Krakowianki XXIV - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-23, 21:50   #3001
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jaki jest? Jak Was traktuje? Co na to koty?
W skrócie to roczny pies z zachowaniem 6-miesięcznego szczeniaka, bo nikt go nigdy niczego nie uczył poza ostatnimi 2 miesiącami gdzie był w 3 domach tymczasowych. Zaaklimatyzował się bardzo szybko, aczkolwiek widać, że testuje na co może sobie pozwolić, a na co nie. Jest bardzo towarzyski, nie lubi być sam, wiecznie chce być w centrum uwagi. Jak tego nie dostaje to pogryza, zaczepia i próbuje za wszelką cenę skupić uwagę na sobie. Polubił Oskara i tatę, mamę na razie omija szerokim łukiem. Ja go karmię i wychodzę z nim na spacery, więc automatycznie mnie traktuje jako "tą od wszystkiego". Koty są na nie, musiałam założyć bramkę. On by się chętnie z nimi normalnie pobawił, jest ciekawy, ale koty fuczą strasznie i uciekają. Na to potrzeba czasu

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;45720687]
Hiper, super jest Jak on wskoczył na ten stół, nie do pomyślenia [/QUOTE]

Normalnie odbił się z ziemi. W ogóle jest bardzo skoczny, bez problemu skacze na moją wysokość.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 22:12   #3002
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Hiper - a skąd on się wziął w DT?

Alma - dzięki w Kiss Paris już byłam, regenerację Joico przechodziłam, znam tam 2 fryzjerki.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 22:20   #3003
69ba736917b3b2dac9ae3a0a96d95437d751207f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 15
Dot.: Krakowianki XXIV

[1=69ba736917b3b2dac9ae3a0 a96d95437d751207f;4571287 0]Wizażanki! Bardzo potrzebuję Waszej pomocy, tak bardzo bardzo mianowicie chcę na początku maja zorganizować 18 dla około 30 osób. Nigdy nie byłam królową densfloru i nie wiem gdzie mogę zrobić imprezę. Co możecie mi polecić? Byłoby to w czwartek, wiec myślałam o takiej imprezie połotwartej, bo zależy mi też na niskich kosztach, ew. wynajecie jednej sali w jakims klubie Błagam, podpowiedzcie coś, choć kilka nazw fajnych klubów [/QUOTE]

Jeszcze raz proszę Czy wszystkie lokale wymagają kupienia u nich alkoholu? Gdzieś można zabrać coś swojego?
69ba736917b3b2dac9ae3a0a96d95437d751207f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 22:25   #3004
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Hiper - a skąd on się wziął w DT?
Pewnego lutowego dnia znalazł się u kogoś na działce i nie chciał odejść. Nie wiadomo skąd się urwał, nikt go nie szukał. Zresztą choroba skóry i blizny wskazują na to, że nikt specjalnie o niego nie dbał.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Malla jak szukasz dobrego fryzjera to naprawdę polecam Ci Pawła. Chcesz namiary na PW? Gwarantuję Ci, że wyjdziesz zadowolona. Jeszcze nie poznałam nikogo kto by wyszedł od niego niezadowolony
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 22:50   #3005
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki XXIV

[1=69ba736917b3b2dac9ae3a0 a96d95437d751207f;4572152 6]Jeszcze raz proszę Czy wszystkie lokale wymagają kupienia u nich alkoholu? Gdzieś można zabrać coś swojego?[/QUOTE]

A umawiając się ze znajomymi na obiad bierzesz wałówkę z domu i rozkładasz ją na stole? Podejrzewam, że nie, bo jakoś tak się przyjęło, że restauracje zarabiają na serwowaniu posiłków. W kawiarni też raczej nie wyciągasz z torby termosu i własnego kubka tylko po to, by pozbawić właścicieli kawiarni zarobków. Kluby z kolei zarabiają głównie na sprzedaży napojów, szczególnie alkoholowych, stąd ten sam instynkt sugeruje nie wnosić własnego alkoholu.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 23:04   #3006
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

annterina - niestety nie pomogę, przyjechałam tu na studia, więc ominął mnie dylemat wyboru lokalu na 18.
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Pewnego lutowego dnia znalazł się u kogoś na działce i nie chciał odejść. Nie wiadomo skąd się urwał, nikt go nie szukał. Zresztą choroba skóry i blizny wskazują na to, że nikt specjalnie o niego nie dbał.
Ale jest taki sympatyczny i całkiem wychowany...
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Malla jak szukasz dobrego fryzjera to naprawdę polecam Ci Pawła. Chcesz namiary na PW? Gwarantuję Ci, że wyjdziesz zadowolona. Jeszcze nie poznałam nikogo kto by wyszedł od niego niezadowolony
hmm... a jakie są do niego terminy i w jakich godzinach przyjmuje? Taka sława może nie obsługiwać Szarych Klientów po 18
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 23:14   #3007
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki XXIV

