DermaPen stamp MyM - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-26, 09:26   #721
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aniołek, a jak rekonwalescencja po retinolowych shotach z nakłuwaniem? Bo jestem w trybie chodzenia na randki i nie chcę się wykasować z rynku na tydzień

Pistolet masz na myśli mesogun, czy taki podający faktycznie zastrzyk?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-02-26 o 09:27
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-26, 12:38   #722
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_robot o dziwo żadnej wylinki u mnie nie było po antiage z tym retinolem. Skóra na drugi dzień wyglądała normalnie, i właśnie przebarwienia te słoneczne ładnie poschodziły.
Teraz przybyło mi kilka nowych szkurrrrrwwwww koło ust bo jak się złuszczałam po TCA teraz to dziobałam mordę kilka syfków i wyszło w przeciągu tygodnia przebarwienie brązowe, małe plamki ale są do zwalczenia.

Musisz sprawdzić na sobie, choć ja robiłam na małej głębokości do 0,75 z tego co pamiętam. Bez znieczulenia więc jak chciałam głębiej na czoło to nie dałam rady, aaa poliki robiłam na 1-1,25.

Pistolet to ten e-z injector mam stary model, chyba pierwszy jaki wychodził. I z igieł wychodzi preparat wstrzykiwany pod skórę, nie tak jak w dermapenie, że trzeba samemu aplikować na twarz i jeździć igłami
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-26, 12:48   #723
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aaaa to super, ja myslalam, ze igly nakluwają, a preparat w nim "sobie" osobno. W takim razie to będzie mój kolejny zakup.

Nosi mnie, żeby zrobić MCCM TCA z nakłuwaniem, bo miałam tak piekne efekty. Ale będę 5 dni spokojnie linieć.


EDIT:
No to już jestem PO
Tym razem nie zamierzam stracić efektu zaśnięciem na słońcu...

Teraz pewnie kupię tę z retinolem.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-02-26 o 15:50
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-26, 16:04   #724
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hehe właśnie miałam Ci pisać żebyś próbowała bo sama jestem ciekawa czy można, skoro z PQ age robią z nakłuwaniem to czemu by nie robić z tym mccm? ja za niedługo też chyba przysiądę zrobie szybkie nakłuwanko z antiage na małą głębokość. Jutro mezoterapia igłowa pistoletem a w tygoniu ostatnie nałożenie kwasu TCA 3 warstw i koniec z kwasami przed wiosną. Będę robić tylko antiage na małą głębokość.
Kupiłam sobie krem 50spf z holika holika bo za chwilę ceny pójdą w górę o jakieś przynajmniej 30% przed latem.

Byłam w końcu u dermatolog sprawdzić pieprzyk który mnie niepokoił, na szczęście brodawka łojotokowa. Zaproponowano usunięcie 150zł laserem CO2. Zapytałam o kwasy, powiedziała babka, że nieskuteczne i niepolecane. Więc kusi sprawdzenie TCA, ale też kusi kupienie plazmy tej co Ty masz i usunąć za niedługo już słońce mocniejsze będzie więc będę musiała ukrywać to miejsce bardziej niż zwykle.

ps: na hyaloo masz teraz w promce antiage
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-26, 16:25   #725
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

To moje drugie MCCM z nakłuwaniem Efekty były wow, ale nie mozna przedobrzyć w jednym miejscu, bo rumień zostaje na bardzo długo, a można i bliznę zrobić, czyli w sumie różową plamę na brązowej plamie
Czoło robię 0,5, policzki 0,75, okolica oka tak między 0,25-0,5. dziś mi na buzię zeszło ok 1,5ml, plus 0,5ml wystrzeliło w powietrze

Moja szyja by bardzo chciała tete-a-tete z EZ injector i KH Jakaś taka papierowa jest od kilku lat Miałam odłozyc na orbitreka, ale chyba pistoletu potrzebuję bardziej.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-02-26 o 16:26
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-26, 16:45   #726
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

