Pierwszy seks z nowym facetem i...problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-08, 19:16   #1
Kasika535
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2

Pierwszy seks z nowym facetem i...problem.


Hej dziewczyny Zwracam się do Was z moimi póki co małymi wątpliwościami. Otóż niedawno miał miejsce pierwszy raz z nowym facetem,jesteśmy razem parę miesięcy. Rozmawiając o seksie wspominał, że nie lubi gumek, bo niewygodne i zmniejszają odczucia(standard). Nadszedł ten wieczór, byliśmy na siebie mega napaleni,była gra wstępna po czym założyliśmy gumke i...dziwna rzecz, bo on stwierdził, że nie czuje ze jest we mnie. Po paru ruchach niby widziałam na jego twarzy cień przyjemności, ale poza tym miał poker face'a -.- zmieniliśmy pozycje (ja na nim) -bez zmian, niewiele czuł. Trochę się tak pobawilismy, jednak widząc, że nie jest mu tak przyjemnie jak mi trochę przeszła mi ochota. On nie doszedł, ani tamtego razu ani następnego. Przy seksie oralnym śmieje sie bo "ma wrażliwa główkę i go łaskocze"- też nie dochodzi. Więc jak widać to nie problem samych prezerwatyw.

Trochę jestem zmieszana jego reakcjami na dotyk i pieszczoty, nie wiem jak go zadowolić. Ma któraś pomysł co może być tego przyczyna ? On ma 26 lat, przez dłuższy czas był sam(3 lata).
Kasika535 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:33   #2
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Pierwszy seks z nowym facetem i...problem.

Zapytaj go jak przez te 3 lata się zadowalał.

A Ty ćwicz mięśnie pochwy.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 21:06   #3
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Pierwszy seks z nowym facetem i...problem.

jak się masturbował, to może potrzebować bardzo silnej stymulacji (mocno zaciśniętej dłoni) i normalna pochwa to dla niego za mało.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 23:41   #4
Kasika535
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwszy seks z nowym facetem i...problem.

Przez ten czas oczywiście się masturbował. Jak zobaczyłam, że ani tak ani tak nie dojdzie, to spróbowałam ręką. I naprawdę mocno ją zaciskałam - nic to nie dało. Mówił, że sam często też nie może dojść.
Mięśnie kegla ćwiczę od paru lat. Dodam, że on jest hojnie obdarzony i za pierwszym razem bardzo mnie bolało przez parę ładnych minut. Ja zaciskałam zęby z bólu a on nic większego nie czuł, jak to możliwe....
Kasika535 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 00:16   #5
blackribbon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 99
Dot.: Pierwszy seks z nowym facetem i...problem.

.

Edytowane przez blackribbon
Czas edycji: 2020-11-30 o 01:49
blackribbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 06:59   #6
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Pierwszy seks z nowym facetem i...problem.

Cytat:
Napisane przez Kasika535 Pokaż wiadomość
Przez ten czas oczywiście się masturbował. Jak zobaczyłam, że ani tak ani tak nie dojdzie, to spróbowałam ręką. I naprawdę mocno ją zaciskałam - nic to nie dało. Mówił, że sam często też nie może dojść.
Mięśnie kegla ćwiczę od paru lat. Dodam, że on jest hojnie obdarzony i za pierwszym razem bardzo mnie bolało przez parę ładnych minut. Ja zaciskałam zęby z bólu a on nic większego nie czuł, jak to możliwe....
Myślę że tutaj nie przyczyny fizyczne są kluczowe,tylko fakt,że pewnie robiąc to sam od 3 lat,przyzwyczaił się do oglądania panienek na ekranie,dlatego teraz normalny seks nie robi na nim takiego wrażenia,jak powinien.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 13:10   #7
enkaen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwszy seks z nowym facetem i...problem.

Tu raczej problem siedzi u niego w głowie. Całkiem zrozumiałe, że tobie się już odechciewa jeśli nie zauważasz zadowolenia u partnera. Nie jest normalne to, że podczas jakiejkolwiek stymulacji, czy to ręką, czy ustami, czy podczas penetracji facet nie odczuwa przyjemności. Poza tym... nie daj się nabrać na teksty "nic nie czuję w prezerwatywie"... prezerwatywy nie są wykonane z gumy grubości opony, a może chłopak nasłuchał się od kolegów, że z gumką jest niefajnie? Czeka was rozmowa i wspólne próby. Uważaj też na to, co mówisz... staraj się nie wylewać swojej frustracji nawarstwiającej się przy niepowodzeniu - jemu to nie pomoże, a wręcz odniesie odwrotny skutek.
Pozdrawiam ciepło
enkaen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 14:10:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.