Ja próbowałam znaleźć taki jeden gdzie za moich czasów dużo osób robiło osiemnastki, ale tak jakby w ciągu tych 8 lat zdążył się zamknąć. Widać, że nie imprezuję
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 08:09   #3008
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
hmm... a jakie są do niego terminy i w jakich godzinach przyjmuje? Taka sława może nie obsługiwać Szarych Klientów po 18
Jak ja się zapisuję to zazwyczaj termin jest około 4-5 dni, czasem tydzień. Przyjmuje do godziny 20:00, czasem jak trzeba to zostanie dłużej.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 10:02   #3009
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Malla jak szukasz dobrego fryzjera to naprawdę polecam Ci Pawła. Chcesz namiary na PW? Gwarantuję Ci, że wyjdziesz zadowolona. Jeszcze nie poznałam nikogo kto by wyszedł od niego niezadowolony

Gdzie on ma swoje lokum, gdzie przyjmuje? Pytam z ciekawości, bo koleżanka też ma jednego super fryzjera i możliwe, że to ten sam
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 10:08   #3010
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Gdzie on ma swoje lokum, gdzie przyjmuje? Pytam z ciekawości, bo koleżanka też ma jednego super fryzjera i możliwe, że to ten sam
Zabłocie
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 10:10   #3011
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Kurczę, groupon na 60 zł czy Paweł za... 260? hmm...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 10:13   #3012
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Kurczę, groupon na 60 zł czy Paweł za... 260? hmm...
Chcesz się też farbować? Samo cięcie u niego normalnie 110-120 zł kosztuje.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 10:20   #3013
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Hiper - mam dużo siwych, ale nie chcę robić całej głowy, bo wolę siwe niż odrosty i pakowanie się w comiesięczne farbowanie do końca życia.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 10:24   #3014
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Hiper - mam dużo siwych, ale nie chcę robić całej głowy, bo wolę siwe niż odrosty i pakowanie się w comiesięczne farbowanie do końca życia.
Ja bym siwe olała. Jak już zaczniesz farbować to koniec, a siwe są sexy
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 10:42   #3015
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

U kobiet siwe nie są sexy
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 10:50   #3016
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
U kobiet siwe nie są sexy
Moim zdaniem są. A może jakaś apteczna farba w miarę zbliżona do Twojego naturalnego koloru?
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 11:27   #3017
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Nie dam rady sobie sama zafarbować ani nie ma kto mi farbować.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 11:35   #3018
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie dam rady sobie sama zafarbować ani nie ma kto mi farbować.
Przecież ja Ci mogę zafarbować, czemu nic nie mówisz?
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 12:00   #3019
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
U kobiet siwe nie są sexy
True!
Chyba że piękne całe siwe, prawie srebrne i to u eleganckich lasek po 50tce. Pojedyńcze niteczki sprawiaja tylko wrażenie, że włosy sa zakurzone
I zawsze się ktos znajdzie kto ci farbę nałoży, nie dramatyzuj - to raz. Dwa - znaleźć zbliżony kolor do twojego naturalnego to nie problem, gorzej jakbyś miała blond, więc i odrosty nie będą tak widoczne żebyś musiała sie co miesiąc farbować. Trzy - przy dzisiejszych farbach to żaden problem sobie samej nałożyć, szczególnie taki odcień.
Go for it!
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 12:34   #3020
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki XXIV

[1=69ba736917b3b2dac9ae3a0 a96d95437d751207f;4572152 6]Jeszcze raz proszę Czy wszystkie lokale wymagają kupienia u nich alkoholu? Gdzieś można zabrać coś swojego?[/QUOTE]

