Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 13:21   #1381
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

A ja od 2 lat sie kocham z mezem w ten wlasnie sposob i w ciazy nie jestem. I nie raz wychodzi jak juz praktycznie za 3 sek wybucha.
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 10:16   #1382
kiren9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 5
Question prosze o pomoc! mamy problem z moim TŻ.

Witam
Mam z moim TŻ pewien problem.
Chcielibysmy sie dowiedziec, jesli prawdopodobnie* mam blone i uprawiam seks z moim partnerem, jesli we mnie nie dojdzie a robimy to bez zabezpieczenia czy zajde w ciaze? Pytanie stad dlatego, ze slyszelismy o "przedwytrysku" jakos tak.

Prosimy bardzo o pomoc

*prawdopodobnie, poniewaz nie jestem pewna. Kiedy uprawiamy seks moj prartner nie potrafi wyczuc blony. Moze to byc z powodu malego czlonka? Ddam tez, ze uprawiam sporty: koszykowka, rower, bieganie)
kiren9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 10:24   #1383
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: prosze o pomoc! mamy problem z moim TŻ.

Uprawiasz seks z błoną?
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 10:41   #1384
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: prosze o pomoc! mamy problem z moim TŻ.

hmmm.. to jak facet ma "małego" i nie sięga, pewnie zawsze będziesz dziewicą
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 10:56   #1385
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: prosze o pomoc! mamy problem z moim TŻ.

Musiałby mieć mikropenisa.
Do przerwania błony zapewne doszło już wcześniej tylko wszystko odbyło się "bezobjawowo". Zdarza się także że kobiety rodzą się z prawie niewykształconą błoną bądź przy stosunku nie dochodzi do pełnego przerwania (bywają przypadki że dopiero przy porodzie).
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 11:03   #1386
ina_nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73
Dot.: prosze o pomoc! mamy problem z moim TŻ.

Cytat:
Napisane przez kiren9 Pokaż wiadomość
Witam
Mam z moim TŻ pewien problem.
Chcielibysmy sie dowiedziec, jesli prawdopodobnie* mam blone i uprawiam seks z moim partnerem, jesli we mnie nie dojdzie a robimy to bez zabezpieczenia czy zajde w ciaze? Pytanie stad dlatego, ze slyszelismy o "przedwytrysku" jakos tak.

Prosimy bardzo o pomoc

*prawdopodobnie, poniewaz nie jestem pewna. Kiedy uprawiamy seks moj prartner nie potrafi wyczuc blony. Moze to byc z powodu malego czlonka? Ddam tez, ze uprawiam sporty: koszykowka, rower, bieganie)
Aby się przekonać czy jesteś dziewicą czy nie, polecam wizytę u ginekologa. Seks bez zabezpieczenia się = wysokie ryzyko zajścia w ciążę, choćbyście skakali, biegali, pili colę i jakie tam jeszcze ludowe "mądrości" przyjdą wam do głowy.
ina_nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 11:32   #1387
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: prosze o pomoc! mamy problem z moim TŻ.

A co ma wspólnego uprawianie sportu z błoną???
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 14:08   #1388
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: prosze o pomoc! mamy problem z moim TŻ.

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
hmmm.. to jak facet ma "małego" i nie sięga, pewnie zawsze będziesz dziewicą
przecież błona jest przy wejściu do pochwy (widać gołym okiem), więc co ma do tego długość penisa?
Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
A co ma wspólnego uprawianie sportu z błoną???
no taka koszykówka, rower czy bieganie nie mają nic wspólnego z naruszeniem błony, ale sporty wyczynowe - jak najbardziej.

Autorko, możliwe, że miałaś delikatną błonę dziewiczą i dlatego nie poczułaś, że została przebita. raczej nie skłaniałabym się ku wersji, że uprawiasz seks i nadal tę błonę masz.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.



Edytowane przez sistermorphine
Czas edycji: 2014-07-23 o 14:13
sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 14:12   #1389
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: prosze o pomoc! mamy problem z moim TŻ.

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
przecież błona jest przy wejściu do pochwy (widać gołym okiem), więc co ma do tego długość penisa?

hmmm..trudny przypadek
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 14:53   #1390
kiren9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Hmmm.. ile cm jest blona dziewicza od "wejscia" ? Roznie mowia.

Mam tez jedna warge sromowa wieksza od drugiej, moze ma to jakies znaczenie?
kiren9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 15:06   #1391
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez kiren9 Pokaż wiadomość
Hmmm.. ile cm jest blona dziewicza od "wejscia" ? Roznie mowia.

Mam tez jedna warge sromowa wieksza od drugiej, moze ma to jakies znaczenie?
Nie, to nie ma znaczenia.

