zero biustu mega uda - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 21:08   #31
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: zero biustu mega uda

Obcisłe "góry", rozkloszowane spódnice do kolan, spodnie z prostymi, szerokimi nogawkami i buty na obcasie... Jasne góry, ciemne doły. Twoim atutem jest drobna góra Wygoogluj sobie jakie stroje są polecane dla gruszki - znajdziesz mnóóóóóstwo rad.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:16   #32
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: zero biustu mega uda

Cytat:
Napisane przez patii077 Pokaż wiadomość
tutmirlajt dziekuje za zrozumienie.. właśnie planuje dietke.. tylko nie wiem jaką.. dla mnie to chyba najlepsza głodówka..
Skakanka, zero slodyczy, wiecej warzyw i owocow, posilki w malych ilosciach a czesciej, jedzenie - 3 godziny przed snem ostatni posilek. Pij czerwona herbate do tego i bedzie gites NIe probuj szybko schudnac bo to nic nie da... Musisz sobie jeszcze Patii odpowiedziec na pytanie: czy chce byc szczupla i czy jestem w stanie utrzymac nowe nawyki zywieniowe? Jezeli nie, to nic nie zmieniaj tylko zaakceptuj swoj wygląd
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.