Listopadówki 2020 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-19, 15:25   #4201
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
My mamy szkolę rodzenia w pierwszy weekend września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Jakie kosmetyki do pielęgnacji kupujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

I na jaki wózek się zdecydowałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Baby Design model Bueno ale nowa wersja bez haftów w graficie w salonie w którym byliśmy nie było tego modelu aby obejrzeć, ale jedna dziewczyna podesłała mi zdjęcie i prezentuje się naprawde fajnie ma większą gondole i spacerówke od Muuvo. Szukałam czegoś prostego, klasycznego, z żelowymi kołami, niekosztującego majątek i znalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baby-design-buenoNEW-glowne.jpg (52,4 KB, 52 załadowań)
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 15:33   #4202
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
Baby Design model Bueno ale nowa wersja bez haftów w graficie w salonie w którym byliśmy nie było tego modelu aby obejrzeć, ale jedna dziewczyna podesłała mi zdjęcie i prezentuje się naprawde fajnie ma większą gondole i spacerówke od Muuvo. Szukałam czegoś prostego, klasycznego, z żelowymi kołami, niekosztującego majątek i znalazłam
No i fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 15:41   #4203
_Aura_
Raczkowanie
 
Avatar _Aura_
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 295
Dot.: Listopadówki 2020

Dziewczyny teraz w Gemini są kosmetyki Mustela z Torbą, widziałyscie? Zastanawiam się czy warto planowałam postawić na HiPP - zupełnie inne ceny ale ta torba mnie kusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 15:56   #4204
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez _Aura_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny teraz w Gemini są kosmetyki Mustela z Torbą, widziałyscie? Zastanawiam się czy warto planowałam postawić na HiPP - zupełnie inne ceny ale ta torba mnie kusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jeśli chodzi o kosmetyki to ja stawiam na Mustela albo Emolium
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 16:08   #4205
dododo_
Raczkowanie
 
Avatar dododo_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 42
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
zazdrosze, u nas w mieście była jedna szkołą rodzenia ale nie ma zajęć ze względu na koronawirusa będziemy się z TŻ edukować online teraz jest pełno fajnych filmów, edukacyjnych przez położne, ale i tak myśle że przebieg porodu mnie zaskoczy, bo teoria to jedno, doświadczyć drugie
u mnie jedna którą miałam do wyboru też tylko online prowadzi wykłady. Dlatego ciesze się, że ta do której chodzę funkcjonuje normalnie, bo tych wykładów pewnie bym nie słuchała/czytała, a takie chodzenie jest bez porównania

Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość

[/COLOR]Jakie kosmetyki do pielęgnacji kupujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Decydujemy się na Hipp

Cytat:
Napisane przez _Aura_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny teraz w Gemini są kosmetyki Mustela z Torbą, widziałyscie? Zastanawiam się czy warto planowałam postawić na HiPP - zupełnie inne ceny ale ta torba mnie kusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak pisałam wyżej, ja będę kupować Hipp
dododo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 17:00   #4206
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez kicia00707 Pokaż wiadomość
u mnie z wyprawki garstka ubranek, ale na wieksze rozmiary i jeden kocyk muslinowy

wlasnie do mnie zadzwonili od lekarza, ze zapomnieli wczoraj powiedziec, ale mam przyjsc za 2 tygodnie na podanie immunoglobuliny, bo mam rh-.
probuje sie z tego wykrecic, bo u mnie trzeba placic i to niemalo, a maz tez ma rh- wiec konfliktu i tak nie ma...
Ja idę na szpital w przyszłym tyg żeby nie płacić za zastrzyk, ale ja mam minus a mąż plus, ale jeśli u was obydwoje macie minus to nie widzie sensu w podawaniu zastrzyku 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o kosmetyki to ja stawiam na Mustela albo Emolium
A Emolium na też zwykle kosmetyki czy tylko emoleinty, bo jeśli nie ma problemów skórnych to nie powinno się używać emolientow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 17:35   #4207
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
Ja idę na szpital w przyszłym tyg żeby nie płacić za zastrzyk, ale ja mam minus a mąż plus, ale jeśli u was obydwoje macie minus to nie widzie sensu w podawaniu zastrzyku 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

