JAK kombinujecie kasę????:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-11, 12:08   #1
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile

JAK kombinujecie kasę????:D


No właśnie. Nie wiem jak u Was, ale mnie ciągle dręczy notorycznie pusty portfel Oglądając przeróżne kolorowe pisemka nakręcam się: chcę mięc to...to, to i jeszcze tamto! Koniecznie muszę kupić to, to i to!
Ciekawe tylko za co Mam 19 lat, jestem świeżo po maturze i rekrutacji na studia. Nie pracuje. Wiadomo, że rodzice choćby nie wiem jak chcieli, nie są w stanie dać mi pieniążków "na wszystko". Co robicie, żeby wykombinować trochę kasy?? Proszę o jakieś w miare skuteczne rady o ile takie wogóle istnieją
Całuski dla Was
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 12:53   #2
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

ja udzielam korepetycji z angielskiego na poczatku było ciezko znalexc uczniów i zaczęło się od tego ze uczyłam mojej sistry kolezanki potem po rodzinie się rozeszło... po sąsiadach...dałam ogłoszonko w necie... i mam 4 uczniów więcej
w sumie w roku szkolnym jest tego sztuk 10 kazdy za 20 zł za godzinke
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 13:03   #3
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Cytat:
Napisane przez Agniesia18
No właśnie. Nie wiem jak u Was, ale mnie ciągle dręczy notorycznie pusty portfel Oglądając przeróżne kolorowe pisemka nakręcam się: chcę mięc to...to, to i jeszcze tamto! Koniecznie muszę kupić to, to i to!
Ciekawe tylko za co Mam 19 lat, jestem świeżo po maturze i rekrutacji na studia. Nie pracuje. Wiadomo, że rodzice choćby nie wiem jak chcieli, nie są w stanie dać mi pieniążków "na wszystko". Co robicie, żeby wykombinować trochę kasy?? Proszę o jakieś w miare skuteczne rady o ile takie wogóle istnieją
Całuski dla Was
watek Rewelacja !
rowniez czekam na sugestie i pomysły, (jak w podpisie)
buziaki dla Was

hmm... moj angielski chyba jednak za słaby...
ikets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 13:11   #4
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Talking Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Hymmm... ja miałam 6 z polskiego. Więc może pisanie prac na ustną maturę ewentualnie coś w tym stylu..
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 13:12   #5
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

hehe, nielegalne, ale dobre tylko duzo roboty...
ikets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 13:17   #6
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Talking Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Ciekawe ile bierze się za taką pracę. To chyba zależy od tematu i poziomu, bo od jednych słyszałam, że kupili za 150zł a od drugich, że za 30zł.
Jak za 30zł to nie mam zamiaru się męczyć
P.S. Ale podejście
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 13:24   #7
mosquito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 96
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

...
__________________
MOSQUiTO

Edytowane przez mosquito
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:34
mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 13:29   #8
madamecrazy
Raczkowanie
 
Avatar madamecrazy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Ja też daję korepetycje, to jest duży plus studiów filologicznych
madamecrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 13:57   #9
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

