Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-07, 20:49   #2851
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2020-07-07 o 20:53
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 20:50   #2852
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 20:54   #2853
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przeciez to nie była wypowiedz do ciebie.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 21:01   #2854
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Dziwi mnie pojazd na osobę która oddaje nieważny głos. Sama WIELOKROTNIE oddawałam nieważny głos w różnych wyborach. Nie miałam sumienia niejednokrotnie oddawać głosy na którąkolwiek z tych kreatur z listy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-07, 21:02   #2855
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Dziwi mnie pojazd na osobę która oddaje nieważny głos. Sama WIELOKROTNIE oddawałam nieważny głos w różnych wyborach. Nie miałam sumienia niejednokrotnie oddawać głosy na którąkolwiek z tych kreatur z listy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie też to dziwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 07:21   #2856
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Dziwi mnie pojazd na osobę która oddaje nieważny głos. Sama WIELOKROTNIE oddawałam nieważny głos w różnych wyborach. Nie miałam sumienia niejednokrotnie oddawać głosy na którąkolwiek z tych kreatur z listy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja dalej nie rozumiem, czemu coś takiego ma służyć. Myślisz, że ktokolwiek się przejmie twoim nieważnym głosem? Na wynik też to nie wpływa, więc... po co?!

Dla mnie oddanie nieważnego głosu to nie tyle poparcie któregokolwiek kandydata, co raczej działanie równoznaczne z niepójściem na te wybory wcale, więc nie wiem po co sobie i innym w ogole głowę zawracac i jak już ktoś napisał - zajmować miejsce w kolejce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez melkmeisje
Czas edycji: 2020-07-08 o 07:23
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:02   #2857
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A ja dalej nie rozumiem, czemu coś takiego ma służyć. Myślisz, że ktokolwiek się przejmie twoim nieważnym głosem? Na wynik też to nie wpływa, więc... po co?!

Dla mnie oddanie nieważnego głosu to nie tyle poparcie któregokolwiek kandydata, co raczej działanie równoznaczne z niepójściem na te wybory wcale, więc nie wiem po co sobie i innym w ogole głowę zawracac i jak już ktoś napisał - zajmować miejsce w kolejce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też tego nie rozumiem.
Wytłumaczcie mi po co takie działanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 08:04   #2858
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A ja dalej nie rozumiem, czemu coś takiego ma służyć. Myślisz, że ktokolwiek się przejmie twoim nieważnym głosem? Na wynik też to nie wpływa, więc... po co?!

Dla mnie oddanie nieważnego głosu to nie tyle poparcie któregokolwiek kandydata, co raczej działanie równoznaczne z niepójściem na te wybory wcale, więc nie wiem po co sobie i innym w ogole głowę zawracac i jak już ktoś napisał - zajmować miejsce w kolejce
Mam takie samo zdanie.
Czynność pójścia na wybory aby oddać nieważny głos jest dla mnie pozbawiona sensu; to już lepiej aby w tym czasie ktoś poszedł zrobić zakupy sąsiadce albo co innego pożytecznego.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:11   #2859
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem.
Wytłumaczcie mi po co takie działanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja słyszałam tłumaczenia, że to taki "protest", oddając nieważny głos pokazujesz, że nie popierasz żadnego kandydata. Ok, tylko nikogo to nie obchodzi. Już to widzę jak ludzie w komisji, widząc karty z nieważnymi głosami (albo kto tam jeszcze to potem analizuje), mówią (pełni refleksji i zadumy): "O, kolejna osoba, która nie popiera żadnego z kandydatów... co tu zrobić, żeby podczas następnych wyborów było inaczej?"
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:14   #2860
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87984350]Kartę już dla mnie zmarnowali, to dlaczego mam z niej nie skorzystać? Bo ty mi mówisz, ze trzeba coś wybrac? Chcesz, to sobie wybieraj miedzy dzuma i cholerą, ja wybieram zdrowie.[/QUOTE]


Nikt Ci przecież tutaj nie pisze, że masz coś wybrać, tylko że totalną głupotą jest pójście i oddanie nie ważnego głosu


