Mamy sierpniowe 2021. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-04, 08:37   #1471
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez AsteriK Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny . Szczesliwego nowego roku!!Mam nadzieje, ze mnie pamietacie nie wchodzilam przez 3 tygodnie.. Dzisiaj weszlam w 9 tydzien 27 stycznia mamy prenatalne i wielka nadzieje ze poznamy plec!! W pierwszej ciazy w 12 tyg. znalam juz ,ze bedzie chlopak
Jak po swietach? To byly moje pierwsze z narzeczonym i bylo cydownie swiateczno-romantycznie plus do tego ,ze moi przyszli tesciowie dowiedzieli sie o ciazy i byla mega radosc a obawialam sie ,ze beda gadac ,ze za szybko itp. Moi rodzice wiedzieli juz wczesniej po pierwszym usg .
U nas 11 stycznia otwieraja szkoly i synek wreszcie wroci do przedszkola do dzieci ..
Jak sie czujecie? Ma ktoras z was bole brzucha takie klucia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam prenatalne 27 stycznia

Mi się zdarza takie kłucie w okolicy jajników, raz po jednej raz po drugiej stronie, tłumaczę sobie że wszystko w środku rośnie, rozciąga się itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 08:39   #1472
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Dzień dobry

Ja pierwsze 2 wizyty miałam co 2 tygodnie, a teraz już będzie co 4 tygodnie.. Dłuży się to strasznie, ale cóż zrobić w pierwszej ciąży jeszcze bardziej się dłużyło, a teraz przy Małej chociaż czas szybciej leci

Miłego dnia

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 08:41   #1473
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Dzięki za odpowiedzi odnośnie wizyt 🥰🥰 dobrego poniedziałku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 08:55   #1474
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Dzień dobry,
Troszkę poedytowalam pierwsza stronę. Jak chcecie coś więcej to proszę o informacje

Ja miałam mieć wizytę po 3 tygodniach, ale wypadł nowy rok, wiec mam po 4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 09:04   #1475
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Ja też wizyty mam mniej więcej co miesiąc. Teraz mi wypada w 10t6d i zastanawiam się, czy przełożyć, żeby mieć od razu wizytę z badaniami prenatalnymi. Z drugiej strony o niczym innym nie myślę, tylko czy z maluchem wszystko okay i odliczam do wizyty..


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 09:07   #1476
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Hej hej, ja dzisiaj wizyta o 14:30, chociaż to „tylko” usg z pakietu to wiadomo ze usg najważniejsze ale tez się stresuje od wczorajszego popołudnia już

Dziewczyny czemu czasem lekarze zlecają badanie poziomu progesteronu a czasem nie? Chodzi mi o sytuacje poza ivf, bo tutaj to chyba akurat zawsze się monitoruje. Chyba ze pacjentka się obawia, sama robi badanie, potem lekarz mówi o, rzeczywiście niski to może suplementujmy. Inna kwestia ze często tez przepisują progesteron bez badania, tak na wszelki wypadek
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 09:22   #1477
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Nie wiem, generalnie lekarzy ciężko wyczuć.. ja np. na własną rękę zrobiłam badania typu różyczka, toksoplazmoza, cytomegalia, pokazałam lekarzowi- lekarz, że świetnie, a ja myślę, czemu ona mi sama ich nie zleciła? Mogła chociaż skomentować, że chciała zlecić na nastepnej wizycie. Może suplementacja proga też zależy od wcześniejszych doswiadczeń, chociaż ja też miałam biochemiczną, a teraz proga nie dostałam.. a badania też nie zlecono.


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-04, 09:30   #1478
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Dzień dobry, ja już po pobraniu krwi. Trochę mi słabo, dobrze, że mąż ze mną pojechał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 09:45   #1479
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Ja badałam progesteron od razu przy pierwszej becie, ale wynikało to z wcześniejszej straty. Ogólnie mój własny progesteron nie należy do najwyższych więc od początku jestem na Luteinie. Mysle że dla własnego spokoju można na początku zbadać, szczególnie jak są jakieś plamienia itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 09:53   #1480
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Nie wiem, generalnie lekarzy ciężko wyczuć.. ja np. na własną rękę zrobiłam badania typu różyczka, toksoplazmoza, cytomegalia, pokazałam lekarzowi- lekarz, że świetnie, a ja myślę, czemu ona mi sama ich nie zleciła? Mogła chociaż skomentować, że chciała zlecić na nastepnej wizycie. Może suplementacja proga też zależy od wcześniejszych doswiadczeń, chociaż ja też miałam biochemiczną, a teraz proga nie dostałam.. a badania też nie zlecono.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja dostałam proga z miejsca, chociaż miałam dobry progesteron.
Mojego lekarza w sumie nie interesował wynik proga. Ogólnie po poronieniach progesteron jest zalecany zapobiegawczo.
A niestety ciąże biochemiczne nie są w sumie uważane za poronienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 10:26   #1481
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez AsteriK Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny . Szczesliwego nowego roku!!Mam nadzieje, ze mnie pamietacie nie wchodzilam przez 3 tygodnie.. Dzisiaj weszlam w 9 tydzien 27 stycznia mamy prenatalne i wielka nadzieje ze poznamy plec!! W pierwszej ciazy w 12 tyg. znalam juz ,ze bedzie chlopak
Jak po swietach? To byly moje pierwsze z narzeczonym i bylo cydownie swiateczno-romantycznie plus do tego ,ze moi przyszli tesciowie dowiedzieli sie o ciazy i byla mega radosc a obawialam sie ,ze beda gadac ,ze za szybko itp. Moi rodzice wiedzieli juz wczesniej po pierwszym usg .
U nas 11 stycznia otwieraja szkoly i synek wreszcie wroci do przedszkola do dzieci ..
Jak sie czujecie? Ma ktoras z was bole brzucha takie klucia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pamiętam i nawet się przestraszyłam, że tak zniknęłaś, bo nie dałaś znać po wizycie Dobrze, że wszystko w porządku

