Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-28, 06:12   #3421
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Quantum dużo zdrówka i mocne kciuki!

Dziękuję


Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Mam tak samo, masakra bo prawie wszędzie to pchają. Trzeba uważać.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 09:56   #3422
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Super! Bo dostałam mini do zamówienia i mi się sprawdziło i chyba kupię duże opakowanie U mnie też się nie sprawdzają silikony i ich nie lubię na twarzy.
Odkąd skończyłam 40stkę to lubię pod krem dać serum, lubię te z Vichy i polecam (89 i probiotyczne, liftactive supreme oraz to złote) oraz Shiseido Ultimune power infusing concentrate. I jeszcze z Nuxe Super Serum. Wszystkie mam sprawdzone pod różne kremy i podkłady i się sprawdzają Mam cerę mieszaną, wrażliwą w kierunku przesuszu Jeśli ktoś ma tak, jak ja polecam od czasu do czasu Sensai Lotion II (moist) fajnie po nim wnikają kremy czy sera i sam nawilża, a ostatnio latem polubiłam tę emulsję, jako krem na sera: Sensai Emulsion II (moist), ale na zimę chyba kupię Moist III. Wszystkie sera i kremy daję pod oczy i poza Vichy 89 to wszystkie dają radę żeby pod oczami nie było przesuszu, gdy mam na sobie cały dzień makijaż. Najlepiej działa tu jednak złote nano Vichy, Nuxe, Shiseido, Sensai oraz probiotyczne serum 89 Vichy.
Polecajki się przydadzą
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 17:25   #3423
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Polecajki się przydadzą
Serdecznie polecam, szczególnie złote nano serum Vichy idealne pod jakikolwiek krem i makijaż, powoduje, że twarz wygląda na wypoczętą i promienną
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 20:22   #3424
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Co jak co, ale nowa paleta midi Nataszy nude to na pewno nie jest na kilka makijazy, jakie nia ostatnio zrobiłam wiekszosc wyszly mi mocne smoky, mimo, ze chcialam coś lekkiego
Te cienie po prostu na oku wcyhodza ciemniej niz w palecie. Moze na osobach o ciemnej karnacji bedzie to nude, dla bladej twarzy niekoniecznie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 20:41   #3425
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Serdecznie polecam, szczególnie złote nano serum Vichy idealne pod jakikolwiek krem i makijaż, powoduje, że twarz wygląda na wypoczętą i promienną
Iwonko, żebym czegoś nie pomieszała - czy o tym serum piszesz?
https://www.vichy.pl/pielegnacja-twa...ol/p45114.aspx
Bo google na hasło „vichy nano serum” coś takiego mi wypluło
Jak polecasz, to jak tylko troszkę zejdę z zapasów pielęgnacji, to sobie kupię

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co jak co, ale nowa paleta midi Nataszy nude to na pewno nie jest na kilka makijazy, jakie nia ostatnio zrobiłam wiekszosc wyszly mi mocne smoky, mimo, ze chcialam coś lekkiego
Te cienie po prostu na oku wcyhodza ciemniej niz w palecie. Moze na osobach o ciemnej karnacji bedzie to nude, dla bladej twarzy niekoniecznie
Ja też uważam, że mejkapy tą paletką wychodzą dużo ciemniej niż można by się spodziewać po wyglądzie cieni w opakowaniu.
Dziś kliknęłam Starlette - podejrzewam, że z nią będzie podobnie
A przy okazji - jednak wzięłam nowy róż z jesiennej kolekcji Chanel, tylko ten odcień mauve. Pooglądałam trochę filmików i opinie są różne, ale ja mam wyjątkową słabość do takich odcieni, zwłaszcza na jesień i zimę.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 20:52   #3426
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że mejkapy tą paletką wychodzą dużo ciemniej niż można by się spodziewać po wyglądzie cieni w opakowaniu.
Dziś kliknęłam Starlette - podejrzewam, że z nią będzie podobnie
A przy okazji - jednak wzięłam nowy róż z jesiennej kolekcji Chanel, tylko ten odcień mauve. Pooglądałam trochę filmików i opinie są różne, ale ja mam wyjątkową słabość do takich odcieni, zwłaszcza na jesień i zimę.
To chyba pierwsza paleta Nataszy, ktora wypada ciemniej, niz sie spodziewalam
Nie, Starlette wypada jasno akurat.
Moj roz jutro juz ma byc. Mauve mi sie podobal w opakowaniu kolorek, ale mam odcien skory nie dosc ze jasny, to taki, ze najlepiej mi w brzoskwiniach, morelach, koralach.
Mauve jakby byl stacjo to bym zmacala, a w ciemno nie bede klikac, bo tani nie jest Mialam kiedys w podobnej kolorystyce - Macowy limitowany Animal Instincts, wlasnie kupilam przez odcien w pudelku i niestety u mnie za ciemno, nie ten odcien etc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-08-28 o 20:53
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 20:54   #3427
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Iwonko, żebym czegoś nie pomieszała - czy o tym serum piszesz?
https://www.vichy.pl/pielegnacja-twa...ol/p45114.aspx
Bo google na hasło „vichy nano serum” coś takiego mi wypluło
Jak polecasz, to jak tylko troszkę zejdę z zapasów pielęgnacji, to sobie kupię

