Pazurki Kiniuszki :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 09:20   #31
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Magali mam nadzieję że nie będzie zapowietrzeń Bardzo się starałam Ale to pewnie byłby zbyt duży sukces jak dla początkującej

A co do tej jednej warstwy.. Hmm.. Pewnie instruktorka jest przyzwyczajona do robienia jednej warstwy i tak mi pokazała.. ale z drugiej strony jako instruktorka powinna mi pokazać różne sposoby, albo przynajmniej omówić ze mną.. Oj będę miała do niej dużo pytań

A powiedzcie mi dziewczyny, jak nakładacie tą pierwszą cienką warstwę to normalnie malujecie pędzelkiem czy robicie taką kroplę na środku i odsuwacie na boki jak ja? I na to następna tym samym sposobem?
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 10:06   #32
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Zleży od konsystencji żelu. Jeśli mam jednofazówkę gęstą, to nakładam od środka, bo inaczej mi się robi próg przy skórkach a jeśli żel podkładowy przy 3fazówce, to jak lakier - te żele są rzadkie.

Nie ważne czy podejdą powietrzem czy nie To początek. Gorzej jeśli za 20 razem będą odpadać bez powodu Grunt to trenować i starać się eliminowac błędy.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 10:59   #33
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Ten mój żel jest bardzo gęsty więc pewnie będę nakładać od środka
Odebrałam wczoraj paczuszkę więc pewnie dziś wezmę się już do ćwiczeń Nie mogę się doczekać




No i wyszło szydło z worka okazało się jaka jestem jeszcze niedouczona Zafascynowana swoją paczuszką zaczęłam zapoznawać się z preparatami jakie w niej dostałam. No i okazało się że Bass Cosmetics ma w swojej ofercie primer bonder który jest stosowany zamiast żelu podkładowego I teraz sobie przypomniałam że przecież pracowałam nim na kursie <sciana> Czyli nakładałam 3 warstwy: primer bonder, żel budujący i żel nabłyszczający. A że gęsty był tylko budujący to wydawało mi się że na paznokciach jest tylko jedna warstwa. Oj dużo pracy przede mną

Edytowane przez kiniuszka
Czas edycji: 2009-10-15 o 11:19
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 13:31   #34
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Cytat:
Napisane przez kiniuszka Pokaż wiadomość
Ten mój żel jest bardzo gęsty więc pewnie będę nakładać od środka
Odebrałam wczoraj paczuszkę więc pewnie dziś wezmę się już do ćwiczeń Nie mogę się doczekać




No i wyszło szydło z worka okazało się jaka jestem jeszcze niedouczona Zafascynowana swoją paczuszką zaczęłam zapoznawać się z preparatami jakie w niej dostałam. No i okazało się że Bass Cosmetics ma w swojej ofercie primer bonder który jest stosowany zamiast żelu podkładowego I teraz sobie przypomniałam że przecież pracowałam nim na kursie <sciana> Czyli nakładałam 3 warstwy: primer bonder, żel budujący i żel nabłyszczający. A że gęsty był tylko budujący to wydawało mi się że na paznokciach jest tylko jedna warstwa. Oj dużo pracy przede mną
Tylko pamiętaj - dajesz najpierw na środek, delikatnie przesuwasz do skórek i ciągniesz z powrotem jak lakierem. Warstwa powinna być cienka
Budującego możesz i tak dać więcej warstw
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:52   #35
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj - dajesz najpierw na środek, delikatnie przesuwasz do skórek i ciągniesz z powrotem jak lakierem. Warstwa powinna być cienka
Budującego możesz i tak dać więcej warstw

Dziękuję Ci bardzo

Zaraz pewnie zabiorę się do pracy
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 09:47   #36
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Zabrałam się wczoraj do pracy ale zdążyłam zrobić tylko kciuki Śmiesznie dziś wyglądam mając na kciukach tipsy, pozostałe palce lewej ręki całkowicie skrócone a prawej moje naturalne No ale czego się nie robi dla dobra nauki Wieczorkiem zrobię pozostałe a na razie wkleję mojego kciuka

Niestety są na nim maluteńkie pęcherzyki starałam się żeby ich nie było ale mi nie wyszło wiem że pędzel musi być dobrze nasączony żelem ale mój żel jest tak gęsty że nie bardzo chce się tak "napełnić" i pewnie stąd te pęcherzyki.. ale będę z nimi walczyć

Nie malowałam lakierem żeby wszystko było dokładnie widać
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 11:50   #37
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Nooo Ładnie Krzywe są, może nie idealne, ale tez nie złe Bąbelki... Tez mi się zdarzają, ale coraz rzadziej. Z lewej strony wydaje mi się grubszy niż z prawej na włosie.

