Zakochać się w przyjacielu swojego ex i co dalej? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-23, 09:07   #1
Luska325
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1

Zakochać się w przyjacielu swojego ex i co dalej? :(


Witam, pisze tu bo jestem już w totalnej kropce nie wiem co mam zrobić mam nadzieję że chociaż wy pomozecie mi podjąć dobrą decyzje. Spotykałam się z chłopakiem (moim ex) około czterech miesięcy był to bardzo patologiczny zwiazek wyzywanie bicie plucie. Jedynie dobre w tym związku było to że poznałam jego przyjaciela który w tym wszystkim mnie wspierał w sensie po tym wszystkim... A ja nie wiem jak i kiedy po prostu się w nim zakochałam ( oczywiście nie odrazu ) . I nie wiem co mam ogólnie myśleć z jednej strony wiem że to jego przyjaciel i nie powinno się mieć bliskich relacji , a z drugiej strony mysle dlaczego nie spróbować? 🤔
Luska325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 09:23   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Zakochać się w przyjacielu swojego ex i co dalej? :(

Twój ex Cię bił, pluł i wyzywał, ale jego przyjaciel jest do rany przyłóż i anioł? No to ciekawa przyjaźń. Ten przyjaciel to mu ktoś płaci za przyjaźń z Twoim patologicznym eksem, czy to jakaś kara czy wolontariuszem w poprawczaku jest?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 10:04   #3
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: Zakochać się w przyjacielu swojego ex i co dalej? :(

Treść usunięta
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 10:05   #4
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Zakochać się w przyjacielu swojego ex i co dalej? :(

Cytat:
Napisane przez Luska325 Pokaż wiadomość
Witam, pisze tu bo jestem już w totalnej kropce nie wiem co mam zrobić mam nadzieję że chociaż wy pomozecie mi podjąć dobrą decyzje. Spotykałam się z chłopakiem (moim ex) około czterech miesięcy był to bardzo patologiczny zwiazek wyzywanie bicie plucie. Jedynie dobre w tym związku było to że poznałam jego przyjaciela który w tym wszystkim mnie wspierał w sensie po tym wszystkim... A ja nie wiem jak i kiedy po prostu się w nim zakochałam ( oczywiście nie odrazu ) . I nie wiem co mam ogólnie myśleć z jednej strony wiem że to jego przyjaciel i nie powinno się mieć bliskich relacji , a z drugiej strony mysle dlaczego nie spróbować?
To, kim są twoi przyjaciele wiele o tobie mówi.

Uważaj, skoro facet przyjaźni się z takim toksykiem, sam może nie być lepszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 10:07   #5
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakochać się w przyjacielu swojego ex i co dalej? :(

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Twój ex Cię bił, pluł i wyzywał, ale jego przyjaciel jest do rany przyłóż i anioł? No to ciekawa przyjaźń. Ten przyjaciel to mu ktoś płaci za przyjaźń z Twoim patologicznym eksem, czy to jakaś kara czy wolontariuszem w poprawczaku jest?
Może to autorka wyzywała, biła i pluła.

Nie no ale serio, coś tu jest mocno nie tak. Po pierwsze jaki normalny człowiek przyjaźni się z kimś, kto robi ludziom takie rzeczy, a po drugie jaki przyjaciel pociesza i wspiera po rozstaniu ex swojego kumpla, a nie jego samego?
Może ta przyjaźń to nie taka wcale przyjaźń, na eksa bym się nie oglądała w każdym razie. Pytanie tylko, czy ten przyjaciel na pewno jest od niego lepszy, bo chwilowo być milusim i wspierać to każdy potrafi.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 10:15   #6
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Zakochać się w przyjacielu swojego ex i co dalej? :(

To, że są przyjaciółmi niczego oczywiście nie przesądza, ale na Twoim miejscu byłbym bardzo ostrożny, bo skoro są blisko to sporo rzeczy musi ich łączyć i jedną z nich np. może okazać się traktowanie kobiet.

