Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-25, 22:31   #661
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ktoś jeszcze wizytuje jutro razem ze mną i Pati?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 22:34   #662
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ktoś jeszcze wizytuje jutro razem ze mną i Pati?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Mycha a Ty mialas w koncu to spotkanie w szpitalu? Bo wiem, ze mialas miec i w koncu nie zakodowalam. Jak ono wygladalo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 22:41   #663
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ktoś jeszcze wizytuje jutro razem ze mną i Pati?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja, z samego rana. Więc dzisiaj tradycyjnie usnę dopiero w środku nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 22:42   #664
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Powodzenia jutro Dziewczyny na wizytach!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 23:03   #665
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Trzymam kciuki za (już) dzisiejsze wizyty )

Btw, przed cisza byłam zmarzluchem, ale w ciąży cały czas jest mi gorąco. Teraz od kilku dni mam cały czas lodowate stopy i moj tz się śmieje ze wraca jego zmsrzluch, wiec poród blisko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 23:29   #666
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Mycha a Ty mialas w koncu to spotkanie w szpitalu? Bo wiem, ze mialas miec i w koncu nie zakodowalam. Jak ono wygladalo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz na myśli zapisanie się na poród, czy drzwi otwarte na porodowce?

Jeśli chodzi o zapisanie się na poród to zrezygnowałam ostatecznie z tego wcześniejszego szpitala. Wybrałam bliższy domu i do niego już nie muszę się wcześniej zapisywać, mogę wejść z ulicy i urodzić.

A na drzwiach otwartych w tym już ostatecznie wybranym szpitalu położna przez godzinę opowiadala o procedurach okoloporodowych, kiedy przyjechać jak już się zacznie, dokąd się udać, jakie znieczulenie jest dostępne itd

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Ja, z samego rana. Więc dzisiaj tradycyjnie usnę dopiero w środku nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stresik?

Ja mam w południe wizytę.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 01:03   #667
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Tak. Zawsze, gdy powinnam się wyspać przed wizytą, udaje mi się usnąć nad ranem i do przychodni docieram jako zombie

Nadrobiłam dyskusję o spaniu, monitorach itd. Tak sobie myślę, że nasi rodzice mieli chyba trochę łatwiej. Ja jako dziecko spałam najpierw między łóżkiem a ścianą, w beciku, na półce od regału bo tak było łatwiej w nocy doglądać i karmić. Osobiście monitora nie kupuję, młoda będzie w łóżeczku na wyciągnięcie ręki, a ja mam sen jak zając, jeśli mam jakieś stworzonko pod opieką, zresztą zawsze można odespać w dzień jak chłop wróci z pracy. Zapewne będzie spała w śpiworku, bez żadnych kurzozbieraczy, baldachimów, osłonek i innego szitu. Jak nam to wszystko wyjdzie to się pewnie okaże w praniu.

Moja mama wszystkie dzieci rodziła w 38tc. Ciekawe, czy to dziedziczne, haha. Jutro mam sporo rzeczy do załatwienia, trzymajcie kciuki, żebym się gdzieś nie posypała na mieście, bo będzie niewesoło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-26, 01:35   #668
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
No to jestem

Słuchajcie postaram się to sprawnie opisać. Moja dziewczynka waży już 3600 Jestem oficjalnie przerażona. Pomyłka +/- 500 g. Przepływy ok, łożysko 3 st. już. Taki ból pod brzuchem na środku i cierpnięcie brzucha, który odczuwam zwłaszcza wieczorami to ponoć spojenie. Jasno mi powiedział doktor, że mała jest w 100% gotowa do wyjścia i powinnam się przygotować i niczego już absolutnie nie zatrzymywać. I tu się słuchajcie zaczyna cyrk 18 listopada doktorek twierdził, że mój termin to 13 i koniec i umawiał mnie nawet na usg 12 przecież. Dzisiaj mówi, że cofa wszystko i mała jest zupełnie gotowa a mój termin to ten z OM. Że mam wszystkie oznaki donoszenia i mogę rodzić w każdej chwili.

