Mamuśki Marcóweczki 2021 :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-10, 21:36   #241
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

A ja jestem psychicznie wykończona, jeszcze Tż łapie fochy jak dziecko

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 21:55   #242
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Po duphastonie bardzo chce się spać, ja wszystkie dolegliwości miałam silniejsze, ból piersi itd

Ja dziś badałam progesteron na własna rękę i mam 24 wiec chyba w normie, a moja gin już kazała mi brać luteinę ... wystarczy ze mam te zastrzyki i inne leki, trochę już dużo tego by było...
Dobrze wiedzieć, dziś wzięłam pierwszą tabletkę.

Cześć dziewczyny!
Moja ciąża została oceniona na około 4,5 tygodnia i również czekam na USG do 23.07., powiedziano mi, że wcześniej się nie robi, bo i tak nic nie widać... I właśnie 2 tygodnie w stresie teraz będę


Mam pytanie, moze pomozecie jesli robilam bete we wtorek to jest sens robic jutro, by zobaczyc jak rosnie czy pozniej?
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..

Edytowane przez dieRaserei
Czas edycji: 2020-07-10 o 21:57
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-10, 23:26   #243
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez dieRaserei Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, dziś wzięłam pierwszą tabletkę.

Cześć dziewczyny!
Moja ciąża została oceniona na około 4,5 tygodnia i również czekam na USG do 23.07., powiedziano mi, że wcześniej się nie robi, bo i tak nic nie widać... I właśnie 2 tygodnie w stresie teraz będę


Mam pytanie, moze pomozecie jesli robilam bete we wtorek to jest sens robic jutro, by zobaczyc jak rosnie czy pozniej?
Najlepiej sprawdzać przyrost po 48h, ale jak wrzucisz w kalkulator, to mniej więcej Ci obliczy czy jest ok

Dziewczyny, co do prenatalnych, to jeśli któraś z Was mieszka w woj. śląskim, to jeszcze w tym roku jest program finansowany z Unii Europejskiej bezpłatnych badań I i II trymestru. Korzystałam w pierwszej ciąży, tylko musicie się zorientować w placówkach, bo nie wszystkie są tym objęte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 05:47   #244
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez Solony_karmel Pokaż wiadomość
Najlepiej sprawdzać przyrost po 48h, ale jak wrzucisz w kalkulator, to mniej więcej Ci obliczy czy jest ok

Dziewczyny, co do prenatalnych, to jeśli któraś z Was mieszka w woj. śląskim, to jeszcze w tym roku jest program finansowany z Unii Europejskiej bezpłatnych badań I i II trymestru. Korzystałam w pierwszej ciąży, tylko musicie się zorientować w placówkach, bo nie wszystkie są tym objęte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda ze nie na Dolnym

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 11:13   #245
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Ale tu cisza

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 11:22   #246
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
A ja jestem psychicznie wykończona, jeszcze Tż łapie fochy jak dziecko

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Mój tak samo ale faceci chyba tak mają. Ja też ostatnio padam nie mam na nic siły a dzisiaj to dosłownie leżę na kanapie i nie mogę się za nic zabrać. Dobrze, ze w przyszłym tygodniu pierwsza wizyta to będę wiedziała już na czym stoję. Już nie mogę się doczekać. Taka niepewność jest najgorsza. A jak tam mija wasza sobota?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 11:25   #247
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Ja właśnie wzięłam się za sprzątanie, wcześniej z dziećmi u rządziłam sobie drzemke 2h miałam iść z nimi na plac zabaw ale tak mnie mdli że szok. Tż zaraz wraca z pracy to trzeba jechać na zakupy. Ja raczej odwołam wizytę na czwartek na 16 lipca to będzie tylko tydzień od dnia miesiączki to bez sensu, zostaje na tym 24 lipca i co ma być to będzie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-11, 13:12   #248
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Mój tak samo ale faceci chyba tak mają. Ja też ostatnio padam nie mam na nic siły a dzisiaj to dosłownie leżę na kanapie i nie mogę się za nic zabrać. Dobrze, ze w przyszłym tygodniu pierwsza wizyta to będę wiedziała już na czym stoję. Już nie mogę się doczekać. Taka niepewność jest najgorsza. A jak tam mija wasza sobota?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rano ogarnęłam mieszkanie, bo tesciowie przyjeżdżają wstawilam gulasz, później trochę tańców z córką i teraz odpoczywam chwilę

