Dlaczego mój syn chce tylko tatę! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 01:39   #1
czarna245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Unhappy

Dlaczego mój syn chce tylko tatę!


Witam, pisze bo nie wiem co mam zrobić - czuję się okropnie. Mój trzy letni syn mniej więcej od roku chce tylko tatę i świata poza nim nie widzi. Ja mogę nie istnieć. Gdy taty nie ma w pobliżu wpada w histerię i długo nie potrafię go uspokoić, a gdy dziecko śpi w nocy ze mną to budzi się i woła że chce do taty. Ja mogę wyjść i wrócić za parę dni a syn nawet tego nie zauważy ale gdy tylko zrobi to mój mąż to jest masakra. Cała rodzina dziwnie się już na mnie patrzy a ja nie wiem co mam robić. Mam powoli tego wszystkiego dość, czuję się potwornie - jak wyrodna matka a przecież to ja zajmuję się przeważnie synem: wymyślam różne zabawy, przygotowuję posiłki, chodzę na spacery, poświęcam cały swój czas. Proszę poradźcie coś, może któraś z was też miała podobną sytuację.
czarna245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 02:29   #2
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

Nie jestem co prawda mamą, trafiłam tu przypadkiem, ale może Cię w jakimś stopniu pocieszy moja historia

Bo ja właśnie byłam taka, jak Twoje dziecko Tylko byłam trochę starsza, bo miałam 4-5 lat. I też istniał tylko tata, a mama była z konieczności bardziej. Tata mnie musiał wszędzie zabierać, bo jak nie to histeria totalna. Więc chodziłam na mecze piłki nożnej, koszykówki (kiedyś na jednym rozsypały mi się draże po całym boisku ), do pracy mnie czasem tata zabierał, bo się nie dało, nawet na legendarnych wyborach 20 lat temu byłam . Mało tego. Jak mój tata wychodził do pracy na 6 (lata osiemdziesiąte, wiadomo, ciężko i różnie bywało, wtedy pamiętam pracował na 3 zmiany), to ja stawałam na klatce (a mieszkam w wielorodzinnym bloku, na najwyższym piętrze) i darłam się w spazmach "tatusiu, nie zostawiaj mnie." Niezła reklama dla reszty rodziny prawda? Teraz się z tego śmiejemy, ale podejrzewam że wtedy, nikomu do śmiechu nie było Trwało to około roku, z tego co pamiętam, potem mi samo przeszło

I żeby nie było, oboje rodziców miałam zaangażowanych i zajmujących się dziećmi i tatę i mamę. Więc moje ciągoty nie wynikały z tego, że taty nie było, więc jak się pojawił, to nie chciałam, żeby wychodził. Nie, nie, to nie tak. Ja po prostu tak miałam .

Może Twój syn też właśnie taką fazę przechodzi i mu przejdzie. Niestety, nie mam pojęcia, czy da się na to jakoś wpłynąć.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 11:39   #3
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

Moja córka też woli tatę! Ze mną spędzała całe dnie a jak tata wracał do domu to był najukochańszy pod słońcem..
Ale ja myślę że wiem dlaczego - to z Tobą syn spędza całe dnie, a tatę ma albo wieczorami albo w weekendy ( obstawiam pracę ojca) do tego Ty wymierzasz kary jak jest niegrzeczny, Ty dajesz lekarstwa czyścisz nos gdy jest zasmarkany a dzieci tego nie lubią, Ciebie ma na co dzień a tatę rzadziej. Może fakt że synek woli tatę podświadomie wpływa też na Ciebie i jesteś rozdrażniona tak ogólnie i syn to odbiera swoimi emocjami...
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 11:48   #4
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

dokladnie

nie ma w tym nic dziwnego, wiem jak sie czujesz ale ciesz sie mimo wszystko. Bo mozesz wyjsc z domu i miec czas dl siebie bez problemu

moj corka tez przepada z tata ale wlasnie ja to jestem na codzien to nudna a tata wraca to jak nowa atrakcja
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 11:54   #5
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

Cytat:
Napisane przez czarna245 Pokaż wiadomość
Witam, pisze bo nie wiem co mam zrobić - czuję się okropnie. Mój trzy letni syn mniej więcej od roku chce tylko tatę i świata poza nim nie widzi. Ja mogę nie istnieć. Gdy taty nie ma w pobliżu wpada w histerię i długo nie potrafię go uspokoić, a gdy dziecko śpi w nocy ze mną to budzi się i woła że chce do taty. Ja mogę wyjść i wrócić za parę dni a syn nawet tego nie zauważy ale gdy tylko zrobi to mój mąż to jest masakra. Cała rodzina dziwnie się już na mnie patrzy a ja nie wiem co mam robić. Mam powoli tego wszystkiego dość, czuję się potwornie - jak wyrodna matka a przecież to ja zajmuję się przeważnie synem: wymyślam różne zabawy, przygotowuję posiłki, chodzę na spacery, poświęcam cały swój czas. Proszę poradźcie coś, może któraś z was też miała podobną sytuację.
>>>>>>>>>>
ja mam tak,ze to moja 2 letnia córka woli ojca...tez mi jest przykro czasem,ze nie chce sie do mnie przytulić i leci do taty i wiele,wiele takich sytacji-...tak samo sie poświęcam rodzinie jak Ty...na nic to..serce czasem boli nie powiem...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 12:17   #6
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