A przy okazji - jednak wzięłam nowy róż z jesiennej kolekcji Chanel, tylko ten odcień mauve. Pooglądałam trochę filmików i opinie są różne, ale ja mam wyjątkową słabość do takich odcieni, zwłaszcza na jesień i zimę.
Tak to to serum! bardzo wydajne, bo miałam je od jesieni aż do wiosny. Nie stosuję go tylko latem, ale zaraz nabędę na jesień. Nie ma co się przejmować opisem, że jest na okres menopauzalny, bo wiadomo, że po 40- stce to się już przed menopauzą jest na pewno moim zdaniem bardzo fajnie działa plus też to, że pod oczami przez cały dzień nie mam po nim uczucia ściągnięcia, no i komponuje się dobrze, z większością kremów, które używałam i podkładów Mam nadzieję, że też będziesz z niego zadowolona

Ola, pokaż, który to róż Chanel
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-29, 06:52   #3428
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To chyba pierwsza paleta Nataszy, ktora wypada ciemniej, niz sie spodziewalam
Nie, Starlette wypada jasno akurat.
Moj roz jutro juz ma byc. Mauve mi sie podobal w opakowaniu kolorek, ale mam odcien skory nie dosc ze jasny, to taki, ze najlepiej mi w brzoskwiniach, morelach, koralach.
Mauve jakby byl stacjo to bym zmacala, a w ciemno nie bede klikac, bo tani nie jest Mialam kiedys w podobnej kolorystyce - Macowy limitowany Animal Instincts, wlasnie kupilam przez odcien w pudelku i niestety u mnie za ciemno, nie ten odcien etc.
Starlette dostanę na dniach, podobnie jak róż Chanel, więc zobaczymy jak na mnie wypadną .
MACowy Animal Instincs kocham, choć faktycznie używam głównie latem, jak lekko się przybrązowię, bo tego typu odcienie lepiej wyglądają na ciemniejszej skórze - przy jasnej mogą robić na twarzy lekkie błotko

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak to to serum! bardzo wydajne, bo miałam je od jesieni aż do wiosny. Nie stosuję go tylko latem, ale zaraz nabędę na jesień. Nie ma co się przejmować opisem, że jest na okres menopauzalny, bo wiadomo, że po 40- stce to się już przed menopauzą jest na pewno moim zdaniem bardzo fajnie działa plus też to, że pod oczami przez cały dzień nie mam po nim uczucia ściągnięcia, no i komponuje się dobrze, z większością kremów, które używałam i podkładów Mam nadzieję, że też będziesz z niego zadowolona

Ola, pokaż, który to róż Chanel
Dziękuję
To właśnie mój wiek . Stara pudernica ze mnie
A dlaczego nie stosujesz latem?
Ja to właściwie sera stosuję głównie latem, samodzielnie pod makijaż, bo jak dam dodatkowo krem, to mi podkład spływa.
Zresztą ja już od dłuższego czasu kremy stosuję na noc, a na dzień jakieś serum, ewentualnie krem o żelowej lub innej lekkiej konsystencji, potem bazę rozświetlającą, też lekką, i dopiero podkład.

Róż mam ten chłodniejszy (z Mauve w nazwie) z jesiennej kolekcji, tylko nie mogę wkleić linka ze strony Chanel, gdzie kupowałam, bo strona sklepu coś się dziś nie otwiera.
Wklejam inny link:
https://beautyvelle.com/2023/08/15/c...up-collection/
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 10:16   #3429
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Orientujecie się może, czy ta kolekcja będzie poza butikami Chanel? Chętnie zmacałabym cienie przed kupnem, ale nie po drodze mi do Warszawy póki co.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 12:07   #3430
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Dziękuję
To właśnie mój wiek . Stara pudernica ze mnie
A dlaczego nie stosujesz latem?
Ja to właściwie sera stosuję głównie latem, samodzielnie pod makijaż, bo jak dam dodatkowo krem, to mi podkład spływa.
Zresztą ja już od dłuższego czasu kremy stosuję na noc, a na dzień jakieś serum, ewentualnie krem o żelowej lub innej lekkiej konsystencji, potem bazę rozświetlającą, też lekką, i dopiero podkład.

