DermaPen stamp MyM - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-31, 11:15   #661
chrysiula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Nanosoft

Dzień dobry, proszę o informacje jakie preparaty można podać igła nanosoft ? Czy kwas hialuronowy się nadaje ?
chrysiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 06:38   #662
Yonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 12
Dot.: DermaPen stamp MyM

Boszzz dopiero doszłam do ładu ze swoją twarzą, nigdy więcej BIORIPEEL z dermapenem, chociaż to chyba ja popełniłam błąd wprowadzając go za głęboko . Dziewczyny z czystym sercem polecam krem lipidowy na zimę z BASICLAB, naprawdę fajnie nawilża i regeneruje skórę.
Yonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-08, 09:02   #663
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Nanosoft

Cytat:
Napisane przez chrysiula Pokaż wiadomość
Dzień dobry, proszę o informacje jakie preparaty można podać igła nanosoft ? Czy kwas hialuronowy się nadaje ?
Sa różne rodzaje kwasu hialuronowego, nie wiem o jaki Tobie chodzi? Do nanosofta tylko nieusieciowany, mający właściwości nawilżające a nie jako wypełniacz (usieciowany). Do takiego użytku należy stosować tylko sterylne preparaty w ampułkach przeznaczone do mezoterapii. Jest bardzo dużo preparatów z kwasem hialuronowym w składzie.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Ja obecnie dumam nad dalszymi zabiegami. Powinnam w tym tygodniu zadziałać,ale retinol trochę mi pomieszał szyki.Do tej pory stosowałam codziennie Retinoid 2% od T.O i był luzik, zero łuszczenia, zaczerwienień.Mogłam wplatać dermapena jak chciałam i już na 3 dzień kładłam to serum i nic sie nie działo.Ale zachciało mi się czegoś mocniejszego i kupiłam 1% retionol (jednak ratinol to nie to samo co retinoid ) z Nacomi. Zastosowałam dwa razy w tygodniu i po drugim razie po jakiś 3 dniach
dopiero zabolało Typowy opóźniony zapłon retinoluByło lekkie łuszczenie i pojawił sie rumień w okolicy kości policzkowych. Muszę zrobić przerwę od serum, ale obawiam sie że dermapen też na dłużej odstawię. Kupiłam ten booster miedziowy z mazideł, będę stosowała pod retionol. Lumi, stosujesz ten booster? Jak oceniasz działanie?
Gdzieś czytałam o jakimś składniku ,który łagodzi drażniące działanie retinolu nie znosząc jego pozytywnego efektu. Kurczę i nie pamietam co to było? Czy to właśnie te peptydy miedziowe czy ceramidy.......? Moje plany na TCA na razie oddalam, do lata skończę z retinolem i zobaczę co dalej Już rozgladam się za jakims innym serum 1% na jesień , kusi mnie Paulas Choice , ale te ceny...

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2022-02-08 o 09:04
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-08, 20:32   #664
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Nanosoft

ja uzywam retinolu na codzien tez po pewnym czasie zadzialal drazniaco. Wogole obserwuje Inti na ig i ciekawi mnie ten zabieg Morpheus8


przyszedl mi dzis T35P MCCM nalozylam 2 warswy i mam takie male plamki biale na twarzy jakby wyzarta skore miejscami plus piecze az sie przestraszylam.. dziewszyny wy to po nakluwaniu tez nakaldacie?
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-08, 20:38   #665
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja nakłuwałam w trakcie na 0,75 i te białe plamki zrobiły się tam, gdzie mordowałam mocno skórę i dodawałam więcej kwasu - na kilku brzydkich plamach pozapalnych. Skóra zbrązowiała, po zejściu była zaczerwieniona i teraz niektóre zbladły, niektóre nadal mają rumień. On ponoć bardzo wolno schodzi. Następnym razem będę działała łagodniej.

