Goodbye Appetite - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 21:07   #31
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Goodbye Appetite

zainspirowała mnie w takim stopniu, że zabrałam się za pisanie petycji o jej zniesienie.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 21:51   #32
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Goodbye Appetite

Będę się mogła pod nią podpisać? ;>

Reklama jest żałosna, tandetna i rażącą niekulturalna.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 10:36   #33
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Goodbye Appetite

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Będę się mogła pod nią podpisać? ;>
Ja tez, ja tez
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 14:01   #34
happys
Zadomowienie
 
Avatar happys
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 148
Dot.: Goodbye Appetite

równie dobrze można wypić przed jedzeniem kubek wody nawet dwa i też mniej zjesz
też chętnie się podpiszę

oprócz tej reklamy wkurza mnie zatrzęsienie reklam specyfików odchudzających, wiosna się zaczęła to i się posypało
happys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 17:25   #35
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Goodbye Appetite

Czy tylko mnie ta nowa reklama ze świnią i hipopotamem złości, denerwuje i przywołuje negatywne emocje?
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:34   #36
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Goodbye Appetite

Jeżeli skarga jeszcze nie postała to proponuje wysłac ją tu:
http://www.radaetykimediow.pl/napisz.html
Wydaje mi się, że to lepsze niż strona producenta. Z doswiadczenia wiem, że takie skargi rozpatrują.

Swoją drogą reklama jest żenująca i może wyrządzic społeczną szkodę. Dlatego napisałabym też do ministerstwa zdrowia. Tyle ludzi w tym kraju jest nieswiadomych tego jak powinno się odzywiac, że nie chce sobie nawet wyobrażac jakie szkody może wyrządzic ta reklama. Potem niestety za głupotę tych ludzi i ich dalsze problemy zdrowotne zapłacą wszyscy podatnicy
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 06:27   #37
Ayadeco
Raczkowanie
 
Avatar Ayadeco
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: Goodbye Appetite

No i niestety
Na mnie ten produkt NIE DZIAŁA. Ponadto kolor, smak i konsystencja są dla mnie nie do zaakceptowania.
Ayadeco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 10:25   #38
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Goodbye Appetite

Cytat:
Napisane przez Ayadeco Pokaż wiadomość
No i niestety
Na mnie ten produkt NIE DZIAŁA. Ponadto kolor, smak i konsystencja są dla mnie nie do zaakceptowania.
Takie produkty nie działają... Niestety. Gdyby dzialały nie byłoby plagi otyłości.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:01   #39
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Goodbye Appetite

Ojoj... reklamę zmienili, już nie ma kluseczek Teraz jest chyba coś o śwince, ale tylko raz widziałam i nie pamiętam za dobrze
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 11:58   #40
graste
Przyczajenie
 
Avatar graste
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Goodbye Appetite

kobietki trzeba trochę odczekać aby było widać skutki tabletek,brałam kiedyś chromdiet -niestety wycofany -obecnie zaczęłam brać asystor slim i po tygodniu nie ciągnie mnie do podjadania
graste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 09:05   #41
magik30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Goodbye Appetite

rozumiem że specyfik nie działa a szkoda....
A wszystkim Paniom które poczuły się urażone bo może widziały siebie na miejscu hipotanicy albo nie są wstanie wyglądać tak ślicznie jak modelki z reklamy proponuję siłownie a nie pisać głupie protesty. Nic w tej reklamie nie ma nadzwyczajnego jest taka jak reklama podpasek czyli nijaka
magik30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 23:04   #42
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Goodbye Appetite

Cytat:
Napisane przez magik30 Pokaż wiadomość
rozumiem że specyfik nie działa a szkoda....
A wszystkim Paniom które poczuły się urażone bo może widziały siebie na miejscu hipotanicy albo nie są wstanie wyglądać tak ślicznie jak modelki z reklamy proponuję siłownie a nie pisać głupie protesty. Nic w tej reklamie nie ma nadzwyczajnego jest taka jak reklama podpasek czyli nijaka
Gówno prawda.
Bo w reklamie podpasek nikt nie porównuje kobiety do tryskającego krwią/lawą wulkanu, czy wylewającej się z garnka zupy pomidorowej, która po zastosowaniu podpasek przestanie z garnka kipieć.

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez graste Pokaż wiadomość
kobietki trzeba trochę odczekać aby było widać skutki tabletek,brałam kiedyś chromdiet -niestety wycofany -obecnie zaczęłam brać asystor slim i po tygodniu nie ciągnie mnie do podjadania

Jak sobie wmówisz, że to po specyfikach to tak jest. Wystarczyłaby sama silna wola i tyle. Jak wydałaś pieniądze szkoda Ci było zaprzepaścić wydaną kasę i nie podjadasz, bo takei działanie owy preparat przedstawia.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 07:15   #43
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Goodbye Appetite

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Gówno prawda.
Bo w reklamie podpasek nikt nie porównuje kobiety do tryskającego krwią/lawą wulkanu, czy wylewającej się z garnka zupy pomidorowej, która po zastosowaniu podpasek przestanie z garnka kipieć.
Dokładnie! A co gorsza dziwie się, że tą reklamą nie zainterseowało się ministerstwo zdrowia lub organizacje żywieniowe. W moim przekonaniu reklama pokazywała, że ludzie grubi są wiecznie narzekający i obżerający się a ludzie szczupli to szczęśliwi i żywiący się ziarenkiem groszku. W tym kontekście każdy chce być szczupły prawda? A pokazywanie ziarenka groszku branego przez pęsetę jako posiłku szczupłej osoby MOIM zdaniem namawia to niezdrowego odżywiania a nawet propaguje anoreksję!.

