Mamy sierpniowe 2021. - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-02-28, 14:45   #4711
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Nie wyszło mi cytowanie dora_019 - też mu się przyglądaliśmy któregoś dnia w sklepie tylko u nas chłopiec więc chyba byśmy myśleli o innej wersji kolorystycznej, chociaż mój mąż twierdzi że złoty w niczym nie przeszkadza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez cilium
Czas edycji: 2021-02-28 o 14:51
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-28, 15:00   #4712
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Właśnie ten Avionaut oglądaliśmy w sklepie z bazą 1800zl a właśnie myślałam, że baza spokojnie się przyda do następnego fotelika?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Normalnie tak i w dodatku ten kolejny avionaut można wpinać tyłem lub przodem, więc fajna opcja.
Tylko że kolejny fotelik z bazą nie mieści się do każdego samochodu. My mamy suva, ale kupiliśmy mnie malutkie aygo, a kolejny fotelik musiał być uniwersalny i axkid spełniał moje normy bezpieczeństwa, estetyki i mieścił się w obu samochodach. Niby bez bazy, a montuje się go w minutę jak zmieniamy samochody.
Najłatwiej chyba podjechać do 8 gwiazdek i przymierzyć łupinę z bazą i następny fotelik z bazą i się dowiesz, czy będzie pasował nie szukaliśmy nawet innych sklepów z fotelikami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-28, 15:41   #4713
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Normalnie tak i w dodatku ten kolejny avionaut można wpinać tyłem lub przodem, więc fajna opcja.
Tylko że kolejny fotelik z bazą nie mieści się do każdego samochodu. My mamy suva, ale kupiliśmy mnie malutkie aygo, a kolejny fotelik musiał być uniwersalny i axkid spełniał moje normy bezpieczeństwa, estetyki i mieścił się w obu samochodach. Niby bez bazy, a montuje się go w minutę jak zmieniamy samochody.
Najłatwiej chyba podjechać do 8 gwiazdek i przymierzyć łupinę z bazą i następny fotelik z bazą i się dowiesz, czy będzie pasował nie szukaliśmy nawet innych sklepów z fotelikami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie byliśmy tam przy okazji oglądania wózków, najlepiej właśnie jakby był taki do mojego i męża samochodu, a właśnie gabarytowo to dwa różne samochody więc będzie problem pewnie.
Czyli ten Axkid drugi fotelik już macie bez bazy na same pasy? Od kiedy zaczęliście go używać, ile miało dziecko?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-28, 16:10   #4714
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Właśnie byliśmy tam przy okazji oglądania wózków, najlepiej właśnie jakby był taki do mojego i męża samochodu, a właśnie gabarytowo to dwa różne samochody więc będzie problem pewnie.
Czyli ten Axkid drugi fotelik już macie bez bazy na same pasy? Od kiedy zaczęliście go używać, ile miało dziecko?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Tak. Bez bazy, tylko na pasy samochodowe, tyłem do kierunku jazdy. Mały miał 1r5m jak dostał nowy fotelik i od razu lepiej mu się jeździ, bo więcej przez okna widzi (i mniej śpi w samochodzie, bo świat ciekawszy). Jest do 25kg, wiec jeszcze dluugo dluuugo wystarczy. Axkid minikid


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-28, 16:17   #4715
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Tak. Bez bazy, tylko na pasy samochodowe, tyłem do kierunku jazdy. Mały miał 1r5m jak dostał nowy fotelik i od razu lepiej mu się jeździ, bo więcej przez okna widzi (i mniej śpi w samochodzie, bo świat ciekawszy). Jest do 25kg, wiec jeszcze dluugo dluuugo wystarczy. Axkid minikid


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz jak napisałaś nazwę Axkid minikid to dopiero sprawdziłam, że się pomyliłam i źle napisałam to on kosztował 1800zl, Avionaut był tańszy ale on jest na krotszy okres czasu. W sumie Axkid jest 0-25kg więc on na długo będzie musimy to przemyśleć

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-28, 16:56   #4716
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Teraz jak napisałaś nazwę Axkid minikid to dopiero sprawdziłam, że się pomyliłam i źle napisałam to on kosztował 1800zl, Avionaut był tańszy ale on jest na krotszy okres czasu. W sumie Axkid jest 0-25kg więc on na długo będzie musimy to przemyśleć

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ale axkid 0-25 nie jest dla noworodków! Dziecko musi najpierw siedzieć, nie da się w niego bezpiecznie wsadzić noworodka. Koniecznie zwykła łupina na początek, w której dziecko bezpiecznie, stabilnie prawie-leży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-28, 17:32   #4717
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Dzisiaj z ciekawości obejrzałam wózki używane na olx. I w moim mieście plus 30 km obok są takie śmieci. Najlepiej jak na zdjęciu już widać, że wózek przeszedł swoje. A ktoś pisze używany sporadycznie

