Mamy sierpniowe 2021. - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-02, 12:03   #4831
Clauu123
Raczkowanie
 
Avatar Clauu123
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

U nas w czerwcu będzie 11 lat razem, ale bez ślubu. Nie wiem kiedy to minęło, czas leci zdecydowanie za szybko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Clauu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 12:08   #4832
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Cera się zmienila. Ja kiedyś miałam mieszana z tendencją do trądziku, używałam kryjącego i często się Święcilam. Teraz od czasów 1 ciąży mam bardziej sucha, używam matującego, bo nie potrzebuje takiego krycia i jak widzę, że jest za sucho to mocniej nawilzam. Ale nie będę ukrywać że nie dbam o cerę tak jak przed córka, zwyczajnie nie mam czasu albo siły albo chęci

Co do obiadu mam spaghetti bolognese z wczoraj. Może jeszcze wstawię zupę żeby było na jutro od razu.

Jakie macie staże ze swoimi mężami? Mam stuknelo 13 lat razem a w wakacje 7 rocznica ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Po ślubie prawie 1,5 roku, razem prawie 9 lat. Mój też ma taka prace, że czasem nie ma go nawet 7 dni i też nieważne, czy Święta, weekend, ma też dni, że musi być pod telefonem. My w sumie jesteśmy przyzwyczajeni do rozłaki, Nasz zwiazek na poczatku był na odległość i nie widzieliśmy się najdłużej 6 miesięcy. Teraz jak się nie widzimy tydzień to oboje mocno tęsknimy i nie lubimy rozłaki


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 12:09   #4833
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Cera się zmienila. Ja kiedyś miałam mieszana z tendencją do trądziku, używałam kryjącego i często się Święcilam. Teraz od czasów 1 ciąży mam bardziej sucha, używam matującego, bo nie potrzebuje takiego krycia i jak widzę, że jest za sucho to mocniej nawilzam. Ale nie będę ukrywać że nie dbam o cerę tak jak przed córka, zwyczajnie nie mam czasu albo siły albo chęci

Co do obiadu mam spaghetti bolognese z wczoraj. Może jeszcze wstawię zupę żeby było na jutro od razu.

Jakie macie staże ze swoimi mężami? Mam stuknelo 13 lat razem a w wakacje 7 rocznica ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My w grudniu mieliśmy 7 lat razem, a w lipcu będzie 4 rocznica ślubu

Dziś nie wiem co na obiad! Byłam z sąsiadka w szpitalu i nie mam nic zrobione, a zaraz idę po Mała do żłobka.. Także ten

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 12:24   #4834
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Nasz Maluch będzie już 5 rocznicę świętował z nami. Bo pod koniec października mamy


Ostatnio tak siedziałam z mężem i mu mówię, że to ostatnie nasze takie wieczory marcowe we dwoje. I ogólnie już niedługo będzie nas więcej wieczorami
Alez się nie mogę doczekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tak długo się staraliśmy i takie ciężkie doświadczenia mamy za sobą i z jednej strony też nie mogę się doczekać, a z drugiej strony się obawiam, jak to będzie z tym naszym życiem we 3. Czy nasze dziecko będzie fajnym człowiekiem? Czy nasze życie nie przestanie się liczyć gdzieś tam po drodze? Czasem jak patrzę na niektóre dzieci to aż mam dreszcze, mam nadzieję, że nasze uda nam się dobrze wychować i będziemy zadowoleni z bycia rodzicami, a jednocześnie będziemy potrafili pogodzić rodzicielstwo z byciem nadal zakochaną w sobie parą
Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Po ślubie prawie 1,5 roku, razem prawie 9 lat. Mój też ma taka prace, że czasem nie ma go nawet 7 dni i też nieważne, czy Święta, weekend, ma też dni, że musi być pod telefonem. My w sumie jesteśmy przyzwyczajeni do rozłaki, Nasz zwiazek na poczatku był na odległość i nie widzieliśmy się najdłużej 6 miesięcy. Teraz jak się nie widzimy tydzień to oboje mocno tęsknimy i nie lubimy rozłaki