Co dziwne był wyjątkowo miły, uprzejmy i dokładny w tym badaniu. Na koniec mówi, że jeśli mnie niepokoją ruchy to, żebym prosto od niego jechała na IP szpitala w którym pracuje na ktg.. (Ja miałam jechać do tego drugiego szpitala gdzie pracuje moja znajoma położna). No ktoś podmienił człowieka. Dostałam skierowanie i pojechaliśmy, stwierdziłam, że już nie będę koleżance zawracać głowy. Na ktg zapis ok, skurczy 0 a tętno między 130-160 ale te 160 to ponoć dobrze, że tak podskakuje.. Trafiłam na fajną Panią doktor, która mnie dodatkowo zbadała i oczywiście wszystko pozamykane oznak 0. Podobno od wagi 4,2 kg robią cesarki od razu. Na koniec wypisując dokumenty pyta jaki mam termin wpisany w karcie. Mówię, że 2 a ona w szoku. Zaczęła wertować moje badania z całej ciąży i mówi, że mój doktor miał niezłą fazę z tym 13. I że według niej i moich wszystkich wyników jest 3 i koniec. Ja mówię, że nawet ostatnio pytałam czy zostaje 13 no to nie mogła jakoś tego pojąć skąd on wziął tę datę. Jeśli nie urodzę do 3 to mam na dokumentach wpisane, że mam się zgłosić do szpitala kontrolnie.

Ale ten termin to już mało istotne bo przy tej wadze to i tak muszę pannę ewakuować jakoś bo ona wciąż rośnie..

W każdym razie jestem mega spokojna i to była dobra decyzja pojechać sprawdzić wszystko. Teraz spokojnie czekam do piątku na następne ktg i liczę, że coś się rozkręci

Aha i żeby nie było, że uwierzyłam w cudowną przemianę mojego doktorka Uważam, że on liczy na koniec na jakiś profit.. Całą ciążę dał mi popalić a na ostatniej wizycie aniołek.. Tsa... I wcale nie zmieniłam zdania co do szpitala w którym chcę rodzić mimo, że dziś zostałam super potraktowana. W tym drugim mam znajomą i kiedy byłam z rotawirusem zaopiekowano się mną na 100%, trochę po znajomości. Tutaj to wciąż obcy ludzie z przypadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
No właśnie najgorsze, że ja nie mam 1% objawów zbliżającego się porodu. Brzuch wysoko, szyjka zamknięta, skurcze na poziomie 10 (śmiech). Na moje oko pociągnę jeszcze ze 2 tyg. Ale jak usłyszałam, że dziewczyna ma już 3,6 kg to przydały by się chociaż jakieś lekkie skurczyki.. No trochę mnie to przeraziło. Zostało mi 7 dni i jeśli nie urodzę to mam się zgłosić do szpitala.. Myślę, że jeśli dziecina dociągnie do 4 kg a ja wciąż w dwupaku to spróbuję załatwić z tą znajomą cesarkę po prostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaq niezły ten doktorek, dobrze że wszystko jest ok

U mnie też zero objawów porodu ale myślę, że to naprawdę mega blisko.
Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Misiaq to już spokojna chociaż jesteś. Super.
To co kolejna do porodu to chyba ty później Pati? Kto jeszcze chce w tym miesiącu? Wiem wiem na pewno dużo chętnych jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mogę jeszcze w listopadzie, ale nie 26 ani 27

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 04:26   #669
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Hej,

Mnie obudził mega ból głowy jak to możliwe, żeby iść spać bez a obudzić się z napierdzielającą głową


Misiaq dobrze, że wszystko posprawdzane i tętno ok. No i przede wszystkim ktoś ogarnął w końcu Twój termin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 05:26 ---------- Poprzedni post napisano o 05:25 ----------

Maddd córcia śliczna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 05:31   #670
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Nikt się nie rozpakował w nocy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 05:53   #671
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Madd śliczną masz corcie, nie mogę się napatrzec

Misiaq cieszę się, że wszystko w porządku i że w końcu znasz termin

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za (już) dzisiejsze wizyty )

Btw, przed cisza byłam zmarzluchem, ale w ciąży cały czas jest mi gorąco. Teraz od kilku dni mam cały czas lodowate stopy i moj tz się śmieje ze wraca jego zmsrzluch, wiec poród blisko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam to samo! Jeszcze kilka dni temu mogłabym spać przy uchylonym oknie, tak mi było ciepło, a teraz znów jakby wszystko wracało do normy


Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Tak. Zawsze, gdy powinnam się wyspać przed wizytą, udaje mi się usnąć nad ranem i do przychodni docieram jako zombie

Nadrobiłam dyskusję o spaniu, monitorach itd. Tak sobie myślę, że nasi rodzice mieli chyba trochę łatwiej. Ja jako dziecko spałam najpierw między łóżkiem a ścianą, w beciku, na półce od regału bo tak było łatwiej w nocy doglądać i karmić. Osobiście monitora nie kupuję, młoda będzie w łóżeczku na wyciągnięcie ręki, a ja mam sen jak zając, jeśli mam jakieś stworzonko pod opieką, zresztą zawsze można odespać w dzień jak chłop wróci z pracy. Zapewne będzie spała w śpiworku, bez żadnych kurzozbieraczy, baldachimów, osłonek i innego szitu. Jak nam to wszystko wyjdzie to się pewnie okaże w praniu.

Moja mama wszystkie dzieci rodziła w 38tc. Ciekawe, czy to dziedziczne, haha. Jutro mam sporo rzeczy do załatwienia, trzymajcie kciuki, żebym się gdzieś nie posypała na mieście, bo będzie niewesoło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam ciężką noc przed wizytami, zawsze się trochę denerwuje, czy wszystko ok..
Trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej,

Mnie obudził mega ból głowy jak to możliwe, żeby iść spać bez a obudzić się z napierdzielającą głową


Misiaq dobrze, że wszystko posprawdzane i tętno ok. No i przede wszystkim ktoś ogarnął w końcu Twój termin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 05:26 ---------- Poprzedni post napisano o 05:25 ----------

Maddd córcia śliczna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Współczuję, mnie na szczęście oszczędza na końcówce ból głowy.

Kciuki za dzisiejsze wizyty




Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-26, 06:01   #672
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja już czekam na IP na KTG, już 4 osoby przede mną masakra z zaparkowaniem już o tej porze jak będę rodzić to nie wiem, dodatkowy stres


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 06:09   #673
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Powodzenia na wizytach dziewczyny!

Misiaq, nieźle zakręcony bten twój doktorek, ale cieszę się, że wszystko się wyjaśniło. trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie!

Za mną masakryczna noc, tak źle to chyba jeszcze nie było. Praktycznie całą noc trzęsłam się z zimna, przykryta byłam kołdrą i dwoma kocami i wtulona w TŻ. Oczywiście na zmianę, bo raz się trzęsłam a jak tylko się przykryłam to się tak pocilam, że co 15 minut przebierałam bluzki bo można było z nich wykręcać. Nie wiem od czego to, ale kiedyś już raz tak miałam w ciąży. Oczywiście rano jak ręką odjął, wszystko przeszło samo. Dodatkowo ból w podbrzuszu, uciskanie małego i skurcze. Jeżeli bąbel chce wyjść to niech już wychodzi, bo ja mam dosyć tych skurczy przepowiadających już, zaczyna mnie to mega stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 06:16   #674
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Powiem wam, że współczuje niektórym facetom żon siedzi taka w poczekalni i ciagle stęka i warczy na niego. Już się słuchać tego nie da


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 06:34   #675
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Powiem wam, że współczuje niektórym facetom żon siedzi taka w poczekalni i ciagle stęka i warczy na niego. Już się słuchać tego nie da


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No niektórzy mają przerabane. Dziwię się, że z własnej woli są w takich związkach.. Ale może ona się denerwuje i dlatego się tak zachowuje? Wiadomo, że nie powinna, ale różnie się ludzie zachowują. Jeśli taka po prostu jest, to tylko współczuć dziecku

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 07:13   #676
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Powiem wam, że współczuje niektórym facetom żon siedzi taka w poczekalni i ciagle stęka i warczy na niego. Już się słuchać tego nie da


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzień dobry

Misiaq super że u Ciebie się wszystko wyjaśniło

Arya w sw. Zofii jesteś? Może w święta nie będzie tyle ludzi i tak rano nie będę musiała jechać.

