Październikowe mamy 2015 część I - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 18:26   #1621
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez amelia177 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki za miło słowa )My nadal z mężem wychodzimy z szoku i nasze rodziny Oby wszystko się dobrze potoczyło. A wiecie, że z miesiąc temu śniły mi się bliźniaki? ) Hehe prorocze sny



No prawdopodobnie będą takie same Najbardziej rozśmieszyło mnie zdjęcie dwóch dzieciaczków jedno koszulkę CTRL+C drugie CTRL+V )))
No mamuśka pełną gębą Gratuluję. A masz fotkę? Wstaw. Ja chcę zobaczyć 2 maluszki

Witam Magdaaaa to nie miałaś miłych świąt. Okropne.
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 18:36   #1622
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki macie poziom hemoglobiny?
Jeszczw nie robilam, ale zawsze mam dosc wysoki.

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
My w 7-my tydzień weszłyśmy, no to nam się dopiero rozkręciły kolorowe jarmarki, przerąbaneee


To i ja się przyznam do grzechu: ostatnio nie mogłam się oprzeć chipsom "Wiejskie Ziemniaczki", masło z solą Wiem że to niezdrowe ale chyba jak skubnę parę raz na kilka dni to nic się nie stanie Za to zrobiłam dziś jednak tą zupę pomidorową z curry, pyychaa
Dzieki za pocieszenie

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
brzuch mnie nie boli, tylko tak jakbym dołem taki ścierpniety miała, no kurde sama nie wiem a czy to te cholerne jelita, ja ogłupieje
Moze z nerwow?

Cytat:
Napisane przez magdaaamm Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny; ) czy mogłabym dołączyć do was? Wprawdzie niektore z was są dużo dalej ale to dalej październik moj tp 26.10

Jestem po dwóch poronieniach w 10 i 8 tygodniu. Ostatnie poronienie w święta Bożego Narodzenia.. po czym stwierdzili dwuroznosc macicy, 20 stycznia miałam robioną histeroskopie i w sumie jest to dla mnie mila niespodzianka bo nie planowaliśmy tego za bardzo w tym cyklu co zabieg no ale z nadzieją zrobilam betę która wyszła 0.100 i testy negatywne.. zapisałam się do lekarza bo myślałam ze ten brak @ spowodowany jest burzą hormonów skoro to nie ciąża i myślałam ze wywoła mi @.. wczoraj cos mnie ruszyło na test i wyszły II krechy. Beta ładna, wiec dostałam lutka i acard i leżeć i odpoczywać nie wiem czy dobrze robię pisząc tutej i ciesząc się ale zawsze w gronie łatwiej oczywiście nie wiem jak to dalej będzie bo zalezy to od tego gdzie ulozy się pęcherzyk..
oczywiście wątek pomału sobie nadrobię)
To co, przyjmiecie?
Witamy

Cytat:
Napisane przez amelia177 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki za miło słowa )My nadal z mężem wychodzimy z szoku i nasze rodziny Oby wszystko się dobrze potoczyło. A wiecie, że z miesiąc temu śniły mi się bliźniaki? ) Hehe prorocze sny



No prawdopodobnie będą takie same Najbardziej rozśmieszyło mnie zdjęcie dwóch dzieciaczków jedno koszulkę CTRL+C drugie CTRL+V )))
Gratulacje !!!!
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 18:55   #1623
EMI2014
Rozeznanie
 
Avatar EMI2014
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 542
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witajcie mamusie! Czy mogę dołączyć?

Trochę Was czytałam ale wolałam się ujawnić po wizycie z USG, którą miałam wczoraj. Jest dzidzi 7 mm, bijące serdunio, 7dc, tp 12-14.10.

O szczęście starałam się 5 lat, 4 lata się leczyłam z różnymi skutkami, 2 lata temu wybrałam się do kliniki leczenia niepłodności gdzie stał się cud!