Sent from my iPhone using Tapatalk
Na pewno musi być wam trudno, ale za to jak przyjemnie jest się widzieć po takim czasie rozłąki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 12:36   #4835
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Jakie macie staże ze swoimi mężami? Mam stuknelo 13 lat razem a w wakacje 7 rocznica ślubu
12 lat razem, a w tym roku 5 rocznica ślubu

Mimo wielu zarzutów do tego jak świat się zmienił też jestem szczęśliwa, że mam go teraz cały czas na miejscu. Chyba tylko dzięki temu zdecydowaliśmy się na drugie dziecko.
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 12:42   #4836
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
U nas w styczniu stuknęło 11 lat i tez będzie dziecko na 5 rocznice ślubu

Ciekawe, czy się uda co do dnia

A ja dalej dzielnie trwam bez detektora, chociaż kupicie.
Ale wizyta w piątek, to do piątku wytrzymam, s potem będę chwile spokojna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Już zaraz zaczniemy czuć ruchy więc detektor nie będzie potrzebny chociaż nie ukrywam, dzięki niemu jestem znacznie spokojniejsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 12:45   #4837
Clauu123
Raczkowanie
 
Avatar Clauu123
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
My tak długo się staraliśmy i takie ciężkie doświadczenia mamy za sobą i z jednej strony też nie mogę się doczekać, a z drugiej strony się obawiam, jak to będzie z tym naszym życiem we 3. Czy nasze dziecko będzie fajnym człowiekiem? Czy nasze życie nie przestanie się liczyć gdzieś tam po drodze? Czasem jak patrzę na niektóre dzieci to aż mam dreszcze, mam nadzieję, że nasze uda nam się dobrze wychować i będziemy zadowoleni z bycia rodzicami, a jednocześnie będziemy potrafili pogodzić rodzicielstwo z byciem nadal zakochaną w sobie parą Na pewno musi być wam trudno, ale za to jak przyjemnie jest się widzieć po takim czasie rozłąki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dokładnie takie same myśli, ale to chyba normalne na tym etapie, szykują się spore zmiany

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Po ślubie prawie 1,5 roku, razem prawie 9 lat. Mój też ma taka prace, że czasem nie ma go nawet 7 dni i też nieważne, czy Święta, weekend, ma też dni, że musi być pod telefonem. My w sumie jesteśmy przyzwyczajeni do rozłaki, Nasz zwiazek na poczatku był na odległość i nie widzieliśmy się najdłużej 6 miesięcy. Teraz jak się nie widzimy tydzień to oboje mocno tęsknimy i nie lubimy rozłaki


Sent from my iPhone using Tapatalk

My też przez większą część związku na odległość, kiedyś takie 4-6 tyg rozłąki i tydzień razem. Później było tak, że widzieliśmy się tylko w weekendy, a teraz jest o wiele lepiej 16 dni razem, 12 dni mój tż jest w pracy. Rozłąka jest ciężka i bardzo tęsknimy ale też ma swoje plusy, w żadnej innej pracy nie miałby tyle wolnego, a też jest nadzieja, że po narodzinach dzidziusia będzie pracował tydzień na tydzień, więc 5 dni bez niego szybko zleci, a później cały tydzień z dwoma weekendami będzie do naszej dyspozycji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Clauu123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-02, 12:48   #4838
Gozdzik11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 224
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Passata Pokaż wiadomość
Certyfikat mają foteliki dopuszczone do stosowania. Koniec.
To nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem i jakością.