Cytat:
Napisane przez one_shot Pokaż wiadomość
Moja córka też woli tatę! Ze mną spędzała całe dnie a jak tata wracał do domu to był najukochańszy pod słońcem..
Ale ja myślę że wiem dlaczego - to z Tobą syn spędza całe dnie, a tatę ma albo wieczorami albo w weekendy ( obstawiam pracę ojca) do tego Ty wymierzasz kary jak jest niegrzeczny, Ty dajesz lekarstwa czyścisz nos gdy jest zasmarkany a dzieci tego nie lubią, Ciebie ma na co dzień a tatę rzadziej. Może fakt że synek woli tatę podświadomie wpływa też na Ciebie i jesteś rozdrażniona tak ogólnie i syn to odbiera swoimi emocjami...
dokładnie !! mama jest nudna bo jest zawsze
mały chodzi do przedszkola?? chyba nie może wtedy by sie sytacja poprawiła

mój syn tez miał taki okres, ze tylko tata i tata ale bardzo krótko. Nawet wołał tatuś a ja zawsze byłam i jestem mama, mamo! nigdy nie zawołał mamusiu ała ale jakoś staram sie nie przywiązywac do tego większej wagi.
trzymam kciuki za poprawę bo domyslam się jak musisz sie czuc
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 13:02   #7
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 775
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

A czy to nie jest taki wiek kiedy sie psychologicznie woli tate???

ojciec jako "meski wzorzec"- syn identyfikuje sie z ojcem.

Dla mnie to wszystko- jak najbardziej normalne.

Jestem pewna, ze jakbys znikla na kilka dni to Twoje dziecko by do Ciebie tesknilo.

Problem tak naprawde tkwi w tym, ze dziecko nie zaspokoaja w tej chwili Twoich potrzeb emocjonalnych ( ale czy musi??).
Albo zaspokaja je w inny sposob(sam fakt, ze dasz mu jesc, pomozesz ubrac, wykapac sie itp.., moze w tej chwili mu to wystarcza)niz Ty oczekujesz. Jakiz to kontrast z tym co bylo w niemowlectwie- ja ma 6miesieczniaka, dla ktorego teraz jestem calym swiatem, reszta moze nie istniec.Ale musze sie psychicznie przygtowac na to, ze to sie wkrotce zmieni.

Glowa do gory, minie! Nie oczekuj od dziecka wyrazow milosci wzamian za posilek czy spacer. Ono Cie i tak kocha, tylko po prostu nie okazuje tego tak jak Ty oczekujesz. Co robic? TO, co do tej pory.
__________________
Antoś 4.03.2009
Grześ 22.10.2010
Czekamy na Córeczkę TP 4.07.2014






Edytowane przez memi
Czas edycji: 2009-09-04 o 13:06
memi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 09:46   #8
czarna245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

W sumie to faktycznie chyba za bardzo się przejmuję ale co zrobić mamy chyba już tak mają . W każdym razie dziękuję wam za podniesienie na duchu. Pozdrawiam serdecznie
czarna245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 23:00   #9
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

A mój syn woli, zebym to ja w nocy dała mu mleko, przytuliła.
Zebym to ja pchała jego rowerek jak idziemy w 3 na spacer.
Ale to absolutnie nie jest tak, że woli mnie niż tatę.
Poprostu tato w nocy zwykle do niego nie wstaje- więc czemu się dziwić.
Zachowanie dziecka może wynikać z codziennej rutyny i tego jak zorganizowany jest dom.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 09:44   #10
czarna245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

Tylko że w naszym przypadku nie ma rutyny, ponieważ mój mąż tak jak ja ( jeżeli ma tylko możliwoś) wykonuje wszystkie czynnosci przy dziecku: kapie go, szykuje mu posiłki, usypia, bawi się itd. Wiadomo że pracuje ale mimo to jesteśmy podzieleni obowiązkami przy dziecku więc napewno nie wynika to z tego że syn tęskni za tatą bo ma go od święta. Tak samo jest ze sprawami dyscypliny. Nietylko ja podnoszę głos w sytuacjach kiedy dziecko jest niegrzeczne, chyba wręcz przeciwnie to tata częściej a mama raczej pociesza.
czarna245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 10:05   #11
M1A4N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 392
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