Znam się już z małą i gosią

Gosiu odnośnie skurczy macicy, pytałam się o nie wczoraj dra bo jak plamiłam to powiedział, że jak mam skurcze to brać no spe (do 3 tabl dziennie max) a więc wyglądają jak skurcze miesiączkowe. Weź no spe, rozluźnisz się, po co męczyć dzidzię. Ja brałam po pół, po całej w zależności od siły skurczów, od niedz nie biorę wcale.
EMI2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 18:56   #1624
kasiapruszkow
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiapruszkow
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 974
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Pisze z tel jutro Was doczytam
Ja po wizycie serduszko jest dzidzia ok 0.63mm
Za miesiac znow mam sie stawic na podgadanie dzidzi
kasiapruszkow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 19:06   #1625
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez EMI2014 Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie! Czy mogę dołączyć?

Trochę Was czytałam ale wolałam się ujawnić po wizycie z USG, którą miałam wczoraj. Jest dzidzi 7 mm, bijące serdunio, 7dc, tp 12-14.10.

O szczęście starałam się 5 lat, 4 lata się leczyłam z różnymi skutkami, 2 lata temu wybrałam się do kliniki leczenia niepłodności gdzie stał się cud!

Znam się już z małą i gosią

Gosiu odnośnie skurczy macicy, pytałam się o nie wczoraj dra bo jak plamiłam to powiedział, że jak mam skurcze to brać no spe (do 3 tabl dziennie max) a więc wyglądają jak skurcze miesiączkowe. Weź no spe, rozluźnisz się, po co męczyć dzidzię. Ja brałam po pół, po całej w zależności od siły skurczów, od niedz nie biorę wcale.
Heej, to tez dlugo czekalas
Super, ze jest serduszko i wszystko ok, gratulacje.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
Pisze z tel jutro Was doczytam
Ja po wizycie serduszko jest dzidzia ok 0.63mm
Za miesiac znow mam sie stawic na podgadanie dzidzi
Super
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 19:14   #1626
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
Pisze z tel jutro Was doczytam
Ja po wizycie serduszko jest dzidzia ok 0.63mm
Za miesiac znow mam sie stawic na podgadanie dzidzi
super
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 19:21   #1627
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez EMI2014 Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie! Czy mogę dołączyć?

Trochę Was czytałam ale wolałam się ujawnić po wizycie z USG, którą miałam wczoraj. Jest dzidzi 7 mm, bijące serdunio, 7dc, tp 12-14.10.

O szczęście starałam się 5 lat, 4 lata się leczyłam z różnymi skutkami, 2 lata temu wybrałam się do kliniki leczenia niepłodności gdzie stał się cud!

Znam się już z małą i gosią

Gosiu odnośnie skurczy macicy, pytałam się o nie wczoraj dra bo jak plamiłam to powiedział, że jak mam skurcze to brać no spe (do 3 tabl dziennie max) a więc wyglądają jak skurcze miesiączkowe. Weź no spe, rozluźnisz się, po co męczyć dzidzię. Ja brałam po pół, po całej w zależności od siły skurczów, od niedz nie biorę wcale.
Witamy

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
Pisze z tel jutro Was doczytam
Ja po wizycie serduszko jest dzidzia ok 0.63mm
Za miesiac znow mam sie stawic na podgadanie dzidzi
Super! Masz foto? Wstaw
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 19:24   #1628
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cześć Mamusie

Ale mam tyły, chociaż mniej więcej trzymam rękę na pulsie
Widzę, że biegacie na badania, głupie w UK jest to, że jedyne co można robić to siedzieć i czekać aż na coś zawołają.

Ja mam jutro to spotkanie z położną. Dzwonię do niej a ona mówi, że ojej jakimś sposobem ma mnie zapisaną na 5 marca i 25 lutego.
Jutro to idealnie, więc idę na 9 rano. A później do pracy.
Też siedzę i się wpieniam w tej pracy do cholernej 17.30 i się martwię jak znosi to groszek. Mam sporo telefonów do odebrania od wpieniających ludzi i ciśnienie mi rośnie

Lecę nadrabiać.

