TYJEMY RAZEM - dla tych, którzy chcą przytyć- część III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 18:20   #61
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Heh, piję od 3 dni bodajże, ale nie wiem czy się opłaca
Narzekano na smak tego mleczka, że podobno okropny i pić się nie da, a mnie bardzo smakuje :P
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 13:47   #62
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Haloo, zagląda tu ktoś ??
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 09:49   #63
Patty17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cześć jestem tu nowa
Wiem,że to stary wątek,ale widzę,że jeszcze tu ktoś pisze to i ja się wypowiem.
Nie jestem jakaś bardzo chuda(47kg,164cm),ale chciałabym przytyć właśnie jakieś 4 kilo,a ten sposób z piciem mleka wydaje mi się świetnym rozwiązaniem dla mnie bo bardzo lubię mleko i myślę,że mogę dać radę wytrzymać te 2 tyg.Tylko problem jest z tym,iż mam bardzo szybką przemianę materii i obawiam się,że później moja waga znów może spaść:/
Dzisiaj pójdę kupić to mleko,a od jutra zacznę to pićMogę tu zdawać relacje,z tego jak mi idzie
Brosiaa życzę powodzenia
Patty17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:06   #64
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

A dziękuję i również życzę tego samego A relacje chętnie poczytam, bo chyba tylko ja tutaj zaglądam, stare bywalczynie nie chcą tu wpaść

A co do przemiany materii to moja, że tak powiem bardzo "przyśpieszyła". Kiedyś odwiedzałam toaletę raz na 3-4dni, odkąd popijam mleko bywam w niej codzień, no czasem raz na 2 dni. Więc może jak masz szybką przemianę to ostrożnie z tym mleczkiem ?
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:31   #65
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

ja przytyłam 2kg przez 2 tyg pijąc codziennie Nutridrinki (wysokoenergetyczne napoje, dla osób wychudzonych dostępne w aptece) + oczywiście porządna dieta na przytycie
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 06:45   #66
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Witam Was jako stara bywalczyni chcę tylko po tych 3 latach napisać Wam co nieco w tym temacie. Piłam ten gainer na prawdę dzień w dzień w podanych dawkach i wszystko co napisałam wcześniej jest prawdą. Piłam zarówno super hard gainer o smaku truskawkowo bananowym, jak i gain bolic 6000 o smaku waniliowym. Zarówno jeden jak i drugi można pić z wodą, ja je natomiast mieszałam z mlekiem, bo z wodą były niedobre w smaku jak dla mnie, ale jednocześnie powiem Wam szczerze, że po kilku dniach takiego picia (z początku wydawało mi się to pyszne) tak po kilku dniach jak tylko poczułam ten zpach to już mnie muliło...ale przeżyłam i jestem zachwycona. Moja przemiana materii była błyskawiczna, i wiedziałam, że od normalnego jedzenia, ale np częściej i tak bym nie przytyła. Więc u mnie wyglądało to tak : jadłam bardzo dużo, ale przede wszystkim rzeczy które mają dużo węglowodanów (trzeba niestety przy tym uważać na mogący powstać cellulit), starałam się z początku jak najmniej ćwiczyć, żeby jak najmniej spalać kalorii. Polecam Wam np ryż pod różną postacią (ale dodam, że to jak wszystko może się szybko przejeść). Co do efektu - mój wzrost to 169 cm, przed przytyciem ważyłam 48 kg, a po 58 kg. To, aż 10 kg, ale ja tyle chciałam więc się nie przeraźcie, gdyż ja należę do osób, które nie patrzą typowo na to co wskazuje waga tylko na wygląd. Jeżeli dobrze bym wyglądała i dobrze bym się czuła ważąc 65 kg to bym tak zostawiła. Bo ktoś przy takim samym wzroście waży np. 2 kg więcej, a wygląda tak samo bo ma np cięższe kości, więc na prawdę sugerujcie się tym co widzicie w lustrze i tym jak np. na Was leżą ubrania, a nie wskaźnikiem. Ale dodam też coś co mnie w tym wszystkim nabardziej zaskoczyło...że ta waga mi nie spada ona się utrzyumje i tym jestem zaskoczona mega pozytywnie...od 3 lat waha się jedynie między 56,5 kg a 58,5 kg. Za każdym razem jak staję na wagę, to właśnie taki wynik jest niezależnie od wagi (bo jak wiecie na wade koleżanki może być wskazane 56 kg, a na Waszej domowej po kilku minutach np. 57 kg). No ale ja tak już miałam, jak ważyłam 48 kg to ciągle było tyle samo, a jak ważę 58 kg to też jet teraz ciągle tyle samo. Więc dziewczyny życzę powodzenia w walce, bo wiem, że przytycie jest tak samo trudne jak schudnięcie i nikt mi nie wmówi inaczej. Ktoś mi teraz, kto ma nadwagę powie "a bo przytyć jest łatwo, wystarczy dużo jeść, gorzej i trudniej schudnąć" - a ja tak samo mogę odpowiedzieć, że w takim razie w jego przypadku wystarczy jeść mniej. Niestety to wszystko jest uzależnione od przemiany materii i jednemu zawsze będzie w danej kwestii coś łatwiej zrobić i osiągnąć niż drugiemu. Wybaczcie za tego długiego posta Pozdrawiam i jeszcze raz powodenia! W razie pytań piszcie.