Sprobuj na watku 'gdzie znajde w Krakowie' tam jest wiecej dziewczyn wiec moze ktos pomoze...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 16:39   #3021
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Krakowianki XXIV

Możecie mi przypomnieć albo polecić kogoś innego, chodzi o dobrego ginekologa? Fajnie, jakby przyjmował na NFZ (chociaż teraz to pewnie pół roku czekania? więc może być i prywatnie), ale przede wszystkim, żeby był kompetentny, cierpliwy i niezbyt stary, taki max do 50-60tki. Płeć nie ma znaczenia. Chodzi mi o kogoś naprawdę konkretnego, a nie lekarza, który tylko się rwie do wypisywania recept na tabletki. Chcę zrobić komplet badań z cytologią płynną włącznie.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2014-03-24 o 17:07
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:11   #3022
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki XXIV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;45731555]Możecie mi przypomnieć albo polecić kogoś innego, chodzi o dobrego ginekologa? Fajnie, jakby przyjmował na NFZ (chociaż teraz to pewnie pół roku czekania? więc może być i prywatnie), ale przede wszystkim, żeby był kompetentny, cierpliwy i niezbyt stary, taki max do 50-60tki. Płeć nie ma znaczenia. Chodzi mi o kogoś naprawdę konkretnego, a nie lekarza, który tylko się rwie do wypisywania recept na tabletki. Chcę zrobić komplet badań z cytologią płynną włącznie.[/QUOTE]
http://ginekolog-krakow.pl/ Marcin Opławski. Prywatny, ale imho najlepszy ginekolog w Krakowie. Zawsze robi badania, dokładnie wszystko wyjaśnia, nie bagatelizuje, poświęca dużo czasu na wizycie.

Tylko on ma takie lekkie podejście do pacjentki, jest bezpośredni, sporo żartuje - nie jest takim poważnym Panem Lekarzem. Ja to lubię, nie wiem, czy Tobie będzie pasować.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:44   #3023
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Krakowianki XXIV

http://www.pro-creative.pl
też prywatnie - Bartłomiej Golański. W gabinetach przyjmuje też jego żona ale o niej nic nie wiem, do niego natomiast chodzi kilka moich koleżanek. Bardzo profesjonalny i zaangażowany lekarz
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 18:41   #3024
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Krakowianki XXIV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;45731555]Możecie mi przypomnieć albo polecić kogoś innego, chodzi o dobrego ginekologa? Fajnie, jakby przyjmował na NFZ (chociaż teraz to pewnie pół roku czekania? więc może być i prywatnie), ale przede wszystkim, żeby był kompetentny, cierpliwy i niezbyt stary, taki max do 50-60tki. Płeć nie ma znaczenia. Chodzi mi o kogoś naprawdę konkretnego, a nie lekarza, który tylko się rwie do wypisywania recept na tabletki. Chcę zrobić komplet badań z cytologią płynną włącznie.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
http://www.pro-creative.pl
też prywatnie - Bartłomiej Golański. W gabinetach przyjmuje też jego żona ale o niej nic nie wiem, do niego natomiast chodzi kilka moich koleżanek. Bardzo profesjonalny i zaangażowany lekarz
Bartłomiej Golański jest the best
W sensie jako lekarz, chociaż z wyglądu też
Chodzę do niego od dwóch lat co około 5 miesięcy lub częściej w zależności od potrzeb, zawsze cierpliwy i skłonny do pomocy i tłumaczeń, no i jest bardzo racjonalny. Zwątpiłam co prawda jak przyszłam pierwszy raz, od razu po pigułki, i zobaczyłam u niego fartuch Yaz. Ale mimo posiadania "gadżetów od koncernów" nigdy się nie zdarzyło, żeby wciskał mi coś z uwagi na "sponsora farmaceutycznego". Wszystko robi "pode mnie", aczkolwiek jak chciałam pigułki, które by zadziałały też na cerę to z miejsca powiedział, że jeśli liczyłam na Dianę, to on tego nikomu nie przepisuje, chyba że na wyraźne żądanie pacjentki ze względów na przykład finansowych.
W badaniach delikatny, nie ma się w ogóle odczucia skrępowania, nawet przy usg, zawsze wszystko tłumaczy, objaśnia i nie straszy.
Jedyny minus - zwykle wizyty się opóźniają, nawet o pół godziny, więc nie można się umawiać na styk z inną wizytą/pracą/spotkaniem/etc. Ale te opóźnienia wynikają z tego, że każdej pacjentce poświęca dokładnie tyle czasu, ile dana kobieta potrzebuje, a nie wywala z gabinetu, bo minął kwadrans.
Koszt dla studentek 80 zł od pierwszej wizyty, dla innych 100 pierwsze pięć wizyt, potem też 80. Co mnie dziwi, bo gabinet jest prawie przy Krupniczej, ścisłe centrum, więc tanio jak barszcz.



