Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-13, 12:15   #2611
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez AleAleAle90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam małe ciążowe pytanie... Ja mam już 24 tyg na liczniku i moje dziecko czasami tak mnie kopię dziwnie na dole. Ja czuję jakby ona chciała wystawić nogę i sprawdzić czy jest ciepło. Dosłownie takie kopanie jak w szyjkę, bardzo batdzo nisko. Czy Wy też tak macie? Ona mnie tak bombarduje czasami że aż się boje pomyśleć co będzie pozniej
M hmmm puźniej będzie jeszcze gorzej ale jak się obróci to w innych rejonach

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-13, 12:43   #2612
AleAleAle90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 83
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja się już boje co to będzie. Będę pewnie podskakiwać za każdym razem. Podobno jak dziecko ruchliwe w ciąży to później jest podobnie 😁
AleAleAle90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-13, 14:47   #2613
guska8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 46
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

AleAleAle90 potwierdzam, będzie coraz mocniej, ja mam dyskotekę cały dzień, młody jest już duży, czuć że mu ciasno bo rozpycha się na boki i cały czas próbuje wyprostować nogi 😂🙈 momentami boleśnie dla mnie i chociaż mam już dosyć bo wszystko mnie boli jest mi ciężko i jestem totalnie skopana od środka to nie mam wątpliwości, że będę za tym tęskniła bo zostały nam jakieś 2-3 tygodnie 💕
guska8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-13, 19:08   #2614
Rosie1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez lemon_tree Pokaż wiadomość
Mój optymizm skończył się równie szybko jak pojawił-wynik amh fatalny 0,68 Rosie1986, czy konsultowałaś już wyniki z lekarzem? Dają jakąś nadzieję na naturalne poczęcie? Jestem rok starsza od Ciebie i mam już 4,5 letnie dziecko, tak jak Ty terminowałam niedawno ciążę z ZD, nie sądziłam, że jest aż tak źle ze mną-koszmarna homocysteina (ale to da się zbić), ale z amh już nic nie zrobimy. Mam poczucie, że te moje jajeczka tak stare i niskiej jakości były przyczyną zd...Fatalnie się czuję.
Lemon_tree, konsultowałam wynik z lekarzem i przepisał mi suplementy które mają nie tyle odmłodzić komórki co wstrzymać pogarszanie się ich stanu. Homocysteiny nie badałam, może powinnam ale moja genetyk powiedziała ze nie ma związku między MTHFR i ZD. Suplementy które przyjmuję to witamina D, Actifolin, DHEA Eljot, Pregna DHA, Koenzym Q10, witamina C, Selen. Okres dostałam po 32 dniach, miałam ocenę jajeczkowania i mało pęcherzyków...Po kolejnym @ mamy zacząć starania bo z tym AMH nie ma na co czekać. Mam złe przeczucia że bez in vitro się nie obejdzie, lub jeśli już się uda naturalnie to znowu dzidzia będzie chora.... Ściskam Cie mocno Lemon_tree bo doskonale wiem co czujesz
Rosie1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-13, 21:37   #2615
Kalinka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 79
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej 16stycz 2018 t bezczaszkowie z bezmozgowiem. Mam zdrowa córkę co teraz się zadziało tego nie wiem. Od 2miesiecy biorę Wit d i kwas foliowy a. folicum hasco 5mg tyle mi zalecił mój gin. Za tydz mam wyniki z mutacji a na koniec miesiąca z kariotypow. Widzę że ty już jesteś bardziej w temacie. Może coś podpowiedzieć. W tym mies zrobię też poz kwasu foliowego dopiero 2mies takie dawki przyjmuje. Jestem tak nakręcony na ciąże że w maju czyli 4mues po to chce działać. Pozdrawiam gorąco
Kalinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 11:41   #2616
lemon_tree
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Rosie1986 dziękuję, że odpisałaś Myślę, że jestem w stanie zaakceptować to, że nie będę miała więcej dzieci, ale zanim to zrobię wybiorę się do kliniki leczenia niepłodności i dowiem jak oceniają moje szanse po odpowiedniej suplementacji i może kuracji hormonalnej. Jeśli powiedzą, że w grę wchodzi tylko in vitro to odpuszczam, mam już jedno dziecko i to najważniejsze.
Ciekawe co, mówi Twój genetyk, że nie ma związku między mutacjami MTHFR a zd. Na stronie zespoldowna.info znalazłam zupełnie inne informacje...Jesteś ode mnie rok młodsza i masz lepsze wyniki, więc i rokujesz lepiej!Rozumiem doskonale Twoje obawy, ale mam dobre przeczucia i życzę Tobie (i sobie też ) z całego serca zdrowego dziecka jak najszybciej
lemon_tree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-15, 21:27   #2617
Rosie1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Lemon_tree dziękuje ślicznie Naczytałam się bardzo dużo na stronie zespoldowna.info... i tak naprawdę to jedyne miejsce które o tym wspomina.
Pani Genetyk przez którą miałam szczęście być przyjęta to jedna z najlepszych w Polsce - Prof. Bieleńska i wierzę w jej słowa daj proszę znać co u Ciebie, też myślę o klinice niepłodności.. od maja zaczynamy starania, jeśli się nie uda 3 cykle zdecydujemy się na in vitro. Pozdrawiam i życzę dużo spokoju i cierpliwości
Rosie1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-18, 07:35   #2618
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Halo, halo co tu taka cisza???? Wszyscy na wiosennych spacerach???