Róż mam ten chłodniejszy (z Mauve w nazwie) z jesiennej kolekcji, tylko nie mogę wkleić linka ze strony Chanel, gdzie kupowałam, bo strona sklepu coś się dziś nie otwiera.
Wklejam inny link:
https://beautyvelle.com/2023/08/15/c...up-collection/
No mój przecież też
Bo ja na sera daję krem, a to serum latem i krem to za dużo, zresztą ja lubię zmieniać mało kiedy ciągiem stosuję jakieś serum, bo mam zawsze 2,3 otwarte to lubię zmieniać

Dziękuję! piękny, ale nie moja bajka
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 12:44   #3431
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co jak co, ale nowa paleta midi Nataszy nude to na pewno nie jest na kilka makijazy, jakie nia ostatnio zrobiłam wiekszosc wyszly mi mocne smoky, mimo, ze chcialam coś lekkiego
Te cienie po prostu na oku wcyhodza ciemniej niz w palecie. Moze na osobach o ciemnej karnacji bedzie to nude, dla bladej twarzy niekoniecznie
Ja dziś drugi makijaż u mnie niudowo właśnie wczoraj bardzo jasny mejkap zrobiłam i dziś w sumie też lekki jak na mnie. Wg mnie to Glam wychodzi ciemno. Tylko że ja leciutko po cienkich smyram, bo tak ładnie nietknięte wyglądają plus nie lubię bałaganu z osypu. I to jest kolorystyka co mi odpowiada Na twarzy nie jestem opalona i wg mnie jaśniutkie mejkapy łatwo zrobić, na pewno łatwiej niż innymi paletami. Ale brązowe maty faktycznie ochładzają makijaż.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-29, 13:21   #3432
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Uzylam nowego rozu chanel i idealnie pasuje kolor, buzia wyglada swiezo i promiennie, ale nie jest to nic unikatowego oczywiscie. Niemniej cieszy oko i zadowolenie powoduje
Opakowanie, tloczenie sliczne, jak u Chanel - na najwyzszym poziomie
Pigmentacja bez zarzutu, fajnie sie stopniuje, daje tez efekt airbrush.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 14:06   #3433
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Orientujecie się może, czy ta kolekcja będzie poza butikami Chanel? Chętnie zmacałabym cienie przed kupnem, ale nie po drodze mi do Warszawy póki co.
Na stronie Chanel jest zaznaczone, że to produkty na wyłączność, więc z dostępnością w innych miejscach może być problem.
Sama zastanawiam się na jedną z paletek, ale też wolałabym najpierw sprawdzić na żywo.


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No mój przecież też
Bo ja na sera daję krem, a to serum latem i krem to za dużo, zresztą ja lubię zmieniać mało kiedy ciągiem stosuję jakieś serum, bo mam zawsze 2,3 otwarte to lubię zmieniać

Dziękuję! piękny, ale nie moja bajka
A, to z innych powodów go teraz nie używasz - myślałam, że to serum ma może jakiś składnik, że latem nie powinno być stosowane ,


Może się jeszcze okazać, że i nie moja - ja ostatnio kupuję kompulsywnie, a czy mi będzie pasować, to już inna sprawa


Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja dziś drugi makijaż u mnie niudowo właśnie wczoraj bardzo jasny mejkap zrobiłam i dziś w sumie też lekki jak na mnie. Wg mnie to Glam wychodzi ciemno. Tylko że ja leciutko po cienkich smyram, bo tak ładnie nietknięte wyglądają plus nie lubię bałaganu z osypu. I to jest kolorystyka co mi odpowiada Na twarzy nie jestem opalona i wg mnie jaśniutkie mejkapy łatwo zrobić, na pewno łatwiej niż innymi paletami. Ale brązowe maty faktycznie ochładzają makijaż.
To na pewno.
Niemniej i malując się Nude efekt mam ciemniejszy niż zakładałam, choć to rzecz jasna zależy od sposobu malowania