A Emolium na też zwykle kosmetyki czy tylko emoleinty, bo jeśli nie ma problemów skórnych to nie powinno się używać emolientow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zwykłe dla dzieci od 1 dnia życia

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

a jak tam dziewczyny Wasze brzuszki? maleństwa szaleją? ile już macie kg na + ?
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-19, 17:44   #4208
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
zwykłe dla dzieci od 1 dnia życia

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

a jak tam dziewczyny Wasze brzuszki? maleństwa szaleją? ile już macie kg na + ?
Brzuszek rośnie coraz bardziej, właśnie patrzę na brzuszek, bo się synus rozbrykał
Jeśli chodzi o wagę to +6,5 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 18:30   #4209
Aggny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 79
Dot.: Listopadówki 2020

U mnie +9kg ale dzis pytałam lekarza czy to za dużo to powiedzial, że jest ok, mam sie nie przejmowac, brzuch szybko mi rośnie, taka piłeczka jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aggny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 18:42   #4210
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Aggny Pokaż wiadomość
U mnie +9kg ale dzis pytałam lekarza czy to za dużo to powiedzial, że jest ok, mam sie nie przejmowac, brzuch szybko mi rośnie, taka piłeczka jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi ostatnio zwróciła uwagę na wizycie, że za dużo, bo przytyłam 2,5kg w miesiąc a powinien być 1 kg ale uważam, że przesadza 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 19:13   #4211
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
zwykłe dla dzieci od 1 dnia życia

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

a jak tam dziewczyny Wasze brzuszki? maleństwa szaleją? ile już macie kg na + ?
Na ostatniej wizycie było łącznie +6 kg. Mały szaleje bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-19, 19:59   #4212
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Listopadówki 2020

ja mam +8kg, ale mam wrażenie że większość z tego poszło mi w cycki bo mało kto chce mi uwierzyć że jestem już w 7 mc, brzuszek jest ale nie jakiś wielki, mam nadzieje że w tym 3 trymestrze mi go nie rozsadzi u mnie młody dzisiaj spokojnie, zmęczył się chyba po wczorajszych szaleństwach
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 20:28   #4213
_Aura_
Raczkowanie
 
Avatar _Aura_
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 295
Dot.: Listopadówki 2020

Dziewczyny dziś byłam u ortopedy. Jutro neurolog.
Ortopeda uznał , że nie widzi wskazań do CC i nie powinnam się obawiac porodu. Niby gdybym się uparła to coś można by było wystawić...ale on nie może . Próbowałam na różne sposoby o Sid nie udało. Niby dobra wiadomość ale z drugiej strony tak się zafiksowałam na tą CC , że zaczynam panicznie bać się naturalnego.
Zobaczymy co drugi lekarz jutro powie . Każda wizyta oczywiście prywatnie już sama nie wiem czy jest sens ...
Mam wizytę u neurologa na NFZ ale miesiąc przed porodem. Może poczekam na nią a jutrzejszą odwołam już mam mętlik w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 20:42   #4214
mtb92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 104
Dot.: Listopadówki 2020

U mnie na plusie 3.5 kg od początku ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mtb92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 20:49   #4215
izuu225
Raczkowanie
 
Avatar izuu225
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 100
Dot.: Listopadówki 2020

U mnie plus osiem. Ale mnie cieszą te kilogramy. Do 30 roku życia nie mogłam dobić do 50kg a teraz mam ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izuu225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 20:50   #4216
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Listopadówki 2020