Tylko ja kładę kwasy od lat na grubą, tłustą skórę - jakbym mogła, to bym w nich pływała.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-02-08 o 20:40
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 06:47   #666
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot no właśnie...w niedziele robiłam kwas TCA 30% 3 warstwy na twarz, miejscami 4. Pod oczy i na oczy 20% 3 warstwy. Dziś dzień trzeci a ja tylko mocno ściągnięta, żadnych skórek odstających nic, aż mnie szlak już trafia bo w piątek zakupy i pojade taka z plackami odstającymi gruba tłusta skóra czasami ma gorzej, widze to po swoich bliznach na brodzie, niczym ich nie mogę całkowicie zlikwidować.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 08:23   #667
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Skusiłam się na promocję i kupiłam to serum z retionolem Paula's Choice 1%, dorzuciłam Comfort Ceramide Cream COSRX , bo doczytałam że to właśnie ceramidy świetnie działają na skórę po retinolu. Ciekawe czy będę sobie pluć w brodę za tę wydana kasę na to serum (jak się okaże że działa tak samo jak to moje za 40zł)
Mam cały czas w koszyku TCA i pewnie niebawem kliknę. Poradźcie , jak tego kwasu użyć aby nie mieć wylinki?Jedna warstwa?Mam cerę mieszaną, skórę raczej cieńszą. Nie mam czasu na wylinki, a w pracy musze jakoś wyglądać...
Aniołku, stosowałaś już wczesniej TCA na oczy i pod oczy w takim stężeniu?Czytałam że tam można dać max. 4% .Jestem bardzo ciekawa efektu pod oczami
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-09, 08:46   #668
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka a jakie stężenie masz w koszyku?
Ja zaczynałam pod oczy jak i na 10% jedna warstwa, była delikatna wylinka. Mi zależy na głębszej odbudowie żeby ruszyć to pod spodem, kolagen, wnerwiają mnie odkształcenia pod oczami po nocy(śpie na boku), znikają w ciągu dnia no ale są. Pod oczy zazwyczaj daje się po jednej warstwie 20% ,15%. Mi nic nie jest po takim stężeniu i tylu warstwach, już robiłam i efekt był wow ale wróciły odkształcenia, mniejsze są co prawda, stąd kolejny peeling.

Sam kwas TCA spowoduje jakieś złuszczanie u Ciebie skóry, ale też mniejsze stężenia nie zlikwidują zmarszczek aż tak jak te wyższe. Musiałabyś pokombinować z wyższym stężeniem 30% i dodać półprodukty żeby podwyższyć PH, są składy Pq age i innych więc na tym bazuj
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 09:01   #669
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja nakłuwałam w trakcie na 0,75 i te białe plamki zrobiły się tam, gdzie mordowałam mocno skórę i dodawałam więcej kwasu - na kilku brzydkich plamach pozapalnych. Skóra zbrązowiała, po zejściu była zaczerwieniona i teraz niektóre zbladły, niektóre nadal mają rumień. On ponoć bardzo wolno schodzi. Następnym razem będę działała łagodniej.

Tylko ja kładę kwasy od lat na grubą, tłustą skórę - jakbym mogła, to bym w nich pływała.
moja tłusta japa mówi Twojej hejo witaj w klubie
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 09:21   #670
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka a jakie stężenie masz w koszyku?
Ja zaczynałam pod oczy jak i na 10% jedna warstwa, była delikatna wylinka. Mi zależy na głębszej odbudowie żeby ruszyć to pod spodem, kolagen, wnerwiają mnie odkształcenia pod oczami po nocy(śpie na boku), znikają w ciągu dnia no ale są. Pod oczy zazwyczaj daje się po jednej warstwie 20% ,15%. Mi nic nie jest po takim stężeniu i tylu warstwach, już robiłam i efekt był wow ale wróciły odkształcenia, mniejsze są co prawda, stąd kolejny peeling.

Sam kwas TCA spowoduje jakieś złuszczanie u Ciebie skóry, ale też mniejsze stężenia nie zlikwidują zmarszczek aż tak jak te wyższe. Musiałabyś pokombinować z wyższym stężeniem 30% i dodać półprodukty żeby podwyższyć PH, są składy Pq age i innych więc na tym bazuj
Mam MCCM T35P (35%), bo generalnie wczesniej planowałam PQAge (33%), ten drugi opisywany jest jako zabieg bez złuszczania ...Pomyślałam o jednej warstwie 35%, ale sama już nie wiem..Wolałabym coś gotowego, boję się bawić w chemika
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 09:32   #671
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka no niestety musisz się liczyć z tym, że będzie mocne złuszczanie po takiej jednej warstwie, będziesz ściągnięta, mimika bardzo ograniczona, skóra zrobi się ciemna ale później będzie jak pupka niemowlaka
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-09, 09:35   #672
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aniolku czy MCCM T35P mozna jakos rozcieczyc tak aby nalozyc tez pod oczy? Jeżeli tak to czy najlepiej?
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 09:38   #673
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka no niestety musisz się liczyć z tym, że będzie mocne złuszczanie po takiej jednej warstwie, będziesz ściągnięta, mimika bardzo ograniczona, skóra zrobi się ciemna ale później będzie jak pupka niemowlaka
Brązowa, o nie A co z tym PQ Age?Zabieg "bankietowy" czy ściema?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 09:40   #674
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
Aniolku czy MCCM T35P mozna jakos rozcieczyc tak aby nalozyc tez pod oczy? Jeżeli tak to czy najlepiej?