Oj te wizyty w ciąży, to dla mnie zawsze była mieszanka ekscytacji i lęku. Właśnie mówiłam mężowi, że już zapomniałam ile to jest stresu ja mam do wizyty nieco ponad 2 tygodnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 13:15   #249
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Taaak, jak nie ma powodów do niepokoju to najlepiej iść na wizytę nie wcześniej niż 2 tygodnie po spodziewanym terminie miesiączki. Ja wczoraj byłam tydzień po, ale tydzień przed miałam to krwawienie implantacyjne i ogólnie skrócony cykl plus chciałam sprawdzić jajniki. Jest ok jak na ten etap, póki co pakujemy się nad morze i za 9 dni kolejna wizyta
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 13:59   #250
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cześć dziewczyny Witam się nieśmiało, dziś 33dc, okres spóźnia się 5 dni, dwa testy pokazały mi rano grube krechy Według apki dziś 4 tygodnie i 5 dni, przewidywany termin to 22.03.2021 udało się po 18 miesiącach starań
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 14:28   #251
An Angel
Rozeznanie
 
Avatar An Angel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 528
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

To straszne z mojej strony, ale tak mnie cieszy jak piszecie o swoich TŻtach. Jakoś mi lepiej, że nie tylko u nas jest stale kolorowo.

Perse, to razem wizytujemy.

Vidia witaj, gratulacje ))
Jeju to ja już 52 dzień kiedy to zleciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
An Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-11, 14:55   #252
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cześć Dziewczyny Ja dzisiaj też ogarniam trochę mieszkanie, ale staram się nie przemęczać. TŻ był rano na zakupach, a teraz robi obiad.
Mdłości niestety mi coraz bardziej dokuczają. TŻ chyba trochę mi nie wierzy, że jestem teraz aż tak wrażliwa na zapachy. Do tego smaki mi się trochę zmieniły i niektóre potrawy, które lubiłam już teraz mi nie smakują. Nawet nie wiem czy dam radę zjeść dzisiaj obiad...
Czy Wam też trochę smaki się zmieniły? Macie podobne objawy?

Polowałam od 2 tygodni na termin do super ginekologa w ramach mojego pakietu medycznego i w końcu się udało! Zwolnił się termin na przyszły tydzień. Bardzo się cieszę, bo chciałam, żeby ten lekarz prowadził mi ciąże, ale do tej pory terminy były najwcześniej w sierpniu. Mam nadzieję, że jak już raz dostanę się na wizytę, to potem na kolejne będzie mi już łatwiej się dostać.
Cytat:
Napisane przez An Angel Pokaż wiadomość
Byłam dziś na NFZ. Dostałam skierowanie na usg 14 i wizytę 24 w międzyczasie muszę zrobić badania krwi Jeśli będzie dobre usg.

Nie wiem czy to przez branie duphastonubod wtorku, ale oczy mi się zamykają. Nie mogę funkcjonować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I wizyta przebiegła ok? Pamiętam, że przy pierwszej wizycie miałaś jakieś przeboje z lekarzem Mam nadzieję, że teraz już wszystko było dobrze.
Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Witam się nieśmiało, dziś 33dc, okres spóźnia się 5 dni, dwa testy pokazały mi rano grube krechy Według apki dziś 4 tygodnie i 5 dni, przewidywany termin to 22.03.2021 udało się po 18 miesiącach starań
Hej, gratulacje! To będzie pierwsze dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 14:55   #253
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Dubel
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 15:21   #254
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Witam się nieśmiało, dziś 33dc, okres spóźnia się 5 dni, dwa testy pokazały mi rano grube krechy Według apki dziś 4 tygodnie i 5 dni, przewidywany termin to 22.03.2021 udało się po 18 miesiącach starań
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 15:38   #255
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
To będzie pierwsze dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 15:51   #256
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Witam się nieśmiało, dziś 33dc, okres spóźnia się 5 dni, dwa testy pokazały mi rano grube krechy Według apki dziś 4 tygodnie i 5 dni, przewidywany termin to 22.03.2021 udało się po 18 miesiącach starań
Wiamy
Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Ja dzisiaj też ogarniam trochę mieszkanie, ale staram się nie przemęczać. TŻ był rano na zakupach, a teraz robi obiad.
Mdłości niestety mi coraz bardziej dokuczają. TŻ chyba trochę mi nie wierzy, że jestem teraz aż tak wrażliwa na zapachy. Do tego smaki mi się trochę zmieniły i niektóre potrawy, które lubiłam już teraz mi nie smakują. Nawet nie wiem czy dam radę zjeść dzisiaj obiad...
Czy Wam też trochę smaki się zmieniły? Macie podobne objawy?