A co do kiitty ma rację! Potwierdzam - Nutridrinki są również rewelacyjne, ale dość drogo wychodzą. Ja niestety ich wtedy nie wykorzystywałam, z tego względu, że nie wiem czy juz były takie popularne to raz, a dwa że właśnie po prostu o nim nie było nigdzie mowy.

Patty17 i Brosiaaa życzę samych sukcesów i piszcie o efektach

Edytowane przez Eska88
Czas edycji: 2010-09-27 o 06:48 Powód: edycja
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:40   #67
Patty17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Brosia i Eska88 dziękuję bardzo
Jednak wczoraj wieczorem jeszcze się skusiłam i wypiłam ów "specyfik".Powiem,że smakował mi Dzisiaj rano zaryzykowałam (przed szkołą) i też to wypiłam.Nie pognało mnie do ubikacji,czuję się dobrze.Chyba mi to spasowało
Zależy mi na szybkim przytyciu,ale jakieś 2 razy w tyg. ćwiczę lub biegam i raz w tyg chodzę na aerobik...mówią,że mi to akurat niepotrzebne,ale to sprawia mi frajdęCo o tym myślicie?Zaprzestać z ćwiczeniami czy robić to dalej(m.in. żeby mi jeszcze oponka się nie zrobiła po tych mlekach!)
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

A jeśli chodzi o te nutridrinki to trochę przeraziłam mnie ich cena...Jak to mleko mi nie pomoże to chyba już faktycznie w nie zainwestuję
Patty17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 11:58   #68
niunia212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 48
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