Wpisz w google "błona dziewicza" i zobaczysz jak wygląda i że jest w samym wejściu, nie kilka centymetrów od niego.
Może tak jak mówią dziewczyny, miałaś delikatną błonę i nawet nie zauważyłaś jak została przebita.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 17:01   #1392
kiren9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Nie, to nie ma znaczenia.

Wpisz w google "błona dziewicza" i zobaczysz jak wygląda i że jest w samym wejściu, nie kilka centymetrów od niego.
Może tak jak mówią dziewczyny, miałaś delikatną błonę i nawet nie zauważyłaś jak została przebita.
Dziekuje bardzo
Jesli blona sie przebije to leci krew czy nie koniecznie?
kiren9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 17:19   #1393
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez kiren9 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo
Jesli blona sie przebije to leci krew czy nie koniecznie?
niekoniecznie. jedne boli, jedne mają krwawienie, a jedne i krwawienie, i ból. jeszcze inne nie krwawią i nie odczuwają bólu w ogóle.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 22:02   #1394
kiren9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
niekoniecznie. jedne boli, jedne mają krwawienie, a jedne i krwawienie, i ból. jeszcze inne nie krwawią i nie odczuwają bólu w ogóle.
Dziekuje Ci bardzo
Mam jeszcze jedno wazne pytanie. Jesli nie mam blony dziewiczej a moj TŻ nie dojdzie we mnie - jest mozliwosc ciazy?
kiren9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 10:36   #1395
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez kiren9 Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci bardzo
Mam jeszcze jedno wazne pytanie. Jesli nie mam blony dziewiczej a moj TŻ nie dojdzie we mnie - jest mozliwosc ciazy?
To czy masz błonę czy nie nie ma znaczenia. Możesz zajść w ciażę nawet jeśli twój chłopak nie dojdzie w tobie. W preejakulancie (tym płynie który wydziela się przed wytryskiem) mogą być plemniki.
Jest wiele metod antykoncepcji, znajdź coś dla siebie żeby się nie stresować co miesiąc.
Najlepiej wybierz się do ginekologa, wyjaśni ci co twoją błoną dziewiczą i możesz z nim porozmawiać o najlepszej antykoncepcji dla ciebie. No i możesz zadać mu wszelkie pytania jakie cię jeszcze nurtują.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:35   #1396
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez kiren9 Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci bardzo
Mam jeszcze jedno wazne pytanie. Jesli nie mam blony dziewiczej a moj TŻ nie dojdzie we mnie - jest mozliwosc ciazy?
proszę.

błona dziewicza nie ma w tym wypadku żadnego znaczenia. i osobiście nie polecam stosunku przerywanego. niektóre dziewczyny sobie chwalą, ale wg mnie to opcja dla par, które nie wykluczają absolutnie ciąży, a nie dla młodych.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:15   #1397
budynczekoladowy1313
Raczkowanie
 
Avatar budynczekoladowy1313
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 42
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Blona dziewicza moze zostac przebita nawet przez palec pozatym przebicie nie jest rownoznaczne z rozerwaniem jej calkowitym. Mi blona rozerwala sie dopiero po 1,5 roku regularnego wspolzycia ale bylo moje zdziwienie moje i partnera gdy wszedzie pojawila sie krew
__________________
"Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży.
Oni mówią, jak to zrobiłaś, co bierzesz?
A ja mówię, że wypiłam butelkę porto, zapaliłam kilka fajek i przeleciałam obcego faceta,, - Sarah Kane
budynczekoladowy1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:18   #1398
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez budynczekoladowy1313 Pokaż wiadomość
Blona dziewicza moze zostac przebita nawet przez palec pozatym przebicie nie jest rownoznaczne z rozerwaniem jej calkowitym. Mi blona rozerwala sie dopiero po 1,5 roku regularnego wspolzycia ale bylo moje zdziwienie moje i partnera gdy wszedzie pojawila sie krew
u mnie też. po 1,5 roku akurat nie, ale i tak byłam święcie przekonana, że już w ogóle jej nie mam. co nie zmienia faktu, że współżycie i nienaruszona błona raczej nie idą z sobą w parze.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 13:03   #1399
Cathlene
Przyczajenie
 
Avatar Cathlene
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 17
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Witam dziewczyny.Mam pytanko ,2 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne,póki co do tej pory miałam regularny cykl 28-29 dni.Teraz prawdopodobnie miesiączkę mam dostać 1 sierpnia,ale ... Z 9/10 dzień cyklu kochałam się z facetem bez zabezpieczenia ( skończył na zewnątrz) ,niestety poniosły nas emocje ...I wiem też,że po odstawieniu tabletek ciężko wyliczyć dni płodne oraz dzień owulacji ,po 12 dniach zrobiłam test z porannego moczu wyszedł negatywny,ale czy po takim okresie może być prawidłowy ? Jaka jest szansa na wpadkę ? Postanowiłam,że powrócę do tabletek,nie ma innej opcji - teraz tylko czekać na miesiączkę ...Pozdrawiam !
Cathlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 16:17   #1400
Choco_Latte_
Addicted of makeup.
 