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Co 4 tygodnie. Długo jak cholera Ja chodzę do swojej przychodni do labu. Mają umowę z Diagnostyką, ale że pośredniczą, to wszystkie badania są trochę droższe i nie ma ludzi z ulicy praktycznie. Ale za to albo wogóle nie czekam w kolejkach, albo 1-2 osoby czaaaasem są przede mną. Ta moja przychodnia to jakis ewenement. Wygląda jak prywatna, trzymają się godzin wizyt, nie czeka sie w kolejkach, świetni lekarze, a normalnie NFZetowska.
Więc synek nie ma czasu niczego dotknąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to masz super komfort! Ja chodzę do szpitalnego laboratorium, a tam potrafią być kolejki godzinne. Wchodzę z duszą na ramieniu w masce FFP2 i uciekam Ale babki są bardzo sprawne, więc o ile nie ma kolejki to wszystko idzie szybko i naprawdę ledwo czuję, ze cokolwiek mi pobierają.

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
Troszkę poedytowalam pierwsza stronę. Jak chcecie coś więcej to proszę o informacje

Ja miałam mieć wizytę po 3 tygodniach, ale wypadł nowy rok, wiec mam po 4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam jeszcze prenatalne 26 stycznia i dzięki za dodanie

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Nie wiem, generalnie lekarzy ciężko wyczuć.. ja np. na własną rękę zrobiłam badania typu różyczka, toksoplazmoza, cytomegalia, pokazałam lekarzowi- lekarz, że świetnie, a ja myślę, czemu ona mi sama ich nie zleciła? Mogła chociaż skomentować, że chciała zlecić na nastepnej wizycie. Może suplementacja proga też zależy od wcześniejszych doswiadczeń, chociaż ja też miałam biochemiczną, a teraz proga nie dostałam.. a badania też nie zlecono.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Myślę, że by Ci zleciła, bo to standard w ciąży. A HIV i HCV?
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-04, 10:27   #1482
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez cilium Pokaż wiadomość
Czyli ten miesiąc to tak standardowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazwyczaj chyba tak jest. Chociaż w poprzedniej ciąży chodziłam tak do 10tyg co tydzień. Ale to że względu na wcześniejszą historię. Teraz to masakra czekac tyle. Ciągle zastanawiam się czy wszystko ok i czy dziecko w ogóle jeszcze żyje maaaasakra.
Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
Hej hej, ja dzisiaj wizyta o 14:30, chociaż to „tylko” usg z pakietu to wiadomo ze usg najważniejsze ale tez się stresuje od wczorajszego popołudnia już

Dziewczyny czemu czasem lekarze zlecają badanie poziomu progesteronu a czasem nie? Chodzi mi o sytuacje poza ivf, bo tutaj to chyba akurat zawsze się monitoruje. Chyba ze pacjentka się obawia, sama robi badanie, potem lekarz mówi o, rzeczywiście niski to może suplementujmy. Inna kwestia ze często tez przepisują progesteron bez badania, tak na wszelki wypadek
Mi zawsze wychodził próg poniżej 1 więc bez leków ciąża się nie trzymała. Teraz to nawet nie wiem jak jest bo nie badalam, brałam od owulacji. Jutro zbadam bo moja gin chce odstawić mi proga a ja się boję że bez tego ciąża się nie utrzyma. Ale sama sobie zlecam to badanie żeby mieć spokojna głowę.