[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87984401]Głosuję, w znaczeniu uczestniczę w wyborach, odhaczam się na liscie, brudzę kartę do glosowania itp. Niekoniecznie zawsze trzeba glosowac na kogos. Gdy oddam głos nieważny, to zrobię to, co uważam za najlepsze dla siebie. Żeby pójsć ja wybory wcale nie wydatkuję tyle energii, jak ci się wydaje. Może ty wydatkujesz więcej i ok, ty to szacujesz tak, a ja inaczej.
Dla mnie oddanie glosu na kogoś to poparcie tej osoby w pełni, bez względu na system wyborczy, a glosowanie przeciwko to juz dla mnie w ogóle sytuacja bez sensu na wyborach. Bardzo podoba mi się deklaracja Bosaka, ze on nikomu swoich glosów nie przekazuje. Moim zdaniem to dobra postawa wobec jego elektoratu.[/QUOTE]


No nie trzeba jak się nie chce, ale to nie idziesz i nie głosujesz, a nie robisz pajacere i oddajesz pusty głos nie wiadomo w imię czego
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:15   #2861
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja słyszałam tłumaczenia, że to taki "protest", oddając nieważny głos pokazujesz, że nie popierasz żadnego kandydata. Ok, tylko nikogo to nie obchodzi. Już to widzę jak ludzie w komisji, widząc karty z nieważnymi głosami (albo kto tam jeszcze to potem analizuje), mówią (pełni refleksji i zadumy): "O, kolejna osoba, która nie popiera żadnego z kandydatów... co tu zrobić, żeby podczas następnych wyborów było inaczej?"


No dokladnie, to jest klasyka "na zlosc mamie odmroze sobie uszy". Ani ludzi w komisji, ani politykow, ani nikogo innego nie obchodzi to, ze ktos wrzucil niewazny glos, nie wiem, co ktos chce w ten sposob pokazac, naprawde nie ogarniam tej logiki.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 08:15   #2862
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bynajmniej. Masz jak zawsze niezwykle ograniczona mentalność i nie odróżniasz nieuczestnictwa od obywatelskiego sprzeciwu wobec braku wyboru kandydata na którego możesz zagłosować.

Nieuczestnictwem jest brak zainteresowania samymi wyborami a zatem w istocie fakt zgody na wybór kandydata, który zostanie wybrany.
Pójście na wybory i świadome oddanie głosu nieważnego to forma niezgody na fakt zastany. Na to, że wyborcy nie pozostawia się wyboru. Bo jak wybrać kandydata spośród dwóch socjalistów? Gdzie odróżnia ich tylko to, że jeden długopis a drugi to kompletny dzban, który chyba myśli, że Konwencja Stambulska to turecka telenowela. Bo nie ma pojęcia o podstawowych sprawach. Normalnie drugi Komor.
https://twitter.com/Dumna_z_Polski/s...745397761?s=19

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2020-07-08 o 08:17
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:25   #2863
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Pójście na wybory i świadome oddanie głosu nieważnego to forma niezgody na fakt zastany. Na to, że wyborcy nie pozostawia się wyboru.
A kogo to obchodzi? Ktoś się tym przejmie?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:26   #2864
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A ja dalej nie rozumiem, czemu coś takiego ma służyć. Myślisz, że ktokolwiek się przejmie twoim nieważnym głosem? Na wynik też to nie wpływa, więc... po co?!

Dla mnie oddanie nieważnego głosu to nie tyle poparcie któregokolwiek kandydata, co raczej działanie równoznaczne z niepójściem na te wybory wcale, więc nie wiem po co sobie i innym w ogole głowę zawracac i jak już ktoś napisał - zajmować miejsce w kolejce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zajmować miejsce w kolejce i dokładać ludziom w komisji roboty bez sensu.

A potem jeszcze idzie kasa na specjalistów, żeby ulepszyć karty, bo nigdy nie wiadomo, czy to prostest, czy ktos nie zrozumiał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:29   #2865
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Nikt Ci przecież tutaj nie pisze, że masz coś wybrać, tylko że totalną głupotą jest pójście i oddanie nie ważnego głosu





No nie trzeba jak się nie chce, ale to nie idziesz i nie głosujesz, a nie robisz pajacere i oddajesz pusty głos nie wiadomo w imię czego
A co was to w sumie interesuje? Cytuję jedną wypowiedź, ale pytanie kieruję do wszystkich.

No bo tak... krzywdy nikomu nie robi, magiczne miejsce w kolejce to nie miejsce na operację, na którą się czeka trzy lata, a ludzie z komisji i tak tam siedzą i tak.