Ladies, polecicie mi jakiś krem do zadań specjalnych?
Mam problem z lokalnymi przesuszeniami naskórka na twarzy, skórkuję. Szczególnie w miejscach tarcia maseczki, ale nie tylko.
Generalnie mam cerę mieszaną, wymagająca, naczynkową. Większość kremów się u mnie kula.
Obecnie używam Cetaphil DA, i Pharmaceris z spfem, do cery naczynkowej, ale to za mało.
Szukam czegoś ekstremalnie regenerującego, i maksymalnie naturalnego, cena w zasadzie bez znaczenia, ale jeśli mam wydać dużo, to musi być coś z efektem wow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuj sobie: Beesline, balsam do twarzy i ciała. On jest z woskiem pszczelim. U mnie jako jedyny sobie poradził z suchymi skórkami na twarzy i totalnym przesuszeniem na dłoniach. A stosowałam droższe kremy i nie pomagały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gozdzik11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 12:55   #4839
Clauu123
Raczkowanie
 
Avatar Clauu123
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Passata Pokaż wiadomość
Certyfikat mają foteliki dopuszczone do stosowania. Koniec.
To nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem i jakością.


Ladies, polecicie mi jakiś krem do zadań specjalnych?
Mam problem z lokalnymi przesuszeniami naskórka na twarzy, skórkuję. Szczególnie w miejscach tarcia maseczki, ale nie tylko.
Generalnie mam cerę mieszaną, wymagająca, naczynkową. Większość kremów się u mnie kula.
Obecnie używam Cetaphil DA, i Pharmaceris z spfem, do cery naczynkowej, ale to za mało.
Szukam czegoś ekstremalnie regenerującego, i maksymalnie naturalnego, cena w zasadzie bez znaczenia, ale jeśli mam wydać dużo, to musi być coś z efektem wow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Polecam resibo, naturalne kosmetyki, dobre składy, super działanie, jeszcze się nie spotkałam, żeby u kogoś się nie sprawdziły, a już większą część ich produktów mam przetestowane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Clauu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 12:58   #4840
Gozdzik11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 224
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
12 lat razem, a w tym roku 5 rocznica ślubu

Mimo wielu zarzutów do tego jak świat się zmienił też jestem szczęśliwa, że mam go teraz cały czas na miejscu. Chyba tylko dzięki temu zdecydowaliśmy się na drugie dziecko.
My też 12 lat razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gozdzik11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 13:01   #4841
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
U nas w styczniu stuknęło 11 lat i tez będzie dziecko na 5 rocznice ślubu

Ciekawe, czy się uda co do dnia

A ja dalej dzielnie trwam bez detektora, chociaż kupicie.
Ale wizyta w piątek, to do piątku wytrzymam, s potem będę chwile spokojna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My w sumie też dopiero 5 rocznicę ślubu świętowaliśmy z dzieckiem. Na 4 rocznicę była już w brzuchu
Ale za to 7 rocznica będzie już z dwójeczka


Notre jakbyś zmieniała coś na pierwszej stornie to ja jednak połówkowe mam 17 marca