A orbitek na co Ci potrzebny to nie działa i pójdzie w kąt miałam i wiem co pisze. Podeśle Ci filmiki fajne do ćwiczeń z taką chinką jak chcesz, przyjemnie się ćwiczy
e-z injector nie namawiam i odradzam, każdy musi dojrzeć sam, bo łatwo można sobie zrobić kuku wstrzykując nie to co trzeba albo w złe miejsce. Ja jednak po sobie widzę, że dermapen mógłby pójść w odstawkę, ale jednak zawsze coś znajduję ciekawego do przetesowania z dermapenem no i stąd zamawiałam nowy sprzęt, bo stary na kablu wnerwiał
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-26, 17:14   #727
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja dziś miałam zonk... baterie przestały pracowac, obie. Kabel w kosmetyczce jakiś był... szlag, nie pasuje! Znieczulenie schodzi z twarzy, a ja latam i szukam czegos z małą koncówką. W końcu znalazłam... ładowarkę od wibratora , całe 25cm ale udało się dokończyć. Musze zamówić długi kabel.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-28, 07:37   #728
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Martach72 Pokaż wiadomość
A czym "jechałaś" te rozstępy? i na jaką głębokość?
2,5 mm , kartridż najlepiej 12 igłowy-MCCM Centella Asiatica Ampułka 5ml
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-01, 04:24   #729
SykwiaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 7
Dot.: DermaPen stamp MyM

A ampułka Pink Glow jest do dermapena, czy bardziej do mezo igłowej? I czy ją zużywamy całą na raz ? Miała któraś z Was z nią do czynienia?
SykwiaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-02, 05:05   #730
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Jak najbardziej nadaje się do dermapena.Ja właśnie w tym tygodniu ją zastosuję pierwszy raz.Na oko na dwa zabiegi spokojnie wystarczy.Nie wiem czy miałaś już doczynienia z takimi ampułkami: one pod metalowym kapslem mają taki korek gumowy. Wbijasz jałową igłę że strzykawką i pobierasz połowę. Dzięki temu reszta płynu jest bezpieczna i może zostać na drugi zabieg.O Pink Głów same pozytywne opinie czytałam, też jestem ciekawa efektu 😉
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-06, 10:43   #731
SykwiaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 7
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Jak najbardziej nadaje się do dermapena.Ja właśnie w tym tygodniu ją zastosuję pierwszy raz.Na oko na dwa zabiegi spokojnie wystarczy.Nie wiem czy miałaś już doczynienia z takimi ampułkami: one pod metalowym kapslem mają taki korek gumowy. Wbijasz jałową igłę że strzykawką i pobierasz połowę. Dzięki temu reszta płynu jest bezpieczna i może zostać na drugi zabieg.O Pink Głów same pozytywne opinie czytałam, też jestem ciekawa efektu 😉
Hej i jak tam efekt po zastosowaniu ampułki?
SykwiaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-06, 14:17   #732
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Wrzucam chwaling z MCCM T35P i nakłuwania 0,75
Myślę, że o ile znowu nie zasnę na słońcu i nie dostanę nowego wysypu (a jestem od 2 tygodni na hormonach, żeby nie dostać), to ze 3 zabiegi i będzie pupcia niemowlaka
Góra przed (po wyspaniu sie na słoncu )
Dół tydzień po.

Zdjęcia zawsze robię w kuchni z metr od okna, żeby było miarodajnie.
W cieniu jakby więcej tego wyłazi
Zaczął mi w końcu znikać okrągły wzorek na żuchwie, którego nie ruszyło pierwsze nakłuwanie z PQ Age. Odzyskałam też normalną okolicę oka, bo ona mi ciemnieje

Za 2 tygodnie zrobię shot retinolowy. I chyba czas zrobić zapas SPF...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-2116.jpg (71,0 KB, 66 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-03-06 o 14:18
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-06, 15:43   #733
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot widzę, że mamy podobną skórę co do powstawania przebarwień, mi też takie co rusz wychodzą, chowają się i wychodzą i tak w kółko od jakiś około 6miesięcy.Zakupie sobie ten peeling, przekonałaś mnie. Nie wiem czy to też zależy od cyklu menstruacyjnego, że bywa gorzej i lepiej z przebarwieniami.
Ty najpierw nakłuwasz skórę na 0,75mm a później nakładasz kwas tak? na ile czasu nakładasz? nie chce mi sie wracać do poprzednich wiadomości, zmęczona jestem tym wszystkim co się dzieje, deprecha mnie straszna złapała.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-06, 16:45   #734
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Nie, robię go jak z ampułką. Te peelingi są bardzo delikatne - ale mam grubą, tłustą skórę, która kwasy zna lepiej niż krem nawilżający. Kilka kropel na obszar, rozprowadzam dermapenem i tak parę razy dodaję do poślizgu dopóki się skóra nie zaczerwieni. W sumie 1,5-2ml schodzi na twarz. Staram się nie dopuszczać do szronu, bo wtedy zostaje u mnie na długo rumień. Ale to bym musiala długo męczyć jedno miejsce i tam dodawać preparatu. Nawet pod oczy wjezdzalam pomiedzy 0,25, a 0,5, bo mam tam brązowo-rude kręgi. Genetyka zrobiła psikusa i w tym miejscu sobie odkłada barwnik
Jeśli będę żyć jak wampir, plamy nie będą szybko nawracać, ALE sądzę, że przypominające tak raz na półtora-dwa mce to pewnie będę robiła już zawsze. Zobaczymy jak hormony, bo chcę wyeliminować okres, a zostawić krwawienie z odstawienia 4x w roku. To by mogło ograniczyć sieczkę na twarzy i ramionach... Na razie wyjadłam pół pierwszego opakowania i miałam dwie malutkie zmiany, w zasadzie niewidoczne. Ramiona i dekolt czyste. Zobaczymy jak pójdzie dalej.