A własnie - Kuapouszka Ty jakoś do Polski lecisz niedługo, nie? Ja lecę w sobotę i już nie mogę się doczekać wolnego od pracy

Aaa i witam nowe maminki
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 19:29   #1629
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez EMI2014 Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie! Czy mogę dołączyć?

Trochę Was czytałam ale wolałam się ujawnić po wizycie z USG, którą miałam wczoraj. Jest dzidzi 7 mm, bijące serdunio, 7dc, tp 12-14.10.
Gratulacje i witamy


Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
Pisze z tel jutro Was doczytam
Ja po wizycie serduszko jest dzidzia ok 0.63mm
Za miesiac znow mam sie stawic na podgadanie dzidzi
Super!
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 19:50   #1630
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

dziewczynki uciekam , nie mam siły juz patrzeć w laptopa , jutro jak tylko wróce ze szpitala z wizyty to napisze , dobranoc
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 19:54   #1631
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez amelia177 Pokaż wiadomość
Hej mamuśki Dawno się nie odzywałam, ale nadrobiłam zaległości w Waszych postach. Pamiętacie moją historię? Najpierw bliźniaki potem jedno? Dzisiaj byłam na wizycie u tego pierwszego lekarza od bliźniaków z założeniem - powie, że się pomylił i jak mu przekazać, że go zmieniam jako lekarza prowadzącego. Kładę się na to badanie, a on z uśmiechem " to ile mówiłem, że jest dwa?" z naznaczeniem, że może być więcej?!?! JA JUŻ BLADA i mówię, żeby sobie nie żartował :P weszła jeszcze jedna lekarka i se oglądają te moje usg "to szukamy trzeciego". Najgorzej,że tam żadnego monitora w moją stronę nie było więc nic nie widziałam! I co się okazało są dwa!!! Patrzeli w ten ekran jak w jakieś zjawisko ( przypominam, że pierwsza diagnoza bliźniaki jednojajowe jednoowodniowe jednokosmówkowe :/) i tak szukają tej błonki rozdzielające maleństwa i raz jakby ją widzieli raz nie, ta lekarka mówiła, że wszystko się ujawni ok. 12 tc. I w końcu nie wytrzymałam i mówię,czy mogę zobaczyć?!?! A tam na monitorze dwa piękne dzidziusie równe, leżące obok siebie, pytałam się o serduszka-oba biły. Takżeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .....mówię Wam...te diagnozy lekarskie................ ..)) Na początku się cieszyłam w sumie, bo Ci lekarze tak z uśmiechem to USG oglądali, ale potem znowu zaczęłam się martwić i ryczeć, bo jednokosmówkowe są prawie na pewno...więc zawsze większe ryzyko jest różnych komplikacji, ale...musimy być dobrej myśli Trzymajcie za mnie kciuki
O wooow! Sama jestem podekscytowana w Twoim imieniu! To musi być dopiero szok!!!
To chyba jednak nie zmieniasz lekarza? Wybierasz się jeszcze do tego drugiego? On tam jakoś komentował lekarza, ktory zobaczył dwie dzidzie, prawda?

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

gosiek kciuki

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

witajcie Magdaaa i EMI
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 19:59   #1632
afrodyta15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam nowe mamusie gratuluje!

dzis dzwonilam do lekarza i mam dopiero pierwsza wizyte ok 10 marca.to bede gdzies w 8 tygodniu.powiedzial ze wczesniej nie ma sensu a czuje sie bardzo dobrze.wiec nie wiem to normalne?
afrodyta15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:06   #1633
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Frik frik. To może zafudnuj sobie wieczorny relaks po stresujacym dniu w pracy. ja nienawidze czekać chociaż jestem cierpliwa. Gdyby nie moja niedoczynność to bylabym bardziej spokojna. Wydrukowalam informacje o tatczycy w ciąży i pokaze tej glupiej GP jak to wygląda. Jak byk napisane ze dawka powinna być zwiększoną od razu
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:12   #1634
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez afrodyta15 Pokaż wiadomość
Witam nowe mamusie gratuluje!