hej i jak dziewczyny które piły zwykłe mleko i mleko w proszku udało ise wam cokolwiek przytyć ja mam 21 lat i 45 kg na 160 cm jestem chuda bez figury ostatnio skurczył mi się jeszcze żołądek jakie preparaty z apteki mi polecacie na apetyt albo jakieś te drinki na mase gdzie to kupić????
niunia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 17:04   #69
Patty17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Niunia212 miałam się jeszcze nie ważyć,ale zrobiłam to dla Ciebie Wyszło mi,że przytyłam 1kg z groszami a piję to od sześciu dni.Mam nadzieję,że za tydzień będę ważyła jeszcze więcej.Możesz wypróbować ten sposób jeśli lubisz mlekoAha ja jeszcze trochę słodzę to mleko cukrem.Staraj się poza tym spożywać sporo węglowodanów.
Patty17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 19:03   #70
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Ja tam nie mam odwagi się zważyć :P
Gratuluje Patty
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 19:47   #71
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
Witam Was jako stara bywalczyni chcę tylko po tych 3 latach napisać Wam co nieco w tym temacie.
HEJ ! Eska zgadzam się z Tobą, też nie jestem osobą, które patrzą na wagę, tylko na wygląd i denerwują mnie teksty w stylu ojej przytyłam 2 kg . Pisałam tu też 3 lata temu, że chcę przytyć i guzik od tamtego czasu staję na wagę i jest te nieszczęsne 55 .Chciała bym dobić do 60-tki ale to nie jest proste, jak się może wydawać naszym koleżankom, które przeciwieństwie do nas chciałyby schudnąć. SUPER, że udało Ci się przytyć !!! A te specyfiki super hard gainer i gain bolic 6000 to w jakiej one są cenie ? Może się na to skuszę jeśli to naprawdę nadaje takiej masy ale moje pytanie czy powodują one jakieś skutki uboczne?
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 11:27   #72
Justynka1411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Hej dziewczynki. Jestem tu nowa. Pisalam kiedyś też o przytyciu,ale na zupełnie innym forum.. Zastanawiam się czy stosować to mleko w proszku? Na prawdę widzicie efekty? Dziś chyba je sobie zakupię.. Ile razy dziennie je pić? 2? I mieszać ze zwykłym mlekiem,tak?
Pozdrawiam.
Justynka1411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:59   #73
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Jak dziennie spożywasz tyle kalorii ile powinnaś to pij, na na pewno pomoże i co nieco przytyjesz. 2 minimum, czym więcej tym lepiej. Tak, ze zwykłym, możesz dodać cukru jeśli lubisz bardzo słodkie rzeczyy :P
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:08   #74
Justynka1411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Dzięki I pić to rano i wieczorem? Mam nadzieję,że coś pomoże;p
Buziaki;**
Justynka1411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 09:59   #75
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
HEJ ! Eska zgadzam się z Tobą, też nie jestem osobą, które patrzą na wagę, tylko na wygląd i denerwują mnie teksty w stylu ojej przytyłam 2 kg . Pisałam tu też 3 lata temu, że chcę przytyć i guzik od tamtego czasu staję na wagę i jest te nieszczęsne 55 .Chciała bym dobić do 60-tki ale to nie jest proste, jak się może wydawać naszym koleżankom, które przeciwieństwie do nas chciałyby schudnąć. SUPER, że udało Ci się przytyć !!! A te specyfiki super hard gainer i gain bolic 6000 to w jakiej one są cenie ? Może się na to skuszę jeśli to naprawdę nadaje takiej masy ale moje pytanie czy powodują one jakieś skutki uboczne?
Jeśli chodzi o cenę tych produktów to ja kupowałam ten wielki słój za 79 zł, natomiast jeśli chodzi o gain bolic 6000 to kupowałam w mniejszych opakowaniach foliowych (tutaj wiadomo że były mniejsze i na jednym nie mogłam przestać jeśli chciałam mieć efekty i je utrzymać później), każde kosztowało między 20 zł, a 30 zł - dokładnie nie pamiętam i szczerze mówiąc uważam, że gain bolic 6000 np. na mnie lepiej zadziałał, ale to wszystko pewnie zależy od organizmu. Co do skutków ubocznych - jedyny jaki zauważyłam to powstający cellulit, ale u mnie wpływ na to na pewno oprócz gainera to masa węglowodanów w jedzeniu (właśnie żeby przytyć jak najszybciej) + tabletki antykoncepcyjne wydaje mi się, że też wtedy mogły się do tego przyczynić.

Cytat:
Napisane przez Justynka1411 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Jestem tu nowa. Pisalam kiedyś też o przytyciu,ale na zupełnie innym forum.. Zastanawiam się czy stosować to mleko w proszku? Na prawdę widzicie efekty? Dziś chyba je sobie zakupię.. Ile razy dziennie je pić? 2? I mieszać ze zwykłym mlekiem,tak?
Pozdrawiam.
Cytat:
Napisane przez Justynka1411 Pokaż wiadomość
Dzięki I pić to rano i wieczorem? Mam nadzieję,że coś pomoże;p
Buziaki;**
Najlepiej dwa razy dziennie. Taka jedna porcja jest równoznaczna z jedzeniem dużej porcji obiadowej tylko, że tego "obiadu" nie czujecie bo jest w postaci płynnej, a posiłki spożywacie normalnie i tu jest cała ta magia . Tylko pamietajcie, żeby przez przypadek nie traktować tego jako obiad, czy zastąpienie posiłku! To jest dodatek, a jeść trzeba tyle samo, a lepiej więcej jeśli chce się uzyskć zamierzany efekt. Można mieszać z wodą lub mlekiem, mi osobiście z wodą wogóle nie podchodziło, a z mlekiem już było lepsze, smakowało prawie jak shake

Moim zdaniem te pory, które podałaś (rano i wieczorem) są najlepsze - po prostu najlepiej między posiłkami.

