sniadaniu chyba bylo


Myszka no to ladnie 5kg ja juz 8 a najgorsze jest to ze teraz sie tycie zacznie

Po powrocie musze ta krzywa cukrowa powtorzyc
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia

Edytowane przez diatoma
Czas edycji: 2015-06-09 o 13:19
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:16   #1327
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Dzięki 😊 poszukam tych ziółek.

Ja w ciąży przytyłam 16 kg, niby nie tak dużo, ale 8 mi zostało jeszcze i nijak nie chce mnie opuścić.. A spokojnie mogłabym 12 kg się pozbyć 😃 mam nadzieję, ze w następnej ciąży to przytyje tak do 10 😃
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 13:21   #1328
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Inezz gdzie wyjezdzacie na wakacje?
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:27   #1329
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Diatoma- do Chorwacji 😊 trochę obawiam się podróży, ale jedziemy nocą, wiec myślę, ze synek będzie spał.. Jak juz wypiorę wszystko, poprasuję, zapakuję to juz będzie luz 😎
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 14:11   #1330
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Czyli jestem rekordzistką w wadze:-/ boje sie ze utyje za mocno a staram sie jesc racjonalnie i zdrowo. duzo warzyw i owoców. ja mierze teraz 100 cm w obwodzie bebzulka

Inez gratulacje wczasów, odpoczywaj i baw sie dobrze. Szczęsliwej spokojnej podróży

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Sadonkowa czyli za kilka dni testujesz? trzymam kciuki zeby @ nie przyszła
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 15:17   #1331
BeataAmelka
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataAmelka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 880
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Sadonkowa trzymam kciuki

Inez również gratuluję wczasów

Diatoma prześliczny brzusio i synek, który jest w tle również

mysza007 Ty pewnie teraz w gabinecie jesteś i podglądasz Maleństwo napisz jak wrócisz

Patryska mam nadzieję, że ziółka zadziałają i piekne dwie krechy nam tu wrzucisz

Paputku 10 dni spokojnie wystarczy by @ przyszła. także nie przejmuj się ja nie raz brałam 5-8 dni i też wystarczyło

A ja dziewczyny cały dzień mam łzy w oczach z powodu kolejnej porażki. Już mi sił brakuje. To niepowodzenie przeżywam gorzej, ponieważ w kolejnym cyklu w czasie owu czeka mnie laparoskopia i znowu cykl idzie w plecy. Do tego tak bardzo boję się tej operacji, narkozy i w ogóle wszystkiego i będę 250 km od domku .... jak bym testowała to dopiero gdzieś początkiem sierpnia a to tak odległy termin, że głowa mi pęka nie wiem jak ja to zniosę
I tak cały dzień się plątam... to idę do łóżka sobie popłakać, to znowu siadam przed kompem czytam głupoty... nie mogę sobie miejsca znaleźć... to wszystko jest takie jakby niesprawiedliwe... bo ileż można czekać ?
Takiego doła złapałam... do tego sąsiadka urodziła chyba wczoraj a balkon ma na przeciwko mojego okna, więc ciuszki dzidzi, wózki będę miała codziennie... jeszcze koleżanka, która leczy się u tego samego doktora zaciążyła i dziś okaże się czy będą bliźniaki. Bardzo jej kibicuje i mocno trzymam kciuki ale jest to wszystko ciężko mi ogarnąć... w tym cyklu miałam dwa pęcherze zdwojoną szansę, że się coś uda a tu wielkie nic
__________________
15.11.
11.12. serduszko synek
7.02. ostatnia wizyta u dr P.
TP: 28.07. Oliwierek
cudzie trwaj

Edytowane przez BeataAmelka
Czas edycji: 2015-06-09 o 15:21
BeataAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 15:30   #1332
sadonkowa
Zadomowienie
 
Avatar sadonkowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 689
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Sadonkowa czyli za kilka dni testujesz? trzymam kciuki zeby @ nie przyszła
Bardzo bym chciała, po cichu w to wierzę bo ziółka należy pić z wiarą. . Choć martwi mnie temperatura, to ze się tak waha..

