kontynuowanie znajomości - jak, czy warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-31, 12:20   #1
imnotscaramouche
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Question

kontynuowanie znajomości - jak, czy warto?


Cześć drodzy użytkownicy,

w lipcu poznałam na pewnej aplikacji chłopaka, który był u mnie w mieście przez ponad miesiąc. Po tygodniowej rozmowie, spotkaliśmy się. Było bardzo fajnie, miło się rozmawiało i dobrze się przy nim czułam. Przy umawianiu się na kolejne spotkanie - dał mi do zrozumienia, że chce żebym wpadła do niego, że bardzo mnie polubił i spodobałam mu się. Po dłuższym namyśle zgodziłam się. Wcześniej powiedziałam mu, że na seks nie ma co liczyć. Podczas tego widzenia, co prawda nie uprawialiśmy seksu, ale były pieszczoty, petting. Niestety, chłopak wyjechał, a ja chciałabym utrzymywać z nim kontakt. Nie chodzi mi o związek, po prostu zwykła znajomość na stopie koleżeńsko - przyjacielskiej.
Z tym, że w momencie, w którym dał mi do zrozumienia, że chce żebym odwiedziła go u niego, powiedział, że nie szuka tylko znajomości żeby wyjść z kimś na miasto..
Powiedzcie co o tym uważacie, czy zapytać go czy jest szansa na kontynuowanie znajomości czy możemy chociaż spróbować ?(byłaby to raczej rozmowy internetowe). Czy tylko wyjdę na idiotkę jeśli o to zapytam.. ? Jak myślicie?
imnotscaramouche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 12:42   #2
Laverta
Raczkowanie
 
Avatar Laverta
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 96
Dot.: kontynuowanie znajomości - jak, czy warto?

Cytat:
Napisane przez imnotscaramouche Pokaż wiadomość
Cześć drodzy użytkownicy,

w lipcu poznałam na pewnej aplikacji chłopaka, który był u mnie w mieście przez ponad miesiąc. Po tygodniowej rozmowie, spotkaliśmy się. Było bardzo fajnie, miło się rozmawiało i dobrze się przy nim czułam. Przy umawianiu się na kolejne spotkanie - dał mi do zrozumienia, że chce żebym wpadła do niego, że bardzo mnie polubił i spodobałam mu się. Po dłuższym namyśle zgodziłam się. Wcześniej powiedziałam mu, że na seks nie ma co liczyć. Podczas tego widzenia, co prawda nie uprawialiśmy seksu, ale były pieszczoty, petting. Niestety, chłopak wyjechał, a ja chciałabym utrzymywać z nim kontakt. Nie chodzi mi o związek, po prostu zwykła znajomość na stopie koleżeńsko - przyjacielskiej.
Z tym, że w momencie, w którym dał mi do zrozumienia, że chce żebym odwiedziła go u niego, powiedział, że nie szuka tylko znajomości żeby wyjść z kimś na miasto..
Powiedzcie co o tym uważacie, czy zapytać go czy jest szansa na kontynuowanie znajomości czy możemy chociaż spróbować ?(byłaby to raczej rozmowy internetowe). Czy tylko wyjdę na idiotkę jeśli o to zapytam.. ? Jak myślicie?

Chłopak już po spotkaniu jasno powiedział ci, czego szuka. Gdyby chciał się kolegować, czy przyjaźnić, nie wyskakiwałby z takim tekstem. Jak dla mnie bez sensu wracać do tematu, bo odpowiedział ci na pytanie, które chcesz mu zadać.
Laverta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 12:44   #3
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: kontynuowanie znajomości - jak, czy warto?

Zdajesz sobie sprawę, że czynami pokazujesz że chcesz seksu? Twoje słowa w takim przypadku się nie liczą.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 12:49   #4
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: kontynuowanie znajomości - jak, czy warto?

Nie warto.

Gdy zaprosił Cię do siebie jak zauważyłaś dał Ci do zrozumienia, że liczy na seks. Ty twierdzisz, że seksu nie chcesz. Po co miałby się z Tobą dalej zadawać?
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 12:52   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: kontynuowanie znajomości - jak, czy warto?

Cytat:
Napisane przez imnotscaramouche Pokaż wiadomość
Cześć drodzy użytkownicy,

w lipcu poznałam na pewnej aplikacji chłopaka, który był u mnie w mieście przez ponad miesiąc. Po tygodniowej rozmowie, spotkaliśmy się. Było bardzo fajnie, miło się rozmawiało i dobrze się przy nim czułam. Przy umawianiu się na kolejne spotkanie - dał mi do zrozumienia, że chce żebym wpadła do niego, że bardzo mnie polubił i spodobałam mu się. Po dłuższym namyśle zgodziłam się. Wcześniej powiedziałam mu, że na seks nie ma co liczyć. Podczas tego widzenia, co prawda nie uprawialiśmy seksu, ale były pieszczoty, petting. Niestety, chłopak wyjechał, a ja chciałabym utrzymywać z nim kontakt. Nie chodzi mi o związek, po prostu zwykła znajomość na stopie koleżeńsko - przyjacielskiej.
Z tym, że w momencie, w którym dał mi do zrozumienia, że chce żebym odwiedziła go u niego, powiedział, że nie szuka tylko znajomości żeby wyjść z kimś na miasto..
Powiedzcie co o tym uważacie, czy zapytać go czy jest szansa na kontynuowanie znajomości czy możemy chociaż spróbować ?(byłaby to raczej rozmowy internetowe). Czy tylko wyjdę na idiotkę jeśli o to zapytam.. ? Jak myślicie?
Po co zakładasz nowy temat?
Wszyscy ci tu mówili że gościu nie szuka dziewczyny tylko kogoś do szybkiego seksu
Z tego nic nie będzie, pytaj jak chcesz ale gościu jasno już się określił jak dla mnie tracisz czas

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268887

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2019-07-31 o 12:58
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-31 13:52:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.