A ja złapałam grypę. :<
Swoją drogą chyba przestanę was czytać. Wpędzacie mnie w kompleksy. Aparaty ortodontyczne złe, siwe nitki złe... Normalnie kompleks 100%.

Edytowane przez Lirriel
Czas edycji: 2014-03-24 o 18:48
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:07   #3025
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
http://ginekolog-krakow.pl/ Marcin Opławski. Prywatny, ale imho najlepszy ginekolog w Krakowie. Zawsze robi badania, dokładnie wszystko wyjaśnia, nie bagatelizuje, poświęca dużo czasu na wizycie.

Tylko on ma takie lekkie podejście do pacjentki, jest bezpośredni, sporo żartuje - nie jest takim poważnym Panem Lekarzem. Ja to lubię, nie wiem, czy Tobie będzie pasować.
Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
http://www.pro-creative.pl
też prywatnie - Bartłomiej Golański. W gabinetach przyjmuje też jego żona ale o niej nic nie wiem, do niego natomiast chodzi kilka moich koleżanek. Bardzo profesjonalny i zaangażowany lekarz
Dzięki dziewczyny za szybką odpowiedź. Cholerka, nie przeszkadza mi takie zachowanie, pod warunkiem, że jest dobrym lekarzem. Zaraz poczytam o nich. Pamiętają o wszystkich badaniach, o badaniu piersi też, czy się trzeba upomnieć? Ten Opławski przyjmuje też na Ruczaju, to by mi pasowało. Z tego co widać, obydwoje mają dobre opinie.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Bartłomiej Golański jest the best
W sensie jako lekarz, chociaż z wyglądu też
Chodzę do niego od dwóch lat co około 5 miesięcy lub częściej w zależności od potrzeb, zawsze cierpliwy i skłonny do pomocy i tłumaczeń, no i jest bardzo racjonalny. Zwątpiłam co prawda jak przyszłam pierwszy raz, od razu po pigułki, i zobaczyłam u niego fartuch Yaz. Ale mimo posiadania "gadżetów od koncernów" nigdy się nie zdarzyło, żeby wciskał mi coś z uwagi na "sponsora farmaceutycznego". Wszystko robi "pode mnie", aczkolwiek jak chciałam pigułki, które by zadziałały też na cerę to z miejsca powiedział, że jeśli liczyłam na Dianę, to on tego nikomu nie przepisuje, chyba że na wyraźne żądanie pacjentki ze względów na przykład finansowych.
W badaniach delikatny, nie ma się w ogóle odczucia skrępowania, nawet przy usg, zawsze wszystko tłumaczy, objaśnia i nie straszy.
Jedyny minus - zwykle wizyty się opóźniają, nawet o pół godziny, więc nie można się umawiać na styk z inną wizytą/pracą/spotkaniem/etc. Ale te opóźnienia wynikają z tego, że każdej pacjentce poświęca dokładnie tyle czasu, ile dana kobieta potrzebuje, a nie wywala z gabinetu, bo minął kwadrans.
Koszt dla studentek 80 zł od pierwszej wizyty, dla innych 100 pierwsze pięć wizyt, potem też 80. Co mnie dziwi, bo gabinet jest prawie przy Krupniczej, ścisłe centrum, więc tanio jak barszcz.



A ja złapałam grypę. :<
Swoją drogą chyba przestanę was czytać. Wpędzacie mnie w kompleksy. Aparaty ortodontyczne złe, siwe nitki złe... Normalnie kompleks 100%.
Jakie badania robi w koszcie wizyty? Podstawowe, czyli wziernik+badanie manualne piersi? Czy USG dopochwowe też? Doczytałam, że USG piersi jest dodatkowo płatne, ale jak wszędzie.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2014-03-24 o 18:55
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:10   #3026
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki XXIV

Pamiętają, ja u niego "leczyłam" właśnie tłuszczaka w piersi którego mi wykrył, bo pytał kiedy ostatnio robiłam USG piersi.