Cytat:
Napisane przez Brosiaaa Pokaż wiadomość
Jak dziennie spożywasz tyle kalorii ile powinnaś to pij, na na pewno pomoże i co nieco przytyjesz. 2 minimum, czym więcej tym lepiej. Tak, ze zwykłym, możesz dodać cukru jeśli lubisz bardzo słodkie rzeczyy :P
Podziwiam Cię, że jeszcze to słodzisz

Powodzenia dziewczyny raz jeszcze i pochwalcie się później efektami
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:06   #76
Justynka1411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

I mleko ma być ciepłe czy zimne?:p Juz mam ..kupilam sobie dzis Trzeba bedzie probować)
Dziekuję Wam bardzo;***
Justynka1411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 18:16   #77
Patty17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Ja piję ciepłe to mleko(podgrzewam tylko,nie lubię gotowanego),w zimnym gorzej się rozpuszcza.Też dzisiaj kupiłam sobie to mleko,ale to już drugie opakowanie na drugi tydzień
Powodzenia chudzinki
Patty17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 18:26   #78
Justynka1411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Wypiłam dziś pierwszą szklankę.. Wsypałam 4 czubate łyżeczki od herbaty i zalałam delikatnie ciepłym mlekiem.. w smaku nie jest zle.. Tylko,ze przelykając ostatni łyk...zwróciłam...:/
Jutro spróbuję ponownie.. Nie wiem tylko z jakiego powodu to.. Ktoraś z Was miała coś takiego?

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

a może cos zle zrobilam ,co?
Justynka1411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 18:35   #79
Patty17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Ojej no spróbuj faktycznie jeszcze jutro,może Ci coś innego zaszkodziło?Radziłabym tego nie pić od razu po posiłku.Lepiej odczekać pół godzinki,bo w żołądku może się zrobić niezły miks Ja daję na szklankę mleka 4 łyżki stołowe i łyżkę cukru.Nie wiem czy to dobre proporcje,ale skoro daję radę to pić,to piję
Patty17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 18:57   #80
Justynka1411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Ale robisz to tak----?
wsypujesz mleko do szklanki,zalewasz troche mleka,mieszasz i dolewasz reszte mleka,tak? Przyznam,ze troche miksu sobie narobilam w tym zołądku;p zjadlam obiad,ale to troche przed,a potem rodzynki,sok,batonik i takie rzeczy I moment... ;D ale ok. jutro sprobuje Zagotuje mleko,moze bedzie lepiej)
Justynka1411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 20:42   #81
Patty17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

No tak,tak robię
Próbuj jutro śmiało i pisz co się z tobą dzieje Trzymam kciuki
Patty17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 18:30   #82
Brosiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 60
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

I drogie panie wy nie macie w tym grudek ?
Eska88 dodaję cukier, bo smak samego mleka po tygodniu mi przestał smakować :P
I przybrałam 2kilo, chyba, że się waga popsuła Więc może warto to łykać ? :P
Brosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:17   #83
Patty17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