Ale jak wzięłam na inne miasta to już bym coś znalazła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 18:07   #4718
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Na żywo jest bardzo ładny, tylko spacerówka już bardziej podoba mi się w Britax, ale pewnie i tak później kupimy nowa Spacerówke więc nie wiem czy się tym kierować

Ja w ogóle nie wiem co z fotelikiem, bo raczej zamierzałam używać go tylko typowo do samochodu. Ten który nam się spodobal z baza Isofix ponad 1800zl a koleżanki mi mówią, żeby tego pierwszego fotelika nie kupowac z bazą, bo szkoda kasy lepiej kupić dopiero ten powyżej 9 kg, a pierwszy zwykły tylko na pasy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ja bym powiedziała że odwrotnie. Łupinę, najmniejszy fotelik nosisz ze sobą, tego większego już nie, jest montowany "na stałe". Więc do lupiny baza


Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Teraz jak napisałaś nazwę Axkid minikid to dopiero sprawdziłam, że się pomyliłam i źle napisałam to on kosztował 1800zl, Avionaut był tańszy ale on jest na krotszy okres czasu. W sumie Axkid jest 0-25kg więc on na długo będzie musimy to przemyśleć

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Nieee axkid nie nadaje się dla noworodka. To że jest napisane od 0kg to wcale tak nie musi być. Dla niemowlaka musi być łupina, zazwyczaj do 13kg są.


Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Dzisiaj z ciekawości obejrzałam wózki używane na olx. I w moim mieście plus 30 km obok są takie śmieci. Najlepiej jak na zdjęciu już widać, że wózek przeszedł swoje. A ktoś pisze używany sporadycznie

Ale jak wzięłam na inne miasta to już bym coś znalazła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u mnie też. Ja będę jechać po wózek do Warszawy, czyli 100km


Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-28, 21:09   #4719
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 220
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja wiem jaki wózek chce ale szukam uzywki w dobrej cenie mam chyba że 4 w zakładkach ale najbliżej w Warszawie więc 100km a jechać obejrzeć muszę bo inaczej to nie kupię. My będziemy kupować Espiro Next Avenue

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Ja też poluję. Miał być valco, ale okazało się, że on nie ma amortyzacji, w dodatku model, który chciałam jest bardzo trudno dostępny w Polsce. Teraz szukam Boogaboo Donkey i już jest w czym wybierać.
Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Właśnie ten Avionaut oglądaliśmy w sklepie z bazą 1800zl a właśnie myślałam, że baza spokojnie się przyda do następnego fotelika?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Nigdy nie używałam bazy do łupin. Zapięcie pasami zajmowało nam zawsze 2 minuty i nawet inspekcje fotelików były pod wrażeniem .
Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ale axkid 0-25 nie jest dla noworodków! Dziecko musi najpierw siedzieć, nie da się w niego bezpiecznie wsadzić noworodka. Koniecznie zwykła łupina na początek, w której dziecko bezpiecznie, stabilnie prawie-leży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dobrze, że dzisiaj mamy już inne czasy i świadomych rodziców. Dobrze się to czyta, przy moich wcześniejszych dzieciach nasz besafe izi plus uważany był za fanaberię i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Teść chciał nam dawać fotel po młodszym synu-który leżał już wówczas kilkanaście lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-28, 21:43   #4720
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeszcze dobrze po 20 tc nie będziecie czuć dziecka codziennie. A 16tc to ogólnie za wcześnie żeby czuć pod ręką ruchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja się nie zgodzę, sama czułam pod ręką i mój mąż też. Od 16 tygodnia.

Cytat:
Napisane przez Passata Pokaż wiadomość
Ja natomiast jestem innego zdania-da się wyczuć przez skórę ruchy na tym etapie, ba, u nielicznych szczupłych dziewczyn można je nawet zaobserwować, ALE na tym etapie nie musisz tego czuć co dzień i spokojnie mogą jeszcze występować przestoje w odczuwaniu.
O dokładnie i było widać też szybko. Ale łożysko miałam na tylnej ścianie. Teraz na przedniej i nic nie czuję przez brzuch, a w środku to nie jestem pewna, zakładam, że to jeszcze nie to.

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że każdy liczy inaczej, przez to że nie wiem jak mam w końcu mówić kiedy ktoś mnie się pyta w którym tygodniu jestem odpowiadam np. 'skończyłam 15ty zaczęłam 16ty'. Już nie wspomnę o problematycznym pytaniu co do miesiąca ciąży jak to jest, że jeśli chodzi o urodziny to podajemy skończony wiek, a w ciąży często się podaje zaczęty tydzień, zaczęty miesiac ?
Już kiedyś to pisałam, ale te zaczęte tygodnie to takie nieprofesjonalne określenie. W medycynie liczy się skończone i tyle. Wiadomo, że każdy chce być już jak najdalej, ale nie rozumiem tego dodawania sobie tego tygodnia do przodu.