Podniecacie się jaka to głupita, a z drugiej strony jak jest żenująco niska frekwencja to też źle - bo ludzie mają w dupie i jak ma być lepiej?

No ja jestem team #mniejsze zło, kto inny woli manifest z nieważnym głosem, każdy robi jak uważa i próbuje pchać swój wózek jak może i jak czuje. Wszystkim się i tak nie dogodzi, a tu radocha bo "pajaceria" i "niewiadomoco".
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:35   #2866
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:36   #2867
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nieuczestnictwem jest brak zainteresowania samymi wyborami a zatem w istocie fakt zgody na wybór kandydata, który zostanie wybrany.
Pójście na wybory i świadome oddanie głosu nieważnego to forma niezgody na fakt zastany. Na to, że wyborcy nie pozostawia się wyboru. Bo jak wybrać kandydata spośród dwóch socjalistów?
W obu przypadkach to dokładnie to samo.

Możesz sobie to ubierac w ładne słówka, ale fakt jest taki, że nikogo to nie obchodzi, nie wpływa na wynik, a nie ma z tego statystyk, tylko wszystko jest wrzucone pod nieczytelną kartę i nieogarniętych ludzi.

Każdego prawo, jasne.

Ale kandydaci nie są tacy sami. Jeżeli ktoś idzie i stwierdza "jest mi ryba, czy wygra Bosak czy Biedroń" to dla mnie ta osoba ma coś z głową.

Może nie mieć kandydata. No ale chyba jest za prawem do aborcji, albo nie. Jest za dobrowolnym ZUS-em, albo nie itd.

W przypadku drugiej tury teraz to jeszcze coś rozumiem, no bo jest dwóch praktycznie identycznych kandydatów, sama rozważam niepójście. Ale w przypadku pierwszej tury, gdzie masz taki wybór, to kogoś musisz nienawidzić najmniej, a z kimś się kompletnie nie zgadzać.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:36   #2868
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
No dokladnie, to jest klasyka "na zlosc mamie odmroze sobie uszy". Ani ludzi w komisji, ani politykow, ani nikogo innego nie obchodzi to, ze ktos wrzucil niewazny glos, nie wiem, co ktos chce w ten sposob pokazac, naprawde nie ogarniam tej logiki.
W punkt.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A potem jeszcze idzie kasa na specjalistów, żeby ulepszyć karty, bo nigdy nie wiadomo, czy to prostest, czy ktos nie zrozumiał.
O, i to już świadczy o tym, że takie oddawanie nieważnych głosów kosztuje potem nas wszystkich, jako podatników.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:39   #2869
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ehe. Coś słabo Ci idzie liczenie.
Mój kandydat nie ma związku z liczbą głosów Dudy i Trzaskowskiego. Mój kandydat to ten trzeci, opisany jako: głos niewazny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 08:39   #2870
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

A potem jeszcze idzie kasa na specjalistów, żeby ulepszyć karty, bo nigdy nie wiadomo, czy to prostest, czy ktos nie zrozumiał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak się nie pójdzie w ogóle to jest "ludzie majo wszystko w dupie, mozemy robic co chcemy". I tak źle i tak niedobrze.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:40   #2871
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
Podniecacie się jaka to głupita, a z drugiej strony jak jest żenująco niska frekwencja to też źle - bo ludzie mają w dupie i jak ma być lepiej?
Ty uważasz za sensowne pójść oddać nieważny głos, aby podnieść frekwencję w sposób fałszujący rzeczywistość?
Co lepsze według Ciebie - pójście przez 30% uprawnionych do głosowania na wybory i oddanie przez nich ważnych głosów, czy pójście do urn 60% i oddanie w 80% głosów nieważnych?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:45   #2872
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ty uważasz za sensowne pójść oddać nieważny głos, aby podnieść frekwencję w sposób fałszujący rzeczywistość?
Co lepsze według Ciebie - pójście przez 30% uprawnionych do głosowania na wybory i oddanie przez nich ważnych głosów, czy pójście do urn 60% i oddanie w 80% głosów nieważnych?
Z tych dwóch przypadków - nie mam pojęcia.
O sobie pisałam - jestem team #mniejsze zło, więc oddam głos ważny ale tak naprawdę zagłosuję przeciw, a nie za. I szczerze, to też mam wątpliwości czy dobrze robię.