Bardzo ładnie. Jest postęp Czekam na całe łapki
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2009-10-16 o 11:52
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 15:05   #38
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Ładny kciukas tylko troszkę chyba za płaski
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 17:48   #39
suwak119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: paczków
Wiadomości: 186
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

nic się nie martw ja po kursie też robiłam płaskie i z błędami ,musisz ćwiczyć to dojdziesz do perfekcji

zapraszam na mój watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...je+paznokietki
suwak119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 09:15   #40
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Dziękuję Wam za wsparcie

Niestety kciuka już nie ma Zachciało mi się składać półeczkę do pokoju i przywaliłam w niego młotkiem Pękł na środku i mnie ta kreska denerwowała Na jego miejsce jest nowy ale nie podoba mi się, ogólnie to zrobiłam prawie wszystkie ale nie jestem zadowolona A dziś w pracy chciałam odsunąć szufladę i zjechała mi ręka i pociągnęłam paznokciem i się złamał Ale dzięki temu zauważyłam że daję za mało żelu Trzeba też pocierpieć żeby się nauczyć

Dziś jestem umówiona z koleżanką to wkleję zdjęcie
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:45   #41
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

A na razie może coś co wychodzi mi chyba zdecydowanie lepiej czyli wzorki na naturalkach
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 10:50   #42
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Ładny frenchyk i te z turkusowym (?) brokatem
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 11:14   #43
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
Ładny frenchyk i te z turkusowym (?) brokatem
Dziękuję
No ten brokat ma taki śliczny turkusowy kolor a na zdjęciu wygląda jak niebieski
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:10   #44
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Faktycznie, malowanko idzie Ci super No, ale pewnie częściej malujesz niż robisz pazurki (a ja wręcz przeciwnie )
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:34   #45
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Faktycznie, malowanko idzie Ci super No, ale pewnie częściej malujesz niż robisz pazurki (a ja wręcz przeciwnie )
Od mojego pierwszego dnia kursu minął tydzień a odkąd mam mój zestaw do tipsów 4 dni, także nie miałam zbytnio czasu na praktykę a na malowanie paznokci zawsze był czas i mnóstwo lakierów
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 08:35   #46
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Mi się podoba to cieniowanko brokatem a te kreski na frenczu mogłyby być cieńsze
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 11:54   #47
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Zrobiłam wczoraj koleżance tipsy.. Namęczyłam się z nimi niesamowicie miała bardzo krótką płytkę i mocno wygiętą na małych palcach..

Od razu zaznaczam że jak zobaczyłam jej skórki to się załamałam, powycinane tak że od patrzenia mnie bolało Także wyglądają one tak nie z mojej winy.

I mam do was ważne pytanie dotyczące płytki.. Bardzo delikatnie zmatowiłam ją ale mimo wszystko w niektórych miejscach pojawiło się zaczerwienienie, wygląda to jak przepiłowana płytka.. Nie wiem jak to możliwe gdyż byłam bardzo delikatna a ona nic nie czuła.. Cały czas pytałam czy ją nie boli i nic.. Zastanawia mnie to bo przepiłowana płytka według mnie boli a ona nic nie czuła.. No a piłowałam na prawdę leciutko.. Czy możliwe jest żeby miała tak cienką płytkę że mimo bardzo delikatnego piłowania została przepiłowana?? Czy może to coś innego??

Wiem że paznokcie mają wiele błędów ale było to dla mnie na prawdę wyzwanie..

Zdjęcia na których są "gołe" pazurki są zrobione przed nałożeniem lakieru dlatego skórki są bez oliwki, po malowaniu już ją nałożyłam..

Edytowane przez kiniuszka
Czas edycji: 2009-10-19 o 11:55
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:01   #48
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Tak, możliwe jest, że płytka jest bardzo cieniutka i łatwo ją przepiłować. Przepiłowanie niekoniecznie musi boleć w czasie piłowania. Bywa, że wcale nie boli, jedynie paznokieć jest bardzo cieniutki. Testowałam an sobie

Faktycznie jest przepiłowana :P Skórki tragiczne, ale gdybyś wmasowała w nie oliwkę prezentowałyby się o niebo lepiej. Spod masy widać tips. Za mało masy poniżej tipsa - zrobił się nieestetyczny próg w połowie paznokcia np na serdecznym.

Długi trening przed Tobą. Ale ćwicz grzecznie i ochoczo a na pewno będą z Ciebie ludzie Trzymam kciuki
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 09:12   #49
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

To w takim razie jak zmatowić taką delikatną płytkę?? Bo na prawdę piłowałam leciutko żeby jej nie uszkodzić <myśli> No i już wiem że przy takich paznokciach lepiej robić na formie niż na tipsie bo przy skórkach bardzo ciężko wypiłować tipsa, a szczególnie przy tak pozacinanych skórkach.. No i wtedy jest mniej piłowania i płytka tak nie cierpi M

Mam nadzieję że dziś w końcu uda mi się skończyć moje paznokcie to coś wkleję Na pewno nie będą tak odstraszać skórkami
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 21:26   #50
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Oj Kochana płytka nawet bardzo przepiłowana! Paznokcie zadzierają sie do góry, nie powinno tak być, widać góry i doliny na 3 zdj, zalane skórki. Z pod masy widać Tipsa! Nałożyłaś za mało żelu, brak krzywej C.
Jeżeli chodzi jak nie przepilowac plytki...?? Ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, potrzebne są tylko umiejetnosci.
Może pomoże zakupienie Tip Blendera??