Igni2017 co tam u Ciebie????

Edytowane przez pollyhanna
Czas edycji: 2018-04-18 o 07:36
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 19:12   #2619
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny chciałam się podzielić informacją ;-) bo wczoraj to z tych emocji zapomniałam
Dzidzia rusza nóżkami popłakałam się jak zobaczyłam! Wszystko ma w brzuszku schowane, kręgosłup cały.
Mój gin stwierdził że nie ma się do czego doczepić
I w trakcie badania maluch miał łapkę w buzi ;-). A prenatalne 27 kazał się nie bać. Ale jemu łatwo powiedzieć ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 20:05   #2620
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Karolkowa, cudownie potrafie sobie wyobrazić jak silne emocje towarzyszyly tej wizycie niech maluszek rośnie zdrowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 20:08   #2621
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ogromne, zresztą sam stwierdził że jest różnica między Amelka a dzidzia. Teraz mogę czekać na prenatalne, ale stres jest wiadomo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-18, 20:19   #2622
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Karolkowa wiesz jak bardzo się cieszę z takich wieści od Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 20:39   #2623
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Karolkowa

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 21:03   #2624
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Fiole wiem
Jeszcze czekam na wieści od Ciebie
Oby prenatalne były ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 07:38   #2625
Rosie1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Karolkowa_86 bardzo się cieszę Spokoju życzę
Rosie1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:30   #2626
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Karolkowa super wieści!!!
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 20:12   #2627
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez AleAleAle90 Pokaż wiadomość
Ja się już boje co to będzie. Będę pewnie podskakiwać za każdym razem. Podobno jak dziecko ruchliwe w ciąży to później jest podobnie 😁
Śmiałam się z tego, ale to prawda. Moja córka była mało ruchliwa, w nocy w ogóle się nie ruszała... teraz ma 2,5 miesiąca i przesypia całe noce. Idzie spać ok. 20.00 i wstaje o 6.00 dokładnie tak samo jak wtedy, kiedy była w brzuszku.
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 20:30   #2628
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez klebuszkowa1212 Pokaż wiadomość
Śmiałam się z tego, ale to prawda. Moja córka była mało ruchliwa, w nocy w ogóle się nie ruszała... teraz ma 2,5 miesiąca i przesypia całe noce. Idzie spać ok. 20.00 i wstaje o 6.00 dokładnie tak samo jak wtedy, kiedy była w brzuszku.
no to mam ..... mój prawie wogole nie śpi. .. albo się wierci albo tańcuje a nocami dyskotekę sobie urządza... a rano mnie budzi kopniakami godzinę przed budzikiem...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 20:39   #2629
sunfloweros
Raczkowanie
 
Avatar sunfloweros
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 445
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Karolkowa - świetne wieści
sunfloweros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-19, 21:35   #2630
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pollyhana my dziś 32+5 mały nadal ułożenie miednicowe waży 2 kg jeśli do 30.04 się nie odwróci(lekarz cienko to widzi bo mam mały brzuszek i Fabian ma bardzo mało miejsca)to niestety na cc bedziemy się umawiać choć wolałabym nie no ale najważniejsze że zdrowy i rośnie.Już mam wszystko kupione wyprane poprasowane wiec teraz czekamy spokojnie.

Karolkowa bardzo cieszę się twoim szczęściem super.💓
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 04:51   #2631
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Igni2017 Pokaż wiadomość
Pollyhana my dziś 32+5 mały nadal ułożenie miednicowe waży 2 kg jeśli do 30.04 się nie odwróci(lekarz cienko to widzi bo mam mały brzuszek i Fabian ma bardzo mało miejsca)to niestety na cc bedziemy się umawiać choć wolałabym nie no ale najważniejsze że zdrowy i rośnie.Już mam wszystko kupione wyprane poprasowane wiec teraz czekamy spokojnie.

Karolkowa bardzo cieszę się twoim szczęściem super.
Cieszę się że wszystko ok! Trochę się martwiłam, że się nie odzywasz. A z ułożeniem to różnie bywa - znam przypadek który obrócił się w 39 tc (są ćwiczenia pomagajace się obrócić - możesz poszukać w necie☺). I zazdroszczę przygotowania - ja jeszcze daleko w lesie... ogarniam jeszcze urodziny starszaka (8 maja) i czekam na zwrot podatku, żeby poszaleć zakupowo mam więc nadzieję, że Mieszko się nie pospieszy za bardzo.... a 30 maja rocznica T....