dzis dzwonilam do lekarza i mam dopiero pierwsza wizyte ok 10 marca.to bede gdzies w 8 tygodniu.powiedzial ze wczesniej nie ma sensu a czuje sie bardzo dobrze.wiec nie wiem to normalne?
Jeśli Ci nic nie dolega i nie masz plamień, to możesz iść w 8 tygodniu. Ale jak masz się stresować, to ja na Twoim miejscu poszłabym wcześniej. Minusem pójścia wcześniej jest to, że nie zawsze jest już serduszko a kobietki się wtedy stresują niepotrzebnie. Takie jest moje zdanie, ale sama musisz się zastanowić, jak wolisz

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Frik frik. To może zafudnuj sobie wieczorny relaks po stresujacym dniu w pracy. ja nienawidze czekać chociaż jestem cierpliwa. Gdyby nie moja niedoczynność to bylabym bardziej spokojna. Wydrukowalam informacje o tatczycy w ciąży i pokaze tej glupiej GP jak to wygląda. Jak byk napisane ze dawka powinna być zwiększoną od razu
I to mnie właśnie denerwuje, że tutaj to MY musimy ich oświecać i mam wrażenie, że nie raz więcej wiemy na temat niż ci angielscy lekarze
Eh te wieczory takie,krotkie Ale leżę sobie na łożeczku i nadrabiam forum, więc tak jakby jest relaks Zaraz prysznic a później może filmik
A kiedy idziesz do GP? Który to tydzień od OM? Przepraszam, nie pamiętam z wcześniejszych postów
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:15   #1635
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam EMI na tym wątku

Gosia trzymam kciuki jutro. Ja mam nadzieję się wbić na podgląd malucha. MAm nadzieję, ze będzie ok.

Frik w końcu się doczekasz odwiedzin ojczyzny i kontaktu z ginekologiem normalnie

Talantea ja tez musze sie do mojego endo wybrać, bo ja to w ogóle prawie nie mam tarczycy. Biorę dawkę Euthyroxu 88 więc chyba trzeba zwiększyć. A Ty jaką dawkę bierzesz?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:24   #1636
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam nowe mamy! Co raz nas więcej! Chętnie wszystkie przyjmujemy w nasze skromne progi!

Ja jutro mam wizytę i już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję Że u dzidzi wszystko w porządku

Też mi brzuch wywaliło. W pierwszej ciąży miałam bardzo późno widoczny, wczoraj porównywałam ze starymi zdjęciami i teraz w 8 tyg mam taki jak poprzednio w 17!!!!
Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki macie poziom hemoglobiny?
U mnie 10,9 ;( całą poprzednią ciążę brałam żelazo i kwas foliowy, teraz będzie tak samo. Mimo leków ciągle wyniki były gorsze. A jak mama ma w ciąży anemie to później zaleca się podawanie dziecku żelaza ;(







Cytat:
Napisane przez amelia177 Pokaż wiadomość
Hej mamuśki Dawno się nie odzywałam, ale nadrobiłam zaległości w Waszych postach. Pamiętacie moją historię? Najpierw bliźniaki potem jedno? Dzisiaj byłam na wizycie u tego pierwszego lekarza od bliźniaków z założeniem - powie, że się pomylił i jak mu przekazać, że go zmieniam jako lekarza prowadzącego. Kładę się na to badanie, a on z uśmiechem " to ile mówiłem, że jest dwa?" z naznaczeniem, że może być więcej?!?! JA JUŻ BLADA i mówię, żeby sobie nie żartował :P weszła jeszcze jedna lekarka i se oglądają te moje usg "to szukamy trzeciego". Najgorzej,że tam żadnego monitora w moją stronę nie było więc nic nie widziałam! I co się okazało są dwa!!! Patrzeli w ten ekran jak w jakieś zjawisko ( przypominam, że pierwsza diagnoza bliźniaki jednojajowe jednoowodniowe jednokosmówkowe :/) i tak szukają tej błonki rozdzielające maleństwa i raz jakby ją widzieli raz nie, ta lekarka mówiła, że wszystko się ujawni ok. 12 tc. I w końcu nie wytrzymałam i mówię,czy mogę zobaczyć?!?! A tam na monitorze dwa piękne dzidziusie równe, leżące obok siebie, pytałam się o serduszka-oba biły. Takżeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .....mówię Wam...te diagnozy lekarskie................ ..)) Na początku się cieszyłam w sumie, bo Ci lekarze tak z uśmiechem to USG oglądali, ale potem znowu zaczęłam się martwić i ryczeć, bo jednokosmówkowe są prawie na pewno...więc zawsze większe ryzyko jest różnych komplikacji, ale...musimy być dobrej myśli Trzymajcie za mnie kciuki