Ja nie rozcienczalam, nawet na dole okolicy oka pojechałam z nakłuwaniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Ale w sumie kwas rozcieńcza się wodą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 09:44   #675
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Brązowa, o nie A co z tym PQ Age?Zabieg "bankietowy" czy ściema?
dla mnie pq age to zabieg bankietowy, czsasm delikatne skorki sie pojawialy ale baardzo delikatne

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

myslalam ze mozna dodac jakis dodatkowy skladnik przez co uzyskamy tez nizsze stezenie


moze nastepnym razem za te 10 dni spróbuje z nakłuwaniem i naloze tez preparat pod oczy
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 09:59   #676
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Brązowa, o nie A co z tym PQ Age?Zabieg "bankietowy" czy ściema?
Według papierków lakmusowych ma najwyższe pH z tych trzech tu wałkowanych TCA, więc jest najdelikatniejszy, ale taka retinolowa wylinka i tak jest. Leciutka.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 10:00   #677
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
dla mnie pq age to zabieg bankietowy, czsasm delikatne skorki sie pojawialy ale baardzo delikatne[COLOR="Silver"]
(...)
Czy jest duża różnica w działaniu między PQ Age z 33% stężeniem a 35% (np. w MCCM)? Niby tylko 2% różnicy...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 10:00   #678
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka pq age to zabieg bankietowy ale tylko jak się wciera go, z nakłuwaniem jest dłuższa regeneracja. Zobacz, że on ma w składzie mocznik, koenzym i inne składniki które podwyższają ph przez co nie złuszcza aż tak bardzo jak sam TCA 35% nałożony na skóre który mocno podrażnia.

new_me Ten z MCCM możesz normalnie czy to z nakłuwaniem czy spróbować najpierw bez nakłuwania nałożyć, bez pomijania oczu. Nie powinno się nic stać, bo też ma ph wyższe niż sam kwas.
I tak jak Pani_Robot pisze normalnie z wodą destylowaną rozcieńczyć w strzykawce lub fiolce czystej.

Ja chyba muszę czuć, że działam głębiej bo takie minimalne zuszczenie jakoś mi tak a jak już czuje to złuszczanie mocne czy nakłuwanie to aż chce mi się bo czuje tą odbudowę
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 10:02   #679
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Według papierków lakmusowych ma najwyższe pH z tych trzech tu wałkowanych TCA, więc jest najdelikatniejszy, ale taka retinolowa wylinka i tak jest. Leciutka.
A, no dzięki, to chyba jednak zacznę od PQ Age
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-09, 10:33   #680
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość

Ja chyba muszę czuć, że działam głębiej bo takie minimalne zuszczenie jakoś mi tak a jak już czuje to złuszczanie mocne czy nakłuwanie to aż chce mi się bo czuje tą odbudowę
I jak spod spodu wychodzi nowa, udoskonalona skóra, którą można zatrzymać na dłużej takimi domowymi kwasami z drogerii pomiędzy zabiegami Ostatnio kupiłam 50% glikolowy, 10% szikimowy Farmona - niby do profesjonalnego użytku, ale powierzchniowy, nie do nakłuwania. Nie sprawdzałam pH. Jestem ciekawa jak się zachowa. W rutynie co 2-3 dzień mam 15% lactic, mandelic, lactobionic z Bielendy. Odświeża, ale lubię go dać grubą warstwą.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 10:59   #681
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot troche uzależnia takie nakładanie mocniejszych rzeczy na buzie a jak tam Twoje powieki po plaźmie? bo się zastanawiam
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 08:39   #682
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Poogladałam sobie na YT jak wygląda dzien po dniu skóra po TCA. No niestety nie da rady wyjść do ludzi w takim stanie Tydzień minimum wyjęty z życia. Nie wiem kiedy znajdę na to czas Teraz miałam minimalne łuszczenie po retinolu i już mnie szlag trafiał,cały dzień łaziłam w pracy z kremem i smarowałam się...Wczoraj przyszedł booster miedziowy (przyjemny w użyciu) i Comfort Ceramide Cream Cosrx-bardzo miło mnie zaskoczył, super konsystencja, daje fajne uczucie nawilżenia i otulenia.Dziś rano zero suszy na twarzy-będzie moim hitem przy retinolu
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 09:19   #683
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka taki urok wyższych stężeń kwasów. U mnie aż tak tragicznie to nie wygląda jak pokazują, czyli nie ma mocno ciemnej skóry, może by była gdybym nałożyła po 4warstwy. Tak czy siak trzeba odczekać swoje z plackami złuszczającymi. Próbuj pq age może Tobie podpasuje na tyle, że będziesz wykonywać serie
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-10, 10:54   #684
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka taki urok wyższych stężeń kwasów. U mnie aż tak tragicznie to nie wygląda jak pokazują, czyli nie ma mocno ciemnej skóry, może by była gdybym nałożyła po 4warstwy. Tak czy siak trzeba odczekać swoje z plackami złuszczającymi. Próbuj pq age może Tobie podpasuje na tyle, że będziesz wykonywać serie
Widok tej nowej skóry pod "wylinką" jest zachwycający Ja na razie mam straszny rozpierdziel w głowie, co robić , jak połączyć wszystko co bym chciała stosować w sensowną i rozsądna całość Chcę jakoś to rozplanować z głową, ale głowa szaleje...Wczoraj sobie obiecałam już nie czytać o nowościach, na razie zgłębiam wiedzę o retinolu , ale jak tu sie skupić jak trafiam na art. o retinalu i już mnie nęci Wiosna tuż, tuż, więc muszę sie skupic na tym co mogę jeszcze teraz zdziałać. Na lato zostawię zobie PQ Age i delikatne zabiegi z dermapenem. Moim sukcesem są rozstepy na pośladkach, które "jechałam" co 3 tygodnie od jesieni i moim zdaniem uległy spłyceniu i zwężeniu.Mogłam zrobić zdjęcia dla porównania , ale cóż-liczy się że ja widze poprawę
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-13, 21:04   #685
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

100 lat mnie nie było, bo pochłonęła mnie praca W między czasie raz nakłuwałam, a dziś położyłam ostatnią porcję PQ Age, bardziej z chęci pozbycia się tego produktu, niż czegokolwiek innego
Z racji, że za 2 tygodnie wybieram się na urlop do ciepełka i jak to na urlopie, chciałabym jako tako wyglądać, zastanawiam się nad BB Glow robiłyście same w domu, jeżeli tak, to jakie igły i głębokość?
Jest w ogóle sens się w to bawic? Udało mi się doprowadzić moją skórę do porządku i o ile podoba mi się efekt wizualny, zastanawiam się czy takie wprowadzanie barwnika nie zrobi mi kuku....
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-14, 06:41   #686
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Lumi_Enkeli Pokaż wiadomość
100 lat mnie nie było, bo pochłonęła mnie praca W między czasie raz nakłuwałam, a dziś położyłam ostatnią porcję PQ Age, bardziej z chęci pozbycia się tego produktu, niż czegokolwiek innego
Z racji, że za 2 tygodnie wybieram się na urlop do ciepełka i jak to na urlopie, chciałabym jako tako wyglądać, zastanawiam się nad BB Glow robiłyście same w domu, jeżeli tak, to jakie igły i głębokość?
Jest w ogóle sens się w to bawic? Udało mi się doprowadzić moją skórę do porządku i o ile podoba mi się efekt wizualny, zastanawiam się czy takie wprowadzanie barwnika nie zrobi mi kuku....