No to gratulacje BrosiaJa dzisiaj nie wypiłam tego mleka:/ Byłam bardzo zabiegana i dotarłam do domu wieczorem..Mam nadzieję,że ten dzień przerwy mi nie zaszkodzi
Co do pytania-tak mam w tym grudki,bo daję sporo tego mleka w proszku,ale da się to wypić
Patty17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 07:13   #84
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez Patty17 Pokaż wiadomość
No to gratulacje BrosiaJa dzisiaj nie wypiłam tego mleka:/ Byłam bardzo zabiegana i dotarłam do domu wieczorem..Mam nadzieję,że ten dzień przerwy mi nie zaszkodzi
Co do pytania-tak mam w tym grudki,bo daję sporo tego mleka w proszku,ale da się to wypić
Ja żeby uniknąć grudek wszystko wsypywałam do shakera, zalewałam mlekiem i mieszałam, mieszałam, trzepałam, trzepałam i grudek nie było. Może w ten sposób spróbujcie
A co do tego jednego dnia przerwy, tak jak pisałam wcześniej, żeby uzyskać oczekiwane efekty trzeba codziennie to pić, nie wypicie dwóch porcji to dość duża strata, ale myślę, że szybko nadrobisz życzę samych pozytywnych efektów
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 08:59   #85
Justynka1411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Dziewczyny wypiłam;D I nie zwróciłam..) Wczoraj wypiłam bez większych problemów,tylko zagotowałam to i było bez grudek Piję koło 10 i potem pod wieczór Noo.. To idę sobie robić magiczny napój Buziaki;* I dziekuję Wam za rady!!;*
Justynka1411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:09   #86
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez Justynka1411 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wypiłam;D I nie zwróciłam..) Wczoraj wypiłam bez większych problemów,tylko zagotowałam to i było bez grudek Piję koło 10 i potem pod wieczór Noo.. To idę sobie robić magiczny napój Buziaki;* I dziekuję Wam za rady!!;*
to powiesz jak efekty najgorsze , że ja dalej nie mogę się przełamać do picia czystego mleka a WY tu o kuracji piszecie, że naprawdę działa

Brosiaaa 2 kg to już coś .

Eska a koniczny jest trening na siłowni podczas brania tych odżywek czy wystarczy tak o sobie pić? Wolałabym to drugie, za leniwa jestem, żeby jeszcze ćwiczyć poza tym nie chce schudnąć po treningu
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:28   #87
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
to powiesz jak efekty najgorsze , że ja dalej nie mogę się przełamać do picia czystego mleka a WY tu o kuracji piszecie, że naprawdę działa

Brosiaaa 2 kg to już coś .

Eska a koniczny jest trening na siłowni podczas brania tych odżywek czy wystarczy tak o sobie pić? Wolałabym to drugie, za leniwa jestem, żeby jeszcze ćwiczyć poza tym nie chce schudnąć po treningu
Ja osobiście nie ćwiczyłam, żeby właśnie jak najmniej spalić, tylko że przez to zrobił mi się cellulit ale tak jak wcześniej pisałam wpływ na to miało również to, że spożywałam posiłki pełne węglowodanów + tabletki antykoncepcyjne. Dlatego jeśli chcesz uniknąć pomarańczowej skórki to możesz ćwiczyć, ale uważam, że wtedy na efekty będzie trzeba dłużej czekać. Dlatego ja z dwojga złego wybrałam najpierw przytycie, a później wyrzeźbienie ciała, bo dla mnie strata z np. osiągniętych 60 kg , 2 kg to nie taka tragedia jak np. z 52 kg na 50 kg. Ale to wszystko zależy od upodobania
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:58   #88
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
to powiesz jak efekty najgorsze , że ja dalej nie mogę się przełamać do picia czystego mleka a WY tu o kuracji piszecie, że naprawdę działa

dosyp do tego jeszcze kawe albo kakao, co za problem?

a trening na dodatnim bilansie na 100% nie sprawi, ze schudniesz
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:27   #89
Patty17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
Ja żeby uniknąć grudek wszystko wsypywałam do shakera, zalewałam mlekiem i mieszałam, mieszałam, trzepałam, trzepałam i grudek nie było. Może w ten sposób spróbujcie
A co do tego jednego dnia przerwy, tak jak pisałam wcześniej, żeby uzyskać oczekiwane efekty trzeba codziennie to pić, nie wypicie dwóch porcji to dość duża strata, ale myślę, że szybko nadrobisz życzę samych pozytywnych efektów
Dziękuję
Właśnie myślałam o shakerze,ale nie chce mi się w to bawić Zbyt leniwa jestem do takich czynności.Ojj nie wyobrażam sobie,że musiałabym po każdej szklance wypitego mleka myć to wszystko
Justynka brawo.W końcu się udało
Patty17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:39   #90
Efedrynaa
Przyczajenie
 
Avatar Efedrynaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z serca
Wiadomości: 11
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

hmm sama nie wiem co powinnam kupić czy mleko w proszku czy te drinki...
Efedrynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 22:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.