Kwasy dla nasolatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-16, 17:17   #1
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Exclamation

Kwasy dla nasolatki


Od niedawna mysle o stosowaniu kremow z kwasami ale nie mam zielonego pojecia jakie dla mojej cery beda idealne. Czytalam juz o kwasach i ogladalam kremy al ei tak nie wiem ktore sa warte polecenia. Moja skora jest tlusta na czole nosie i pod oczami a na skroniach sucha... na policzkach kolo nosa mam czerowne plami ktorych zakryc niczym nie moge... wagry na nosie. sklonnosc do wypryskow ... i pelno blizn ktorych chaialam by sie pozbyc... Macie jakies wyprobowane prodkuty z kwasami pomuzcie z gory dziekuje
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 11:23   #2
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Kwasy dla nasolatki

Sama nie jestem kwasową znawczynia, ale zaczełam od Effaclaru - chyba najłagodnejszy. Czytałam że dosyć delikatny jest tez kwas azelainowy czyli Skinoren albo AcneDerm. Ale nie używałam, wiec nie wiem.

Odnośnie Effeclaru - jest łagodny, nie szczypie mocno, nie podrażnia, jednak mimo wszystko sie po nim łuszczę I wtedy mam problem ze stosowaniem podkładu, bo widac suche skórki. Nie wiem czy effeclar usunie blizny i ciemne przebarwienia, ale jest chyba dobrym kwasem na początek - przygotujesz skórę na mocniejsze złuszczanie.
Pamiętaj tylko o używaniu filtrów podczas stosownia kwasów - ale skoro czytałaś to nie musze Ci o tym przypominać

Jeżeli masz większe problemy, to może odwiedź wątek o peelingu migdałowym na biochemii kosmetycznej. Najpierw przygotowuje się cerę tonikiem a potem nakłada peeling migdałowy. Miałam taki zabieg u dermatologa i byłam i nadal jestem zachwycona. Mam cerę normalną, raczej bez problemów, ale męcze sie z zaskórnikami na nosiePo zabiegu mam zdecydowanie jaśniejszą skórę, bez zanieczyszczen. Oczywiście jeżeli masz problemy, jeden zabieg nie wystarczy.

Na pewno odezwą sie znawczyni kwasów i doradzą Ci coś konkretniejszego
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.