Polowałam od 2 tygodni na termin do super ginekologa w ramach mojego pakietu medycznego i w końcu się udało! Zwolnił się termin na przyszły tydzień. Bardzo się cieszę, bo chciałam, żeby ten lekarz prowadził mi ciąże, ale do tej pory terminy były najwcześniej w sierpniu. Mam nadzieję, że jak już raz dostanę się na wizytę, to potem na kolejne będzie mi już łatwiej się dostać. I wizyta przebiegła ok? Pamiętam, że przy pierwszej wizycie miałaś jakieś przeboje z lekarzem Mam nadzieję, że teraz już wszystko było dobrze. Hej, gratulacje! To będzie pierwsze dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi jeszcze nie, w pierwszej ciąży miałam objawy od 6+3 mniej więcej. Ale miałam okropny wstręt do zapachu kociej karmy i zapachu lodówki 🤮 za to miałam straszna ochotę na cole i pepsi po ciąży miałam wstręt do tych napoi, bo tak się nimi przepiłam 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 15:58   #257
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

AN Angel na którą masz wizytę godzinę?

Vidia, hej i gratuluję.

Ja mam cichą nadzieję że mdłości mu szybko przejda i nie będzie wymiotów.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 17:30   #258
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
Szkoda ze nie na Dolnym

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Też jestem z dolnego ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Ogólnie póki co to nie mam żadnych objawów poza wzmożonym apetytem . W pierwszej ciąży jakoś w pierwszym trymestrze potrafiłam się popłakać wybierając cytrynę w kaufie... I ciągle mi brakowało słów lub je myliłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 17:35   #259
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Też jestem z dolnego ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Ogólnie póki co to nie mam żadnych objawów poza wzmożonym apetytem . W pierwszej ciąży jakoś w pierwszym trymestrze potrafiłam się popłakać wybierając cytrynę w kaufie... I ciągle mi brakowało słów lub je myliłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj z tym myleniem słów to jest masakra, w ogóle ciążowy i poporodowy stan umysłu, to jest coś dziwnego 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-11, 17:59   #260
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

A powiedzcie mi, mam dość spore odrosty, miałam iść do fryzjera w tym tygodniu i udało się , ciąża chodziłyście , bądź idziecie na koloryzację w pierwszym trymestrze?
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 18:35   #261
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi, mam dość spore odrosty, miałam iść do fryzjera w tym tygodniu i udało się , ciąża chodziłyście , bądź idziecie na koloryzację w pierwszym trymestrze?
Ja bym poszła normalnie. Tu chodzi o to bardziej żeby tego nie wdychac

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 18:52   #262
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Też bym normie poszła. Nawet byłam jak nie wiedziałam że jestem, chociaż jakbym wiedziała to też bym poszła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 19:33   #263
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Słowa to mi się myliły i bez ciąży 🤣
Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Tak
To tak jak u nas, też pierwsze
Cytat:
Napisane przez Solony_karmel Pokaż wiadomość
Wiamy Mi jeszcze nie, w pierwszej ciąży miałam objawy od 6+3 mniej więcej. Ale miałam okropny wstręt do zapachu kociej karmy i zapachu lodówki 🤮 za to miałam straszna ochotę na cole i pepsi po ciąży miałam wstręt do tych napoi, bo tak się nimi przepiłam 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O właśnie, u mnie to chyba jest wstręt do zapachu lodówki. Wcześniej myślałam, że to jakieś otwarte produkty w lodówce, ale poprosilam TŻ i on wszystko szczelnie zapakował, a ja dalej jak otworzę lodówkę, to mnie odrzuca ten zapach 🤮 dzisiaj mam właśnie 6+3, a mdłości i wstręt do zapachów zaczęły mi się dosłownie kilka dni temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 20:03   #264
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Ja też farbowałam włosy z 2-3 dni przed tym jak się dowiedziałam o Fasolce ale tak jak Persefona to chodzi o to żeby nie wdychać tego smrodu więc spokojnie

Ja dziś pół dnia spędziłam na zakupach i na plaży

Pijecie kawe? I w jakich ilościach?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 20:34   #265
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Justysia, super dzień! Zakupy ciuchowe czy domowe? Co ciekawego kupiłaś?