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez BeataAmelka Pokaż wiadomość
Sadonkowa trzymam kciuki

Inez również gratuluję wczasów

Diatoma prześliczny brzusio i synek, który jest w tle również

mysza007 Ty pewnie teraz w gabinecie jesteś i podglądasz Maleństwo napisz jak wrócisz

Patryska mam nadzieję, że ziółka zadziałają i piekne dwie krechy nam tu wrzucisz

Paputku 10 dni spokojnie wystarczy by @ przyszła. także nie przejmuj się ja nie raz brałam 5-8 dni i też wystarczyło

A ja dziewczyny cały dzień mam łzy w oczach z powodu kolejnej porażki. Już mi sił brakuje. To niepowodzenie przeżywam gorzej, ponieważ w kolejnym cyklu w czasie owu czeka mnie laparoskopia i znowu cykl idzie w plecy. Do tego tak bardzo boję się tej operacji, narkozy i w ogóle wszystkiego i będę 250 km od domku .... jak bym testowała to dopiero gdzieś początkiem sierpnia a to tak odległy termin, że głowa mi pęka nie wiem jak ja to zniosę
I tak cały dzień się plątam... to idę do łóżka sobie popłakać, to znowu siadam przed kompem czytam głupoty... nie mogę sobie miejsca znaleźć... to wszystko jest takie jakby niesprawiedliwe... bo ileż można czekać ?
Takiego doła złapałam... do tego sąsiadka urodziła chyba wczoraj a balkon ma na przeciwko mojego okna, więc ciuszki dzidzi, wózki będę miała codziennie... jeszcze koleżanka, która leczy się u tego samego doktora zaciążyła i dziś okaże się czy będą bliźniaki. Bardzo jej kibicuje i mocno trzymam kciuki ale jest to wszystko ciężko mi ogarnąć... w tym cyklu miałam dwa pęcherze zdwojoną szansę, że się coś uda a tu wielkie nic
<przytul> musisz się trzymac musimy się wspierać wzajemnie bo inaczej popadniemy w paranoję. .
sadonkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 15:38   #1333
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Dzięki 😊 ale dopiero w niedziele wyjeżdżamy 😊

Elcia- nie przejmuj się tak bardzo wagą 😊 ważne, ze starasz się jeść w miarę zdrowo. Poza tym czasem można też skusić się na coś słodkiego czy wysoko-kalorycznego, bo kiedy będziesz mieć lepszą wymówkę? Ja w ciąży wszystkim wmawiałam, że Franko uwielbia lody 😃 poza tym pamiętam te kawki u rodziców, słodkości itp 😊

Poza tym, tak naprawdę nie ma reguły.. Znam dziewczyny, które przytyły po25-30 kg, a pól roku po ciąży ważyły mniej niż przed...

BeataAmelka-Twój czas tez na pewno niebawem nadejdzie 😊 wiem, jak czasem rozczarowuje bezowocny cykl i wiem też jakie uczucia wywołują ciąże i dzieciaczki w najbliższym otoczeniu, dlatego przytulam

Ale staraj się cały czas nie myśleć o tym- spraw sobie jakąś przyjemność, zrób coś dla siebie 😊
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 15:56   #1334
BeataAmelka
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataAmelka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 880
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Dzięki Dziewczyny.
__________________
15.11.
11.12. serduszko synek
7.02. ostatnia wizyta u dr P.
TP: 28.07. Oliwierek
cudzie trwaj

Edytowane przez BeataAmelka
Czas edycji: 2015-06-09 o 16:23
BeataAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 16:08   #1335
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Kochane, ja juz po wizycie jest wszystko ok, maluszek fika i rośnie, z szyjką wporządku bo przez te bóle brzusia się troche zmartwiłam, ale niepotrzebnie, wszystko na tle nerwicowym. Jak zwykle ciśnienie i tętno skoczyło ale od razu ręce spocone, wiec to wszystko nerwica jak się ma te dziadostwo to jest po prostu przerąbane, nie trzeba się denerwować, nie trzeba o czymkolwiek myslec, to jest i nie ma się juz na to wpływu
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 16:46   #1336
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Kochane, ja juz po wizycie jest wszystko ok, maluszek fika i rośnie, z szyjką wporządku bo przez te bóle brzusia się troche zmartwiłam, ale niepotrzebnie, wszystko na tle nerwicowym. Jak zwykle ciśnienie i tętno skoczyło ale od razu ręce spocone, wiec to wszystko nerwica jak się ma te dziadostwo to jest po prostu przerąbane, nie trzeba się denerwować, nie trzeba o czymkolwiek myslec, to jest i nie ma się juz na to wpływu



ojj no współczuję tej nerwicy . . Z ciśnieniem to ja miałam problem w 1 ciąży pod koniec miałam mega wysokie s mimo to dobrze się czułam ...😕😊


Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Witam się w 25 tygodniu
Ale dzisiaj pospałam, a co tam ide potem pod prysznic bo na 16:00 wizyta maluszek teraz poszedł spac ja się wczoraj zwazylam i waze 85.2kg, takze jak do tej pory przytyłam równo i tylko 5 kilo

Super juz 25 tydz . I tylko 5kg?
U mnie 30 tydzień i póki co 8kg .. 😊




Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Hej hej 😊 u nas dobrze po weekendzie i imprezie roczkowej 😊 Franuś zadowolony, dostał dużo prezentów, a teraz powoli zaczynamy przygotowywać się do wyjazdu na wakacje, bo jedziemy w niedzielę 😊

A jakie to ziółka pijecie?

Oo jsk wam fajnie a gdzie jedziecie ??




Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
Załącznik 5994089

W koooncu mi sie udalo



Ooo śliczny brzuch
.😊😍😚 widzę mistrz 2giego planu hihi 😄


Cytat:
Napisane przez MilkaJestem Pokaż wiadomość
MaDziK super ze się odezwałas pokażesz nam się w sukieneczce ?

---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:21 ----------

A ja mam dzisiaj "nalot" rodziców hihi dlatego nie śpię i sprzątam bo jak mama wyciągnie biała rękawiczkę to będzie kiepsko

Miłego dnia wam życzę kochane

No coty aż tak musisz pucowac? ??😨😲




Cytat:
Napisane przez Paputek88 Pokaż wiadomość
Angel tak sie ciesze ja tez czekam na @. Bardzo sie boje ze nie przyjdzie... bralam leki 10 dni bo tak mi pasowalo odnosnie cyklu i mam schize, ze to nie wystarczy zeby @ przyszla... a ja ja tak bardzo potrzebuje...
Trzymam kciuki żeby przyszła ..😊😊






Cytat:
Napisane przez angelxoxo Pokaż wiadomość
I rozmawiałam z moim ginekologiem. Powiedział, że spokojnie za dwa cykle możemy sie starać przy tak szybkiej regeneracji macicy.
Oo super 😊😊😊😊
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 16:51   #1337
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Question Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Beatka jesteśmy z Tobą. Do @ chyba jeszcze kilka dni? Ja dalej mam nadzieję, nawet jeśli Ty już nie masz. Wierzę że musi się udać.

Patryska ja pilam ojca sroki paskudne twraz mam przerwe. kupilam mace dla mnue i tz. Podobno dziala tez dobrze na tarczyce, pomaga w zagniezdzeniu zarodka, dodaje energii i same zalety ;P
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 17:35   #1338
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Beatka ja rok temu w maju mialam laparo, po tyg bedzie oki. Ja mialam paskudny dren bo mi torbiel usuwali i tez staranka sie przesunely . ale wiele dziewczyn w piuerwszym cyklu po laparo w ciaze zachodza wiec glowa do gory

Elcia po tym wyjezdzie cxuje ze przytyje , ale po powrocie ropisze sobie diete przed ponownym badaniem cukru.

Myszka ile malenstwo wazy?
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 17:50   #1339
BlueEyes88
Zadomowienie
 
Avatar BlueEyes88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Niemczy ,
Wiadomości: 1 053
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Kurde zjadło mi.posta kurrr
BlueEyes88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 18:19   #1340
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Beatka bardzo mi przykro, ale to już na 100 % wiadomo że się nue udało?! Wierzę że w końcu się uda. Tulam mocno
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 18:19   #1341
Paputek88
Wtajemniczenie
 
Avatar Paputek88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 439
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

A gdzie jest Slodka?
__________________
Żona swojego Męża od 31.08.2013
************************* ****************
"marzenia są po to żeby je realizować, a nie po to żeby je mieć"
04.08.2015- II kreseczki Paputek- 1 plus 1 gratis
Paputek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 18:25   #1342
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość
Dzięki 😊 ale dopiero w niedziele wyjeżdżamy 😊

Elcia- nie przejmuj się tak bardzo wagą 😊 ważne, ze starasz się jeść w miarę zdrowo. Poza tym czasem można też skusić się na coś słodkiego czy wysoko-kalorycznego, bo kiedy będziesz mieć lepszą wymówkę? Ja w ciąży wszystkim wmawiałam, że Franko uwielbia lody 😃 poza tym pamiętam te kawki u rodziców, słodkości itp 😊