To taki wiek, przejdzie mu. Chyba większość dzieci woli ojców za młodu.
M1A4N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 10:25   #12
nenefer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

Witaj
Nie martwiła bym się tak na Twoim miejscu, że synek szaleje za tatą. To raczej powód do radości. Pamiętaj, że ojciec jest pierwszym wzorem mężczyzny dla Twojego dziecka. Mój synek ma zaledwie 3 miesiące, a już świata poza tatą nie widzi. Mama jest tylko do cycka. Myślę, że to normalne i prawidłowe. Tata jest w domu tak mało, że jak go zobaczy to szaleje z radości. Gorzej było by, gdyby tata był mu obojętny. Pomyśl jak musiał by się czuć Twój mąż, gdyby synek miał "gdzieś" jego powroty do domu i nie zwracał by na niego większej uwagi. Mama jest z nim cały czas, a tata tylko te chwile bez pracy. gdybyś to Ty zniknęła synkowi na cały dzień, myślę, że tęsknił by baaaardzo i nie odstępował Cię na krok po twoim powrocie. Radzę spróbować. Zostaw małego na weekend z tatą, wyjedź gdzieś, zobacysz, co się będzie działo po powrocie:jupi :

Edytowane przez nenefer
Czas edycji: 2009-09-07 o 10:29
nenefer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 12:03   #13
maniche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

zgadzam sie całkowicie spedz jeden dzien po za domem a zobaczycz jak synek bedzie cie wital z radoscia
__________________
25.11.2008 MICHAŁEK

http://s2.pierwszezabki.pl/022/0220789a0.png?5438
maniche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:09   #14
Siren
Raczkowanie
 
Avatar Siren
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Location:Cold
Wiadomości: 31
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

u nas jest tak samo- syn jak sie budzi z rana wola "TATA"!!!!!!! jak tata wychodzi do pracy jest histeria i ryk przez godzine , mamy przez to problemy ze zjedzeniem sniadania.Gdy tata jest w domu nie ma chwili spokoju bo maly jest na nim uwieszony..odciaga go od laptopa, generalnie zasypia tez z tata,bo przy mnie ciezko idzie tata sie kladzie kolo nas i maly od razu sie przytula i oczka sie zamykaja..
Jaka to sprawiedliwosc?Probuje dac co z siebie najlepsze, caly dzien sie bawimy,wymyslam rozne rzeczy zeby syn byl zadowolony szczesliwy i zebysmy fajnie spedzili dzien a i tak jestem ta najgorsza...
Siren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:18   #15
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

Widocznie ma taty za mało. Nie popełniaj błędu mojej matki i nie bądź o tą miłość do taty zazdrosna. dziecko kocha was oboje ale ponieważ ma z tatą rzadszy kontakt a jak jest małe to potrzebuje stałej obecności obojga rodziców to intensywniej przezywa rozłąkę z tatą. Zachęć męża,żeby znajdował więcej czasu dla syna, żeby się częściej razem bawili.Najwyraźniej mały ma poczucie braku bezpieczeństwa jeśli chodzi o gwarancję w miarę stałej obecności taty przy nim.
Mój mały kuzyn kiedyś nawet moczył się w nocy bo tata poświęcał mu za mało uwagi po pracy. To,że ty starasz się zagospodarować czas dziecka z tobą jest ok ale nie rozwiąże problemu. Problem dotyczy relacji dziecka z tatą i to tata musi zadziałać żeby unormować sytuację.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:16   #16
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

ja też byłam córeczką tatusia
tyle, że z mama spędzałam całe dnie i była niezastąpiona ... dopóki nie pojawił sie tato
jak się pojawił mama mogła zniknąc ale tak na 3-4 godziny
potem wracałam do mamy
a następnego dnia historia od nowa była
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 08:48   #17
Siren
Raczkowanie
 
Avatar Siren
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Location:Cold
Wiadomości: 31
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Widocznie ma taty za mało. Nie popełniaj błędu mojej matki i nie bądź o tą miłość do taty zazdrosna. dziecko kocha was oboje ale ponieważ ma z tatą rzadszy kontakt a jak jest małe to potrzebuje stałej obecności obojga rodziców to intensywniej przezywa rozłąkę z tatą. Zachęć męża,żeby znajdował więcej czasu dla syna, żeby się częściej razem bawili.Najwyraźniej mały ma poczucie braku bezpieczeństwa jeśli chodzi o gwarancję w miarę stałej obecności taty przy nim.
Mój mały kuzyn kiedyś nawet moczył się w nocy bo tata poświęcał mu za mało uwagi po pracy. To,że ty starasz się zagospodarować czas dziecka z tobą jest ok ale nie rozwiąże problemu. Problem dotyczy relacji dziecka z tatą i to tata musi zadziałać żeby unormować sytuację.
u nas niestety to niemozliwe.maz ma prace "zadaniowa" meetingi do 21-21.. wyjazdy za granice itp.
nie da sie tego poskladac, czasami sie zastanawiam czy da sie tak zyc,ale cos za cos,pracuje dla rodziny, faktycznie syn ma za malo tego taty.
Siren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:21   #18
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