Była jakaś promocja i kupiłam dostęp do aplikacji Anny Lewandowskiej, bo ma treningi dla ciężarnych i uznałam, że pewnie sztab ludzi z nią nad tym pracował, więc powinny być bezpieczne. Zrobiłam dzisiaj pierwszy i było fajnie! Do tego jest dostęp do diety, można sobie wymieniać dania w jadłospisie. Mam nadzieję, że w końcu wracam do normy i już będę się ruszać Spacery od tygodnia też mi się udaje dość regularne robić, oby z górki

Edytowane przez pajeczyna
Czas edycji: 2021-02-28 o 21:44
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-28, 22:02   #4721
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ale axkid 0-25 nie jest dla noworodków! Dziecko musi najpierw siedzieć, nie da się w niego bezpiecznie wsadzić noworodka. Koniecznie zwykła łupina na początek, w której dziecko bezpiecznie, stabilnie prawie-leży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała że odwrotnie. Łupinę, najmniejszy fotelik nosisz ze sobą, tego większego już nie, jest montowany "na stałe". Więc do lupiny baza



Nieee axkid nie nadaje się dla noworodka. To że jest napisane od 0kg to wcale tak nie musi być. Dla niemowlaka musi być łupina, zazwyczaj do 13kg są.



No u mnie też. Ja będę jechać po wózek do Warszawy, czyli 100km


Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Dobrze, że wy jesteście i wyjasnicie bo ja zielona czytam 0-25 kg no to myślałam, że pewnie wkladka dla niemowlaka jakoś inaczej może się pochyla czy coś i można dobrze, że napisalyscie
To znów będę myślała co my mamy kupić jaki ten fotelik


Parole u mnie też nic nie ma z używek w dobrym stanie, też pewnie będziemy jechać gdzieś po wózek jeśli się zdecydujemy odkupić. Już dziś rosmawialisny, że chyba jednak będziemy połowac gdzieś w dobrej cenie, w dobrym stanie żeby odkupić tego Cybex balios S

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 22:38   #4722
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Dzisiaj z ciekawości obejrzałam wózki używane na olx. I w moim mieście plus 30 km obok są takie śmieci. Najlepiej jak na zdjęciu już widać, że wózek przeszedł swoje. A ktoś pisze używany sporadycznie

Ale jak wzięłam na inne miasta to już bym coś znalazła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uwierz że to możliwe, większość pewnie kłamie, ale są osoby, które nie umieją dbać o rzeczy i umieją wszystko zniszczyć w krótkim czasie. Ja np kupiłam wózek po 1 dziecku i po swojej córce sprzedałam kolejnej osobie. Gdyby nie rysy na ramie wyglądałby jak nowy. Ale widziałam wraki po 1 dziecku.
Cytat:
Napisane przez Passata Pokaż wiadomość
Ja też poluję. Miał być valco, ale okazało się, że on nie ma amortyzacji, w dodatku model, który chciałam jest bardzo trudno dostępny w Polsce. Teraz szukam Boogaboo Donkey i już jest w czym wybierać. Nigdy nie używałam bazy do łupin. Zapięcie pasami zajmowało nam zawsze 2 minuty i nawet inspekcje fotelików były pod wrażeniem . Jak dobrze, że dzisiaj mamy już inne czasy i świadomych rodziców. Dobrze się to czyta, przy moich wcześniejszych dzieciach nasz besafe izi plus uważany był za fanaberię i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Teść chciał nam dawać fotel po młodszym synu-który leżał już wówczas kilkanaście lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja córka ma teraz besafe'a Jak narazie nikt nam nie powiedział że to fanaberia.

Jako lupine miałam maxi Cosi cabriofix i to były czasy mojej małej wiedzy a jednak fotelik atesty miał. Kupiłam używany po 1 dziecku z datą produkcji rok wcześniej.
Teraz też dostanę maxi Cosi od siostry ale chyba city. Mi baza nie była potrzebna, montaż i tak zajmował mi minutę.
Jako drugi mamy Condor reverso plus. Jedyny który pasował do naszego auta, ale córka zawsze była ciut za szczupła do niego. Generalnie poza tym był super, lekki jak na fotelik do 23kg, jednak tylko do 105cm. Teraz bym mierzyła minikida, może by pasował.