zostan konsultantka AVON'u lub Oriflame'u niewiele sie napracujesz a kasa jest ... zawsze cos
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 14:00   #10
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Talking Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Reyka, co do Avonu to nie sądze, że mogłabym dużo zarobić. Jest konkurencja wśród konsultantek, gdzie się nie obejrzysz to wszędzie "rozprowadzają" Avon.
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 14:03   #11
mayka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Cytat:
Napisane przez -=Reyka=-
zostan konsultantka AVON'u lub Oriflame'u niewiele sie napracujesz a kasa jest ... zawsze cos
To jest dobry pomysł pod warunkiem, że znajdziesz sobie stałe klientki, w przeciwnym razie będziesz zponosić straty. Ja jestem konsultantką AVONu i po skończeniu LO straciłam wszystkie klientki - moje koleżanki ze szkoły Mam nadzieję, że na studiach znajdę nowe
mayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 14:04   #12
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Ja też udzielam korepetycji, tylko, że z francuskiego. Niestety w zeszłym roku udało mi się znaleźć tylko 1 ucznia, na krótko 2 osoby. Mam nadzieję, że w tym będzie lepiej.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 14:07   #13
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Cytat:
Napisane przez Agniesia18
Reyka, co do Avonu to nie sądze, że mogłabym dużo zarobić. Jest konkurencja wśród konsultantek, gdzie się nie obejrzysz to wszędzie "rozprowadzają" Avon.
no kokosy to nie sa ale zawsze jestes do przodu a nie tracisz przy tym prawie wogole czasu ale chodzi tez o to aby byc najlepsza konsultantka wsrod tych naokolo ja np. za kazde zamowienie pow.60 zl dorzucam cos gratis (konsultantka wiele rzeczy moze kupic b.tanio) i to dziala blyskawicznie mam zamowienia
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 14:10   #14
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Może staż? Albo stanie na promocji? ładna jesteś dziewczyna, to problemu byc nei powinno Jak tak dorabiam i na razie mi nieźle idzie
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 14:13   #15
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Świenty wątek.
Mnie tez przydałoby się więcej kasy, w mom przypadku niestety dorabianie jako barmanka w weekendy odpada. Studiuje dziennie i na moim kierunku trudno byłoby to pogodzic. Przyłączam się i czekam na jakies fajne pomysły.
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 14:22   #16
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Ja nie mam problemu z kasą bo dostaję rente,ale dobrym pomysłem poza wymienionymi jest opiekowanie się dzieckiem(choć to bardzo mecząca praca,ale jaka nie jest męcząca...).Można też roznosić ulotki,choć tu to sie trzeba nabiegać.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:11   #17
mermaid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Nie polecam stania na promocji ,można się tylko znerwicować ,ale co kto lubi ( są też plusy takiego zawodu) .Moim pomysłem jest handel na allegro ,zawsze się coś w domu znajdzie co można sprzedac , może nie jest to rozwiązanie na dłuższą metę ,ale jak ktoś ma duży dom zawsze się coś znajdzie ( widziałam jak ktoś sprzedawał zdechłą muchę na allegro i zdaje mi się ,że poszła za 2 czy 5 złoty). A tak pół żartem pół serio przedstawie Wam pomysł mojego brata ,otóż on wymyślił ,że może warto by było wydziargać sobie stygmaty na rękach ( łatwiejszy sposób wywalić się na torach tramwajowych - to zainspirowało mojego brata do tego pomysłu) i wtedy wiecie podanie o rentę do Watykanu. W każdym razie z mojej strony nie polecam pomysłu ze stygmatami ,ale może jakiś handel na necie (warto czasem pochodzić po sklepach i znaleźć coś fajnego ,a potem to drożej sprzedać)
Pozdrawiam!.
mermaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:19   #18
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Mysle Mermaid ze z twoich pomyslow zbyt duzej kasy nie bedzie
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:22   #19
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Cytat:
Napisane przez mermaid
widziałam jak ktoś sprzedawał zdechłą muchę na allegro i zdaje mi się ,że poszła za 2 czy 5 złoty).
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 15:30   #20
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

A jak z zarabianiem u tych niepełnoletnich? Nie mam pojęcia skąd wziąć jakąkolwiek kasę Marne kieszonkowe od rodziców, co jakiś czas (czyt. kilka miesięcy...) jakaś kasa od babci i dziadka... A i tak jest tego niewiele.
Roznoszenie ulotek powierzają zazwyczaj starszym, niektórzy z tego żyją, więc czemu miałaby to robić nastolatka? Uhh... Pozatym, nigdy nie wiadomo jaki dostaniesz teren itd.
Nie przyjmą mnie jako barmankę , nie przyjmą w McDonaldsie...
I co teraz ?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:32   #21
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Cytat:
Napisane przez mermaid
( widziałam jak ktoś sprzedawał zdechłą muchę na allegro i zdaje mi się ,że poszła za 2 czy 5 złoty).
A ja widziałam jak ktoś sprzedawał stringi. I pod spodem był podpis typu: Specjalnie dla Ciebie będe je nosiła przez cały dzień a potem wyślę Ci je nieuprane.
Poszły za 50zł
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:36   #22
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Cytat:
Napisane przez Agniesia18
A ja widziałam jak ktoś sprzedawał stringi. I pod spodem był podpis typu: Specjalnie dla Ciebie będe je nosiła przez cały dzień a potem wyślę Ci je nieuprane.
Poszły za 50zł
Super
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:38   #23
mermaid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

No jak dużej kasy nie będzie ,ostatnio kupiłam dwie koszule (zupełnie jak z h&m) w lumpeksie za 3 złote! i gdyby to nie był prezent dla mojego mena to już bym jakiemuś szczęśliwu opchnęła . Ogólnie ostatnio znalazłam amerykańska bodajże stronę z kosmetykami revlona (które tam są na wyprzedaży) i ceny są kosmicznie małe do tych na allegro , za cienie ,za które na allegro się płaci 40 złoty tam są ,nie pamiętam dokładnie ,ale chyba do 6 dolców(ale mogę przekłamać ,bo z moją pamięcią bywa różnie) , w każdym razie masowo opłaca sie brać i przesyłka wtedy też gratis. Kiedyś już zajmowałam sie sprowadzaniem ze stanów (z ebaya) różnych kosmetyków i zaowocowało , z tym ,że na wstępie trzeba mieć troche uzbieranej kasy i potem czas ,żeby to wszystko wystawiać.Ale co kawka na stół , nogi do góry co by żylaków się nie nabawić i se klikamy i w ten sposób można się nawet poczuć jak swój szef.
Po za tym trzeba tak robić ,żeby się nie narobić (moja filozofia - czy się stoi czy się leży 2000 się należy) ,przy czym szacuneczek dla wszystkich ciężko pracujących RESPECT<uniżam czoła>.
mermaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:46   #24
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Nie kombinujemy.
Ciężko pracujemy i się staramy.