U mnie była podobna sytuacja, tyle, że z babcią (jestem samotną mamą). Babcia to była od rozpieszczania, przytulania, a na mnie spadały wszystkie "czarne" strony opieki nad dzieckiem, podawanie lekarstw, chodzenie na szczepienia itd. Na dodatek długo w pracy byłam, a on cały dzień z babcią. I tak było - ja od "czarnej" roboty oraz od zabaw (najlepiej zapasów ), ale jak się uderzył albo do spania to do babci leciał. Ogólnie do niej bardziej lgnał.

Przez wakacje miałam mnóstwo czasu dla niego i teraz już jest "mamaś" a nie babcia, ale spać to tez by najchętniej z babcią spał i do niej często w nocy biegnie, a nad ranem wraca do mnie. Pomimo tego, ze nadal to ja go do kąta stawiam i wciskam mu wstrętne kropelki
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:58   #19
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

Mój syn miał taka fazę w wieku 10- 11 miesięcy. Jak ja wychodziłam do pracy to ok, ale nogi męża się czepiał i płakał.
Wydedukowaliśmy, że chodzi o to, że to tato go zawoził i odbierał od babci. Potem przez jakiś czas mieszkaliśmy z tą babcią bo u nas był remont, i jak mąż wychodził, to syn się dziwił, dlaczego go ze sobą nie zabiera i protestował. Chyba o to chodziło
W każdym razie przeszło. Ale też czasem czułam się dziwnie, zwłaszcza jak mama patrzyła na mnie zdumiona, bo dziecko powinno wołać mamę a nie tatę
Nie przejmuj się, przejdzie Twojemu synkowi to wyłącznie-tatusiowanie
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-18, 19:59   #20
czarnamamba86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dlaczego mój syn chce tylko tatę!

Aż się zarejestrowałam, kiedy znalazłam ten temat, bo dzisiaj właśnie znalazłam po powrocie z pracy moich chłopaków śpiących na kanapie po sesji na Netflixie. Mój syn był moją wielką przylepą gdzieś do 6 roku życia, a potem obrót o 180 stopni. Absolutny synek tatusia, totalnie. I wiecie co? Odżyłam! Przez pierwsze lata zajmowałam się dzieckiem, domem, wstawałam w nocy, syn nie widział świata poza mną. Więc kiedy mąż wracał z pracy, to, jak na porządnego polskiego męża przystało, zasiadał zmęczony na kanapie, włączał meczyk w TV i zasłużenie odpoczywał. Ja musiałam jeszcze kolację zrobić, wykąpać małego, położyć go spać, potem wstawać w nocy... Więc kiedy dostał "fazy na tatę" najpierw się trochę zdziwiłam, trochę mi było smutno a potem byłam zachwycona. Bo ja, tak samo jak mój mąż, też pracowałam, tyle, że w domu. Ale każda z nas wie, że to podobna harówka, czasem to bym nawet wolała iść o fabryki. Tylko kiedy mąż przekręcał klucz w zamku moja robota się kończyła, a u niego jedna się kończyła a druga zaczynała Zabawa? Tylko z tatą. Kąpiel? Tylko z tatą. Z kim najfajniej ogląda się bajki? Z tatą, wiadomo (bo przecież nie ze mną :P) Z kim najlepiej się zasypia? Wiadomo. Inna rzecz, że często mój mąż już był tak wykończony, że to raczej synek kładł spać tatusia, niż odwrotnie. A ja w tym czasie mogłam poczytać książkę, wykąpać się, zadbać o siebie. I tak trwa to do dzisiaj, nasz syn ma obecnie 16 lat i inne zainteresowania, ale dalej nie widzi świata poza ojcem. Dzięki temu ja mam swoją przestrzeń, a nigdy nie czułam, że jestem gorsza niż mąż, czy mniej znaczę w życiu swojego dziecka. Po prostu oni mają swoje sprawy do których ja (uważam, że słusznie) nie mam wstępu. Myślę, że to dobrze, że moi mężczyźni mają taki dobry kontakt, niż gdybym całe życie próbowała oderwać syna od męża, żeby pokazać, że "tylko mamusia jest najlepsza". Znam masę takich przypadków, nieobecny w życiu dzieci ojciec i matka przytłoczona obowiązkami, bo wszystko było na jej głowie.

Edytowane przez czarnamamba86
Czas edycji: 2020-02-18 o 20:22
czarnamamba86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-18 20:59:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.