Ja też powołuje się na 8*.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 03:27   #4723
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Dzień dobry

Ach ta nocna bezsenność

My dla córki mielismy najpierw axkida (tego do 13 kg, ale nie pamiętam nazwy ) teraz jeździ w babysafe rhodesian, obrotowy do 18 kg. Tak nam polecili w 8*. Jest na isofix, pasuje do naszych obu samochodów czyli cytrynki męża i mojego Aygo

Dla drugiego bo bobasa planujemy pixela, ale podjedziemy jeszcze do 8* i zobaczymy co poleca, fajnie jakby jednak baza pasowała do kolejnego fotelika, chyba, że młodsze pójdzie do rhodesiana, a starsza do czegoś nowego ale w sumie nad tym będziemy myśleć bardziej gdzieś za 1.5 roku przy zmianie łupiny.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:27 ---------- Poprzedni post napisano o 05:23 ----------

Jeszcze co do fotelików, to mnie wkurza podejście męża, że fotelik to fotelik, nawet Mu się nie chce czytać tego co podsyłam na temat bezpieczeństwa ale na szczęście ja bardziej decyduje co kupujemy.

A w grudniu dostałam zawału przy sąsiadce. Jechałam z Nią do lekarza, a że ma dziecko wówczas 8 miesięczne to prosiła, bym z Mała posiedziała w aucie podczas, gdy ona będzie na wizycie. Wozi Mała z przodu, w antymandacie z zestawu 3w1, do tego jak usiadłam przy Małej to zobaczyłam, że pasy nie są ściągnięte. Zapina je tak jak są i nic nie dociąga :O zwróciłam jej uwagę, ale no 'jej brat dwójkę dzieci w tym foteliku woził i też tak zapinał i nic się nie stalo' no nie miał wypadku to się nie stało! Ale co by było gdyby.. Wolę nawet nie myśleć..

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 07:51   #4724
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 220
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość

Ja też powołuje się na 8*.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już jestem po jednej konsultacji, bo musimy zmieścić 4! foteliki i siebie 🤣.
Kilka lat temu jak kupowaliśmy auto, to było z założeniem wożenia w razie potrzeby mojej mamy, plus duży bagażnik.
Nikt nie podejrzewał, że te fotele się mogą przydać do innych celów (mam 7osobowy). I bagażnik skasowany 🤣.
Ale już postanowione, że będzie z nami jeździł po mieście, a na wakacje będziemy wynajmować busik.

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość

Dla drugiego bo bobasa planujemy pixela, ale podjedziemy jeszcze do 8* i zobaczymy co poleca, fajnie jakby jednak baza pasowała do kolejnego fotelika, chyba, że młodsze pójdzie do rhodesiana, a starsza do czegoś nowego ale w sumie nad tym będziemy myśleć bardziej gdzieś za 1.5 roku przy zmianie łupiny.
...

A w grudniu dostałam zawału przy sąsiadce. Jechałam z Nią do lekarza, a że ma dziecko wówczas 8 miesięczne to prosiła, bym z Mała posiedziała w aucie podczas, gdy ona będzie na wizycie. Wozi Mała z przodu, w antymandacie z zestawu 3w1, do tego jak usiadłam przy Małej to zobaczyłam, że pasy nie są ściągnięte. Zapina je tak jak są i nic nie dociąga :O zwróciłam jej uwagę, ale no 'jej brat dwójkę dzieci w tym foteliku woził i też tak zapinał i nic się nie stalo' no nie miał wypadku to się nie stało! Ale co by było gdyby.. Wolę nawet nie myśleć..
U nas też będą pixele, o ile dopasują się do kanapy.
A co do zapinania-moje ulubione, zawsze aktualne- "zapinam tak jak kocham" - mucha nie wejdzie.

Moje dzieci do cudzego auta w ogóle nie wsiadają. Wiedzą, że albo fotelik, albo życie. Jak chcą się gdzieś wybrać z kolegą albo koleżanką, to montujemy nasz sprzęt. Żadnych spontanów.

Sama też rodzinnych ani koleżeńskich dzieci bez tego nie wożę. Większość ma mnie za freak'a. A ja mam to gdzieś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 08:06   #4725
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Passata Pokaż wiadomość
Ja już jestem po jednej konsultacji, bo musimy zmieścić 4! foteliki i siebie .
Kilka lat temu jak kupowaliśmy auto, to było z założeniem wożenia w razie potrzeby mojej mamy, plus duży bagażnik.
Nikt nie podejrzewał, że te fotele się mogą przydać do innych celów (mam 7osobowy). I bagażnik skasowany .
Ale już postanowione, że będzie z nami jeździł po mieście, a na wakacje będziemy wynajmować busik.



U nas też będą pixele, o ile dopasują się do kanapy.
A co do zapinania-moje ulubione, zawsze aktualne- "zapinam tak jak kocham" - mucha nie wejdzie.

