Wrześniówki 2018 cz. 1 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-21, 17:03   #4411
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Ja kupuję pampers premium Care szczerze powiedziawszy bez zwracania uwagi gdzie za ile, najczęściej gemini lub Kaufland, bo najbliżej. Oszczędzam na ubraniach cenowo, to tu po prostu już nie latam. Mój przy budowie kupuje gdzie najbliżej, a ja to właśnie gemini sobie upodobałam, ostatnio skorzystałam z darmowej dostawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 17:06   #4412
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Dziewczyny, a wy zapisujecie sobie w tych mamowych aplikacjach kiedy była kupa, kiedy karmienie itp? Kiedyś miałam zamiar wszytsko sobie zapisywać, ale w sumie stwierdziłam że to bez sensu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
studentka





https://www.instagram.com/jestem.oliwka
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 17:08   #4413
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Nieee, nie wiem jaki ma to mieć cel jeśli dziecko zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 17:09   #4414
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Nie, ja tam wrzucam tylko pomiary młodego.

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 17:10   #4415
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Ja zapisywałam tylko na początku żeby kontrolować ilość karmień i mokrych pieluszek. A no i żeby pamiętać z którego cyca ostatnio jadła. Ale to jeszcze w pierwszym miesiącu przestałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 17:12   #4416
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Wrześniówki 2018 cz. 1

DarkDevil ja w 1. m-cu życia małego używałam zeszytu :P potem przerzuciłam się na aplikacje na telefonie, ale od jakichś 3 tygodni nie używam już apki wcale i o wiele lepiej mi z tym czasami tylko zapominam z której piersi karmiłam ostatnio

Myśle ze to ma sens właśnie na początku jak istotne jest ile jest kupek dziennie, a jest się tak zmęczonym i zakręconym, ze nie pamięta się ile razy się w nocy wstawało no albo jak chce się coś kontrolować czy monitorować np. z zaleceń lekarza itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 17:30   #4417
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
mała powoli zaczyna mi przygryzać sutki. Oczywiście na razie dziąsełkami ale to jest taki ból, że sobie nie wyobrażam co będzie jak będzie miała ząbki.
Moja tez juz od jakichs 2-3 tygodni od czasu do czasu gryzie dziaselkami i to mega boli. Juz powiedzialam TZ, ze jesli bedzie tak robic za kazdym razem to odstawiamy kp

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
Niestety zauważyłam, że malutka ma lekko spłaszczoną główkę, dlatego muszę przypilnować, żeby kłaść ją na boki. Nie wiem właśnie czy rzeczywiście jest spłaszczona, czy to kwestia startych włosków z tyłu (swoją drogą gdzieś właśnie w miejscu ewentualnego splaszczenia tak zjechała włosy, że jest łysolkiem )
Moja tez ma lysine z tylu, co wyglada mega dziwnie wydaje mi sie, ze jak zaczna siadac/chodzic to lysina zniknie i nie ma sie czym martwic.

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wy zapisujecie sobie w tych mamowych aplikacjach kiedy była kupa, kiedy karmienie itp? Kiedyś miałam zamiar wszytsko sobie zapisywać, ale w sumie stwierdziłam że to bez sensu..
Nieee, nie chcialoby mi sie
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 17:40   #4418
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Ja zapisywalam w pierwszym miesiacu tez zeby pamietac kiedy z ktorego cyca jadl a teraz to czuje ktory bardziej pelny
U mojego tez lysina z tylu, smiesznie to wyglada ale juz mu odrastaja wloski tylko ze jasniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 18:30   #4419
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
My używamy pampersów rozm. 3 już prawie miesiąc, a Zosia waży teraz coś koło 6kg.

Ewelina, nie mogę uwierzyc że lekarz się tak zachował, i te teksty... Skarga się należy jak nic.