Avatar Choco_Latte_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Rajski Zakątek
Wiadomości: 260
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
ja najbardziej boję się skutków ubocznych-tycia

Nie tyje się stricte od tabletek tylko od jedzenia. Tabletki mogą powodować zwiększenie apetytu ale nie muszą. I zdziwię Cię. Ja biorę tabletki od prawie 3 lat i ani grama nie przytyłam - wręcz schudłam 3 kg. Nie od tego że je stosuję tylko dlatego, że pilnuję co i ile jem.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Powiem wprost: próbujesz z gó... wyrzeźbić piękny kwiat (bo tym powinien być związek). Może w pocie czoła i łez nawet ulepisz coś podobnego do kwiatu, ale z powodu użytego materiału całość i tak będzie brzydko pachnieć.
Choco_Latte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 18:21   #1401
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez Choco_Latte_ Pokaż wiadomość
Nie tyje się stricte od tabletek tylko od jedzenia. Tabletki mogą powodować zwiększenie apetytu ale nie muszą. I zdziwię Cię. Ja biorę tabletki od prawie 3 lat i ani grama nie przytyłam - wręcz schudłam 3 kg. Nie od tego że je stosuję tylko dlatego, że pilnuję co i ile jem.
przez 'tycie' można również rozumieć zatrzymanie wody w organizmie, nie tylko przyrost tkanki tłuszczowej związanej z nieodpowiednią dietą. często jest tak, że po odstawieniu antykoncepcji woda od razu z nas schodzi. niestety tabletki osłonowe to przeważnie nabijanie ludzi w butelkę.

ależ to nic zadziwiającego. jedne dziewczyny tyją (i nie muszą wcale, wbrew temu, co uważasz, wcinać za dwóch), a inne bez problemu mogą przejść na dietę i schudnąć. baaardzo indywidualna kwestia. tabletki, które przyjmowałam na uregulowanie okresu, sprawiły, że trochę przybrałam, a uwierz, że patrzyłam uważnie na to ile i co jem. dopiero po odstawieniu wróciłam do swojej wagi. niemal natychmiast.

nie należy tworzyć teorii na jednym, konkretnym przykładzie.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 22:28   #1402
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez kiren9 Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci bardzo
Mam jeszcze jedno wazne pytanie. Jesli nie mam blony dziewiczej a moj TŻ nie dojdzie we mnie - jest mozliwosc ciazy?
Kiren tak z ciekawosci, ile masz lat?
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 23:06   #1403
kiren9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez jo27anna Pokaż wiadomość
Kiren tak z ciekawosci, ile masz lat?
Rocznikowo 18
kiren9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 20:00   #1404
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez kiren9 Pokaż wiadomość
Rocznikowo 18
Proszę Cie poczytaj troche na temat seksu, w jaki sposob mozna zajsc w ciaze itd ... nic tylko sie zalamac jak sie czyta takie komentarze.
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 22:16   #1405
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Mam do Was akie trochę nietypowe pytanie czy też po prostu chce usłyszeć co o tym sądzicie. Spotykam się z obecnym facetem prawie pół roku. Od jakiegoś czasu marudzi mi o gumki, ale ja nie jestem taka chętna do brania hormonów. Używaliśmy gumek aż do ok miesiąca temu. Teraz on upiera się na przerywany bo nie lubi gumek, bo inne odczucia, bo to nie to. Wie że ja się boję wpadki, bo mam na najbliższe kilka lat inne plany niż dzidziuś, poza tym nawet nie wiem czy to TEN facet. Próbować z nim gadać? Czy prawdopodobieństwo jest tak małe że można ryzykować? Wiem że nikt nie ma statystyk, ale po prostu już sama nie wiem. Jego argumentem jest to że już kilkanaście lat uprawie seks (jest ode mnie sporo starszy) i nie raz bez gumki i tabletek i tatą nie jest. Co o tym sądzicie?
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 22:31   #1406
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Mam do Was akie trochę nietypowe pytanie czy też po prostu chce usłyszeć co o tym sądzicie. Spotykam się z obecnym facetem prawie pół roku. Od jakiegoś czasu marudzi mi o gumki, ale ja nie jestem taka chętna do brania hormonów. Używaliśmy gumek aż do ok miesiąca temu. Teraz on upiera się na przerywany bo nie lubi gumek, bo inne odczucia, bo to nie to. Wie że ja się boję wpadki, bo mam na najbliższe kilka lat inne plany niż dzidziuś, poza tym nawet nie wiem czy to TEN facet. Próbować z nim gadać? Czy prawdopodobieństwo jest tak małe że można ryzykować? Wiem że nikt nie ma statystyk, ale po prostu już sama nie wiem. Jego argumentem jest to że już kilkanaście lat uprawie seks (jest ode mnie sporo starszy) i nie raz bez gumki i tabletek i tatą nie jest. Co o tym sądzicie?
hej ja 3 lata kochalam sie bez zabezpieczenia - stosunek przerywany i cale szczescie nie wpadłam cale szczescie bo juz nie jestem z tym czlowiekiem. Ale wtedy myslalam : bedzie dziecko to bedzie . Teraz z obecnym partnerem kochamy sie z zabezpieczeniem - tabletki, choc mamy duzo powazniejsze plany niz z poprzednim, ale wiem ze to jeszcze nie czas na dziecko. Chyba stalam sie bardziej odpowiedzialna jesli nie chcesz brac tabletek, gumki tez odpadaja - to sa tez inne metody zabezpieczenia. aa i nie ma co ryzykowac, zazwyczaj jest tak ze jak sie nie chce dziecka to sie wpada a jak jest : " nic sie nie stanie jak wpadne, i tak bede szczesliwa" to sie nie wpada;p