Moje dzieci do cudzego auta w ogóle nie wsiadają. Wiedzą, że albo fotelik, albo życie. Jak chcą się gdzieś wybrać z kolegą albo koleżanką, to montujemy nasz sprzęt. Żadnych spontanów.

Sama też rodzinnych ani koleżeńskich dzieci bez tego nie wożę. Większość ma mnie za freak'a. A ja mam to gdzieś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też zapinam wg tej zasady i przekazuje ją rodzicom, gdy wypisuje ich dzieci ze szpitala..

Jakie macie auto? My szukamy nowego, ale pewnie kupimy już po porodzie, ale musimy jakiś wybrać szybciej, żeby fotelik już i do niego pasował

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 08:06   #4726
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
My będziemy kupować Espiro Next Avenue

My mamy po pierwszym synku Espiro next manhattan uważam, ze jest świetny ale największy jego minus to ile miejsca zajmuje w samochodzie (jak jednak większość tych konkretnych wózków 2w1, z pompowanymi kołami), chociaż jak się ma duży bagażnik to nie problem. No i na pewno nie jest super leciutki ale jak się ma dom/blok z windą to tez chyba mniejsza o to.

Wracam z pobrania cytologii błony śluzowej nosa od grudnia meczy mnie okropny katar i tez probuje się zdiagnozować. A jutro wymaz z gardła, badania krwi, w środę wizyty. Powtórzone wirusy i inne wymazy wyszły mi dobrze, ciekawe czy jeszcze czegoś będą chcieli się doszukiwać.

A z tymi tygodniami ciąży to widzę, ze lekarze tez często wpisują np. 17+3 ale mówią „17 tc” bo faktycznie jest to skończony 17 chociaż ‚leci’ już 18 natomiast nie jest on w pełni skończony. To chyba tak samo jak macie urodziny i skończone 25 lat w styczniu to w czerwcu nie mówicie, ze macie 26 (co najwyżej 25 i pół ).

Dobrego tygodnia Wam wszystkim życzę!
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&

Edytowane przez lupinka
Czas edycji: 2021-03-01 o 08:08
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 08:20   #4727
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 220
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Też zapinam wg tej zasady i przekazuje ją rodzicom, gdy wypisuje ich dzieci ze szpitala..

Jakie macie auto? My szukamy nowego, ale pewnie kupimy już po porodzie, ale musimy jakiś wybrać szybciej, żeby fotelik już i do niego pasował

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Citroen Grand C4 Picasso w benzynie+LPG. To jest pierwsze auto odkąd jesteśmy mobilni, które mnie nigdy nie zawiodło.
Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
My mamy po pierwszym synku Espiro next manhattan uważam, ze jest świetny ale największy jego minus to ile miejsca zajmuje w samochodzie (jak jednak większość tych konkretnych wózków 2w1, z pompowanymi kołami), chociaż jak się ma duży bagażnik to nie problem. No i na pewno nie jest super leciutki ale jak się ma dom/blok z windą to tez chyba mniejsza o to.

Wracam z pobrania cytologii błony śluzowej nosa od grudnia meczy mnie okropny katar i tez probuje się zdiagnozować. A jutro wymaz z gardła, badania krwi, w środę wizyty. Powtórzone wirusy i inne wymazy wyszły mi dobrze, ciekawe czy jeszcze czegoś będą chcieli się doszukiwać.

A z tymi tygodniami ciąży to widzę, ze lekarze tez często wpisują np. 17+3 ale mówią „17 tc” bo faktycznie jest to skończony 17 chociaż ‚leci’ już 18 natomiast nie jest on w pełni skończony. To chyba tak samo jak macie urodziny i skończone 25 lat w styczniu to w czerwcu nie mówicie, ze macie 26 (co najwyżej 25 i pół ).

Dobrego tygodnia Wam wszystkim życzę!
Z tymi tygodniami to jest drama. Przy porodzie u córki mam wpisany 40tc, a rodziłam 39t0d.
Z synem za to to była dla nas ogromna różnica, bo jest hipotrofikiem i jego wymiary w zależności od tygodnia wypadały w inne miejsca na siatce i pozwalają starać się o hormon wzrostu w innym trybie. Każdy liczy jak chce.

Równie miłego tygodnia.