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uzylam nowego rozu chanel i idealnie pasuje kolor, buzia wyglada swiezo i promiennie, ale nie jest to nic unikatowego oczywiscie. Niemniej cieszy oko i zadowolenie powoduje
Opakowanie, tloczenie sliczne, jak u Chanel - na najwyzszym poziomie
Pigmentacja bez zarzutu, fajnie sie stopniuje, daje tez efekt airbrush.
Fajnie, że Ci się spodobał
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 14:39   #3434
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Olu dzięki, czyli trzeba się spieszyć, jednym słowem

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uzylam nowego rozu chanel i idealnie pasuje kolor, buzia wyglada swiezo i promiennie, ale nie jest to nic unikatowego oczywiscie. Niemniej cieszy oko i zadowolenie powoduje
Opakowanie, tloczenie sliczne, jak u Chanel - na najwyzszym poziomie
Pigmentacja bez zarzutu, fajnie sie stopniuje, daje tez efekt airbrush.
a możesz napisać, czy on jest bardziej morelowy, czy taki pomarańczowy-rdzawy?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 16:21   #3435
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a możesz napisać, czy on jest bardziej morelowy, czy taki pomarańczowy-rdzawy?
Terakota z dodatkiem bezu, wiec blizej mu do pomaranczowo- rdzawego, ale daje piekny swiezy wyglad. Jesli ktos lubi takie odcienie i mu w nich dobrze, to polecam od siebie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-12-28 o 19:32
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 17:46   #3436
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajnie, że Ci się spodobał
Tego bylam pewna, ze mi sie spodoba, bo moj odcien, nie wiedzialam tylko do jakiego stopnia spodoba mi sie
Ale serio, pieknie bluruje policzek

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Orientujecie się może, czy ta kolekcja będzie poza butikami Chanel? Chętnie zmacałabym cienie przed kupnem, ale nie po drodze mi do Warszawy póki co.
Niestety tylko w butikach Chanel i online.
A ktore cienie Cie wolaja?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 18:10   #3437
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A, to z innych powodów go teraz nie używasz - myślałam, że to serum ma może jakiś składnik, że latem nie powinno być stosowane ,
No ma kwas glikolowy, którego jednak unikam latem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 20:10   #3438
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tego bylam pewna, ze mi sie spodoba, bo moj odcien, nie wiedzialam tylko do jakiego stopnia spodoba mi sie
Ale serio, pieknie bluruje policzek
Ja, w przeciwieństwie do Ciebie, jestem pełna obaw
Mam nadzieję, że i u mnie będzie taki efekt

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No ma kwas glikolowy, którego jednak unikam latem
O widzisz, to ja też będę unikać.
Niestety kiepsko się znam na składach i ich efektach/interakcjach/skutkach, więc każda rada cenna
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 20:36   #3439
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O widzisz, to ja też będę unikać.
Niestety kiepsko się znam na składach i ich efektach/interakcjach/skutkach, więc każda rada cenna
W takim razie Ola odłóż sobie to serum na okres jesienno-zimowy teraz polecam te inne Vichy lub Nuxe złote albo to z Sephory z wit.C
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-30, 10:34   #3440
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
W takim razie Ola odłóż sobie to serum na okres jesienno-zimowy teraz polecam te inne Vichy lub Nuxe złote albo to z Sephory z wit.C
Na razie jeszcze korzystam z zapasów, ale potem kupię polecane przez Ciebie i zrobię jak polecasz
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-30, 11:07   #3441
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Skoro o Vichy mowa, to ja lubię ich krem na dzień Neovadiol do skóry suchej. Bardzo fajnie nawilża

Miałam Wam pisać, że moja paletka Natashy w drodze🤣 Wzięłam sobie jeszcze krem/maskę Nutritious od Estee, bo ponoć fajna, to zobaczymy, co to za cudo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-30, 11:41   #3442
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-30, 15:23   #3443
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Sephorowy mystery box to tym razem:
- czerwona sakwa Armani
- męska kosmetyczka Biotherm z 20 próbkami rożnych kosmetyków
- fresh soya face cleanser 15 ml
- mini pianka Rituals
- vita liberata body blur 30 ml
- estee lauder advanced night repair miniatura
- wishful thirts trap juicer 5 ml
- benefit roler lash miniatura
- i coś co mnie urzekło: papeteria Miss Dior Letter kit z notebookiem w twardej oprawie, myślę, że moja siostrzenica oszaleje xD
W boxie szkolnym czy jak go tam nazwali jest beautyblender wielkosci paznokcia od małego palca... Po ch.. to dawać...
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-30, 16:43   #3444
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na razie jeszcze korzystam z zapasów, ale potem kupię polecane przez Ciebie i zrobię jak polecasz



Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Skoro o Vichy mowa, to ja lubię ich krem na dzień Neovadiol do skóry suchej. Bardzo fajnie nawilża
To nano serum złote Vichy, o którym wyżej pisałyśmy z Olą jest właśnie z tej serii kremy z tej serii też miałam, ale serum jest bomba!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2023-08-30 o 16:44
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-30, 17:12   #3445
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
W boxie szkolnym czy jak go tam nazwali jest beautyblender wielkosci paznokcia od małego palca... Po ch.. to dawać...
Mozna uzyc w obszarze pod oczami, on ma chyba wlasnie taka wielkosc jak ten dedykowany pdo oczy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-30, 19:17   #3446
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mozna uzyc w obszarze pod oczami, on ma chyba wlasnie taka wielkosc jak ten dedykowany pdo oczy.
Tak tak kiedys lata temu maxineczka takie promowała, dla mnie niewypał, ten jest tak malutki ze musiałabym go trzymać dwoma palcami i zajełoby mi to sto lat
pod oczy idealnie sprawdza się normalny bb czy blend it, raz dwa i korektor wklepany a tym bym chyba 10 min klepała i modliła się aby go do oka nie włożyć
on jest mniejszy od tych mini bb które maxi proponowała
anyway - śmieć w boxie

póki co z dwóch palet starlette i i need a nude chętniej korzystam z tej pierwszej

widziałam zajawki świateczne i się trochę jaram - przepiekne zestawy z hourglass oraz nowa paleta z abh której jestem bardzo ciekawa.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-30, 19:26   #3447
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Tak tak kiedys lata temu maxineczka takie promowała, dla mnie niewypał, ten jest tak malutki ze musiałabym go trzymać dwoma palcami i zajełoby mi to sto lat
pod oczy idealnie sprawdza się normalny bb czy blend it, raz dwa i korektor wklepany a tym bym chyba 10 min klepała i modliła się aby go do oka nie włożyć
on jest mniejszy od tych mini bb które maxi proponowała
anyway - śmieć w boxie
Akurat jest identyczny, jak ten z BB pod oczy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-30, 22:56   #3448
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość



widziałam zajawki świateczne i się trochę jaram - przepiekne zestawy z hourglass oraz nowa paleta z abh której jestem bardzo ciekawa.
Masz na myśli te limitowane palety z hourglass? Wrzucisz linka, bo mi się udało znaleźć tylko zdjęcia opakowań

Mam nadzieję, że w tym roku któraś mi się spodoba, mam na nie ochotę, ale żadna z zeszłorocznych mi nie pasowała w 100%

Sent from my DN2103 using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 06:57   #3449
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Skoro o Vichy mowa, to ja lubię ich krem na dzień Neovadiol do skóry suchej. Bardzo fajnie nawilża

Miałam Wam pisać, że moja paletka Natashy w drodze🤣 Wzięłam sobie jeszcze krem/maskę Nutritious od Estee, bo ponoć fajna, to zobaczymy, co to za cudo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i super
Ten krem dostałam kiedyś jako gratis w Sephorze i z tego, co pamietam, to fajny był.

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Miłego używania
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 09:47   #3450
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Tak tak kiedys lata temu maxineczka takie promowała, dla mnie niewypał, ten jest tak malutki ze musiałabym go trzymać dwoma palcami i zajełoby mi to sto lat
pod oczy idealnie sprawdza się normalny bb czy blend it, raz dwa i korektor wklepany a tym bym chyba 10 min klepała i modliła się aby go do oka nie włożyć
on jest mniejszy od tych mini bb które maxi proponowała
anyway - śmieć w boxie

póki co z dwóch palet starlette i i need a nude chętniej korzystam z tej pierwszej

widziałam zajawki świateczne i się trochę jaram - przepiekne zestawy z hourglass oraz nowa paleta z abh której jestem bardzo ciekawa.
Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Masz na myśli te limitowane palety z hourglass? Wrzucisz linka, bo mi się udało znaleźć tylko zdjęcia opakowań

Mam nadzieję, że w tym roku któraś mi się spodoba, mam na nie ochotę, ale żadna z zeszłorocznych mi nie pasowała w 100%

Sent from my DN2103 using Tapatalk
Ja też poproszę o zdjęcia środka paletek Hourglass jeśli takowe gdzieś zauważyłaś. Od kilku lat się czaję, żeby kupić któraś z tych palet. Podobała mi się kiedyś ta złota z kroliczkiem na wierzchu, ale jak się zorientowałam to byla juz wyprzedana.

Nadal nie znalazłam też zdjęcia środka meteorytów z nowej świątecznej kolekcji...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
llilly

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.