Odkryłam coś genialnego! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-03, 10:10   #1
wilga25
Przyczajenie
 
Avatar wilga25
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2

Odkryłam coś genialnego!


Nie wierzę w to.. Przez całe życie nosiłam złe kolory.
Złe kolory włosów, ubrań i makijażu. Całe życie myślałam, że jestem jestem ciepłym typem urody. Tymczasem okazuje się, że prawdopodobnie nie.
Przeglądając swoje zdjęcia zauważyłam, że czasami wyglądałam o 10 lat młodziej. No i to jeszcze w takich kolorach włosów, które wcześniej wydawały mi się że do mnie nie pasują. Bo jestem ciepła.

Obejrzałam kilkanaście filmików o tym jak ustalić typ urody i ndadal nie jestem pewna. Zależy mi na tym, ponieważ w przyszłym tygodniu idę na zakupy i do fryzjera. Od 5 lat noszę na głowie ciepłe brązy i blondy. Zimnych kolorów unikałam jak ognia XD
Dziewczyny upewnicie mnie na pewno to zimny typ urody i doradzicie jaki kolor włosów będzie do mnie pasował?

Dodaje swoje zdjęcie i przepraszam za ten czarny kwadrat. To jedyne zdjęcie w naturalnych włosach jakie mam na laptopie. A w tamtym miejscu miałam dodany napisany numer koleżanki.
Jestem na nim praktycznie bez makijażu (tylko rzęsy i eyeliner).

Dodam jeszcze, że praktycznie cały czas mam różowawe/czerwone policzki. Fioletowawe cienie pod oczami. W miarę jasną cerę. A mój naturalny kolor włosów to taki mysi brąz. eeeeeeeeeeeeeee.jpg

Będę wdzięczna za rady!
wilga25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 22:32   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Odkryłam coś genialnego!

odkryłaś analizę kolorystyczną, ale żeby Ci pomóc 1 zdjęcie nie wystarczy. Jest w dodatku zrobione "pod swiatlo" i nie przedstawia naturalnych tonów.

Zrob alo znajdz zdjęcia rozne i w naturalnych i w farbowanych wlosach, twarza na wprost, w dziennym swietle w cieniu (czyli robisz zdjecie np w sloneczny dzien ale w cieniu, albo w mieszkaniu ale nie w bezpośrednim słoncu, bez lampy.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 13:12   #3
ridley92
Raczkowanie
 
Avatar ridley92
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 249
Dot.: Odkryłam coś genialnego!

Masz zdecydowanie zbyt rozswietlona twarz aby ocenic cos po tym zdjeciu. Do tego zakladam, ze masz na niej makijaz albo filtry z aparatu?
ridley92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 07:39   #4
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Odkryłam coś genialnego!

a może zapytam się z innej strony. macie może jakieś fajne analizy kolorystyczne urody? przeszukałam full stron też z tym problemem i nie wiem czy w końcu jestem chłodna czy raczej cieplusia
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 13:09   #5
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Odkryłam coś genialnego!

Cytat:
Napisane przez korinax22 Pokaż wiadomość
a może zapytam się z innej strony. macie może jakieś fajne analizy kolorystyczne urody? przeszukałam full stron też z tym problemem i nie wiem czy w końcu jestem chłodna czy raczej cieplusia
Blog Barwy Urody KLIK. Oraz vlog i blog Aleksandry Frątczak KLIK.
Nie musisz być ani chłodna ani ciepła, są typy, które mogą nosić i ciepłe i chłodne barwy, bo ich temperatura nie jest decydującym czynnikiem.
Typu nie da się ocenić po kolorze włosów, oczu czy żył.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-13 14:09:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.