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 06:26   #2632
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Karolkowa, dziewczyny cieszę się ze u waszych maluszków wszystko Ok

Klebuszkowa czyli jak dziecko śpi cała noc to nie wybudza się je na jedzonko? Powoli do mnie dociera ze zostanę mamą i zaczynam się gubić w wielu kwestiach ☺️😁
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 09:31   #2633
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Igni2017 Pokaż wiadomość
Pollyhana my dziś 32+5 mały nadal ułożenie miednicowe waży 2 kg jeśli do 30.04 się nie odwróci(lekarz cienko to widzi bo mam mały brzuszek i Fabian ma bardzo mało miejsca)to niestety na cc bedziemy się umawiać choć wolałabym nie no ale najważniejsze że zdrowy i rośnie.Już mam wszystko kupione wyprane poprasowane wiec teraz czekamy spokojnie.

Karolkowa bardzo cieszę się twoim szczęściem super.
Igni moja jeszcze w 38 tc zdążyła się obrócić główką w dół, a brzuch też miałam mały Tak więc spoko ma jeszcze trochę czasu. Ja trochę ją wspomoglam ćwiczeniami, wpisz w neta to wyskoczą proste ćwiczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Karolkowa, dziewczyny cieszę się ze u waszych maluszków wszystko Ok

Klebuszkowa czyli jak dziecko śpi cała noc to nie wybudza się je na jedzonko? Powoli do mnie dociera ze zostanę mamą i zaczynam się gubić w wielu kwestiach
Jeżeli dziecko przybiera na wadze to dziecka się nie wybudza. Chociaż co położna to inne zdanie. Mój egzemplarz też z tych przesypiających noce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 10:04   #2634
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Karolkowa, dziewczyny cieszę się ze u waszych maluszków wszystko Ok

Klebuszkowa czyli jak dziecko śpi cała noc to nie wybudza się je na jedzonko? Powoli do mnie dociera ze zostanę mamą i zaczynam się gubić w wielu kwestiach ☺️😁
Tak jak Joasiala napisała- co położna to inne zdanie. Mi kazała wybudzać. I też zależy czym dziecko karmione, jak na cycu to samo się obudzi, bo mleko matki jest lekko strawne i zaraz dziecię jest głodne. Jak mm to prawdopodobnie prześpi całą noc. Oczywiście nie jest to regułą, bo każe dziecko jest inne, ale u mnie akurat tak było. Jak karmiłam cycem to miałam pobudki w nocy jak przeszła na butle to ładnie śpi.
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 10:20   #2635
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Polly ja rocznicę miałam 30.03 i to było straszne ale posiedziałam na cmentarzu popłakałam se i się uspokoiłam.Opowiedziałam Igorkowi jak Fabianek wywija w brzuszku itd.

Fabian już kilka razy był obracany i przez gin i przez moją teściową(jest położna)ale to była kwestia max 2 godz i wracał do pozycji miednicowej.Oj tam co ma być to będzie grunt że zdrowy jest.
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 11:55   #2636
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Karolkowa, pewnie kamień z serca oby tak dalej.

Klebuszkowa masz wyjątkowy okaz, pozazdrościć. Ja po synu, który płakał (a raczej sie darl) całymi dniami i spał tylko na rękach jeśli za głośno nie oddychalam, mam tylko nadzieję, że będzie chociaż troszkę lżej tym razem. A jak nie będzie lżej to wiem, że to końcu minie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 19:38   #2637
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez totylkoona Pokaż wiadomość
Karolkowa, pewnie kamień z serca oby tak dalej.

Klebuszkowa masz wyjątkowy okaz, pozazdrościć. Ja po synu, który płakał (a raczej sie darl) całymi dniami i spał tylko na rękach jeśli za głośno nie oddychalam, mam tylko nadzieję, że będzie chociaż troszkę lżej tym razem. A jak nie będzie lżej to wiem, że to końcu minie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tłumaczę sobie to tak, że po prostu Bóg wynagrodził mi te wszystkie cierpienia. Całą ciążę świetnie się czułam, poród miałam lekki, trwał niecałe dwie 2 godziny a córka jest bardzo pogodnym i spokojnym dzieckiem. Niestety, ma "małe" problemy zdrowotne, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok i wyjdziemy na prostą.
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 07:27   #2638
Gosia0724
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Jutro prenatalne. Już od tygodnia byłam nerwowa, ale dziś od samego rana jestem przerażona ..
Gosia0724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 07:33   #2639
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Gosia ja mam na piątek
Ooo strach jest ogromny !
Na którą jutro masz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 08:33   #2640
Gosia0724
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

10.40
Gosia0724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.