Ja dziś umieram na rwę kulszową, chodzić nie mogę, spać nie mogę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 08:40   #4728
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

My też rozgladamy się intensywnie za nowym autem, bo jak będziemy chcieli jechać z niunia w podróż, to się nie pomieścimy, a co dopiero jakby było drugie dziecko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 08:45   #4729
sowa2806
Rozeznanie
 
Avatar sowa2806
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 681
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Tak weszło na temat samochodów, a my właśnie w piątek sprzedalismy naszą asterke Czaimy się na zafirę 7os. Wczoraj dostałam mega pakę od znajomej i między innymi łupinę maxi cosi City, ale niestety nie ma możliwości wpiecia jej do bazy więc nie wiem czy skorzystam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sowa2806 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 08:46   #4730
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Mój mąż też chciał zmienić moje auto na coś innego. Ale finansowo trochę ciąża nas kosztowała i narazie musi poczekać. Mam opla Zafirę też 7 osobowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 08:54   #4731
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Passata Pokaż wiadomość
Citroen Grand C4 Picasso w benzynie+LPG. To jest pierwsze auto odkąd jesteśmy mobilni, które mnie nigdy nie zawiodło. Z tymi tygodniami to jest drama. Przy porodzie u córki mam wpisany 40tc, a rodziłam 39t0d.
Z synem za to to była dla nas ogromna różnica, bo jest hipotrofikiem i jego wymiary w zależności od tygodnia wypadały w inne miejsca na siatce i pozwalają starać się o hormon wzrostu w innym trybie. Każdy liczy jak chce.

Równie miłego tygodnia.

Ja dziś umieram na rwę kulszową, chodzić nie mogę, spać nie mogę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo właśnie o tym aucie najbardziej myślimy, teraz mamy zwykła c4

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

A rwy współczuję. Mnie męczyła dopóki nie zaczęłam używać poduszki ciążowej do spania, przeszło z dnia na dzień

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 09:06   #4732
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
My mamy po pierwszym synku Espiro next manhattan uważam, ze jest świetny ale największy jego minus to ile miejsca zajmuje w samochodzie (jak jednak większość tych konkretnych wózków 2w1, z pompowanymi kołami), chociaż jak się ma duży bagażnik to nie problem. No i na pewno nie jest super leciutki ale jak się ma dom/blok z windą to tez chyba mniejsza o to.

Wracam z pobrania cytologii błony śluzowej nosa od grudnia meczy mnie okropny katar i tez probuje się zdiagnozować. A jutro wymaz z gardła, badania krwi, w środę wizyty. Powtórzone wirusy i inne wymazy wyszły mi dobrze, ciekawe czy jeszcze czegoś będą chcieli się doszukiwać.
Ja akurat mam kombi więc luzik ale mąż ma zwykły i nie mieścił się nasz wózek.

O kurde zdrówka życzę


Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 09:11   #4733
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ach ta nocna bezsenność

My dla córki mielismy najpierw axkida (tego do 13 kg, ale nie pamiętam nazwy ) teraz jeździ w babysafe rhodesian, obrotowy do 18 kg. Tak nam polecili w 8*. Jest na isofix, pasuje do naszych obu samochodów czyli cytrynki męża i mojego Aygo

Dla drugiego bo bobasa planujemy pixela, ale podjedziemy jeszcze do 8* i zobaczymy co poleca, fajnie jakby jednak baza pasowała do kolejnego fotelika, chyba, że młodsze pójdzie do rhodesiana, a starsza do czegoś nowego ale w sumie nad tym będziemy myśleć bardziej gdzieś za 1.5 roku przy zmianie łupiny.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:27 ---------- Poprzedni post napisano o 05:23 ----------

Jeszcze co do fotelików, to mnie wkurza podejście męża, że fotelik to fotelik, nawet Mu się nie chce czytać tego co podsyłam na temat bezpieczeństwa ale na szczęście ja bardziej decyduje co kupujemy.

A w grudniu dostałam zawału przy sąsiadce. Jechałam z Nią do lekarza, a że ma dziecko wówczas 8 miesięczne to prosiła, bym z Mała posiedziała w aucie podczas, gdy ona będzie na wizycie. Wozi Mała z przodu, w antymandacie z zestawu 3w1, do tego jak usiadłam przy Małej to zobaczyłam, że pasy nie są ściągnięte. Zapina je tak jak są i nic nie dociąga :O zwróciłam jej uwagę, ale no 'jej brat dwójkę dzieci w tym foteliku woził i też tak zapinał i nic się nie stalo' no nie miał wypadku to się nie stało! Ale co by było gdyby.. Wolę nawet nie myśleć..

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Mój mąż wręcz odwrotnie. Cena fotelika go nie interesuje, ma być super bezpiecznie. Nie ma kompromisów w tej kwestii, nieważne czy to dziecko, czy dorosły
Cytat:
Napisane przez Passata Pokaż wiadomość
Ja już jestem po jednej konsultacji, bo musimy zmieścić 4! foteliki i siebie 🤣.
Kilka lat temu jak kupowaliśmy auto, to było z założeniem wożenia w razie potrzeby mojej mamy, plus duży bagażnik.
Nikt nie podejrzewał, że te fotele się mogą przydać do innych celów (mam 7osobowy). I bagażnik skasowany 🤣.
Ale już postanowione, że będzie z nami jeździł po mieście, a na wakacje będziemy wynajmować busik.