Hej. W końcu dodzwoniłam się do diabetologa. Jutro mam wizytę

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 10:28   #1483
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Ja sama z siebie robiłam progesteron i w tej i w poprzedniej ciąży razem z pierwsza beta. W pierwszej ciąży miałam wynik 22 i lekarz kazał suplementowac w razie 'w' w tej ciąży miałam 49 i nie suplememtuje

Niby nie trzeba badać proga jeśli nic się nie dzieje, ja jednak wolałam sprawdzić przed ewentualnymi plamieniami itp..

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 10:38   #1484
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Ja pamiętam i nawet się przestraszyłam, że tak zniknęłaś, bo nie dałaś znać po wizycie Dobrze, że wszystko w porządku



A to masz super komfort! Ja chodzę do szpitalnego laboratorium, a tam potrafią być kolejki godzinne. Wchodzę z duszą na ramieniu w masce FFP2 i uciekam Ale babki są bardzo sprawne, więc o ile nie ma kolejki to wszystko idzie szybko i naprawdę ledwo czuję, ze cokolwiek mi pobierają.



Ja mam jeszcze prenatalne 26 stycznia i dzięki za dodanie



Myślę, że by Ci zleciła, bo to standard w ciąży. A HIV i HCV?

Hiv i hcv też sama zrobiłam


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 10:39   #1485
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Zazwyczaj chyba tak jest. Chociaż w poprzedniej ciąży chodziłam tak do 10tyg co tydzień. Ale to że względu na wcześniejszą historię. Teraz to masakra czekac tyle. Ciągle zastanawiam się czy wszystko ok i czy dziecko w ogóle jeszcze żyje maaaasakra. Mi zawsze wychodził próg poniżej 1 więc bez leków ciąża się nie trzymała. Teraz to nawet nie wiem jak jest bo nie badalam, brałam od owulacji. Jutro zbadam bo moja gin chce odstawić mi proga a ja się boję że bez tego ciąża się nie utrzyma. Ale sama sobie zlecam to badanie żeby mieć spokojna głowę.


Hej. W końcu dodzwoniłam się do diabetologa. Jutro mam wizytę

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Takie myśli i u mnie czasem się pojawiają, mam nadzieję że jak zaczniemy czuć ruchy to będziemy spokojniejsze pocieszam się tym, że tętno Malucha jest zdecydowanie wyższe niż w poprzedniej ciąży i ogólnie te wszystkie wymiary pęcherzyka, zarodka lepiej wyglądają więc wierzę że będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 10:50   #1486
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ja już po pobraniu krwi. Trochę mi słabo, dobrze, że mąż ze mną pojechał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tez słabo poszło pobieranie i po powrocie do domu musiałam położyć się jeszcze.



Dziewczyny kupujecie detektor tętna płodu? Macie /planujecie zakup?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 10:52   #1487
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Zazwyczaj chyba tak jest. Chociaż w poprzedniej ciąży chodziłam tak do 10tyg co tydzień. Ale to że względu na wcześniejszą historię. Teraz to masakra czekac tyle. Ciągle zastanawiam się czy wszystko ok i czy dziecko w ogóle jeszcze żyje maaaasakra. Mi zawsze wychodził próg poniżej 1 więc bez leków ciąża się nie trzymała. Teraz to nawet nie wiem jak jest bo nie badalam, brałam od owulacji. Jutro zbadam bo moja gin chce odstawić mi proga a ja się boję że bez tego ciąża się nie utrzyma. Ale sama sobie zlecam to badanie żeby mieć spokojna głowę.


Hej. W końcu dodzwoniłam się do diabetologa. Jutro mam wizytę

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Oo to mega szybko wizyta! Super że tak się udało

Ja mam bardzo fajne laboratorium, co prawda muszę podjechać kawałek dalej, ale zamawiam i opłacam sobie badania przez Internet (wtedy jest 10%taniej) i umawiam się na konkretną godzinę. Nie czekam w żadnych kolejkach, panie są bardzo miłe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 11:03   #1488
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Oo to mega szybko wizyta! Super że tak się udało

Ja mam bardzo fajne laboratorium, co prawda muszę podjechać kawałek dalej, ale zamawiam i opłacam sobie badania przez Internet (wtedy jest 10%taniej) i umawiam się na konkretną godzinę. Nie czekam w żadnych kolejkach, panie są bardzo miłe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam w sumke dwa laboratoria na osiedlu.
Jedno właśnie, ze się umawiam na konkretna godzinę i jest tańsze (ale tez to jest laboratorium z przychodzi, gdzie mam lekarza rodzinnego, wiec ze skierowaniami tam), ale na termin czeka się około tygodnia, wiec na betę poszłam do tego drugiego, wolałam zapłacić więcej niż czekać tydzień na termin. W rym drugim laboratorium pustki, co tam byłam to albo byłam pierwsza, albo druga, a przychodziłam tak na 7.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 11:08   #1489
Gozdzik11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 224
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Hej dziewczyny, my już po wizycie. Maluszek pięknie rośnie, serducho mocno bije Miałam też USG piersi i wszystko oki Następna wizyta to będą badania prenatalne 22 stycznia. Ulżyło mi bardzo i jestem szczęśliwa, że wszystko jest dobrze. Trzymam kciuki za następne wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gozdzik11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-04, 11:15   #1490
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Gozdzik11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, my już po wizycie. Maluszek pięknie rośnie, serducho mocno bije Miałam też USG piersi i wszystko oki Następna wizyta to będą badania prenatalne 22 stycznia. Ulżyło mi bardzo i jestem szczęśliwa, że wszystko jest dobrze. Trzymam kciuki za następne wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 11:18   #1491
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Gozdzik11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, my już po wizycie. Maluszek pięknie rośnie, serducho mocno bije Miałam też USG piersi i wszystko oki Następna wizyta to będą badania prenatalne 22 stycznia. Ulżyło mi bardzo i jestem szczęśliwa, że wszystko jest dobrze. Trzymam kciuki za następne wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wieści