Poza tym, tak naprawdę nie ma reguły.. Znam dziewczyny, które przytyły po25-30 kg, a pól roku po ciąży ważyły mniej niż przed...
😊
Ja też nie odmawiam sobie loda czy ciastka u mamy w niedzielę. Ale na codzień jem 4 posilki w tym jeden duży. I staram się po 20 już nie jeść. Ograniczylam cukier i sól.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Mysza najważniejsze że dzidzia w porządku i szyjka trzyma. Będzie dobrze, mizesz tetaz trochę odetchnąć wiedząc że jest ok
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 20:41   #1343
angelxoxo
Rozeznanie
 
Avatar angelxoxo
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Najczęściej łóżko.
Wiadomości: 570
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Ale mam @. Przyszłam po pracy i padłam. O 18 spać. I teraz mnie obudziło. Zakładam sobie wkłady te ciążowe i on mi nie wytrzymał tych 3h :/
Nigdy tak obfitych miesiączek nie miałam...
__________________
22.04.2015r. 7tc.
angelxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 21:10   #1344
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Pod dwóch tygodniach zbadałam tsh, żeby sprawdzić czy coś spada (ostatnio było 4,9 tak niespodziewanie wzrosło) to już mam teraz 2,3 w kotka i myszkę tam moja tarczyca się ze mną bawi. No ale za takim wynikiem mogę chyba zacząć starania
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 21:26   #1345
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Cytat:
Napisane przez angelxoxo Pokaż wiadomość
Madziu zapisz mi Roksana, 20l

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------
Zrobione Otwierasz listę

Laski jasne że się pokarzę jeśli chcecie
Będę mierzyć tą, tylko używkę w idealnym stanie, żadna warstwa tiulu nie naruszona i wsio ok. Trafiła się za 1/3 ceny i to u mnie w mieście
https://www.google.pl/search?q=agnes...2F%3B510%3B768
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 21:35   #1346
Paputek88
Wtajemniczenie
 
Avatar Paputek88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 439
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Madzik... jest przepiekna...
__________________
Żona swojego Męża od 31.08.2013
************************* ****************
"marzenia są po to żeby je realizować, a nie po to żeby je mieć"
04.08.2015- II kreseczki Paputek- 1 plus 1 gratis
Paputek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 22:50   #1347
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Madzik piekna!
Triss Ty tez pijesz? bo ja nie wiem czy nie wspomoc tzta super ze juz wyniki ok fajnie ze znowu jestes staraczka tzn ze juz mozesz...

wiecie co zrobilam...? nastawilam sobie wode aby zaparzyc ziolka...i nie zalozylam gwizdka... pies nam szalal dawal znac ze jest cos nie tak i w koncu tz szedl z nim na dwor bo mslelismy ze o to mu chodzi i szukal kluczy i dobrze ze byly w kuchni... czajnik juz zaczal sie jarac....
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 05:50   #1348
angelxoxo
Rozeznanie
 
Avatar angelxoxo
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Najczęściej łóżko.
Wiadomości: 570
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Madzik... Suknia jest przecudna.
Triss strasznie się ciesze, możesz znów się starać o dzieciaczka
Pati to dobrze ze macie pieska zapominalska

Ja laski jestem wykończona. Mało co w nocy spałam. A tu jeszcze 8h pracy przede mną Najgorsze, że mam ten okropny okres taki obfity Jeszcze boli jak cholera... normalnie momentami nie daje rady
__________________
22.04.2015r. 7tc.
angelxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 07:06   #1349
Paputek88
Wtajemniczenie
 
Avatar Paputek88
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 439
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

A ja w pracy... Triss witaj znowu na pokladzie dzisiaj 5 dzien po odstawieniu lekow... @ nie ma... zaczynam sie dolowac
__________________
Żona swojego Męża od 31.08.2013
************************* ****************
"marzenia są po to żeby je realizować, a nie po to żeby je mieć"
04.08.2015- II kreseczki Paputek- 1 plus 1 gratis
Paputek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 07:34   #1350
tralalina
Rozeznanie
 
Avatar tralalina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 813
Dot.: W tym roku nareszcie ujrzymy dwie kreski na teście Staraczki i Mamusie 2015 cz.

Hej Dziewczyny
Życzę wszystkim pięknego dnia
__________________
12.01.2013 Poznanie
18.08.2013 Zaręczyny
01.05.2014 Mąż & Żona
tralalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-31 18:59:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.