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017

Edytowane przez Nemmireth_
Czas edycji: 2021-03-02 o 13:07
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-02, 13:22   #4842
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Ja w końcu zrobiłam buraczkowa na słodko, bo jeszcze chwila i bym musiała buraki wyrzucić.
Też tak macie że kupujecie warzywa na obiad bo wam się tak chce a potem leżą leżą, i robicie jak już jest ich ostatni żywot? Bo ja tak mam bardzo często i nie wiem czy to normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 13:39   #4843
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja w końcu zrobiłam buraczkowa na słodko, bo jeszcze chwila i bym musiała buraki wyrzucić.
Też tak macie że kupujecie warzywa na obiad bo wam się tak chce a potem leżą leżą, i robicie jak już jest ich ostatni żywot? Bo ja tak mam bardzo często i nie wiem czy to normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ee u mnie raczej umierają w lodówce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 13:42   #4844
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja w końcu zrobiłam buraczkowa na słodko, bo jeszcze chwila i bym musiała buraki wyrzucić.
Też tak macie że kupujecie warzywa na obiad bo wam się tak chce a potem leżą leżą, i robicie jak już jest ich ostatni żywot? Bo ja tak mam bardzo często i nie wiem czy to normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja staram się kupować warzywa pod konkretne przepisy i od razu wykorzystywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 15:06   #4845
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja w końcu zrobiłam buraczkowa na słodko, bo jeszcze chwila i bym musiała buraki wyrzucić.
Też tak macie że kupujecie warzywa na obiad bo wam się tak chce a potem leżą leżą, i robicie jak już jest ich ostatni żywot? Bo ja tak mam bardzo często i nie wiem czy to normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja od soboty szykuje się, żeby zrobić ogórkowa.
I tak mi schodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 15:22   #4846
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
My tak długo się staraliśmy i takie ciężkie doświadczenia mamy za sobą i z jednej strony też nie mogę się doczekać, a z drugiej strony się obawiam, jak to będzie z tym naszym życiem we 3. Czy nasze dziecko będzie fajnym człowiekiem? Czy nasze życie nie przestanie się liczyć gdzieś tam po drodze? Czasem jak patrzę na niektóre dzieci to aż mam dreszcze, mam nadzieję, że nasze uda nam się dobrze wychować i będziemy zadowoleni z bycia rodzicami, a jednocześnie będziemy potrafili pogodzić rodzicielstwo z byciem nadal zakochaną w sobie parą Na pewno musi być wam trudno, ale za to jak przyjemnie jest się widzieć po takim czasie rozłąki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też starania były długie i ciężkie. Ale mam wrażenie, że nas tylko jeszcze bardziej umocniły i zbliżyły do siebie.
Powiem Wam, że nie sądziłam że mam takie wsparcie w Mezu. I nie wiem jakbym to całe in vitro przeszła bez niego.
Mamy tysiąc mysli jak to będzie jak się maluch pojawi. I, dużo tych złych też. Ale ekscytacja i radość że nasze marzenia się spełniają jest taka ogromną, że nic nam tego nie zepsuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 15:22   #4847
Blossom_blossom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Hej dziewczyny Czy któraś z Was zdecydowała się może na ćwiczenia z Izą Dembińską? Ja dzisiaj zaczęłam i zdecydowanie polecam <3 https://rodzimy.pl/swiadomy-ruch-do-porodu/ 2 razy w tygodniu sesja live z ćwiczeniami 1h i raz 30 min + webinary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Blossom_blossom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 15:48   #4848
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 220
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Nie znalazłam jeszcze sposóbu.
Wczoraj jabłka w nocy jadłam


Was też taki głód w nocy dopada? Bo mnie koło północy dopada i masakra jest. Muszę jakieś jabłko zjeść, banana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W badaniu moczu wyszły mi liczne ketony i zarobiłam opr od pani dr. Powiedziała mi, że ostatni posiłek mam jeść bezpośrednio przed snem, niskotłuszczowy-kanapka z pomidorem, czy coś, o wartości dwóch ww. Inaczej organizm jest w trybie głodowym i potem rano cukier rośnie na czczo.

Aaa i robiłam posiew-mimo białka, śluzu, bakterii i leukocytów w próbce pierwotnej, posiew wyszedł czysty. Nie wiem jak to możliwe.
Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
Mnie najczęściej dopada głód ok 4-5 rano

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
U mnie też o 4, niemal z zegarkiem w ręku.
Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
O mamo to ja też weteran jestem, mój mąż bardzo czysto pracuje tak że wraca jak ja idę spać albo już śpie. W sezonie letnim czesto nawet na weekendy go w nocy nie było bo tyle pracy miał. Już się przyzwyczaiłam i nazwy mocno nie tęsknię. Jak byliśmy przed ślubem to nie mogłam tego wytrzymać, często się o to kłóciliśmy. A teraz... Czuję się niezależna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My oboje ostatni rok pracowaliśmy z domu. Teraz Ł. dalej pracuje, a ja odpoczywam w otoczeniu zdalnej nauki. Bałam się że po dłuższym czasie nie będziemy mogli na siebie patrzeć, a tymczasem nadal jest niedosyt.
Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Cera się zmienila. Ja kiedyś miałam mieszana z tendencją do trądziku, używałam kryjącego i często się Święcilam. Teraz od czasów 1 ciąży mam bardziej sucha, używam matującego, bo nie potrzebuje takiego krycia i jak widzę, że jest za sucho to mocniej nawilzam. Ale nie będę ukrywać że nie dbam o cerę tak jak przed córka, zwyczajnie nie mam czasu albo siły albo chęci

Co do obiadu mam spaghetti bolognese z wczoraj. Może jeszcze wstawię zupę żeby było na jutro od razu.