Mi ostatnio położna mierzyła biodra i niby wszystko było ok do sn, ale miednica na granicy. Stwierdziła, że może jeszcze mi urośnie 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 20:50   #4217
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez _Aura_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś byłam u ortopedy. Jutro neurolog.
Ortopeda uznał , że nie widzi wskazań do CC i nie powinnam się obawiac porodu. Niby gdybym się uparła to coś można by było wystawić...ale on nie może . Próbowałam na różne sposoby o Sid nie udało. Niby dobra wiadomość ale z drugiej strony tak się zafiksowałam na tą CC , że zaczynam panicznie bać się naturalnego.
Zobaczymy co drugi lekarz jutro powie . Każda wizyta oczywiście prywatnie już sama nie wiem czy jest sens ...
Mam wizytę u neurologa na NFZ ale miesiąc przed porodem. Może poczekam na nią a jutrzejszą odwołam już mam mętlik w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja całą ciąze prowadze prywatnie, łącznie z prenatalnymi, wszystkimi badaniami, usg, gdybym jeszcze miała chodzić prywatnie po specjalistach chyba bym się załamała...
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 21:00   #4218
Aggny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 79
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
A mi ostatnio zwróciła uwagę na wizycie, że za dużo, bo przytyłam 2,5kg w miesiąc a powinien być 1 kg ale uważam, że przesadza 🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem to indywidualna sprawa, kto ile przytyje i zalezne to jest od wielu czynników. Ja nie obiadam się, staram sie jesc o stałych porach (4-5 posiłków) w tym duzo warzyw, a jednak tyle kg do przodu. Nie będę sie przeciez glodzic, wiec sie tym przestaje przejmować. Później bede sie zastanawiać jak to zrzucić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aggny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 21:16   #4219
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Listopadówki 2020

Ja na początku trochę schudłam, więc jeśli bym liczyła od tej wagi to tylko 1kg na plusie. A licząc od tej wpisanej w kartę to +4kg. I tak spoko.

Z synem też niedużo przytyłam, bo w sumie z 8kg, a na początku jak teraz dużo schudłam. Przy córkach to po 17kg miałam na plusie

A jeśli chodzi o porody, to drugi chciałam CC, ale nie było wskazań, przy trzecim synu niby chciałam sn, ale myślałam, że może jednak się nie odwróci i będę mieć wszystko zaplanowane, termin do cc itp a nie czekać na to co będzie. Teraz jak się okazało, że było tak szybko i łatwo mam nadzieję, że będzie ok i urodzę naturalnie.
Co do nacięcia krocza to nawet nie poczułam kiedy to zrobili, później bolało przy siadaniu itp więc ratowałam się dmuchanym kołem. I tak na pewno było to lepsze niż rana po cc. Kolejnymi razami nie byłam nacinana i komfort po porodzie mega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-19, 21:38   #4220
Basiorek88
Raczkowanie
 
Avatar Basiorek88
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 447
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez _Aura_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś byłam u ortopedy. Jutro neurolog.
Ortopeda uznał , że nie widzi wskazań do CC i nie powinnam się obawiac porodu. Niby gdybym się uparła to coś można by było wystawić...ale on nie może . Próbowałam na różne sposoby o Sid nie udało. Niby dobra wiadomość ale z drugiej strony tak się zafiksowałam na tą CC , że zaczynam panicznie bać się naturalnego.
Zobaczymy co drugi lekarz jutro powie . Każda wizyta oczywiście prywatnie już sama nie wiem czy jest sens ...
Mam wizytę u neurologa na NFZ ale miesiąc przed porodem. Może poczekam na nią a jutrzejszą odwołam już mam mętlik w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi neurolog powiedział, że mogę rodzić SN Jeszcze we wrześniu mnie czeka okulista.

Ja mam na plusie już 8,5 kilo, ale też z tego co kojarzę to mój pulpecik jest największy na wątku A tż twierdzi, że nadal jestem chuda, więc chyba nie ma tragedii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2020
Basiorek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 21:43   #4221
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Basiorek88 Pokaż wiadomość
Mi neurolog powiedział, że mogę rodzić SN Jeszcze we wrześniu mnie czeka okulista.