A co do samego ex - to będzie dla niego niezręczna sytuacja, że jego była zakochała się w jego przyjacielu, ale po pierwsze nie jesteście już razem, więc to nie jego sprawa, po drugie sam zapracował na to, że go zostawiłaś i wreszcie po trzecie, po tym jak Cię traktował, nie jesteś mu absolutnie niczego winna i nie powinnaś się w ogóle przejmować czy to mu się spodoba czy nie.

Inna kwestia to to czy ten Twój nowy obiekt westchnień będzie chciał się z Tobą związać, ale nigdy się nie dowiesz jak nie spróbujesz. Jednakowoż, osobiście radziłbym ostrożność i postawienie na bardzo powolne i dokładne poznawanie zanim padną z Twojej strony jakieś deklaracje i potencjalnie władujesz się z deszczu pod rynnę.

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2018-12-23 o 10:21
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 11:38   #7
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Zakochać się w przyjacielu swojego ex i co dalej? :(

Tak naprawdę warto w takiej sytuacji zastanowić się bardzo poważnie i bardzo głęboko nie nad przyjacielem swojego eksa ani nie nad swoim eksem, ale tylko i wyłącznie nad samą sobą.

Bo po wyjściu ze związku, w którym ktoś Cię bił, opluwał czy wyzywał, tak naprawdę powinnaś dać sobie czas na to, żeby się wyciszyć, uspokoić. Ja wiem, że w dochodzeniu do siebie pomagał Ci ten przyjaciel, jednak i tak warto pobyć chwilkę samą, żeby tak jakby "odnaleźć" i zrozumieć samą siebie na nowo.

Bo wiesz, po pierwsze, fakty są takie, że byłaś w strasznym związku. Normalnie dziewczyna powinna odejść i uciekać, kiedy facet choć raz podniósł na nią rękę, choć raz wyzwał, chociaż raz opluł. Tu się nie daje drugich i trzecich szans. Jak ktoś wie, ile jest wart, w głębi serca szanuje i ceni samą siebie, to choćby to była miłość życia, po pierwszym uderzeniu czy wyzwisku odchodzi się natychmiast. Nie trzeba do tego pomocy przyjaciół przemocowego chłopaka. A Ty w tym związku trwałaś i pozwalałaś sobie na znoszenie kolejnych złych rzeczy - wiesz, samo to musi Ci dać do myślenia.
No i, po drugie, jeszcze nie odsapnęłaś po tym, co Cię spotkało, a już szukasz ukojenia i pociechy w ramionach innego... którego tak do końca jednak mimo wszystko nie znasz i który nie jest "pewny"... Wiesz, może być tak, że bardzo, bardzo, bardzo chcesz z kimś być i przylepiasz się do mężczyzn, szukając troski, opieki, wsparcia, które tak zasadniczo najpierw warto dać sobie samej.

Piszę to wszystko, bo sama się tak kiedyś motałam tak jak Ty teraz. U mnie wystarczyło zrobić sobie chwilkę przerwy, zwykle wtedy skupiałam się na nauce, studiach, pracy. I po jakimś czasie wszystko wracało do normy, już nie musiałam nikogo pytać o radę, bo sama doskonale czułam, co się dzieje i czego tak naprawdę, głęboko i z całego serca chcę. Także serdecznie Tobie również polecam chwilkę odpoczynku, bo przeszłaś przez dużo zawirowań.

Powodzenia we wszystkim i trzymam kciuki, żeby ten nowy chłopak był dla Ciebie zawsze takim pięknym wsparciem i inspiracją!
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-23, 11:43   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zakochać się w przyjacielu swojego ex i co dalej? :(

Nie mam w gronie swoich przyjaciół nikogo, kto wyzywa i bije partnera/partnerkę. Chyba nie umiałabym się z taką osobą przyjaźnić.

Oczywiście, że masz prawo ukladać sobie teraz życie kim chcesz- jesteś wolna. Jednak przypatrz się dobrze temu przyjacielowi zanim cokolwiek postanowisz.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 12:43:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.