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:48   #25
RaBiNka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 218
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Co do promocji to mam nie mile wspomnienia

Dostalam numer do mezczyzny ktory sie tym zajmuje,spotkalam sie z nim wszysto slicznie eleganco.Musialam tylko wyrobic ksiazeczka sanepidowska ktora kosztowala mnie 95zl do tego buty bo nie mozna bylo przyjsc w adidasach czy klapkach.Gosc wysla mi maila z wizytowka i napisal ze niebawem sie odezwie.Minelo 3 miesiace i ani widu ani sluchu.Fakt sa tacy co sa wpozadku ale zadko sie zdaza.Poprostu rejestruja osoby dostaja za nie pieniazki ktore trafiaja do ich kieszeni.Nawet probowalam do niego dzwonic ale nie odbieral.Radze uwazac bo tylko wypychaja ludzi
RaBiNka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 16:02   #26
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Cytat:
Napisane przez RaBiNka
Co do promocji to mam nie mile wspomnienia

Dostalam numer do mezczyzny ktory sie tym zajmuje,spotkalam sie z nim wszysto slicznie eleganco.Musialam tylko wyrobic ksiazeczka sanepidowska ktora kosztowala mnie 95zl do tego buty bo nie mozna bylo przyjsc w adidasach czy klapkach.Gosc wysla mi maila z wizytowka i napisal ze niebawem sie odezwie.Minelo 3 miesiace i ani widu ani sluchu.Fakt sa tacy co sa wpozadku ale zadko sie zdaza.Poprostu rejestruja osoby dostaja za nie pieniazki ktore trafiaja do ich kieszeni.Nawet probowalam do niego dzwonic ale nie odbieral.Radze uwazac bo tylko wypychaja ludzi
Eeeee, tam wcale nei rzadko. Ja stałam już na kilku z kolei i zawsze wszystko było OK. Moja przyjaciółka tez stała dla innego faceta ( mamusiu, jak to brzmi ) i tez nie miała kłopotów z wypłatą. fakt faktem że dostaje się ją dopiero miesiąc po skończeniu promocji ale jest. Książęczki sanepidowskeij nie wyrabiałam, z tym że nie miałam umowy o pracę, dlatego za pierwszym razem bardzo się denerwowałam czy dostanę jakieś pieniądze, bo tak po prostu zaufałam na słowo, ale jakos podswiadomie czułam że będzie w prządku i było Ja- polecam
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 16:08   #27
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

ciekawy temat,niestety nie znalazlam nic dla siebiemieszkam w nieewielkim miescie więc stanie na promocji raczej odpada-chociaz kto wie...muszę się rozejzec.dobry pomysl to korki z angielskiego-pomyślę nad tym.
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 16:11   #28
RaBiNka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 218
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

ja wogule nie stalam.Moja kolezanka byla na dwoch roznych i nie dostala pieniedzy.zalezy na kogo sie trafi.Widocznie ty i twoja kolezanka macie farta
RaBiNka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 16:14   #29
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Ostatnio nie czytam zbyt wielu pisemek,ale za to wchodzę na Wizaż i mam coraz większą listę tego co chcę,a na co nie mam kasy Znalazłam sobie pracę dorywczą,do wykonywania w domu.Jednyny minus to niskie zarobki,ale zawsze coś.Teraz w ciągu 2 tyg ostrej charówki zarobiłam sobie na telefon komórkowy i jestem z siebie dumna Może dla niektórych to śmieszne,ale ja się cieszę,że sama zarobiłam,a nie znowu marudziłam mamie,że coś tam chce Teraz,jeżeli nadal będą zlecenia,to popracuję na prostownicę do włosów ,a potem na liście są nowe cienie IB
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 16:15   #30
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Dot.: JAK kombinujecie kasę????:D

Ja od 18 roku życia(czyli już 5 lat) pracowałam w weekendy jako barmanka,a w międzyczasie dorabiałam jako fotomodelka mimo,że studiowałam dziennie,ale odkąd zaczęłam drugi kierunek na studiach zaocznych nie starcza mi już czasu Ale dzięki tym zajeciom mogłam odłożyć na studia Moja kolezanka natomiast dorabia na promocjach, i za 3 dni pracy ma około 300 zł. Praca dosyć ciężka aczkolwiek 3 stówki piechotą nie chodzi Dobrym wyjściem są równiez wakacyjne wyjazdy za granicę. Trójka moich znajomych jest od maja w Brytanii, praca niezbyt ciężka,a pieniądze "bardzo konkretne".
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.