Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-02, 14:34   #1411
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Dziewczyny, Wy to jesteście wow Dzięki Wam bardzo za wszystkie wskazówki! Jak tak teraz analizuję swoją sylwetkę, to chyba faktycznie mam więcej sharpness niż softness.
Po przykładzie kreacji Olivii Wilde idealnie widzę, że w pierwszych 3 outfitach czułabym się źle, ciotkowato i matronowato właśnie, a w 3 ostatnich świetnie i to są idealne przykłady strojów, które bym wybrała na większe wyjście. Więc może faktycznie jestem jednak bardziej w typie Dramatic Classic.
Mój typ kolorystyczny nie polubi się natomiast raczej nigdy z czerwieniami na ustach, więc chyba pozostanę przy odpowiednio ogranych różach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 14:40   #1412
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A co nosisz po domu? Twój typ ma dla Ciebie znaczenie w kwestii podomowych ciuchów?
Wszystko to, w czym pokażę się tylko listonoszowi i w czym pójdę wyrzucić śmieci. Ja to wszystko kupiłam, bo było w groszowych przecenach (tak z 10 - 15 euro). I nie chciało mi się tego zwracać. I w takich szmatkach mogę chodzić po domu. Sukienek do pracy nie używam "po domu", nie chcę ich zniszczyć.

To jest mój błąd zakupowy. Sięga mi za tyłek, jest bardzo obcisła i widać w niej brzuszek. I jeszcze ma kieszenie, przez które optycznie poszerza. https://www.littlewoodsireland.ie/do...19493.prd?pg=2

W tej wyglądam tragicznie, prześwituje. https://www.littlewoodsireland.ie/v-...88061.prd?pg=2

W tej wyglądam ok, ale materiał jest cieniutki. Po domu albo na wakacje na plażę https://www.littlewoodsireland.ie/v-...06675.prd?pg=2

Ja się bardzo źle czuję w krótkich sukienkach. Najlepiej wyglądam za kolano i w midi. Ale ta jest krótka i wyglądam w niej jak petarda. I to mój kolor. Trochę zajęło, żeby się przyzwyczaić do długości https://www.littlewoodsireland.ie/v-...75862.prd?pg=1

Ta miała być po domu, ale wyglądam w niej super i będę w niej chodzić do ludzi https://www.dunnesstores.com/p/butto...?colour=Purple

Do pracy lubię takie. Ta wygląda na mnie elegancko. https://euro.wallisfashion.com/en/wl...-dress-9325226

albo takie https://www.mandmdirect.ie/01/detail...en-Dress-Black w tej wyglądam super i same komplementy zbieram. Niby takie nic, a elegancko w niej wyglądam.

W tej wyglądam super. Jak stanęłam w lustrze, to aż zbierałam szczękę z podłogi. https://prettykittyfashion.co.uk/col...32373652946993

Ta wygląda na mnie zbyt prosto. Brakuje "dramy". Jak założę jakiś kobaltowy albo taki wściekło różowy szalik i obwieszę się biżuterią to już ok. Ale sama w sobie wygląda na mnie byle jako. https://xcdn.next.co.uk/Common/Items...om/578075s.jpg

Ta wygląda na mnie dobrze. Krój w ogóle nie TR, ale kolor mój i chyba ten kolor i długość sprawiają, że wyglądam w tym dobrze. https://www.dunnesstores.com/p/galle...44?colour=Pink

Myślę, że moim problemem jest to, że napatrzę się na wyprzedaże i potem kupuję cokolwiek i nie patrzę pod kątem TR. A u mnie naprawdę trudno jest znaleźć jakieś zdobione sukienki, takie typowo TR. Jak z tej kolekcji Dolce, którą wklejałam wcześniej.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ta sukienka jest tania, nawet bardzo - ale ja zadnej nadajacej sie do zalozenia sukienki kosztujacej bez promocji ponizej $100 nie umiem tutaj znalezc, a i tak te za $90-100 to sa takie mega casualowe, te bardziej wyjsciowe kosztuja 3 razy tyle. Ceny ciuchow w UK i w AU to jak niebo i ziemia.
Ten sklep co miesiąc ma wyprzedaże (to jest supermarket, ale ma sekcje z fajnymi ciuchami). I po miesiącu to nie będzie 35 euro tylko 15. To poczekam na to 15. Albo nie kupię wcale. Ja naprawdę tego nie potrzebuję tylko chcę Zobaczymy jak silna jest moja wola.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-04-02 o 15:06
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 16:58   #1413
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy to jesteście wow Dzięki Wam bardzo za wszystkie wskazówki! Jak tak teraz analizuję swoją sylwetkę, to chyba faktycznie mam więcej sharpness niż softness.
Po przykładzie kreacji Olivii Wilde idealnie widzę, że w pierwszych 3 outfitach czułabym się źle, ciotkowato i matronowato właśnie, a w 3 ostatnich świetnie i to są idealne przykłady strojów, które bym wybrała na większe wyjście. Więc może faktycznie jestem jednak bardziej w typie Dramatic Classic.
Mój typ kolorystyczny nie polubi się natomiast raczej nigdy z czerwieniami na ustach, więc chyba pozostanę przy odpowiednio ogranych różach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawdopodobnie jesteś którymś Latem, a te typy najmniej tolerują czerwień.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 17:39   #1414
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88618824]Prawdopodobnie jesteś którymś Latem, a te typy najmniej tolerują czerwień.[/QUOTE]Kiedyś tak myślałam, natomiast opalam się zawsze dość intensywnie na brązowo, nie na czerwono i nie wiem czy to się wyklucza :c