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kiniuszka Pokaż wiadomość
to w takim razie jak zmatowić taką delikatną płytkę?? Bo na prawdę piłowałam leciutko żeby jej nie uszkodzić <myśli> no i już wiem że przy takich paznokciach lepiej robić na formie niż na tipsie bo przy skórkach bardzo ciężko wypiłować tipsa, a szczególnie przy tak pozacinanych skórkach.. No i wtedy jest mniej piłowania i płytka tak nie cierpi m

mam nadzieję że dziś w końcu uda mi się skończyć moje paznokcie to coś wkleję:d na pewno nie będą tak odstraszać skórkami :d


a moze zbyt ostrego pilnika uzylaz do spilowania progu??? Jakiej ziarnistosci byl pilnik?
kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 09:26   #51
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość
a moze zbyt ostrego pilnika uzylaz do spilowania progu??? Jakiej ziarnistosci byl pilnik?
Pilnik mam taki na jakim uczę się na kursie, 100/180.. Wszystkim piłuję takim pilnikiem a tylko w przypadku tej koleżanki wystąpił taki problem.. no nie wiem.. Doszłam do wniosku że przerzucę się na formy



A teraz wrzucam moje pazurki, w końcu udało mi się je skończyć 3 są zrobione na formie co widać na zdjęciach chyba są lepsze od poprzednich na pierwszy rzut oka, bo zdaję sobie sprawę jak wiele jeszcze mają błędów.. Ale bardzo staram się robić coraz lepiej
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 08:28   #52
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

A to pierwszy french żelowy jaki zrobiłam.. Na żywo mi się podobał ale na zdjęciach już mniej.. Zdjęcia to jednak wszystkie błędy wychwycą..
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 09:36   #53
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

a To french na moich paznokciach
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:02   #54
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Jak na drugi french to nie jest az tak żle.
bardziej staraj się go uśmiechnąć,i pracuj nad krzywa
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 20:24   #55
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

ćwiczyłam dziś na sztucznym palcu, ledwo udało mi się podłożyć formę No ale jakoś to wyszło Uśmiechnęłam bardziej french, ale z krzywą dalej jest problem No i pierwszy raz użyłam kamuflaż
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 20:34   #56
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

mi nigdy w zyciu nie udało się podłozyć formy pod tego gumowego palucha

Bardzo ładnie uśmiechnęłaś frencza. Co mi sie rzuciło w oczy to nieco za dużo masy na wolnym brzegu (przez co pazurek nie wygląda smukło), a nieco za mało na apexie - ale z czasem to wyćwiczysz A, i wolny brzeg idzie pod skosem, ale domyślam się, że raczej koncentrowałaś się na smile i apexie.

jeszcze jedno, uważaj na boczki, bo tutaj np. masz uskok http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1256459311
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2009-10-28 o 20:36
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 20:44   #57
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Dziękuję za cenne rady wzięłam je sobie do serca i teraz muszę wprowadzić je w życie

A ten palec to nawet gumowy nie jest tylko plastikowy musiałam go z każdej strony opiłować żeby jakoś podłożyć formę Ale jak się nie ma rąk do ćwiczeń w danym momencie to trzeba się jakoś ratować
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 22:26   #58
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

tymi palcami jest problem ;p
Pazurek ciutkę za gruby na linii włosa,french za to bardzo ładny.
co do krzywej,nie bój się dać więcej masy na środek,zawsze potem można ja spiłować
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:07   #59
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Dziękuję
Dałam już tyle warstw że wydawało mi się że jest ich za dużo a on i tak wyszedł płaski.. Na szablon dałam jedną cienką warstwę żelu, na to drugą grubszą, 2 warstwy frencha, warstwę kamuflaża i na to bardzo grubą warstwę cleara a on i tak jest taki płaski.. Może dlatego że ten sztuczny paznokieć wyglądał jak deska Jak znajdę czas to spróbuję go dziś poprawić

No i nie wiem co mam zrobić, bo w żelu mam bardzo dużo pęcherzyków powietrza Słyszałam że można uderzyć pudełeczkiem o stolik i te pęcherzyki wylecą ale niestety mam bardzo gęsty żel i to nie pomaga.. Są może jakieś inne sposoby?
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:46   #60
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Pazurki Kiniuszki :)

Warstwa warstwie nie równa

Lepiej jest

Uderz w stół, a jak bąbelki wypłyną to przekłuj powoli igłą. Staraj się nie 'trzepać' słoiczkiem, jeśli go przenosisz to tylko w pozycji pionowej.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.