Kciuki dziewczyny za dzisiejsze wizyty

Ja jutro o 14 mam USG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 07:18   #677
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dzień dobry
Kciuki za dzisiejsze wizyty
Wczoraj pojechałam ze skierowaniem do szpitala, ale mnie nie przyjęli. Byli bardzo zdziwieni, że mój doktorek tak wcześnie wystawił skierowanie tylko ze względu na cukrzycę bo o ni takie pacjentki przyjmują tydzień przed terminem. Więc skoro po insulinie mam unormowane cukry to nie widzieli sensu żebym dwa tygonie w szpitalu siedziała. Szkoda tylko, że jak byłam tam na ktg w zeszłym tygodniu i pytałam o to skierowanie to powiedzieli, że mam przyjechać skoro dostałam skierowanie. Niepotrzebnie się stresowałam i jechałam taki kawał do szpitala wczoraj. Niestety nawet ktg nie zrobili bo akurat wczoraj nie wykonywali wogóle. Teraz mam sie zgłosić dopiero 2 grudnia. Chyba, że wcześniej coś się będzie działo.
Za to mąż wykorzystał i pojechał z moim tatą obejrzeć samochód i wróciliśmy do domu dwoma tak sobie wymyślił jeszcze teraz na samą końcówkę, że potrzebny nam trochę lepszy bo w naszym staruszku nie ma isofixów. Więc teraz czeka mnie dzisiaj jeszcze wycieczka do urzędów żeby wszystkie papiery pozałatwiać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 07:26   #678
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
No niektórzy mają przerabane. Dziwię się, że z własnej woli są w takich związkach.. Ale może ona się denerwuje i dlatego się tak zachowuje? Wiadomo, że nie powinna, ale różnie się ludzie zachowują. Jeśli taka po prostu jest, to tylko współczuć dziecku

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka


W sumie wszystko rozumiem, ciąża gorsze samopoczucie. Ale niektóre to się zachowują jak księżniczki
Leżałam 25 minut pod KTG a na IP w tym czasie przybyło 20 osób teraz czekam na konsultacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Misiaq super że u Ciebie się wszystko wyjaśniło

Arya w sw. Zofii jesteś? Może w święta nie będzie tyle ludzi i tak rano nie będę musiała jechać.

Kciuki dziewczyny za dzisiejsze wizyty

Ja jutro o 14 mam USG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tak, na KTG najlepiej być 6.55 do 7 max potem się zwala tłum, a tylko 3 stanowiska są


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 07:38   #679
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
W sumie wszystko rozumiem, ciąża gorsze samopoczucie. Ale niektóre to się zachowują jak księżniczki
Leżałam 25 minut pod KTG a na IP w tym czasie przybyło 20 osób teraz czekam na konsultacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------





Tak, na KTG najlepiej być 6.55 do 7 max potem się zwala tłum, a tylko 3 stanowiska są


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O mamo ekstra święta mi się zapowiadają jak muszę tak wcześnie wstać.

Ale jak mus to mus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-26, 07:54   #680
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Wstałam.. I dotarło do mnie, że za 7 dni mam się zgłosić do szpitala rodzić Tzn nie wiem jak to będzie wyglądać i podejrzewam, że przy 0 objawach nie będą od razu wywoływać ale skoro mała tak koksuje to może będzie cc. A może będą już jakieś skurcze i mi trochę pomogą wywołać. W każdym razie realnie jest już bardzo bardzo blisko...

Dzisiaj się biorę za ostateczne porządki Właściwie w domu to niewiele mam do zrobienia ale jeszcze chociażby smoczki muszę wygotować i kilka rzeczy poszykować. Czuję ekscytację ale taką pozytywną.

I nie ogarniam jak mi się mieści to dziecko w brzuchu. Plus łożysko, wody itd.. No bo wbrew temu jak rosłam wcześniej teraz wyssała wszystko i został tylko piłkowy brzuch a ja jestem całkiem zadowolona z figury Nawet lekarka na izbie wczoraj na mnie spojrzała i się zdziwiła, że dzieć ma taką wagę Miłe bo ostatnie kilka lat nikt mnie nie chwalił za dobrą figurę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 07:58   #681
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
O mamo ekstra święta mi się zapowiadają jak muszę tak wcześnie wstać.