Ja piję kawę tak raz na dwa dni, bardzo słabą - taką pół na pół z mlekiem. Pomaga mi w wizytach w toalecie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kaewso
Czas edycji: 2020-07-11 o 20:36
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 20:48   #266
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Justysia, super dzień! Zakupy ciuchowe czy domowe? Co ciekawego kupiłaś?

Ja piję kawę tak raz na dwa dni, bardzo słabą - taką pół na pół z mlekiem. Pomaga mi w wizytach w toalecie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domowe pierwsze obowiązkowo wizyta na targu po warzywa, owoce i owoce morza, a później supermarket i już cała reszta pierdół
Z ubraniami to mam duży problem :/ niestety mam sporo nadprogramowych kg i ciężko mi coś kupić, chociaż ostatnio w dziale dla ciężarnych widziałam parę ciekawych rzeczy tylko że jest problem bo przymierzalnie nieczynne a nie lubię kupować na oko :/ w PL też przymierzalnie są nieczynne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 20:53   #267
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Domowe pierwsze obowiązkowo wizyta na targu po warzywa, owoce i owoce morza, a później supermarket i już cała reszta pierdół
Z ubraniami to mam duży problem :/ niestety mam sporo nadprogramowych kg i ciężko mi coś kupić, chociaż ostatnio w dziale dla ciężarnych widziałam parę ciekawych rzeczy tylko że jest problem bo przymierzalnie nieczynne a nie lubię kupować na oko :/ w PL też przymierzalnie są nieczynne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogą być czynne jeżeli sklep będzie dezynfekowal po każdym kliencie, więc praktycznie są nie czynne

Właśnie mnie nasza rozkmine że jak z dzieckiem i ciąża będzie ok to muszę wymienić samochód. I nie wiem jakie auto zmieści trzy foteliki montowane tyłem

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 21:32   #268
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Domowe pierwsze obowiązkowo wizyta na targu po warzywa, owoce i owoce morza, a później supermarket i już cała reszta pierdół
Z ubraniami to mam duży problem :/ niestety mam sporo nadprogramowych kg i ciężko mi coś kupić, chociaż ostatnio w dziale dla ciężarnych widziałam parę ciekawych rzeczy tylko że jest problem bo przymierzalnie nieczynne a nie lubię kupować na oko :/ w PL też przymierzalnie są nieczynne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robiłam ostatnio zakupy ubraniowe i przymierzalnie w galerii normalnie otwarte

Dziś zaczęły mnie boleć piersi ale tak że masakra każdy dotyk niesamowicie boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 22:21   #269
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Jak ostatnio byłam w centrum handlowym, to przymierzalnie były normalnie czynne. Natomiast była kartka z informacją, że zachęcają do mierzenia w domu lub zakupów online.

Dziewczyny, z jakich aplikacji "ciążowych" korzystacie? Która polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 22:30   #270
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamuśki Marcóweczki 2021 :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Ja też farbowałam włosy z 2-3 dni przed tym jak się dowiedziałam o Fasolce ale tak jak Persefona to chodzi o to żeby nie wdychać tego smrodu więc spokojnie

Ja dziś pół dnia spędziłam na zakupach i na plaży

Pijecie kawe? I w jakich ilościach?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1-2 zwykle czarne kawy
Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Jak ostatnio byłam w centrum handlowym, to przymierzalnie były normalnie czynne. Natomiast była kartka z informacją, że zachęcają do mierzenia w domu lub zakupów online.

Dziewczyny, z jakich aplikacji "ciążowych" korzystacie? Która polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz mam Preglife (na razie ). W zeszłym roku miałam: Preglife, HiMommy i Ciąża+ każda trochę inna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-30 18:24:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.