Moim zdaniem jest świetnym lekarzem, zresztą niedawno został ordynatorem ginekologii co też o czymś świadczy

I jedna z wizażanek wspominała kiedyś, że jakiś czas temu przyjmował na NFZ, ale wyrzucili go z przychodni ponoć bo wysyłał kobiety na zbyt dużą ilość badań kontrolnych
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:21   #3027
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Krakowianki XXIV

Alma, usg, cytologia płatne osobno.

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
I jedna z wizażanek wspominała kiedyś, że jakiś czas temu przyjmował na NFZ, ale wyrzucili go z przychodni ponoć bo wysyłał kobiety na zbyt dużą ilość badań kontrolnych
Brawo NFZ.
Ciekawe na co płacimy składki, skoro potem jak coś chcemy mieć zrobione porządnie to i tak musimy sobie za to zapłacić?
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:26   #3028
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki XXIV

To, jakie usługi dostajemy u lekarza a to, co oni tam sobie wpisują, to dwie różne sprawy ja się muszę pofatygować do mojego oddziału nfz po założenie konta, gdzie można mieć podgląd w to, co ponoć się dostało u lekarza. Gdzieś czytałam, że można to zorganizować żeby mieć wgląd w świadczenia z których się rzekomo korzystało.

Ja się ostatnio dowiedziałam, że lekarz do którego chodziłam w zasadzie tylko po tabletki, a który mnie z gabinetu praktycznie wypchnął z receptą jak usiłowałam opisać jakiś problem ("to się i tak leczy tabletkami, niech pani bierze dalej, na pewno przejdzie") za każdym razem mi wpisywał, że byłam dokładnie badana poszłam do tej samej przychodni zaznaczając, że chcę się udać do innego lekarza (chyba jego brata, bo nazwisko to samo), pogadaliśmy, wysłuchał co miałam do powiedzenia, faktycznie coś doradził, po czym zajrzał w kartę i mówi "a, Pani tu była regularnie co dwa miesiące badana, to chyba wszystko ok". Myślałam, że spadnę z krzesła. Wysyczałam, że ten konował mnie od roku ani razu nie dotknął i wtedy lekarz prawie spadł z krzesła. Na badaniu wyszły nieprawidłowości i natychmiast cytologia, USG...
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:33   #3029
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
A ja myslałam, że w Pigmencie jest ten Sleek i zajechałam na Prokocim A Pan mi powiedział, że to w Jasminie na Długiej Ale nabyłam tam suchy szampon Batiste Paisley, Organika Siberica krem do rąk i maskę odświeżającą Agafii.
Zaszłam tam teraz pierwszy raz, bo wcześniej mijałam Pigment 100 razy ale nigdy nie weszłam Rzeczywiście asortyment mają niezły. Są tam te deo CD (czy coś takiego), które któraś z Was polecała

Ola w sklepach Euro dr pepper po 2,5/litr (nie wiem czy to mało ale malduję )


Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Nie mam innego wyboru tylko znaleźć faceta z ZA☠☠☠ISTYMI zębami. Żeby moje dzieci nie cierpiały. O ile kiedykolwiek będę je mieć, bo na razie zanosi się na stado kotów.
Wspólczuję problemów z zębami, ja też mam straszne
Ja takiego faceta już mam, ale pojawił się większy problem - jak to zrobić, żeby dziecko miało zeby po nim

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Chcesz się też farbować? Samo cięcie u niego normalnie 110-120 zł kosztuje.
Ale tyle za krótkie włosy czy za długie?
Hiper słyszałaś coś o Rafale Ł. z Neo?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Hiper - mam dużo siwych, ale nie chcę robić całej głowy, bo wolę siwe niż odrosty i pakowanie się w comiesięczne farbowanie do końca życia.
Może henna? Miałam taki dylemat jak Ty Z henny jestem bardzo zadowolona tylko właśnie z nakładaniem problem
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 19:59   #3030
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki XXIV

help!
mam w domu kaszlącego i smarkającego faceta z gorączką. nie mogę i ja zachorować, wyjątkowo mi to nie na rękę co, poza oczywistościami jak unikanie bezpośredniego kontaktu, mogę robić?
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 20:59:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.