U nas też będą pixele, o ile dopasują się do kanapy.
A co do zapinania-moje ulubione, zawsze aktualne- "zapinam tak jak kocham" - mucha nie wejdzie.

Moje dzieci do cudzego auta w ogóle nie wsiadają. Wiedzą, że albo fotelik, albo życie. Jak chcą się gdzieś wybrać z kolegą albo koleżanką, to montujemy nasz sprzęt. Żadnych spontanów.

Sama też rodzinnych ani koleżeńskich dzieci bez tego nie wożę. Większość ma mnie za freak'a. A ja mam to gdzieś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to. Za każdym razem mówię synkowi "bardzo cię kocham, więc bardzo mocno ściskamy". I mały łapie za pasek i ciąąągnie z jękiem wysiłku słodkie to
Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Oo właśnie o tym aucie najbardziej myślimy, teraz mamy zwykła c4

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

A rwy współczuję. Mnie męczyła dopóki nie zaczęłam używać poduszki ciążowej do spania, przeszło z dnia na dzień

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Omg. Poduszka ciążowa zmienia życie u mnie było to samo. Rwa meczyła, dopóki w końcu się doprosiłam męża o wyciągnięcie poduszki z szafy. Od razu lepiej mi się śpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 09:13   #4734
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ach ta nocna bezsenność

My dla córki mielismy najpierw axkida (tego do 13 kg, ale nie pamiętam nazwy ) teraz jeździ w babysafe rhodesian, obrotowy do 18 kg. Tak nam polecili w 8*. Jest na isofix, pasuje do naszych obu samochodów czyli cytrynki męża i mojego Aygo

Dla drugiego bo bobasa planujemy pixela, ale podjedziemy jeszcze do 8* i zobaczymy co poleca, fajnie jakby jednak baza pasowała do kolejnego fotelika, chyba, że młodsze pójdzie do rhodesiana, a starsza do czegoś nowego ale w sumie nad tym będziemy myśleć bardziej gdzieś za 1.5 roku przy zmianie łupiny.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:27 ---------- Poprzedni post napisano o 05:23 ----------

Jeszcze co do fotelików, to mnie wkurza podejście męża, że fotelik to fotelik, nawet Mu się nie chce czytać tego co podsyłam na temat bezpieczeństwa ale na szczęście ja bardziej decyduje co kupujemy.

A w grudniu dostałam zawału przy sąsiadce. Jechałam z Nią do lekarza, a że ma dziecko wówczas 8 miesięczne to prosiła, bym z Mała posiedziała w aucie podczas, gdy ona będzie na wizycie. Wozi Mała z przodu, w antymandacie z zestawu 3w1, do tego jak usiadłam przy Małej to zobaczyłam, że pasy nie są ściągnięte. Zapina je tak jak są i nic nie dociąga :O zwróciłam jej uwagę, ale no 'jej brat dwójkę dzieci w tym foteliku woził i też tak zapinał i nic się nie stalo' no nie miał wypadku to się nie stało! Ale co by było gdyby.. Wolę nawet nie myśleć..

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Mój mąż mimo dobrego fotelika tyłem i tak nie dociagal dobrze pasów bo "corce jest niewygodnie". O dziwo ze mną nigdy nie narzekała.

Wczoraj tego typu rozmowę prowadziliśmy z ciocia męża. Ona wychodzi z założenia że nic złego się nie wydarzy i swoje dzieci wozila w tanim foteliku za 200 zł.
Mój mąż na to że on na życiu i zdrowiu swojego dziecka oszczędzać nie będzie i nie będzie ryzykował założeniem że nic złego stać się nie może. Byłam dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 09:53   #4735
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Mój mąż mimo dobrego fotelika tyłem i tak nie dociagal dobrze pasów bo "corce jest niewygodnie". O dziwo ze mną nigdy nie narzekała.

Wczoraj tego typu rozmowę prowadziliśmy z ciocia męża. Ona wychodzi z założenia że nic złego się nie wydarzy i swoje dzieci wozila w tanim foteliku za 200 zł.
Mój mąż na to że on na życiu i zdrowiu swojego dziecka oszczędzać nie będzie i nie będzie ryzykował założeniem że nic złego stać się nie może. Byłam dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Nic złego się nie wydarzy"... taaaa... też chciałabym potrafić przewidywać takie rzeczy. Ale nie potrafie i nie zostawiamy nic przypadkowi. Za bardzo się przywiązałam do tego dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 10:16   #4736
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Dzień dobry
My mamy 2 auta raczej średniej wielkości, mąż to wgl sportowe i jego właśnie chcemy niedługo wymienić bo nie ma szans aby zmieściły się gadżety dziecka jeszcze się nie rozglądałam z wózkami ani fotelikami, ale na pewno nie będziemy oszczędzać na bezpieczeństwie. Wózek kupimy nowy z nadzieją, że po synku szybko pojawi się kolejny użytkownik