W ogóle ten MCCM to mi wyszedł jako najtanszy zabieg, bo ma aż 10ml - nawet na pośladkach go robiłam, tylko to była taka walka z wiatrakami. Punktualnie jeden-dwa dni przed PMS i wysypem szedł peeling bez nakłuwania i ograniczał trądzik spokojnie o 70%, co i tak oznaczało 1 nową plamę na policzku, 1 na łopatce 12 mcy - 12 kropek na twarzy, później część z nich blednie, ale pojawia się kolejne 12.

Źle się czujesz przez widmo wojny? Ja mam swoja prywatną z psiakiem, bo przez zaburzenie krążenia ma rany... i nie wiem czy się wygoją, czy nie. 2x w tygodniu jeździmy pokazywać postępy doktorce.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-06, 18:52   #735
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Urodził mi się jeszcze pomysł połączenia HA i retinolu w zabiegu, tylko muszę zasięgnąć wiedzy w temacie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-06, 19:30   #736
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

No za zabieg wyjdzie jakieś 20 pare z groszami i 5 można wykonać czyli serie. Chyba co dwa tygodnie można wykonywać co? moja skóra też gruba i tłusta, z tendencją do wypryszczania w czasie owulacji i te zaskórniki co chwile na brodzie
Niby sam TCA w mocnym stężeniu dobry, ale niebezpieczny, na łuku brwiowym wyszła mi plama, zeszroniło się najszybciej to miejsce i teraz to miejsce odbiega kolorem od reszty. Za to dobrze działa na napinanie skóry, widać różnice.
Miałam robić coś znowu ale nie chciało mi się straciłam wene, właśnie przez tą wojne na Ukrainie, jakby doszło do nas to już dawno będę w Niemczech, bo blisko mam. Ale z drugiej strony, lepiej walczyć o swoje czy zostawiać wszystko i uciekać
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-06, 23:21   #737
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Na otwarte zaskórniki (nos i broda) używam nieprzepisowo bardzo, najpierw mieszanki mielonych fusów z korundem na jakiś delikatny żel (poślizg), a po tym Bielenda Good Skin - peeling migdałowy - 2x w tygodniu i mam spokój. To między zabiegami z T35P, bo jak się ponakłuwa nos i brodę to nie wiem przez spokojnie 10 dni co to zaskórniki Nam to chyba retinol na stałe w pielęgnacji dobrze by zrobił. Są kosmetolożki - zwolenniczki stosowania go całorocznie. Tylko ja nie robię reaplikacji SPF, więc musiałabym przyrosnąć do kapelusza z dużym rondem.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 07:18   #738
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez SykwiaK Pokaż wiadomość
Hej i jak tam efekt po zastosowaniu ampułki?
Niestety okazało się że mam do zużycia resztę Dermaheal SB o którym zapomniałam Tak więc Pink Glow będzie za 3 tygodnie dopiero...
Pani Robot!Piękne efekty! Wspomniałaś o retinolu.Stoduję od zimy regularnie :najpierw The Ordinary - Granactive Retinoid 2% Emulsion-słabiutkie toto, codziennie można stosowac i nic, teraz Nacomi 1 % retinol i efekt jest bombowy. Pory zwężone, zero pryszczy z zaskoczenia, moje kreseczki na czole coraz mniej widoczne,rewelacja!Tylko na razie stosuję 1 raz w tygodniu bo mam wylinkę. Aż szkoda mi że zaraz wiosna i skończę, bo na cerę fantastycznie działa! Chciałabym całorocznie, ale nie dam rady tak się smarować co chwila. Na razie robię rozeznanie w nowościach SPF. Od zawsze stosuję serię Anthelios La Roche Posay , widzę że znowu mają coś nowego, będę czytać recenzję

