Seks-kolega czy coś więcej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-26, 21:11   #1
Ewaju87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3

Seks-kolega czy coś więcej?


Zdecydowałam się prosić Was forumowicze o poradę (w szczególności jak jakiś Pan się znajdzie) bo sama nie wiem co myśleć o swojej sytuacji. Mianowicie mam 28 lat, spotykam się od niedługiego czasu z mężczyzna po 30. Nasza znajomość nie trwa długo, ale jest dość intensywna. Na pierwszym spotkaniu oboje skorzystaliśmy z okazji i wylądowaliśmy w łóżku. Była niesamowita chemia i nie mogliśmy się sobie oprzeć. Nasze pierwsze spotkanie trwało 2 dni. Oczywiście spędziliśmy większość tego czasu poza sypialnią. Chodziliśmy do restauracji, wspólna impreza wcześniej bilard, kino...Byłam pewna, że skoro tak się zakończyło 1 spotkanie to pewnie będzie nas łączył tylko sex, albo że w ogóle się nie odezwie. O dziwo Pan chciał się spotkać ponownie - znów na 2 dni (dzieli nas duża odległość). Później było 3. Za każdym razem seks, ale poza nim świetna zabawa, wspólnie uprawialiśmy sport, który oboje kochamy. Super się czujemy ze sobą, on twierdzi, że ma wrażenie jakby znał mnie 10 lat. Rozmawiamy o wszystkim i trafiamy perfekcyjnie w swoje poczucie humoru. Nurtuje mnie tylko jedno. On twierdzi, że szuka "tej jedynej". Sam tak twierdzi, ale mnie zakwalifikował jako koleżankę. Wiem, że podobam mu się "psychicznie" - zainteresowania mamy te same, mamy o czym rozmawiać i dobrze się bawimy. On nie określił, że łączy nas tylko sex. O tej relacji nie wyszło od niego nic poza tym, że jesteśmy "na stopie koleżeńskiej". Teraz moje pytanie. Czy on po prostu chce mnie lepiej poznać i być pewnym, czy zwyczajnie poprzez za szybki sex zakwalifikował mnie jako "koleżankę". "Odzywa się do mnie do 2-3 razy w tyg, chce się spotykać i planuje co będziemy w tym czasie robić. O seksie mało mówi. Już nie wiem co o tym sądzić.
Ewaju87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 21:31   #2
pasternak
Raczkowanie
 
Avatar pasternak
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 85
Dot.: Seks-kolega czy coś więcej?

Mnie się wydaje, że pan korzysta z sytuacji. Mówi Ci, że szuka partnerki na całe życie, uprawiacie seks, bawicie się dobrze. Chyba znalazł w Tobie kogoś bliskiego, ale jak dla mnie na 100% nie widzi w Tobie kandydatki na kobietę życia.

Jak ta cała sytuacja się zaczęła?
pasternak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 21:39   #3
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Seks-kolega czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez pasternak Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że pan korzysta z sytuacji. Mówi Ci, że szuka partnerki na całe życie, uprawiacie seks, bawicie się dobrze. Chyba znalazł w Tobie kogoś bliskiego, ale jak dla mnie na 100% nie widzi w Tobie kandydatki na kobietę życia.

Jak ta cała sytuacja się zaczęła?
też tak to odebrałam. Podkreśla to jeszcze
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 06:42   #4
Ewaju87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Seks-kolega czy coś więcej?

Poznaliśmy się na imprezie u znajomych. Rozmawialiśmy i na koniec poprosił o mój nr. To tak w skrócie, później działo się to, co opisałam.
Ewaju87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 09:06   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks-kolega czy coś więcej?

Nie łudź się, po prostu fajnie spędzacie czas.
Miałam takiego kolegę, zabawny, ciekawy, wiele nas łączyło, wspólne imprezy, spędzanie czasu, więź duchowa,.fajny seks, ALE dalej szukałam "tego jedynego". Można się bawić i tyle. Po prostu się nie zakochaj, on powiedział, jak cię widzi.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 11:00   #6
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Seks-kolega czy coś więcej?

Skoro powiedział Ci wprost, że szuka tej jedynej, a Ty jesteś koleżanką, to tak właśnie jest. Nie łudź się.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 17:04   #7
Envidiaa
Raczkowanie
 
Avatar Envidiaa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 90
Dot.: Seks-kolega czy coś więcej?

Według mnie, skoro mówi, że "zakwalifikował cię jako koleżankę" i że cały czas szuka tej jedynej, to raczej nic poważnego z tego nie będzie. No, chyba, że po jakimś czasie oczarujesz go na tyle, żeby zmienił zdanie. Ale z drugiej strony jeśli jest jednak brzydko mówiąc "dość łatwym" facetem to może Cię ubiec w tym jakaś inna.

Zapytałam chłopaka i on stwierdził że takie gdybanie nie ma sensu, najlepsza szczera rozmowa. Także, powodzenia Autorko
Envidiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 13:11   #8
Ewaju87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Seks-kolega czy coś więcej?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Zdecydowałam się dobrze bawić, korzystać i nie analizować tego
Ewaju87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 20:46   #9
olcyss
Przyczajenie
 
Avatar olcyss
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 14
Dot.: Seks-kolega czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Ewaju87 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Zdecydowałam się dobrze bawić, korzystać i nie analizować tego
A może lepiej tak odpuścić seks? A dobrze się bawić przez 'inne' spędzanie wspólnego czasu . Może uświadomi sobie, że jednak to coś więcej? Feromony zawrócą mu wtedy w głowie ?! ;>
__________________
olcyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:49   #10
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks-kolega czy coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Ewaju87 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Zdecydowałam się dobrze bawić, korzystać i nie analizować tego
Tylko się nie zakochaj
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 10:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.