Jakie macie staże ze swoimi mężami? Mam stuknelo 13 lat razem a w wakacje 7 rocznica ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W październiku będzie 15 lat razem, bez ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Passata
Czas edycji: 2021-03-02 o 16:17
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 17:11   #4849
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Passata Pokaż wiadomość
W badaniu moczu wyszły mi liczne ketony i zarobiłam opr od pani dr. Powiedziała mi, że ostatni posiłek mam jeść bezpośrednio przed snem, niskotłuszczowy-kanapka z pomidorem, czy coś, o wartości dwóch ww. Inaczej organizm jest w trybie głodowym i potem rano cukier rośnie na czczo.

Aaa i robiłam posiew-mimo białka, śluzu, bakterii i leukocytów w próbce pierwotnej, posiew wyszedł czysty. Nie wiem jak to możliwe.
U mnie też o 4, niemal z zegarkiem w ręku. My oboje ostatni rok pracowaliśmy z domu. Teraz Ł. dalej pracuje, a ja odpoczywam w otoczeniu zdalnej nauki. Bałam się że po dłuższym czasie nie będziemy mogli na siebie patrzeć, a tymczasem nadal jest niedosyt. W październiku będzie 15 lat razem, bez ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W aptece można kupić paski do badania moczu na obecność ketonów. W poprzedniej ciąży z cukrzycą miałam co rano sprawdzać, i gdyby się ketony pojawiły to miałam wstawać o 1-2 i jeść kanapkę (na szczęście mnie omineła ta 'przyjemność').
Ketony są niebezpieczne, bo są malutkie, przechodzą przez łożysko i w dłuższej perspektywie mogą uszkadzać mózg dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-02, 17:18   #4850
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 220
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
W aptece można kupić paski do badania moczu na obecność ketonów. W poprzedniej ciąży z cukrzycą miałam co rano sprawdzać, i gdyby się ketony pojawiły to miałam wstawać o 1-2 i jeść kanapkę (na szczęście mnie omineła ta 'przyjemność').
Ketony są niebezpieczne, bo są malutkie, przechodzą przez łożysko i w dłuższej perspektywie mogą uszkadzać mózg dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam cukrzycy, po prostu nie jadłam kolacji . Wypadek przy pracy. Ale dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 17:19   #4851
Ally__28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 243
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Chwilę mi zajęło nadrobienie zaległości
Nam z mężem stuknęło w lutym 11 lat razem, a we wrześniu będzie 5 rocznica ślubu.
Nie zdecydowałam się na detektor, bo myślę, że bym w drugą stronę świrowała i chciałabym go pewnie używać non stop


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Ally__28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-02, 22:26   #4852
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Jakie macie staże ze swoimi mężami? Mam stuknelo 13 lat razem a w wakacje 7 rocznica ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My jesteśmy razem 4 lata i 8 miesięcy po ślubie może Maluch się pojawi w 1 rocznicę

Cytat:
Napisane przez maasslankaa Pokaż wiadomość
My jesteśmy 4 lata razem, pół roku po ślubie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawie taki sam staż mamy

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość

A ja dalej dzielnie trwam bez detektora, chociaż kupicie.
Ale wizyta w piątek, to do piątku wytrzymam, s potem będę chwile spokojna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też nie mam detektora chociaż kusi mnie, bo teraz czekam miesiąc na wizytę i bym chciała usłyszeć Malucha

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja w końcu zrobiłam buraczkowa na słodko, bo jeszcze chwila i bym musiała buraki wyrzucić.
Też tak macie że kupujecie warzywa na obiad bo wam się tak chce a potem leżą leżą, i robicie jak już jest ich ostatni żywot? Bo ja tak mam bardzo często i nie wiem czy to normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdarza się

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 06:02   #4853
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Mamy sierpniowe 2021