Ale jak mus to mus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W sumie nie przewidzi się ile ludzi będzie danego dnia, ale ogólnie na KTG trzeba być między 7 a 8 od 8.20 są przyjęcia na zabiegi. Im wcześniej jesteś to szybciej po KTG doczekasz konsultacji u lekarza.
Ja dalej siedzę i czekam na konsultacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Ale powiem wam, że jak ktoś mi powie jeszcze raz, że mam duży brzuch to sorry, ale niech przyjedzie sobie na IP pooglądać jak wyglada duży brzuch


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 08:03   #682
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Hej dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie wizytyjące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 08:05   #683
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
W sumie nie przewidzi się ile ludzi będzie danego dnia, ale ogólnie na KTG trzeba być między 7 a 8 od 8.20 są przyjęcia na zabiegi. Im wcześniej jesteś to szybciej po KTG doczekasz konsultacji u lekarza.
Ja dalej siedzę i czekam na konsultacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Ale powiem wam, że jak ktoś mi powie jeszcze raz, że mam duży brzuch to sorry, ale niech przyjedzie sobie na IP pooglądać jak wyglada duży brzuch


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ehhh z tymi brzuchami, niektore maja naprawde wielkie a niektore malutkie, nie ma co sie przejmować, choć mnie wkurza kumpela, ktora mi co chwile dogaduje, ze mam wiekszy od niej a ona wczesniej rodzi tylko, ze ona jest ogolnie gruba wiec ten brzuch po prostu nie rzuca sie tak w oczy bo m9zna pomyslec, ze to po prostu otylosc a moj ciezko pomylic z otyloscia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Arya daj znać jak będziesz już po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 08:15   #684
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
W sumie wszystko rozumiem, ciąża gorsze samopoczucie. Ale niektóre to się zachowują jak księżniczki
Leżałam 25 minut pod KTG a na IP w tym czasie przybyło 20 osób teraz czekam na konsultacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------





Tak, na KTG najlepiej być 6.55 do 7 max potem się zwala tłum, a tylko 3 stanowiska są


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niektóre faktycznie zachowują się jak księżniczki, ale z drugiej strony, co to za faceci, że dają się tak traktować?

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Kciuki za dzisiejsze wizyty
Wczoraj pojechałam ze skierowaniem do szpitala, ale mnie nie przyjęli. Byli bardzo zdziwieni, że mój doktorek tak wcześnie wystawił skierowanie tylko ze względu na cukrzycę bo o ni takie pacjentki przyjmują tydzień przed terminem. Więc skoro po insulinie mam unormowane cukry to nie widzieli sensu żebym dwa tygonie w szpitalu siedziała. Szkoda tylko, że jak byłam tam na ktg w zeszłym tygodniu i pytałam o to skierowanie to powiedzieli, że mam przyjechać skoro dostałam skierowanie. Niepotrzebnie się stresowałam i jechałam taki kawał do szpitala wczoraj. Niestety nawet ktg nie zrobili bo akurat wczoraj nie wykonywali wogóle. Teraz mam sie zgłosić dopiero 2 grudnia. Chyba, że wcześniej coś się będzie działo.
Za to mąż wykorzystał i pojechał z moim tatą obejrzeć samochód i wróciliśmy do domu dwoma tak sobie wymyślił jeszcze teraz na samą końcówkę, że potrzebny nam trochę lepszy bo w naszym staruszku nie ma isofixów. Więc teraz czeka mnie dzisiaj jeszcze wycieczka do urzędów żeby wszystkie papiery pozałatwiać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że Cię nie trzymali w szpitalu, skoro nie ma takiej potrzeby. Ja to się boję, że jak dostane to skierowanie do szpitala, to mnie przyjmą i będę tam 2 tygodnie, aż zaczną coś robić.. Mój gin jest ordynatorem tego oddziału, więc jak zobaczą, że skierowanie jest od niego to chcąc nie chcąc mnie przyjmą


Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Wstałam.. I dotarło do mnie, że za 7 dni mam się zgłosić do szpitala rodzić Tzn nie wiem jak to będzie wyglądać i podejrzewam, że przy 0 objawach nie będą od razu wywoływać ale skoro mała tak koksuje to może będzie cc. A może będą już jakieś skurcze i mi trochę pomogą wywołać. W każdym razie realnie jest już bardzo bardzo blisko...

Dzisiaj się biorę za ostateczne porządki Właściwie w domu to niewiele mam do zrobienia ale jeszcze chociażby smoczki muszę wygotować i kilka rzeczy poszykować. Czuję ekscytację ale taką pozytywną.