Powtarzam się, ale ona nie odbiera nikomu miejsca w kolejce na operację, tylko korzysta z prawa wyborczego i może to zrobić jak uzna za stosowne.

Pisałam też, że jak nie "ludzie nie umio głosować" to "ludzie majo w dupie, robimy co chcemy". Zawsze coś się znajdzie.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:47   #2873
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
A jak się nie pójdzie w ogóle to jest "ludzie majo wszystko w dupie, mozemy robic co chcemy". I tak źle i tak niedobrze.
Ale gadanie "ludzie majo w dupie" jest za darmo.

A specjalistyczna komisja składająca się z kuzynek i znajomych bjerze hajs.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:48   #2874
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
A co was to w sumie interesuje? Cytuję jedną wypowiedź, ale pytanie kieruję do wszystkich.

No bo tak... krzywdy nikomu nie robi, magiczne miejsce w kolejce to nie miejsce na operację, na którą się czeka trzy lata, a ludzie z komisji i tak tam siedzą i tak.

Podniecacie się jaka to głupita, a z drugiej strony jak jest żenująco niska frekwencja to też źle - bo ludzie mają w dupie i jak ma być lepiej?

No ja jestem team #mniejsze zło, kto inny woli manifest z nieważnym głosem, każdy robi jak uważa i próbuje pchać swój wózek jak może i jak czuje. Wszystkim się i tak nie dogodzi, a tu radocha bo "pajaceria" i "niewiadomoco".

No skoro ktoś pisze o tym na forum to komentujemy No ja ogólnie uważam to za głupotę i tyle. Jestem zdania, że jak ktoś nie ma pojęcia o polityce i ma głosować na byle kogo, to lepiej żeby wcale nie głosował, ale pójście i oddanie nieważnego głosu mija się jak dla mnie z celem.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:50   #2875
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Co za logika- pójdę i oddam nieważny głos... Nie chcę nikogo obrażać, ale nie wiem naprawdę, kto wpada na tak chybione pomysły.
Nie chcesz głosować to nie idź głosować, a nie udawać rebelianta...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:50   #2876
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

skoro z faktem oddania głosu wiążecie jakieś późniejsze koszty związane z naprawą kart do głosowania, to przeciez niech od razu drukują karty od razu tylko dla 60% uprawnionych do głosowania.

Człowiek nie idzie głosować - źle, idzie głosować - jeszcze gorzej. Ciekawe, czy gdyby Duda był na drugim miejscu w I turze, też byłyby takie przytyki w moją stronę. Głos nieważny ja interpretuję tak, jak interpretuję, wy inaczej - każdy ma do tego prawo i każdy powinien robić to, co uważa za słuszne.

Skoro lepsze jest niepójscie na wybory, to dlaczego są te zachęty do uczestnictwa w wyborach, a osoby niegłosujące są wręcz hejtowane? Zmieńmy narrację w tym temacie w takim razie.

Edytowane przez 4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Czas edycji: 2020-07-08 o 08:52
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:50   #2877
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale gadanie "ludzie majo w dupie" jest za darmo.

A specjalistyczna komisja składająca się z kuzynek i znajomych bjerze hajs.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam nie mam złudzeń, jak nie w ten sposób to w inny ta sama kasa trafi do tych samych kieszeni. Jak nie do "szpecjalnej komisji" to w ramach nagród, albo innych cudów.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:53   #2878
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Moze w ogole najlepiej zamknac forum, bo w sumie co nas to wszystko interesuje
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 08:56   #2879
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Moze w ogole najlepiej zamknac forum, bo w sumie co nas to wszystko interesuje
Ja głosuje na kandydata "Głos Nieważny". Ja Ci nie piszę, że skoro chcesz głosować na swojego z pozostalej dwójki, to jesteś debil, że odmrozisz sobie uszy, że blokujesz normalnym ludziom miejsce w kolejce. Choć blokujesz, bo to imho żaden wybór.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-08, 09:00   #2880
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ludzie i zia, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Moze w ogole najlepiej zamknac forum, bo w sumie co nas to wszystko interesuje
No czasem myślę, że niektórym dobrze by to zrobiło, bo to co się tu momentami odstawia bywa mało fajne.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-08 21:26:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.