Jeszcze o karmieniu piersią po rozszerzeniu diety: nie wyobrażam sobie żebym miała odciągać mleko w pracy:P niby jak, w kibelku? W mojej pracy kibelki wyglądają gorzej jak na dworcu. I do tego pracuje w męskim środowisku. I co, miałabym sobie tak wstac ze stanowiska, wziąć laktator w łapę i radośnie powędrować do toalety na jakieś pół godziny w wiadomym celu? A potem to mleko trzymać w firmowej lodówce razem z jedzeniem innych pracowników? No way:P

I parę słów a propos włosów: wczoraj malowałam sobie kłaki na głowie, bo dziś mam wigilię firmowa i chciałam się trochę odkurzyć. Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę jak zrobiło się ich malutko czesałam i czesałam te włosy i wciąż wypadały nowe. W końcu rzuciłam szczotkę, dałam sobie święty spokój z czesaniem bo bym wszystkie włosy z głowy wyczesala. Wiedziałam że mam mało włosów, ale jak się im wczoraj przyjrzałam to mnie poraziło
Można trzymać mleko w torbie chłodzącej.
Co do miejsca karmienia to mam nadzieję, że jakiś pokoik uda się wygospodarować. Jeśli nie, to bede szukać innych sposovow - odciaganie w jakimś pomieszczeniu w sąsiedniej restauracji cyz coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
z dokladnie tych samych powodow co powyzej tez sobie tego nie wyobrazam. Jeszcze ja mam laktator elektryczny, ktory cichy nie jest, wiec co poniektorzy w pracy by sie zastanawiali co ja tam robie...
A ja jestem zdania że jak się chce to się znajdzie sposób a jak się nie chce to się znajdzie powod

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wy zapisujecie sobie w tych mamowych aplikacjach kiedy była kupa, kiedy karmienie itp? Kiedyś miałam zamiar wszytsko sobie zapisywać, ale w sumie stwierdziłam że to bez sensu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na początku tak, ale już dawno nie. Zapisuje tylko wymiary i wagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 18:34   #4420
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Ja to bym pewnie nie przejmowała się hałasem, tylko jeszcze postraszyła facetów, że im do kaweczki doleję podstępnie :-P Gwarantuję, że głupie teksty skończyłyby się, nim by się zaczęły
Z miejscem faktycznie może być gorzej, zwłaszcza, gdy ma się do dyspozycji brudny kibel.

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 18:38   #4421
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
A ja jestem zdania że jak się chce to się znajdzie sposób a jak się nie chce to się znajdzie powod
Calkowicie sie z Toba zgadzam
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 19:20   #4422
0ewelina0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 65
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Z tym lekarzem na szczęście nie będę miała już kontaktu. Chociaż mówił żeby umówić się na wizytę jak mały zacznie chodzić. Wtedy to już najwyżej pójdę prywatnie. Z tą skargą to nawet nie pomyślałam, ale może tak zrobię.

Jeżeli chodzi o pieluchy to my dużo dostaliśmy od gości. Nosimy 3 ale zaczynają cisnąć na udach.

Jeżeli chodzi o aplikację to ja nadal korzystam. Lubię tabelki heh na przykład w pierwszym miesiącu życia mały zużywał 12 pieluch z czego prawie każda z "kleksem", a teraz średnio 5. Ogólnie zapomniałam już, że tyle czasu w ciągu dnia poświęcałam na zmianę pampersów.
0ewelina0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 19:39   #4423
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wy zapisujecie sobie w tych mamowych aplikacjach kiedy była kupa, kiedy karmienie itp? Kiedyś miałam zamiar wszytsko sobie zapisywać, ale w sumie stwierdziłam że to bez sensu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapisywalam jak byly problemy z kupkami i przybieraniem na wadze. A teraz kupa raz lub 2 na dzien, je co 2 h czasem 2,5 po 120ml (od jakiegos tyg). Noc przesypia.wiec nie mam juz takiej potrzeby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 21:09   #4424
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Lysinka z tylu? Hah... moj to wygladal przez chwile jak Gargamel, bo najpierw jakims cudem powycieral sobie boki ale tak wlasniena gorze, a tuz potem tyl przekomicznie to wygladalo teraz juz gora odroslai sie wmiare wyrownalo, wiec efekt zniknal...


Fortuna, oj ostroznie z tymi tekstami ze jak sie chce, to sie znajdzie... zaloze sie, zeniejestes na tyle odwazna, zeby odciagac przy biurku na open space, albo zablokowac na te polgodziny jedyna toalete na powierzchni...