))
Aaaaa więc jednak! Gratuluję i oczywiście kciuki będą podwójnie!







Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
Pisze z tel jutro Was doczytam
Ja po wizycie serduszko jest dzidzia ok 0.63mm
Za miesiac znow mam sie stawic na podgadanie dzidzi
Super wieści!

Nie mam czasu komputera włączać i pisze tylko z telefonu, dlatego tak krótko zawsze ;(
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:54   #1637
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mala oj tak, normalny ginekolog... To będzie dla mnie coś! Ale nie wiem jak się doczekam... Teraz się martwię, czy bobo rośnie, czy wszystko ok... I tak bez końca, ale wiem że Wy też to przezywacie. Zobaczę 11go maleństwo moje.
Mam nadzieję, że wbijesz się na podglądanie dzidzi jutro

Ktosiula trzymam mocno kciuki za wizytę

Właśnie poczułam smrody kuchenne z korytarza, nieee, nie chcę czuć jak ktoś gotuje, bo to istna mordęga

W Polsce mamy iść na imieniny dziadka mojego TŻ... Już to widzę, stół pełen jedzenia, wino Niedobrze mi się robi jak tylko czuję zapach jedzenia i nic mi nie smakuje.
Jak ja mam ukryć moje dolegliwości? Nie chcę żeby ktoś jeszcze wiedział. A wyjdę na potworną babę jak nie będę ładnie jadła u jego rodzinki. Wiecie jak to jest teściowe i babcie gotują i wypada ładnie jeść i chwalić, jakie pyszne
Poza tym na pewno gadaliby o ślubie, bo oni są dość religijni. Moi to tam będą wniebowzięci, że wnuk w końcu, o slubie będą truli pewnie jak już euforia opadnie :P A ja nie mam nawet pierścionka A coś czuję, że jestem na tym naszym wątku najstarsza Cóż, taki lajf
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:06   #1638
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Frik udawaj ze cie zoladek boli i ze sie strulas ja zauwazylam ze jak jem tam co 3 h i pije cos cieplego to nie mam w ogole mdlosci. No czasem. Najwieksze masakry byly jak nie zjadlam wlasnie a zarcie zwymiotowac to pol biedy. Gorzej zolcia.

A ile Ty masz lat ze sie najstarsza mianowalas?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:07   #1639
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dziewczyny dopisujcie się do listy bo nas mało i smutno tak!
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 21:12   #1640
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

KTOSIULA ja ostatnio lezenie ciagle i w moich wyciagnietych ulubioneych spodniach i bluzie a jak dzisiaj szymowalam ubranie na jutro i tak przymierzylam leginsy i sweterek taki za tylek to zobaczylam jaki mam duzy brzuch na dole. Juz raczej nie ukryje jak trzeba bedzie kurtke zimowa odlozyc do szafy

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

I moze wiecej info na tej liscie np jak ktos ma juz dzidzie albo wiek bo tak nic nie mowia te dane a tu niektorzy skleroze daleko posunieta maja ;p
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:52   #1641
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Frik udawaj ze cie zoladek boli i ze sie strulas ja zauwazylam ze jak jem tam co 3 h i pije cos cieplego to nie mam w ogole mdlosci. No czasem. Najwieksze masakry byly jak nie zjadlam wlasnie a zarcie zwymiotowac to pol biedy. Gorzej zolcia.