Lumi ja robiłam w zeszłym sezonie sobie i koleżankom BB glow i każda z nas była zachwycona efektami, zwłaszacza te które nigdy nic nie robiły z buzią w sensie dermapen. W tych ampułkach są ekstrakty roślinne, kwas hialuronowy, alantoina, aminokwasy, peptydy które bardzo ładnie nawilżają skórę. Robiłyśmy do 0,5mm na starym dermapenie tym a1, teraz z tym lepszym bym postawiła na 0,35mm choć nie ukrywam, że będę próbować też na 0,5mm. Kartridż z jak największą ilośćią igieł 36/42. Nie polecam tych nano bo efekt jest mizerny. Ampułka 10ml starczała na 3osoby-buzie. Wtłaczany w czoło/policzki każde z osobna po 15minut tak by równomiernie wtłoczyć barwnik. Jedna z koleżanek miała problemy z krostkami na buzi i po serii jej to minęło oczywiście krostki jakieś drobne omijane. Używałam tej z firmy Martigen. Jak się do końca złuszcze jeszcze przed wiosną to jade znowu, wystarczy raz na dwa tygodnie taki zabieg robić i można zapomnieć o podkładzie.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-14, 08:02   #687
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Lumi ja robiłam w zeszłym sezonie sobie i koleżankom BB glow i każda z nas była zachwycona efektami, zwłaszacza te które nigdy nic nie robiły z buzią w sensie dermapen. Jak się do końca złuszcze jeszcze przed wiosną to jade znowu, wystarczy raz na dwa tygodnie taki zabieg robić i można zapomnieć o podkładzie.
Wow, to brzmi mega zachęcająco! Ja, jako były trądzikowiec z jednej strony marzę o ładnym kolorycie, bez podkładu, a z drugiej podchodzę jak pies do jeża, do wszystkiego, co mogłoby mnie zapchać w tym produkcie martwił mnie pigment, bo jednak, coś w tej skórze zostaje. Ale chyba ciekawość zwycięży Jak zwykle dziękuję za cenne rady Aniołku, już tyle razy mi pomogłaś, że chciałabym ci się jakoś odwdzięczyć. Jeżeli byłabyś zainteresowana, to wpadła mi do głowy jedna rzecz. Podczas moich pierwszych zakupów na Hyaloo, załapałam się na gratis: krem znieczulający Lidooxin - krem przedzabiegowy 20g. Ja nie używam znieczulenia w ogóle więc produkt leży w szufladzie, jest nowy, nigdy nie otwierany. Mogłabym ci go wysłać przez Olx za same koszty wysyłki
Edit: widzę kilku producentów, traktowałabyś te produkty na równi, czy jednak Martigen najlepszy? Widzę, że są trochę problemy z dostępnością

Edytowane przez Lumi_Enkeli
Czas edycji: 2022-02-14 o 08:15
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-14, 08:21   #688
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Lumi nie ma za co, lubię pomóc a tym bardziej jak ktoś korzysta z tej pomocy nie korzystałam z innych firm tylko Martigen, a na allegro nie mają tej ampułki? olx, vinted może ktoś sprzedaje, bo w hurtowniach fatycznie bieda z nią.
Sama zaraz popatrze bo będę zamawiać pod koniec miesiąca.
Dzięki za propozycje ale nie korzystam tak samo jak Ty ze znieczulenia więc będzie leżeć do zwykłej mezoterapii też nie używam.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-14, 18:24   #689
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ale dałam ciała

Trzy dni z rzędu mnie podczas snu prażyło słonce w twarz i wróciły wszelkie kropki i plamy

Zastanawiam się, czy iśc w kosmetyki, np Sesderma Azelac Ru itp, czy nie ma co wydawac pieniedzy na takie delikatne środki i wrocic do zabiegów. Roleta w sypialni już opuszczona.

Aniołek o kurcze, to robie BB w marcu

Lumi wysyłam Ci PW.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-15, 06:55   #690
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ale dałam ciała

Trzy dni z rzędu mnie podczas snu prażyło słonce w twarz i wróciły wszelkie kropki i plamy

Zastanawiam się, czy iśc w kosmetyki, np Sesderma Azelac Ru itp, czy nie ma co wydawac pieniedzy na takie delikatne środki i wrocic do zabiegów. Roleta w sypialni już opuszczona.

Aniołek o kurcze, to robie BB w marcu

Lumi wysyłam Ci PW.
Drzemka w słońcu, mmmm...brzmi pięknie
Moim zdaniem nie ma co się rozdrabniać. Jechać z "grubej rury"
i się filtrować, słońce na prawde już nieźle daje
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.