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 18:30   #1415
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Pokaż wiadomość
Kiedyś tak myślałam, natomiast opalam się zawsze dość intensywnie na brązowo, nie na czerwono i nie wiem czy to się wyklucza :c

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Josephine Skriver i Jennifer Aniston są zgaszonymi latami i opalają się na brązowo. Moja matka też jest latem (nie jestem pewna którym) i opala się na brzoskwiniowo - brązowo.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 18:34   #1416
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Ja też myślę, że jestem latem, mam ogólnie niski kontrast, ale opalam się na brązowo.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 18:47   #1417
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

To ja mam na odwrót. Wysoki kontrast, zimowy typ, ciemne włosy i biała cera. Nie opalam się w ogóle. Jeden dzień na plaży i jestem różowa jak świniak, i potem znów biała. Od słońca wychodzą mi pieprzyki, a nie opalenizna. To na nim nie siedzę, a jak już, to z wysokim filtrem. Uwielbiam lato, ale moja skóra ma lato gdzieś.

Jak patrzę na swoje zdjęcia po tygodniu w Hiszpanii latem, byłam największą białaską w całym mieście. Chyba sobie zrobię wakacje w Korei następnym razem.

Ale nie jestem sama Jakiś rudzielec we Włoszech czuł się tak samo, jak ja w Hiszpanii.


Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-04-02 o 18:55
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-02, 19:07   #1418
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Josephine Skriver i Jennifer Aniston są zgaszonymi latami i opalają się na brązowo. Moja matka też jest latem (nie jestem pewna którym) i opala się na brzoskwiniowo - brązowo.
Jennifer Aniston raczej będzie Zgaszoną Jesienią
Poza tym opalenizna nie określa typu.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 19:22   #1419
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
To ja mam na odwrót. Wysoki kontrast, zimowy typ, ciemne włosy i biała cera. Nie opalam się w ogóle. Jeden dzień na plaży i jestem różowa jak świniak, i potem znów biała. Od słońca wychodzą mi pieprzyki, a nie opalenizna. To na nim nie siedzę, a jak już, to z wysokim filtrem. Uwielbiam lato, ale moja skóra ma lato gdzieś.

Jak patrzę na swoje zdjęcia po tygodniu w Hiszpanii latem, byłam największą białaską w całym mieście. Chyba sobie zrobię wakacje w Korei następnym razem.

Ale nie jestem sama Jakiś rudzielec we Włoszech czuł się tak samo, jak ja w Hiszpanii.

No ja mam podobnie do Ciebie. Tylko ze mimo bardzo jasnej cery opalam sie troche na brazowo ale to baaardzo jasny braz, prawie niewidoczny. Raz bylam po wakacjach u lekarza i mowilam ze bylam na wyjezdzie, a lekarka przyznala, ze nie bardzo widac opalenizne :-D To takie baardzo delikatne musniecie. Bez tego czesto bylam no dosc biala i czasem wrecz jak chora. Twarz za to bardziej mi sie opala wlasnie najpierw na czerwono. Jednak ogolnie twarz opalic u mnie jest bardzo trudno. Po zdjeciu mi wyszla gleboka zima a w tescie Nutridom gdzie odpowiadalo sie na pytania wyszlo mi lato. Jednak bardziej wierze w te zime. Mam szaro zielone oczy, jasna cere. Wlosy podalam herbaciane, ale nie wiem teraz mam raczej taki ciemny braz blizej czarnego. Czasem jak sie rozjasnia od slonca to moze wtedy herbaciane. Tak ogolnie jednak raczej ciemny braz. Nie jestem na pewno tak gleboka zima jak Liv Tyler i nie taka cieplejsza Zima jak Salma Hayek (mozna miec takie cieplejsze odcienie i ciemna karnacje) ale tak po srodku. Nie calkiem chlodna i nie calkiem ciepla. Tak bym to ujela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 19:26   #1420
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88619063]Jennifer Aniston raczej będzie Zgaszoną Jesienią
Poza tym opalenizna nie określa typu.[/QUOTE]