Edytowane przez jo27anna
Czas edycji: 2014-07-31 o 22:33
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 12:24   #1407
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Mam do Was akie trochę nietypowe pytanie czy też po prostu chce usłyszeć co o tym sądzicie. Spotykam się z obecnym facetem prawie pół roku. Od jakiegoś czasu marudzi mi o gumki, ale ja nie jestem taka chętna do brania hormonów. Używaliśmy gumek aż do ok miesiąca temu. Teraz on upiera się na przerywany bo nie lubi gumek, bo inne odczucia, bo to nie to. Wie że ja się boję wpadki, bo mam na najbliższe kilka lat inne plany niż dzidziuś, poza tym nawet nie wiem czy to TEN facet. Próbować z nim gadać? Czy prawdopodobieństwo jest tak małe że można ryzykować? Wiem że nikt nie ma statystyk, ale po prostu już sama nie wiem. Jego argumentem jest to że już kilkanaście lat uprawie seks (jest ode mnie sporo starszy) i nie raz bez gumki i tabletek i tatą nie jest. Co o tym sądzicie?
Absolutnie sie nie zgadzaj
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 13:37   #1408
kajuuss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Mam do Was akie trochę nietypowe pytanie czy też po prostu chce usłyszeć co o tym sądzicie. Spotykam się z obecnym facetem prawie pół roku. Od jakiegoś czasu marudzi mi o gumki, ale ja nie jestem taka chętna do brania hormonów. Używaliśmy gumek aż do ok miesiąca temu. Teraz on upiera się na przerywany bo nie lubi gumek, bo inne odczucia, bo to nie to. Wie że ja się boję wpadki, bo mam na najbliższe kilka lat inne plany niż dzidziuś, poza tym nawet nie wiem czy to TEN facet. Próbować z nim gadać? Czy prawdopodobieństwo jest tak małe że można ryzykować? Wiem że nikt nie ma statystyk, ale po prostu już sama nie wiem. Jego argumentem jest to że już kilkanaście lat uprawie seks (jest ode mnie sporo starszy) i nie raz bez gumki i tabletek i tatą nie jest. Co o tym sądzicie?
my od roku przerywany (ale naprawde wiemy co, jak i kiedy) i jest ok tyle że wiesz, u nas jest inna sytuacja - jestem pewna, że to TEN facet, a w razie wpadki obydwoje skakali byśmy z radości, mimo że by to była wpadka.
Ty jesteś w innej sytuacji, dlatego ABSOLUTNIE SIE NIE ZGADZAJ. Uważam że stosunek przerywany jest jak najbardziej ok jak partnerzy sa pewni swoich uczuc, wiążą ze soba poważne plany a ew. wpadka nie była by tragedia i sa na to przygotowani.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

p.s. jak facet kilkanaście lat robił to bez gumy a np. wiesz ze zmienial często partnerki/miał przygody na 1 noc, to nie obraź sie, ale juz w ogóle bałabym sie bez gumki z nim to zrobić..
kajuuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 09:29   #1409
iga1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 68
Dot.: STOSUNEK PRZERYWANY? - opinie.

Cytat:
Napisane przez tralaleczka Pokaż wiadomość
6 stron wątku, a jedno zdanie streszcza sprawę: sex przerywany to głupota.
W sumie tak. trzeba wziąć pod uwagę preejakulat, czyli tzw. przedwytrysk w którym tez mogą znajdować się plemniki.
iga1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-25 10:29:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.