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
(...)
Miałam robić coś znowu ale nie chciało mi się straciłam wene, właśnie przez tą wojne na Ukrainie, jakby doszło do nas to już dawno będę w Niemczech, bo blisko mam. Ale z drugiej strony, lepiej walczyć o swoje czy zostawiać wszystko i uciekać
Aniołek, rozumiem Cię bardzo dobrze, wszystko traci sens w obliczu tej sytuacji...U mojej mamy w domu(bardzo duży) umieściliśmy rodzinę z 2 dzieci, ich obecność cały czas nam przypomina..Cała ta organizacja pomocy dla nich tak mi łeb zajęła że nie wiedziałam kiedy minął tydzień...W piatek się odcięłam właśnie zamykając się w łazience na zabieg. Pomogło mi.Potem Netflix i alko i dopiero mi odpuściło...Dziś o d nowa, nieprzespana noc, jakieś koszmary....A ja dopiero co opanowałam jako tako moją (chyba)nerwicę...

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2022-03-07 o 07:05
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 08:25   #739
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot a stosujesz samoopalacze wiosną/latem?ja będę mieć kolejne podejście w tym roku, na zime nie nakładam żadnych pianek itp.bo i sie nie chce i po co pytam bo niby można kwasy stosować przy takich samoopalaczach, ale czy Ty latem też stosujesz kwasy?
Ja chyba będę tylko stosować kojowy, bo ten migdał powodował wysyp na policzkach.

A cere miałam ładną po tej ampułce antiage musze wrócić do nakłuwania z nią regularnego, po TCA jakoś sieczke mam na twarzy całej, wysyp drobnych krostek, zbyt mocny peeling albo już wystarczy, 4 razy nakładałam w odstępach miesięcznych jakoś.

AAAnka no mi wróciła lekka deprecha i nerwica właśnie, budze się z lękami w nocy, spać nie idzie tak głęboko, budzi mnie nawet przejeżdżanie aut głośnych, masakra jakaś na głowie.

Co do SPF ja kupuje już drugi raz z rzędu holika holia ten 50spf, używałam Anthelios ale on strasznie wybiela buzie, w dodatku się roluje jak mam krem pod nim i nie współgra dobrze z pudrami, a ten holika mimo mojej tłustej skóry nie tłuści jej bardziej i chyba chroni

ps: jak nosicie kapelusze i wnerwia Was to że musiscie mieć albo warkocz albo rozpuszczone włosy to polecam takie kapelusze https://pl.aliexpress.com/item/10050...17035c0fd87tM8 czekam aż dojdzie do mnie, będę latać jak durna w nim w koku
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2022-03-07 o 08:31
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-07, 09:18   #740
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ten kapelusz jest genialny!!!Też go chyba kupię, bo ciągle miałam z tym problem-latem non stop związuję włosy w wysokiego koka i bardzo mi to przeszkadzało założyć cokolwiek na łeb, efekt był taki że kładłam kapelusz na czubek głowy i wyglądałam jak idiotka
Co do spf używałam zawsze tego "niewidocznego", lekkiego w prostokątnej buteleczce. Ale owszem , czasem potrafił się zrolować, przy którejś tam warstwie, ale on nie bielił w ogóle. Ale ja używam spf tylko w weekendy i po południami(wieczorem), po pracy jak wychodzę na słońce, czy idę biegać. Na codzień nie-bo jadę samochodem 6.30 i wracam 16.30 , nie opłaca mi się smarować twarzy spf siedząc w biurze. Muszę zerknąć na holika-holika (chodzi o ten Aloe Waterproof Sun Gel SPF50+?)
Co do samoopalacza to ja używam od wiosny do jesieni , w międzyczasie peelingi AHA+BHA i jest ok (bo one rozpuszczają zrogowaciały naskórek)
Natomiast przy użyciu TCA to chyba by była lipa, plamy gwarantowane. Tak samo nie bardzo widzę np. w moim przypadku retinol+samoopalacz.Po 4 dniach od nałożenia mam lekkie łuszczenie-więc barwienie naskórka odpada w tym przypadku.Chyba że ktoś się w ogóle nie łuszczy...
Ps.Kusi mnie COSRX Aloe Soothing Sun, pokochałam ich kremy -po cudownym ceramidowym kupiłam wersję lekką na dzień (Balancium Comfort Cool Ceramide Soothing Gel Cream) i jestem pod wrażeniem!