A co dziś na obiad gotujecie? Ja zupę warzywną z samych pyszności :kalafior, kalarepa, młoda kapusta, marchewka staramy się jeść o wiele zdrowiej i racjonalniej, moja waga mnie przeraża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 10:22   #4737
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez maasslankaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My mamy 2 auta raczej średniej wielkości, mąż to wgl sportowe i jego właśnie chcemy niedługo wymienić bo nie ma szans aby zmieściły się gadżety dziecka jeszcze się nie rozglądałam z wózkami ani fotelikami, ale na pewno nie będziemy oszczędzać na bezpieczeństwie. Wózek kupimy nowy z nadzieją, że po synku szybko pojawi się kolejny użytkownik

A co dziś na obiad gotujecie? Ja zupę warzywną z samych pyszności :kalafior, kalarepa, młoda kapusta, marchewka staramy się jeść o wiele zdrowiej i racjonalniej, moja waga mnie przeraża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż dziś cały dzień w pracy, więc ja dojadam resztki z weekendu mam porcję zupy podobnej do Twojej kawałek pstrąga łososiowego ze szpinakiem i surówkę z czerwonej kapusty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 10:28   #4738
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Przyszedł właśnie mój detektor, ale boję się go sama użyć czekam aż mąż wróci z pracy i wieczorem pewnie razem wypróbujemy, jak będę zrelaksowana. A powiedzcie proszę jakiej częstotliwości macie detektory? Mój ma 3 MHz i zastanawiam się czy to dobrze czy źle? Czy nie zaszkodzę tym maluchowi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 10:36   #4739
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez maasslankaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My mamy 2 auta raczej średniej wielkości, mąż to wgl sportowe i jego właśnie chcemy niedługo wymienić bo nie ma szans aby zmieściły się gadżety dziecka jeszcze się nie rozglądałam z wózkami ani fotelikami, ale na pewno nie będziemy oszczędzać na bezpieczeństwie. Wózek kupimy nowy z nadzieją, że po synku szybko pojawi się kolejny użytkownik

A co dziś na obiad gotujecie? Ja zupę warzywną z samych pyszności :kalafior, kalarepa, młoda kapusta, marchewka staramy się jeść o wiele zdrowiej i racjonalniej, moja waga mnie przeraża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam uszka od babci więc tylko muszę kupić barszcz, a dla córki zrobię mielone z ryżem i będzie też na jutro.
My mamy peugeota 407 w kombi, w bagażniku spokojnie mieści się Stelaż i gondola. Raz jechaliśmy na 5 dni na wakacje i jeszcze dwoje znajomych z nami było, po sufit, ale wszystko się zmieściło.
Teraz nam się bagażnik zepsuł i nie da się go otworzyć, musi nam to ktoś naprawić.
Cytat:
Napisane przez maasslankaa Pokaż wiadomość
Przyszedł właśnie mój detektor, ale boję się go sama użyć czekam aż mąż wróci z pracy i wieczorem pewnie razem wypróbujemy, jak będę zrelaksowana. A powiedzcie proszę jakiej częstotliwości macie detektory? Mój ma 3 MHz i zastanawiam się czy to dobrze czy źle? Czy nie zaszkodzę tym maluchowi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już dawno bym użyła bez męża
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-01, 10:38   #4740
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez maasslankaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My mamy 2 auta raczej średniej wielkości, mąż to wgl sportowe i jego właśnie chcemy niedługo wymienić bo nie ma szans aby zmieściły się gadżety dziecka jeszcze się nie rozglądałam z wózkami ani fotelikami, ale na pewno nie będziemy oszczędzać na bezpieczeństwie. Wózek kupimy nowy z nadzieją, że po synku szybko pojawi się kolejny użytkownik

A co dziś na obiad gotujecie? Ja zupę warzywną z samych pyszności :kalafior, kalarepa, młoda kapusta, marchewka staramy się jeść o wiele zdrowiej i racjonalniej, moja waga mnie przeraża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry

My planujemy, gdy pojawi się drugie dziecko już mieć dom zobaczymy jak plany a jak rzeczywistośc w domu już się wagą wózka nie będę przejmowała jak teraz

My mamy obiad od teściowej jeszcze na dziś, jutro się będę głowic co na obiad zrobić

Za tydzień znów ciuszki dla maluchów w Lidlu czemu ja wciąż nie znam płci

Screenshot_2021-03-01-11-40-31-516_com.gazetki.gazetki.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-05 10:06:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.