A ile Ty masz lat ze sie najstarsza mianowalas?
Mogę udawać strutą, ale będziemy nocować u mamy TŻ, więc jeśli się 'struję' to będzie trzeba winić jej jedzenie hehe
Nom, częste jedzenie mniejszych ilości chyba pomaga, ja niestety nie mogę w pracy W biurze jeść nie wolno. Marzę, żeby już stamtąd odejść
Mam 31 lat, w maju 32 Także ciekawe czy ktoś mnie tu pobije?
A planowałam mieć dziecko w wieku 28 lat. No niestety wszystko poukładało się inaczej niż miało z moim byłym i oto jestem tu
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:02   #1642
weronika m
Raczkowanie
 
Avatar weronika m
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 67
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Nie przemawia do mnie te ciacho ...
Do tych dziewczyn, ktore maja juz starsza ciaze, czujecie sie lepiej w 8/9tygodniu niz np w 6?
U mnie gorzej ale wcześniej było super, jakby ciąży nie było.

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość

I moze wiecej info na tej liscie np jak ktos ma juz dzidzie albo wiek bo tak nic nie mowia te dane a tu niektorzy skleroze daleko posunieta maja ;p
Chętnie powpisuję, ale nie chcę chamsko brać informacji z wiadomości na wątku bez zgody autorki

Amelia177 gratuluję bliźniaków będzie wesoło na wątku.

I witam nowe mamusie zapraszamy do pisania z nami.
__________________
Czekamy
weronika m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:08   #1643
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Mala. Ja mam dawkę 50, levotyroxyna. Boje się ze to zdecydowanie za malo. Mam tyle juz przez jakieś półtora roku.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 05:55   #1644
afrodyta15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam a moze bysmy zalozyly konto na facebooku grupa zamknieta lub tajna to latwiej nam by bylo zdjecia udostepniac?
afrodyta15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:16   #1645
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Amelia bliźniaki Wszystko będzie dobrze, nie martw się

Frik frik, powiesz że lot Ci nie służył

Dziewczyny mnie ludzie w pracy pytają czy jestem w ciaży, bo brzuch mam

Dobra, spadam jeść

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Aha
natalia_b, Natalia, 27 lat, córeczka Ola (2 lata), 03.02.2015 r. II kreski, tp. 13.10.2015

Jak będzie trzeba coś jeszcze to napiszcie
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 06:35   #1646
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez amelia177 Pokaż wiadomość
Hej mamuśki Dawno się nie odzywałam, ale nadrobiłam zaległości w Waszych postach. Pamiętacie moją historię? Najpierw bliźniaki potem jedno? Dzisiaj byłam na wizycie u tego pierwszego lekarza od bliźniaków z założeniem - powie, że się pomylił i jak mu przekazać, że go zmieniam jako lekarza prowadzącego. Kładę się na to badanie, a on z uśmiechem " to ile mówiłem, że jest dwa?" z naznaczeniem, że może być więcej?!?! JA JUŻ BLADA i mówię, żeby sobie nie żartował :P weszła jeszcze jedna lekarka i se oglądają te moje usg "to szukamy trzeciego". Najgorzej,że tam żadnego monitora w moją stronę nie było więc nic nie widziałam! I co się okazało są dwa!!! Patrzeli w ten ekran jak w jakieś zjawisko ( przypominam, że pierwsza diagnoza bliźniaki jednojajowe jednoowodniowe jednokosmówkowe :/) i tak szukają tej błonki rozdzielające maleństwa i raz jakby ją widzieli raz nie, ta lekarka mówiła, że wszystko się ujawni ok. 12 tc. I w końcu nie wytrzymałam i mówię,czy mogę zobaczyć?!?! A tam na monitorze dwa piękne dzidziusie równe, leżące obok siebie, pytałam się o serduszka-oba biły. Takżeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .....mówię Wam...te diagnozy lekarskie................ ..)) Na początku się cieszyłam w sumie, bo Ci lekarze tak z uśmiechem to USG oglądali, ale potem znowu zaczęłam się martwić i ryczeć, bo jednokosmówkowe są prawie na pewno...więc zawsze większe ryzyko jest różnych komplikacji, ale...musimy być dobrej myśli Trzymajcie za mnie kciuki
Hello!