A to nie jest tak, że pod koniec dnia nie jest aż tak istotne to jak wyglądamy, ale jak nasza buzia po prostu reaguje na kolory? Stąd np. wiele osób dziwi, że są blondynki, które mogą być zimami. Polskie konsultantki zdają się nie być do tego przekonane - jak zima, to czarne włosy, ciemne oczy, itd., ale spotkałam się z większą otwartoscią ku temu na zagranicznych blogach.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 19:27   #1421
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88619063]Jennifer Aniston raczej będzie Zgaszoną Jesienią
Poza tym opalenizna nie określa typu.[/QUOTE]

Jennifer jest soft summer.

Zgaszoną jesienią są Rosie Huntington-Whiteley i Mischa Barton.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f901b7941b9619d9b37b6397ee3b0ef0.jpg (93,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg web-Fair-Soft-Summer-color-palette-names.jpg (258,4 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56ea6607306461c32fda9d158541e672.jpg (80,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05glamour-jennifer-anistonjpg.jpg (331,4 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jennifer-Aniston-Long-Braided-Hairstyle.jpg (57,8 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3e0d135cfbb5eee8eb90aa8e91c55bc7.jpg (25,7 KB, 79 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-02, 19:29   #1422
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No ja mam podobnie do Ciebie. Tylko ze mimo bardzo jasnej cery opalam sie troche na brazowo ale to baaardzo jasny braz, prawie niewidoczny. Raz bylam po wakacjach u lekarza i mowilam ze bylam na wyjezdzie, a lekarka przyznala, ze nie bardzo widac opalenizne :-D To takie baardzo delikatne musniecie. Bez tego czesto bylam no dosc biala i czasem wrecz jak chora. Twarz za to bardziej mi sie opala wlasnie najpierw na czerwono. Jednak ogolnie twarz opalic u mnie jest bardzo trudno. Po zdjeciu mi wyszla gleboka zima a w tescie Nutridom gdzie odpowiadalo sie na pytania wyszlo mi lato. Jednak bardziej wierze w te zime. Mam szaro zielone oczy, jasna cere. Wlosy podalam herbaciane, ale nie wiem teraz mam raczej taki ciemny braz blizej czarnego. Czasem jak sie rozjasnia od slonca to moze wtedy herbaciane. Tak ogolnie jednak raczej ciemny braz. Nie jestem na pewno tak gleboka zima jak Liv Tyler i nie taka cieplejsza Zima jak Salma Hayek (mozna miec takie cieplejsze odcienie i ciemna karnacje) ale tak po srodku. Nie calkiem chlodna i nie calkiem ciepla. Tak bym to ujela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może porównaj sobie Emily Blunt do zimowych typów. Wtedy będziesz wiedziała czy jesteś latem czy zimą. Emily jest true summer.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 19:38   #1423
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
To może porównaj sobie Emily Blunt do zimowych typów. Wtedy będziesz wiedziała czy jesteś latem czy zimą. Emily jest true summer.
No wlasnie sama nie wiem. Na pewno mam mniejszy kontrast niz moze typowe Zimy mimo ze za taka sie uwazalam. Miewam czasem tak blada cere, ze mysleli ze chora ale kolor oczu i ust taki bardziej delikatny jak u Emily Blunt. Moze i moglabym byc tym Latem. Moze kiedys zrobie jakas analize kolorystyczna i profesjonalistka powie. Grunt ze wiem ze jesienia i wiosna to raczej nie jestem :-D No a pastelowe kolory moze czasem lubie jak w palecie jesieni, ale wygladam w nich raczej mdlo i zle :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 19:50   #1424
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No wlasnie sama nie wiem. Na pewno mam mniejszy kontrast niz moze typowe Zimy mimo ze za taka sie uwazalam. Miewam czasem tak blada cere, ze mysleli ze chora ale kolor oczu i ust taki bardziej delikatny jak u Emily Blunt. Moze i moglabym byc tym Latem. Moze kiedys zrobie jakas analize kolorystyczna i profesjonalistka powie. Grunt ze wiem ze jesienia i wiosna to raczej nie jestem :-D No a pastelowe kolory moze czasem lubie jak w palecie jesieni, ale wygladam w nich raczej mdlo i zle :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym na siłę tak nie trzymała się tej palety, bo "jestem ciemną zimą i klamka zapadła". Najważniejsze, że wiesz, w czym wyglądasz paskudnie i takich kolorów unikasz.