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2022-03-07 o 09:55
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 10:13   #741
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka dokładnie tak samo wyglądałam jak ostatnia kretynka z kucykiem i na niego nałożony kapelusz, od tego sprzedawcy co wkleiłam link paczka już jest w pl szło jakieś 2 tygodnie, więc akurat przed wiosną/latem
Ja na całe ciało używam samoopalaczy bo na twarz to ten bb glow ciemniejszy robie i jest ładnie, ale się tak zastanawiałam nad kwasami teraz by używać i kontynuować latem, nie wiem jeszcze. Bo bb glow i samoopalacz nie można razem używać są jakieś składniki w samoopalaczu które kolidują z bb.
Ten spf co napisałaś Cosrx też się czaiłam na niego ale finalnie padło na ten co pisałam Aloe Waterproof Sun Gel SPF50+, kupiłam już teraz bo przypuszczam, że podniosą cenę przed latem, jak co roku.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 10:54   #742
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Nie wiedziałam że nie można bb glow i samoopalcza, ciekawe czemu?Poczytam jeszcze. Bo na bank latem będę przyciemniać buzię tym bb.
Ogólnie w week zrobiłam przegląd tego co wykorzystałam na zabiegi i wyszło mi na to że zużyłam sporo i został mi tylko Pink Glow i jakiś tam DMAE 10ml. Trochę witaminowych koktalii, które chcę tez latem troche płycej poużywać.
Mam też ten duży 5ml Glutation z MCCM w szklanej fiolce-Aniołku, jak myślisz, czy mogę go jakoś przelać do fiolki po np. Dermaheal?Czy da radę wtłoczyć coś do tej gumkowanej buteleczki? Bo nie mam pomysłu jak zagospodarowac tyle glutationu na raz...

Ps.A spf faktycznie kupię już teraz.No i ten dziurawy "kapelusz"
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 13:45   #743
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja nie umiem w samoopalacze. Zawsze mam ciemne bruzdy i jasne policzki Też mam Holikę. Troszkę oczy pieką jak się spłaczą na słońcu, ale poza tym lubię.
Ceramidowy Cosrx denkuję i muszę kupić zaraz drugi. Uwielbiam go.
Kapelusz swietny, kojarzy mi sie z Audrey.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 14:15   #744
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka jak najbardziej możesz pustą fiolke po Dermaheal wykorzystać i wpuścić calą łamaną, jak jest jakaś pozostałość w środku to nic się nie stanie. Taką wtedy ampułkę na 2-3 razy zużyjesz.

Ide chyba za chwilę zrobić ostatni PQ Age bez nakłuwania, wypryszcza mnie chyba z nerwów, przestałam pić jakiekolwiek zioła co przyjmowałam i stres robi swoje a rarczej hormony
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 14:43   #745
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dzięki Aniołek!
Troche było opinii że spf holika piecze w oczy, ale juz tyle lat używam Antheliosa że muszę sprawdzić coś innego
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 15:14   #746
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

No właśnie dziwne ale mnie ani razu nie zapiekło a daje bardzo blisko oka i na powiekę górną, mam wrażliwe dosyć oczy bo często mi żyłki pękają, od słońca łzawią i od wiatru mocnego również kurde ja to ale problemów mam.

Już jestem po wtarciu delikatnym Pq age, zostawiłam na 10min i zneutralizowałam bo nie chciało mi sie babrać wacikami moczonymi w wodzie. Czuje mega napięcie na całej twarzy.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 18:02   #747
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Mnie lekko piecze po zmyciu i kiedy w ostrym sloncu splacza mi sie oczy, ale to nie jest nic mocno niekomfortowego. Wystarcza pewnie sloneczne.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 20:44   #748
SykwiaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 7
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hej a czy macie jakieś sprawdzone ampułki na rozstępy? Dopiero zaczynam przygodę z dermapenem i ampułkami 🙈
SykwiaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-07, 23:41   #749
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez SykwiaK Pokaż wiadomość
Hej a czy macie jakieś sprawdzone ampułki na rozstępy? Dopiero zaczynam przygodę z dermapenem i ampułkami ��
Masz to dosłownie z 10 wpisów wyżej
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-08, 20:28   #750
Agus91x
Raczkowanie
 
Avatar Agus91x
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 84
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hej, proszę pomóżcie mi, stosuje co kilka dni serum z retinolem 0,3%, od czasu do czasu robię zabieg z użyciem dermapen zwykle używałam witaminy C ale chciałabym wypróbować innych ampułek stąd moje pytanie czy mogę użyć ampulke MCCM VENOLAURETH, MCCM - GLUTATION lub MCCM DMAE 3% jeśli mam również kurację z retinolem?
__________________
Agus91x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.