U mnie chyab tez blizniaki, ale jestem dopiero w piatym tygodniu, wiec wszystko musi byc jeszcze potwierdzone.

W ktorym jestes tc? Bo ja tez sie martwie, ze moje beda jednokosmowkowe i zastanawiam sie, kiedy lekarze sa w stanie to okreslic.


W ogole dziewczyny, od ktorego tygodnia ciazy zaczelyscie odczuwac mdlosci?

Ja jestem 5tc i jeszcze nic.

Edytowane przez hawrodytka
Czas edycji: 2015-02-25 o 06:40 Powód: chcialam cos dodac
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 07:36   #1647
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Hello!

U mnie chyab tez blizniaki, ale jestem dopiero w piatym tygodniu, wiec wszystko musi byc jeszcze potwierdzone.

W ktorym jestes tc? Bo ja tez sie martwie, ze moje beda jednokosmowkowe i zastanawiam sie, kiedy lekarze sa w stanie to okreslic.


W ogole dziewczyny, od ktorego tygodnia ciazy zaczelyscie odczuwac mdlosci?

Ja jestem 5tc i jeszcze nic.
Ja mam dokładnie od 7tc, czyli od tygodnia...jenyyy a wydaje mi się jakby to było od co najmniej miesiąca!
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 08:20   #1648
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

dzień dobry

Ja jestem w trakcie 8ego tygodnia i jest gorzej...w sensie mam mdłości, wcześniej żadnych, dopiero teraz. Jak się obudzę to już mi niedobrze w łóżku, a teraz siedzę w pracy i też masakra....Jestem głodna i jednocześnie mnie mdli - ekstra

witam kolejne mamy na wątku i gratuluję bliźniakowej mamie

ja mam wizytę jutro...wtedy dowiem się na czym stoję i jak wszystko będzie dobrze to oficjalnie się do listy dopiszę
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 08:27   #1649
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
dzień dobry

Ja jestem w trakcie 8ego tygodnia i jest gorzej...w sensie mam mdłości, wcześniej żadnych, dopiero teraz. Jak się obudzę to już mi niedobrze w łóżku, a teraz siedzę w pracy i też masakra....Jestem głodna i jednocześnie mnie mdli - ekstra

witam kolejne mamy na wątku i gratuluję bliźniakowej mamie

ja mam wizytę jutro...wtedy dowiem się na czym stoję i jak wszystko będzie dobrze to oficjalnie się do listy dopiszę
Ja też mam jutro wizytę, o 9 rano ale jestem dobrej myśli
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-25, 08:39   #1650
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam sie po ciezkiej nocy
Nie dosc, ze wczoraj wstalam o 6 i chcialam sie polozyc o 22 to coreczka nam zachorowala i plakala cala noc. Boze
I mnie teraz boli gardlo, a jestem tak wykonczona, ze co wstane to kreci mi sie w glowie, a polozyc sie nie poloze. Nie bede Was obrzydzac, ale z samego rana musialam juz ja kapac, z wiadomych przyczyn...
Cytat:
Napisane przez afrodyta15 Pokaż wiadomość
Witam a moze bysmy zalozyly konto na facebooku grupa zamknieta lub tajna to latwiej nam by bylo zdjecia udostepniac?
Mozna tez zalozyc klub tu na wizazu.
Ale nie dla takich co przyjda jeden post napisza i ich nie ma, tylko dla stalych gadul i tych co dlugo sie udzielaja.
Co Wy na to?

Edytowane przez Amelie04
Czas edycji: 2015-02-25 o 08:40
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.