Ja sobie często pożyczam malinowy z paletki letniej i ciemne zielenie od stonowanego lata. Ale i tak wiem, że najlepiej wyglądam w ostrych, nasyconych kolorach i czerni. Jakbym założyła coś kremowego albo błękitnego to ludzie by pytali jak się czuję po chemioterapii.

Dla mnie najgorsze są wszelakie słodko-pierdzące pastele. Takie dla jasnej wiosny. Pastelowy zielony to mój wróg numer jeden. Wyglądam wtedy jakbym trafiła na odwyk po zabawach z metamfetaminą.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 19:57   #1425
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Nie no oczywiscie ze nie. Nawet gdybym byla gleboka zima to czasem zalozylabym cos innego. Jednak chociaz tyle latwiej, ze albo jestem zima albo latem. Ja tez lepiej czuje sie i wygladam i ludzie komplementuja jak jestem w zdecydowanych kolorach. Nie powiem podobaja mi sie pastele i sama probowalam nosic, ale niestety slabo na mnie wygladaja i wygladam na chora. Mialam np rozowy pastelowy sweterek. No mdlo to u mnie wygladalo. Kolezanka z pracy powiedziala, ze nie za dobrze wygladam, ze coz polecala mi go kupic, bo ogolnie jest ladny, ale jednak mi on nie pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:05   #1426
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Nie no oczywiscie ze nie. Nawet gdybym byla gleboka zima to czasem zalozylabym cos innego. Jednak chociaz tyle latwiej, ze albo jestem zima albo latem. Ja tez lepiej czuje sie i wygladam i ludzie komplementuja jak jestem w zdecydowanych kolorach. Nie powiem podobaja mi sie pastele i sama probowalam nosic, ale niestety slabo na mnie wygladaja i wygladam na chora. Mialam np rozowy pastelowy sweterek. No mdlo to u mnie wygladalo. Kolezanka z pracy powiedziala, ze nie za dobrze wygladam, ze coz polecala mi go kupic, bo ogolnie jest ladny, ale jednak mi on nie pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, że jestem zimnym typem i to jest najważniejsze Nie masz jakiegoś czarnego, ładnego szalika? Mogłabyś w zimie nosić ten pastelowy sweterek, ale pod szyję opatulić się czarnym, jedwabnym szalikiem. Albo takim https://likemary.com/wp-content/uplo...0-x-72cm-1.jpg Musiałabyś zobaczyć czy te dwa róże by nie wyglądały dziwnie razem. Zrobić coś, żeby ten pastelowy nie był przy twarzy.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:08   #1427
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Wiesz, że jestem zimnym typem i to jest najważniejsze Nie masz jakiegoś czarnego, ładnego szalika? Mogłabyś w zimie nosić ten pastelowy sweterek, ale pod szyję opatulić się czarnym, jedwabnym szalikiem. Albo takim https://likemary.com/wp-content/uplo...0-x-72cm-1.jpg Musiałabyś zobaczyć czy te dwa róże by nie wyglądały dziwnie razem. Zrobić coś, żeby ten pastelowy nie był przy twarzy.
No niby tak. Lato tez jest zimne rozumiem? Mysle ze z czarnym szalikiem tak. Mam czarny. Tylko wiadomo pozniej zdejmujesz i wygladasz srednio. Ten sweterek ma tez delikatna koronke. Taki slodki i grzeczny. Naprawde wygladalam mdlo i na chora. W granacie siebie bardzo lubie. Duzo mam tez granatowych koszulek bo ja w sumie mam bardziej sportowy styl koszulka, jeansy a czesto i dresy adidasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:23   #1428
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No niby tak. Lato tez jest zimne rozumiem? Mysle ze z czarnym szalikiem tak. Mam czarny. Tylko wiadomo pozniej zdejmujesz i wygladasz srednio. Ten sweterek ma tez delikatna koronke. Taki slodki i grzeczny. Naprawde wygladalam mdlo i na chora. W granacie siebie bardzo lubie. Duzo mam tez granatowych koszulek bo ja w sumie mam bardziej sportowy styl koszulka, jeansy a czesto i dresy adidasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zima i lato są zimne. Jesień i wiosna są ciepłe. Tu dla przykładu ciemna jesień kontra ciemna zima.