Ja mam na plusie już 8,5 kilo, ale też z tego co kojarzę to mój pulpecik jest największy na wątku A tż twierdzi, że nadal jestem chuda, więc chyba nie ma tragedii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie to nie reguła, ale u mnie zaobserwowałam, że im szczuplejsza byłam tym więcej tylam w ciazy. Teraz jestem trochę większa i od razu mniej kg na plusie
A 8,5 to w sumie nie tak dużo. Jesteś szczupła, wody ważą, dziecko waży, macica itp też więc miało się gdzie rozejść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 21:51   #4222
Basiorek88
Raczkowanie
 
Avatar Basiorek88
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 447
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Pewnie to nie reguła, ale u mnie zaobserwowałam, że im szczuplejsza byłam tym więcej tylam w ciazy. Teraz jestem trochę większa i od razu mniej kg na plusie
A 8,5 to w sumie nie tak dużo. Jesteś szczupła, wody ważą, dziecko waży, macica itp też więc miało się gdzie rozejść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie to tak piszą, że z im niższej wagi startujesz, tym więcej powinnaś przytyć w ciąży

Ale moja mama mnie ostatnio pocieszyła mówiąc, że w ciąży ze mną przytyła 18 kg (z czego 4200g miałam ja) 🤰 Siostra też koło 15, więc to chyba rodzinne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2020
Basiorek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 22:01   #4223
_Aura_
Raczkowanie
 
Avatar _Aura_
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 295
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
ja całą ciąze prowadze prywatnie, łącznie z prenatalnymi, wszystkimi badaniami, usg, gdybym jeszcze miała chodzić prywatnie po specjalistach chyba bym się załamała...
Ja też do ginekologa prywatnie ale na szczęście ( z racji wieku ) dostałam skierowanie na prenatalne i połówkowe na NFZ a to chyba drogie badania z tego co wiem.
Teraz jeszcze będę musiała prywatnie do fizjo i na masaże bo mam podobno spiete mięśnie na kamień. I przy moim skrzywieniu na chwilę obecną tylko to może pomóc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Basiorek88 Pokaż wiadomość
Mi neurolog powiedział, że mogę rodzić SN Jeszcze we wrześniu mnie czeka okulista.

Ja mam na plusie już 8,5 kilo, ale też z tego co kojarzę to mój pulpecik jest największy na wątku A tż twierdzi, że nadal jestem chuda, więc chyba nie ma tragedii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ja próbowałam umówić się do neurologa na NFZ a on powiedział ,żebym przyszła 2-3 tygodnie przed porodem i wtedy wystawi mi ewentualnie zaświadczenie jeśli uzna , że są jakieś wskazania WTF. Umówiłam Sie ale jaki to sens przed samym porodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 08:54   #4224
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Aggny Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to indywidualna sprawa, kto ile przytyje i zalezne to jest od wielu czynników. Ja nie obiadam się, staram sie jesc o stałych porach (4-5 posiłków) w tym duzo warzyw, a jednak tyle kg do przodu. Nie będę sie przeciez glodzic, wiec sie tym przestaje przejmować. Później bede sie zastanawiać jak to zrzucić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jem tak jak przez ciąża, 5x dziennie i nie obzeram się jakoś, dodatkowo fitness, ale lekarz swoje 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 14:17   #4225
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość

Od 3 dni badam cukier i trzymam diete, z tego co widze jedynie na czczo mam zawyżony 88, 98, 96, po posiłkach ok 120, 100 więc wydaje mi się całkiem spoko. Wygląda na to że z sama dieta daje rade. Wpadłam dzisiaj do mamy, wyskoczyła mi z torcikiem bezowym (ona nie wie że mam cukrzyce), cóż, ćwicze teraz silną wole do diabetyka na razie sie nie zapisywałam, wizyta u gin w piątek zobaczymy co powie.[COLOR="Silver"]
U mnie to samo, cukier na czczo szaleje: raz mam 88, a później przez dwa dni 94,96 Po posiłkach wszystko w normie. Lekarza mam w poniedziałek. Ciekawe, co stwierdzi. Na ostatniej wizycie stwierdził, że jeśli się nie unormuje przy diecie, to będę musiała iść do szpitala na parę dni na badania, dlatego liczę, że wszystko jednak będzie okej.

