Plastyka i kreatywność wg dzieci- najlepsze produkty i oferty sklepów - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-31, 10:41   #391
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: Plastyka i kreatywność wg dzieci- najlepsze produkty i oferty sklepów

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
Kupiłaś to w/w?

Różnią sie czymś od takich zwykłych ze straganów albo robionych w domu z persilu?

Moja nadpobudliwa to sie nie dziwię, że ciągle miętoli skoro działa uspokajająco Tak samo bąbolina i piankowe squishy.

A mnie te rzeczy obrzydzają

U mnie największy wybór w Carrefour.

Zdecydowanie wyrzucić. Ogólnie takich piórników z wyposażeniem nie polecam, niepraktyczne.

My od kilku lat, podobnie jak Szaja, używamy Astry - brokatowe, perłowe, dwustronne, w ciemnym drewnie. Dla nas lepsze niż Colorino czy Bic.

Tak, do tej pory córka uzbierała sporo slime'ów, też takie z figurkami- poopsie, "kupkowa" seria




Nie wiem, jak się mają te sklepowe do tych, o których piszesz- z persilu czy ze straganu, bo K. nie ma takich.


W kwestii farb, kredek u nas identycznie- firma Astra .

Od dawna- chyba tylko przed rozpoczęciem zerówki zrobiłam takie zakupy w supermarkecie, a teraz nie chce mi się tracić tam czasu- chodzę do typowego sklepu papierniczego (150 m od domu, zalety śródmieścia ), w którym jest wszystko, łącznie z nożyczkami dla leworęcznych, których potrzebuje K.
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-31 11:41:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.