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 23:35   #4425
faellivrin
Raczkowanie
 
Avatar faellivrin
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Moim sposobem na pamietanie, ktora piersia mam karmic, jest przekladanie pierscionka na odpowiednia dlon.
faellivrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 23:45   #4426
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Thumbs up Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
U nas też będzie tylko BLW tylko zastanawiam się jak to ugryźć z jeszcze niesiedzacym dzieckiem. Pewnie będę trzymać na na kolanach podczas jedzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

U nas przy starszej bałaganu nie było cerata ma podłogę pod krzesełkiem do karmienia i nic się nie budziło poza nią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Miałam tak po pierwszej ciąży. Warto ćwiczyć mięśnie kegla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Tydzień temu ważyla 7,5kg, 69 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Nie martw się nie można przekarmic. Jak już nie będzie chciało to puści pierś, albo uleje

A na lekarza złożyłanym skargę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie Antek tez ciężki tydzień temu ważył 7500 kg i nosimy tez już 68 cm ubranka mimo ze ma 65 cm , ja nie lubię takich pasowanych tylko luźniejsze , muszę go zważyć przed świetami
Ja chciałabym tez rozszerzyć dietę małego po 4 miesiącach skończonych , oczywiście jeżeli mały będzie chciał próbować , nic na siłę , jestem za tym wcześniejszym rozszerzaniem diety za zgoda pediatry oczywiście i chęcią samego zainteresowanego
Tez będę próbować tego BLW
My z pieluchami jesteśmy już w rozmiarze 4 bo są szersze i wyższe no i chlonniejsze , co dla mnie ważne bo mały dużo sika .......

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Ja kupuję pampers premium Care szczerze powiedziawszy bez zwracania uwagi gdzie za ile, najczęściej gemini lub Kaufland, bo najbliżej. Oszczędzam na ubraniach cenowo, to tu po prostu już nie latam. Mój przy budowie kupuje gdzie najbliżej, a ja to właśnie gemini sobie upodobałam, ostatnio skorzystałam z darmowej dostawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tu w Italii mam pampers baby dry i najlepsze z oferty pampers tu dostępnej , na zmianę z Huggies Unistar , z tego co wiem huggies wycofali z polski tylko nie wiem dlaczego bo u nas się sprawdzają
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE

Edytowane przez Anitast
Czas edycji: 2018-12-21 o 23:41
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 03:36   #4427
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez faellivrin Pokaż wiadomość
Moim sposobem na pamietanie, ktora piersia mam karmic, jest przekladanie pierscionka na odpowiednia dlon.

Próbowałam z gumka do włosów na nadgarstku i jej przekładaniem, w efekcie czego albo zapominałam przełożyć albo w ogóle założyć :P za mało się wczulam, żeby wyrobić sobie nawyk i pamiętać, wiem

Anitast - u nas w PL są chyba chusteczki huggies dostępne ale tez nie wszystkie i nie wszędzie. Ewentualnie pieluchy online. Ja dostałam w prezencie jakieś chusteczki właśnie i swimmersy - pieluszki do plywania ale jeszcze nie używałam ani jednych ani drugich.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 09:28   #4428
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Lysinka z tylu? Hah... moj to wygladal przez chwile jak Gargamel, bo najpierw jakims cudem powycieral sobie boki ale tak wlasniena gorze, a tuz potem tyl przekomicznie to wygladalo teraz juz gora odroslai sie wmiare wyrownalo, wiec efekt zniknal...


Fortuna, oj ostroznie z tymi tekstami ze jak sie chce, to sie znajdzie... zaloze sie, zeniejestes na tyle odwazna, zeby odciagac przy biurku na open space, albo zablokowac na te polgodziny jedyna toalete na powierzchni...


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
No pewnie, że nie, będę szukać innych rozwiązań, spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
Próbowałam z gumka do włosów na nadgarstku i jej przekładaniem, w efekcie czego albo zapominałam przełożyć albo w ogóle założyć za mało się wczulam, żeby wyrobić sobie nawyk i pamiętać, wiem

Anitast - u nas w PL są chyba chusteczki huggies dostępne ale tez nie wszystkie i nie wszędzie. Ewentualnie pieluchy online. Ja dostałam w prezencie jakieś chusteczki właśnie i swimmersy - pieluszki do plywania ale jeszcze nie używałam ani jednych ani drugich.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja czuję w piersiach na którą pierś teraz kolej, w lusterku jedna jest wtedy znacznie większą niż druga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 10:43   #4429
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ja czuję w piersiach na którą pierś teraz kolej, w lusterku jedna jest wtedy znacznie większą niż druga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No ja właśnie nie zawsze to czuje. Przy okazji pierś która zawsze byla nieco większa produkuje mniej mleka, a mniejsza teraz przy laktacji jest większa i się wyrównała dysproporcja ;P