I nie ogarniam jak mi się mieści to dziecko w brzuchu. Plus łożysko, wody itd.. No bo wbrew temu jak rosłam wcześniej teraz wyssała wszystko i został tylko piłkowy brzuch a ja jestem całkiem zadowolona z figury Nawet lekarka na izbie wczoraj na mnie spojrzała i się zdziwiła, że dzieć ma taką wagę Miłe bo ostatnie kilka lat nikt mnie nie chwalił za dobrą figurę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest niesamowite, że za chwilę każda z nas będzie miała dziecko przy sobie


Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Ehhh z tymi brzuchami, niektore maja naprawde wielkie a niektore malutkie, nie ma co sie przejmować, choć mnie wkurza kumpela, ktora mi co chwile dogaduje, ze mam wiekszy od niej a ona wczesniej rodzi tylko, ze ona jest ogolnie gruba wiec ten brzuch po prostu nie rzuca sie tak w oczy bo m9zna pomyslec, ze to po prostu otylosc a moj ciezko pomylic z otyloscia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Arya daj znać jak będziesz już po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie takie komentarze są mega słabe. Ostatnio jak byłam odwiedzić ludzi w pracy, to jedna też stwierdziła, że mam taki wielki brzuch i na twarzy się zrobiłam pulchniejsza.. No sorry, ona nie jest w ciąży i ma niewiele mniejszy od mojego


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 08:18   #685
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Kobiety to w ogole sa wredne ja na szczescie mam taki wielki do siebie dystans , ze ciezko byloby mi sprawic przykrość jakims komentarzem, chyba ze bylby to maz. Jego zdaniem pewnie bym sie przejela ale on na szczescie nic nie mowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 08:35   #686
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Araya my jedziemy trochę na podobnym wózku i wagowo i objawowo. Tobie też by się przydały jakieś zalążki porodu prawda? Daj znać co po ktg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 08:46   #687
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
l
Dla mnie takie komentarze są mega słabe. Ostatnio jak byłam odwiedzić ludzi w pracy, to jedna też stwierdziła, że mam taki wielki brzuch i na twarzy się zrobiłam pulchniejsza.. No sorry, ona nie jest w ciąży i ma niewiele mniejszy od mojego


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Haha takie są najlepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Pati też mam dystans, wiem, ze mam brzuch, ze nie tylko tam przytylam choc tak sie spodziewalam o wiele wiekszej otylosci ale ta moje kumpela mnie już wkur... bo co chwile takie teksty leca, typu może masz blizniaki to nie bedziesz sie musiala tlumaczyc dlaczego masz taki duzy brzuch, albo, do innych potrafi mowic ze ja miesiac po niej rodze a mam duzo wiekszy bębenek i te teksty lecą co chwile, wiem, ze ona sie tak dowartosciowuje bo ona cale zycie jest otyla dlatego sie jej nie odgryzam a moglabym ale dla mnie takie dowartosciowywanie jest mega slabe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 08:50   #688
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

O masakra znam ten typ kobiety. No nic tylko sie mozesz z tego śmiać... Ty zrzucisz brzuch i będziesz laska a ona bedzie musiala sie napracowac. Ja tez z resztą, czekają mnie miesiace walki , ale nigdy nie komentuje czyjegos wyglądu 🤯 zwlaszcza ze sama jestem gruba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 08:53   #689
oglam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 107
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
W sumie wszystko rozumiem, ciąża gorsze samopoczucie. Ale niektóre to się zachowują jak księżniczki
Leżałam 25 minut pod KTG a na IP w tym czasie przybyło 20 osób teraz czekam na konsultacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------





Tak, na KTG najlepiej być 6.55 do 7 max potem się zwala tłum, a tylko 3 stanowiska są


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Też byłam wczoraj na IP w Zośce i mam podobne odczucia. Oprócz tłumu, w oczy rzucają się przerażeni faceci i ich niezadowolone z życia kobiety


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oglam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-26, 08:56   #690
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny, co do wyglądu to kobiety są mega wredne... swoją drogą jak można kogoś pytać a ile przytylaś albo gdzie Ci wyszły rozstępy? Dla mnie to jest niedorzeczne, w życiu bym nie zadała takiego pytania.. nadal to jest moje ciało, czy w ciąży czy nie nie opowiadam o rozstępach i wadze na imprezie wśród stada znajomych...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.