U mnie około 9 kg na plusie, ale...brzuch, jak brzuch, a piersi monstrualne. Serio mam wrażenie, że wszystko się w nich gromadzi

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość

Od 3 dni badam cukier i trzymam diete, z tego co widze jedynie na czczo mam zawyżony 88, 98, 96, po posiłkach ok 120, 100 więc wydaje mi się całkiem spoko. Wygląda na to że z sama dieta daje rade. Wpadłam dzisiaj do mamy, wyskoczyła mi z torcikiem bezowym (ona nie wie że mam cukrzyce), cóż, ćwicze teraz silną wole do diabetyka na razie sie nie zapisywałam, wizyta u gin w piątek zobaczymy co powie.[COLOR="Silver"]
U mnie to samo, cukier na czczo szaleje: raz mam 88, a później przez dwa dni 94,96 Po posiłkach wszystko w normie. Lekarza mam w poniedziałek. Ciekawe, co stwierdzi. Na ostatniej wizycie stwierdził, że jeśli się nie unormuje przy diecie, to będę musiała iść do szpitala na parę dni na badania, dlatego liczę, że wszystko jednak będzie okej.

U mnie około 9 kg na plusie, ale...brzuch, jak brzuch, a piersi monstrualne. Serio mam wrażenie, że wszystko się w nich gromadzi
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 14:21   #4226
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Listopadówki 2020

Hej dziewczyny.
Ja po wizycie.
Morfologia taka sama, jak ostatnio. Jeżeli się nie poprawi, to dostanę na następnej wizycie za dwa tygodnie skierowanie do szpitala na serię zastrzyków z żelaza. Muszę mierzyć ciśnienie dwa razy dziennie: rano i na wieczór. Dostałam taką specjalną książeczkę, żeby wpisywać ciśnienie, bo 140/75 mi wyszło dzisiaj na wizycie. I jeżeli będzie jakiś pomiar 160 lub więcej, to mam jechać do szpitala na IP. Musiałam kupić dzisiaj ciśnieniomierz. I to tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 14:49   #4227
kasi19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 255
Dot.: Listopadówki 2020

Jak tam dziewczyny wasze samopoczucie ? U mnie od kilku dni zgaga i czuje taka ciężkość brzucha trochę pochodzę czy postoje to mnie tak cięgnie i boli .Nie wiem czy młody tyle urósł czy macica się rozciąga w sobotę idę do lekarza to się dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 15:08   #4228
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Listopadówki 2020

Dzisiejsza dostawa Załącznik 7725345Załącznik 7725346Załącznik 7725347

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 15:40   #4229
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Listopadówki 2020

Ja przy przekroczeniach cukru ponad 90 dostałam insuline na noc.


Bardzo ciężko być mi tu na bieżąco j

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-20, 15:57   #4230
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
U mnie to samo, cukier na czczo szaleje: raz mam 88, a później przez dwa dni 94,96 Po posiłkach wszystko w normie. Lekarza mam w poniedziałek. Ciekawe, co stwierdzi. Na ostatniej wizycie stwierdził, że jeśli się nie unormuje przy diecie, to będę musiała iść do szpitala na parę dni na badania, dlatego liczę, że wszystko jednak będzie okej.

U mnie około 9 kg na plusie, ale...brzuch, jak brzuch, a piersi monstrualne. Serio mam wrażenie, że wszystko się w nich gromadzi
a jesteś pod kontrolą diabetologa? nigdy nie miałam problemów z cukrem, dlatego mnie zaskoczyła ta krzywa. Ja na czczo mam od 88-100 różnie, po posiłkach w normie ok 100-110. Mam nadzieje że obejdzie się bez insuliny, zobaczymy co lekarz mi powie, jutro mam wizyte u gin. Na razie trzymam diete. Mam 2 koleżanki co miały w ciąży cukrzyce ciążową, żadna nie brała insuliny, więc jakoś to mnie pociesza

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kasi19 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny wasze samopoczucie ? U mnie od kilku dni zgaga i czuje taka ciężkość brzucha trochę pochodzę czy postoje to mnie tak cięgnie i boli .Nie wiem czy młody tyle urósł czy macica się rozciąga w sobotę idę do lekarza to się dowiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też mam ciągnięcia brzucha czasami, to normalne a zgagi męczą mnie codziennie
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-30 22:08:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.