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-22, 12:48   #4430
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Ja to teraz ciągle karmię z prawej a lewą tylko jak już jest pełna. A pełna jest bardzo rzadko i w ogóle pełna lewa to i tak jakaś połowa prawej próbowałam to wyrównać, ale chyba przez to, że mała na początku w ogóle nie chciała z niej pić teraz mniej produkuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 14:05   #4431
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

No a j bym najchetniej tylko z lewej bo jakos tak mi wygodbiej malego trzymac.. szkoda ze nie mamy jakiegos sterownika do przekierowania mleka


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 14:10   #4432
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Ja to teraz ciągle karmię z prawej a lewą tylko jak już jest pełna. A pełna jest bardzo rzadko i w ogóle pełna lewa to i tak jakaś połowa prawej próbowałam to wyrównać, ale chyba przez to, że mała na początku w ogóle nie chciała z niej pić teraz mniej produkuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam tak samo. Niestety dysproporcja to jakieś dwa rozmiary

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 15:38   #4433
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

U mnie z jakiegos powodu prawa piers produkuje kilka razy wiecej mleka niz lewa (widze to szczegolnie gdy odciagam, z lewej udaje mi sie ledwie 30ml odciagnac, a prawa wyciagnie 150ml ) no i prawa jest przez to teraz duzo wieksza od lewej, ale pociesza mnie to, ze jak sie kp skonczy to piersi beda z powrotem tej samej wielkosci
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 17:57   #4434
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Moje piersi strasznie przeżywają karmienie.. Jak nie poranione sutki, to podrapane (mała łapie sobie rączką pierś i naciska paznokciami jak jej nie leci) a na koniec nawał pokarmu w nocy i okropny ból... Nie mogę się doczekać, jak powoli zaczniemy wdrażać stałe pokarmy, może trochę odpoczną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
studentka





https://www.instagram.com/jestem.oliwka
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 19:12   #4435
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
Moje piersi strasznie przeżywają karmienie.. Jak nie poranione sutki, to podrapane (mała łapie sobie rączką pierś i naciska paznokciami jak jej nie leci) a na koniec nawał pokarmu w nocy i okropny ból... Nie mogę się doczekać, jak powoli zaczniemy wdrażać stałe pokarmy, może trochę odpoczną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, o drapaniu to nawet nie wspominaj. Cały dekolt mam już pochlastany, a codziennie obcinam mu paznokcie.

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 19:13   #4436
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Przypomniałaś mi, że muszę mojemu obciąć, ale to już jutro. Mojemu wolno rosną, raz na tydzień obcinanie około

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 19:15   #4437
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Przypomniałaś mi, że muszę mojemu obciąć, ale to już jutro. Mojemu wolno rosną, raz na tydzień obcinanie około

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój to nawet pazury ma po ojcu. Kiedyś siedział chłop na podłodze i jakoś tak trzymał rękę, ja przechodziłam obok i zahaczyłam nogą o palec z paznokciem. Bliznę na łydce mam do dziś.

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 19:16   #4438
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

U nas drapanie to tez chleb powszedni.
__________________


Edytowane przez Sarahxoxo
Czas edycji: 2019-01-24 o 08:41
Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 19:16   #4439
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez blackhaired_witch Pokaż wiadomość
Mój to nawet pazury ma po ojcu. Kiedyś siedział chłop na podłodze i jakoś tak trzymał rękę, ja przechodziłam obok i zahaczyłam nogą o palec z paznokciem. Bliznę na łydce mam do dziś.

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
O kurde, ale szpony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 19:18   #4440
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez blackhaired_witch Pokaż wiadomość
Mój to nawet pazury ma po ojcu. Kiedyś siedział chłop na podłodze i jakoś tak trzymał rękę, ja przechodziłam obok i zahaczyłam nogą o palec z paznokciem. Bliznę na łydce mam do dziś.
O matulo
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-21 09:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.