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 11:23   #1492
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Gozdzik świetna wiadomość!

Nemmireth a nie odstawia się tak czy inaczej w którymś momencie? Wiem, ze mi tez gin wspomniała ze jakoś koło 12 tyg będę mogła odstawić, ale nic nie mówiła o badaniu poziomu progesteronu. A przy suplementacji on i tak nie wyjdzie wyższy? Czy odstawiasz na jakiś czas przed badaniem?

Daj jutro znać co u diabetologa
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 11:30   #1493
Gozdzik11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 224
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Ja biorę progesteron doustnie i dopochwowo, 3 razy dziennie i właśnie dziś dostałam ostatnia receptę. Jak to mi się skończy to mam odstawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gozdzik11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 11:33   #1494
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Gozdzik11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, my już po wizycie. Maluszek pięknie rośnie, serducho mocno bije Miałam też USG piersi i wszystko oki Następna wizyta to będą badania prenatalne 22 stycznia. Ulżyło mi bardzo i jestem szczęśliwa, że wszystko jest dobrze. Trzymam kciuki za następne wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pięknie
Co do proga, ja też biorę, mam (chyba zapobiegawczo) duphaston 2x1. On podobno nie podnosi wyniku w badaniu z krwi, luteina tak.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 11:34   #1495
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
Gozdzik świetna wiadomość!

Nemmireth a nie odstawia się tak czy inaczej w którymś momencie? Wiem, ze mi tez gin wspomniała ze jakoś koło 12 tyg będę mogła odstawić, ale nic nie mówiła o badaniu poziomu progesteronu. A przy suplementacji on i tak nie wyjdzie wyższy? Czy odstawiasz na jakiś czas przed badaniem?

Daj jutro znać co u diabetologa

Mnie lekarz jak do niego pisałam o recepty w 8tc kazał zażywać jeszcze dwa tygodnie. Zobaczymy co mi powie na wizycie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 11:49   #1496
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Ja od początku jestem na progesteronie i na najbliższej wizycie lekarz ma zdecydować o odstawieniu. To będzie 10+2 tc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 12:18   #1497
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Gozdzik11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, my już po wizycie. Maluszek pięknie rośnie, serducho mocno bije Miałam też USG piersi i wszystko oki Następna wizyta to będą badania prenatalne 22 stycznia. Ulżyło mi bardzo i jestem szczęśliwa, że wszystko jest dobrze. Trzymam kciuki za następne wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!

Ja z kolei nigdy nie badałam progesteronu.
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 12:28   #1498
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Gozdzik11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, my już po wizycie. Maluszek pięknie rośnie, serducho mocno bije Miałam też USG piersi i wszystko oki Następna wizyta to będą badania prenatalne 22 stycznia. Ulżyło mi bardzo i jestem szczęśliwa, że wszystko jest dobrze. Trzymam kciuki za następne wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!! 🥰🥰 gratuluję udanej wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 12:35   #1499
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
U mnie tez słabo poszło pobieranie i po powrocie do domu musiałam położyć się jeszcze.



Dziewczyny kupujecie detektor tętna płodu? Macie /planujecie zakup?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie miałam i nie planuję kupowania. Dopiero bym panikowała jak bym nie mogła znaleźć dziecka...
Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Mnie lekarz jak do niego pisałam o recepty w 8tc kazał zażywać jeszcze dwa tygodnie. Zobaczymy co mi powie na wizycie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja brałam 2x1tab (po plamieniach), teraz mam brać przez tydzien 1x1 i odstawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-04, 12:42   #1500
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Mój gin jeszcze nic nie wspominał o odstawianiu, na kolejnej wizycie zapytam. Jakoś bezpieczniej czuje się z tą Luteiną cieszę się, że w tej ciąży dam radę przyjmować dopochwowo bo poprzednim razem mnie podrażniała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-05 10:06:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.