Właśnie chodzi o to, żeby ten szalik był elegancki i żebyś go nie musiała zdejmować. Ja zimą tak siedzę w biurze. W czarnej bluzeczce, marynarce i jakimś oczoj...bnym szaliku pod szyją. I ten szalik robi za ozdobę. Takie szaliki to dla mnie wybawienie jak nie chcę wiecznie chodzić ubrana z góry na dół na czarno (mogę tak codziennie). Kupuję je jak gdzieś jadę, na jakiś straganach za grosze.

Albo zajrzyj tu na skojarzenia z naturą. https://yandex.ru/images/search?text...ii_teplii2.jpg
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:37   #1429
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Zazdroszę wam tego że wiecie jakimi typami jesteście.
Ja nie wiem ani jakim typem sylwetki wg Kibbe jestem, ani jakim typem urody


Ogólnie myśle ze jestem ciepłym typem. Skóre mam zółtą, "opalającą" się na buraka. Jak farbowałam się na zimny odcien brązu to wyglądałam na zmęczoną. W ciepłym odcieniu brązu mi dużo lepiej.



Tylko że patrząc na "moje" kolory i to co wkleiła Medianoche wyzej to blizej mi do tych od zimy niż od jesieni.



Kocham chabrowy, śliwkę, klasyczną czerwien, musztardowy. Nienawidzę i mdło wyglądam w mało intensywnych i "spranych" kolorach.
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-02, 20:53   #1430
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Zima i lato są zimne. Jesień i wiosna są ciepłe. Tu dla przykładu ciemna jesień kontra ciemna zima.

Właśnie chodzi o to, żeby ten szalik był elegancki i żebyś go nie musiała zdejmować. Ja zimą tak siedzę w biurze. W czarnej bluzeczce, marynarce i jakimś oczoj...bnym szaliku pod szyją. I ten szalik robi za ozdobę. Takie szaliki to dla mnie wybawienie jak nie chcę wiecznie chodzić ubrana z góry na dół na czarno (mogę tak codziennie). Kupuję je jak gdzieś jadę, na jakiś straganach za grosze.

Albo zajrzyj tu na skojarzenia z naturą. https://yandex.ru/images/search?text...ii_teplii2.jpg
Dziekuje No u nas jak jest zima i na sklepie tez bywalo zimno to tez czasem szefowa miala jakis szal. Pracujemy w sklepie ale bywalo roznie. Teraz jest naprawione ogrzewanie i jest dosc cieplo. Wedlug mnie fajnie wyglada taki elegancki szal nawet w pracy, ale sama na razie sie nie przemoglam. Jakos tak wyszlo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 22:19   #1431
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88619119]A to nie jest tak, że pod koniec dnia nie jest aż tak istotne to jak wyglądamy, ale jak nasza buzia po prostu reaguje na kolory? Stąd np. wiele osób dziwi, że są blondynki, które mogą być zimami. Polskie konsultantki zdają się nie być do tego przekonane - jak zima, to czarne włosy, ciemne oczy, itd., ale spotkałam się z większą otwartoscią ku temu na zagranicznych blogach.[/QUOTE]
Zdecydowanie tak
Co do Jennifer Aniston jeszcze - myślę, że ona jednak ma ciepławy ton skóry, dlatego jest Jesienią, a nie Latem. Szczególnie było to widać na zdjęciach z lat 90.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 23:04   #1432
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Dziekuje No u nas jak jest zima i na sklepie tez bywalo zimno to tez czasem szefowa miala jakis szal. Pracujemy w sklepie ale bywalo roznie. Teraz jest naprawione ogrzewanie i jest dosc cieplo. Wedlug mnie fajnie wyglada taki elegancki szal nawet w pracy, ale sama na razie sie nie przemoglam. Jakos tak wyszlo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze możesz sprzedać ten sweterek albo zamienić się z kimś na coś innego. Ja się raz zamieniłam sukienkami jak komuś bardziej pasował jakiś kolor.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 23:18   #1433
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Dziekuje No u nas jak jest zima i na sklepie tez bywalo zimno to tez czasem szefowa miala jakis szal. Pracujemy w sklepie ale bywalo roznie. Teraz jest naprawione ogrzewanie i jest dosc cieplo. Wedlug mnie fajnie wyglada taki elegancki szal nawet w pracy, ale sama na razie sie nie przemoglam. Jakos tak wyszlo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli w szalu byłoby Ci za ciepło pod szyją to możesz spróbować przełamać kolor swetra mniejszym elementem, może chocker na tasiemce, korale, naszyjnik (tradycyjna biżuteria albo tekstylna), duże wiszące kolorowe kolczyki. Może sweter wyglądałby fajnie z długą kamizelka? Nie wiem jaki masz styl ale to mi przyszlo do głowy.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 23:22   #1434
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Zawsze możesz sprzedać ten sweterek albo zamienić się z kimś na coś innego. Ja się raz zamieniłam sukienkami jak komuś bardziej pasował jakiś kolor.
Tak moge Masz racje. Moze tak zrobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Jesli w szalu byłoby Ci za ciepło pod szyją to możesz spróbować przełamać kolor swetra mniejszym elementem, może chocker na tasiemce, korale, naszyjnik (tradycyjna biżuteria albo tekstylna), duże wiszące kolorowe kolczyki. Może sweter wyglądałby fajnie z długą kamizelka? Nie wiem jaki masz styl ale to mi przyszlo do głowy.
Kamizelki czasem sa fajne, ale obecnie nie nosze. Z jakims naszyjnikiem moze. Musze pomyslec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 15:46   #1435
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Czy taka sukienka nadaje się dla typu D?
Jeśli nie to czemu i jaki to rodzaj?