My stażem podobnie jak ana909 - w grudniu było 13 lat razem, a w czerwcu będzie 7 lat po ślubie w 6 rocznice zaszłam w druga ciąże, ale w sierpniu straciliśmy synka, wiec ogólnie ostatni rok nas strasznie doświadcza życiowo ale może w końcu wyczerpiemy limit pecha i będzie już lepiej

Ostatnio się okazało, ze mam łożysko na przedniej ścianie, ruchy czuje słabo i nieregularnie, głównie z jednej strony brzucha. Dzisiaj mam wizyty, hemoglobina i płytki krwi mi poleciały, tsh mimo większej dawki zmalało ledwie co, granicznie, wiec tez zobaczymy. Ciekawe co tam na usg
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 06:32   #4854
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
My stażem podobnie jak ana909 - w grudniu było 13 lat razem, a w czerwcu będzie 7 lat po ślubie w 6 rocznice zaszłam w druga ciąże, ale w sierpniu straciliśmy synka, wiec ogólnie ostatni rok nas strasznie doświadcza życiowo ale może w końcu wyczerpiemy limit pecha i będzie już lepiej

Ostatnio się okazało, ze mam łożysko na przedniej ścianie, ruchy czuje słabo i nieregularnie, głównie z jednej strony brzucha. Dzisiaj mam wizyty, hemoglobina i płytki krwi mi poleciały, tsh mimo większej dawki zmalało ledwie co, granicznie, wiec tez zobaczymy. Ciekawe co tam na usg
Dobrych wieści na wizycie!

Ja tez dziś mam wizytę, poprosiłam o przesunięcie z przyszłego tygodnia bo mam takie uczucie miejscowego twardnienie macicy i chce się upewnić czy wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 07:00   #4855
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Dzień dobry

Kciuki za dzisiejsze wizyty

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 07:03   #4856
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Dziewczyny czy któraś z Was brała luteinę w ciąży? Jeśli tak to do którego tygodnia?

Jaki czas przed kolejną wizytą wykonujecie zlecone badania krwi i moczu?

Miłego dnia i samych dobrych wieści na wizytach. Trzymam mocno kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 07:12   #4857
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Kciuki za wizyty, dajcie koniecznie znać
Ja "dopiero" 15+3 a już kilka razy poczułam mega delikatne ruchy (druga ciąża) Pytałam jeszcze w pn na wizycie czy to możliwe tak szybko, chciałam się upewnić że sobie nie wmawiam, że czuję Dr powiedziała, że oczywiście, w kolejnych ciążach bardzo często udaje się wyłapać ruchy nawet 2-3 tygodnie szybciej niż w pierwszej Także zaraz maleństwo rozkręci się i będę jeszcze spokojniejsza

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 07:12   #4858
cilium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 330
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was brała luteinę w ciąży? Jeśli tak to do którego tygodnia?

Jaki czas przed kolejną wizytą wykonujecie zlecone badania krwi i moczu?

Miłego dnia i samych dobrych wieści na wizytach. Trzymam mocno kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę luteine dopochwową od początku ciąży, teraz zaczynam 18 tc. Lekarz wspominał że do połowy na pewno będę przyjmować, dopytam na dzisiejszej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cilium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 08:13   #4859
dora_019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 420
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Dziewczyny a jak u was sytuacja z wymiotami? Czy któraś tak jak ja codziennie jeszcze wymiotuje? Ja zawsze rano od razu po wstaniu, później w ciągu dnia już nie, ale poranki jak w zegarku, codziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dora_019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-03, 08:18   #4860
maasslankaa
Raczkowanie
 
Avatar maasslankaa
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy sierpniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dora_019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak u was sytuacja z wymiotami? Czy któraś tak jak ja codziennie jeszcze wymiotuje? Ja zawsze rano od razu po wstaniu, później w ciągu dnia już nie, ale poranki jak w zegarku, codziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja całą ciąże wymiotowalam do tej pory z 4 razy, pierwszy trymestr prawie codziennie miałam silne mdłości a teraz czuję się wspaniale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maasslankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-05 10:06:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.