https://www.peek-cloppenburg.pl/jake...A#&gid=1&pid=2

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2021-04-03 o 16:09
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 16:02   #1436
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Według mnie się nadaje. Będziesz wyglądać jak piękny posąg, bo wiem, ze jesteś bardzo wysoka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 16:07   #1437
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88620370]Czy taka sukienka nadaje się dla typu DC?
Jeśli nie to czemu i jaki to rodzaj?

https://www.peek-cloppenburg.pl/jake...A#&gid=1&pid=2

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Raczej dla D (jest bardzo długa). No ale ty prędzej będziesz D (na DC jesteś za wysoka).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 16:08   #1438
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88620415]Raczej dla D (jest bardzo długa). No ale ty prędzej będziesz D (na DC jesteś za wysoka).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tak sorka chodzilo mi o dramatic. Już edytowalam.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 16:14   #1439
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88620370]Czy taka sukienka nadaje się dla typu DC?
Jeśli nie to czemu i jaki to rodzaj?

https://www.peek-cloppenburg.pl/jake...A#&gid=1&pid=2

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Nie, to jest kiecka mocno naturalowa, może poza dekoltem wysoko pod szyję. Może też dla SC.
Jest miękka, z lekkiego materiału, który w ruchu byłby dość płynący. Linie DC są trim, tailored, taut and crisp and slightly chunky. Ta sukienka jest raczej ich przeciwieństwem.
Z maxi z tego sklepu to są sukienki o właściwych liniach KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK.

Dla D także nie jest to dobra kiecka, bo D:
Shape is the key to your look. Whatever mood you want to express, in whatever situation your find yourself--work, play or glamour--keep your shapes sharp and
geometric. Triangles, rectangles, and anything sculpted, sleek, and elongated with crisp edges.
Shape is the key to your look. Whatever mood you want to express, in whatever situation your find yourself--work, play or glamour--keep your shapes sharp and
geometric. Triangles, rectangles, and anything sculpted, sleek, and elongated with crisp edges.
Avoid: Soft, flowing lines (too matronly on you).
Avoid: Overly sheer, lightweight fabrics that float.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-04-03 o 16:19
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 16:18   #1440
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie, to jest kiecka mocno naturalowa, może poza dekoltem wysoko pod szyję. Może też dla SC.
Jest miękka, z lekkiego materiału, który w ruchu byłby dość płynący. Linie DC są trim, tailored, taut and crisp and slightly chunky. Ta sukienka jest raczej ich przeciwieństwem.
Z maxi z tego sklepu to są sukienki o właściwych liniach KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK.

Dla D także nie jest to dobra kiecka, bo D:
Shape is the key to your look. Whatever mood you want to express, in whatever situation your find yourself--work, play or glamour--keep your shapes sharp and
geometric. Triangles, rectangles, and anything sculpted, sleek, and elongated with crisp edges.
Nie jest taka mocno naturalowa, widziałam bardziej naturalowe
Wg. mnie, nadawałaby się dla FN albo dla SD.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 16:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.