Wiem, że reklamy już dawno nie emitują ale zbulwersowała mnie jak widać na długo

PS Nie jestem zazdrosnym "grubasem" jak mawiają niektórzy
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 15:06   #44
magik30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Goodbye Appetite

a może od razu do samobójstwa?? Ja tam jestem nieszczęśliwy że nie jestem chudszy i każda kobieta wiem że marzy by być zgrabną bo takie generalnie mają powodzenie i są pożądane. Najlepiej napiszcie do Prezydenta że to dyskryminacja Przekaz jest prosty : jesteś gruba ? masz dość? wypij to będziesz sexowna jak ta prezenterka ale jeśli jest jakaś gruba panienka i jej z tym dobrze to przecież nie ma przymusu. Swego czasu reklamy podpasek godziły w walory smakowe mojej kolacji. Nie pisałem jednak skarg tylko oduczyłem się jeść kolacji. :P
magik30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 07:09   #45
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Goodbye Appetite

Cytat:
Napisane przez magik30 Pokaż wiadomość
a może od razu do samobójstwa?? Ja tam jestem nieszczęśliwy że nie jestem chudszy i każda kobieta wiem że marzy by być zgrabną bo takie generalnie mają powodzenie i są pożądane. Najlepiej napiszcie do Prezydenta że to dyskryminacja Przekaz jest prosty : jesteś gruba ? masz dość? wypij to będziesz sexowna jak ta prezenterka ale jeśli jest jakaś gruba panienka i jej z tym dobrze to przecież nie ma przymusu. Swego czasu reklamy podpasek godziły w walory smakowe mojej kolacji. Nie pisałem jednak skarg tylko oduczyłem się jeść kolacji. :P
Umiesz czytać ze zrozumieniem?
Chodziło mi o pokazywanie jak szczupła kobieta je zierenka groszku (bierze je pęsetą!). Taki przekaz sugeruje, że jest szczupła bo prawie nie jada i wsuwa to całe Goodbye Appetite. Nie mówię o dyskryminacji tylko propagowaniu niezdrowego odżywiania - sugerowanie komuś że zażywając GA i jedząc ziarnko groszku będzie szczupły to właśnie namawianie do złego odżywiania. Inną sprawą jest, że reklama była niesmaczna i szydziła z osób otyłych.


Właśnie wyguglałam. Nie tylko mnie się to nie spodobało. Fragment:
Komisja Etyki Reklamy uznała jednak, że reklama nie była prowadzona w poczuciu odpowiedzialności społecznej. Zdaniem zespołu orzekającego spot zawierał treści wykorzystujące naturalną ufność i brak doświadczenia konsumentów, w ocenie tego, co jest przekazem dosłownym, a co przenośnią w komunikacie reklamowym.

- Z uwagi na to, że suplement diety nie jest preparatem zapewniającym zrównoważoną dietę, a reklama sugeruje, iż wystarczy zjeść jeden groszek i napić się preparatu i można być sytym, zespół orzekający dopatrzył się w reklamie wprowadzenia odbiorców w błąd. Biorąc powyższe pod uwagę, stwierdza że reklama narusza normy kodeksu - czytamy w uzasadnieniu uchwały.


Źródło: http://wiadomosci.mediarun.pl/artyku...461,2,1,1.html

Edytowane przez hauuu
Czas edycji: 2011-07-12 o 07:12
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 10:36   #46
magik30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Goodbye Appetite

A może była jakaś jeszcze inna reklama bo ta co leci obecnie jest zwyczajna i niczym się nie różni od innych poza śmieszną kreskówka grubasów . Twoim tokiem rozumowania to powinno się zakazać reklam. Dlatego że i tu jedziemy..... Reklama Mc Donalda jest bezczelna bo chuda młodzież rapuje że jedzenie kanapek w mc donald jest zajefajne - miesiąc na mc donaldzie i sie jest maciorą (nakłanianie do niezdrowej żywności) . Idźmy dalej - Głodny - Snickers na co czekasz ! jakoś to tak leci? Reklama sugeruje że snikers jest lepszy niż zwykły posiłek. Red Bull doda mi skrzydeł i pijmy ile wlezie - co na to moja wątroba i serce? przypominam że energetyki uzależniają więc to skandal reklamować.
Właściwie idźmy na całość - biedronka - tanio i zdrowo. TO JAWNE OSZUSTWO. Spadające ceny przekładają się na jakość a niska jakość nie jest zdrowa. Ja właściwie to się boje jeść biedronkowych produktów. Woda mineralna - pełnia zdrowia twój organizm jej potrzebuje !!! Ogromna ilość wody na polskim rynku to zwykła kranówka nie ma nic wspólnego ze zdrowiem - jedyna jej zaleta że nie szkodzi. Wszystkie przyprawy i rodzinne obrazki gotujących mamusiek sugeruje że to zdrowe dla rodziny a to 1000 % chemii i pewnie znajdą się rakotwórcze składniki. Mogę tak bez końca....
Reklama jest dźwignią handlu. Mogę zareklamować piasek mówiąc że ci odmłodzi skórę. Uwierzysz to twój problem . Masz mózg to go używaj aaa i masz coś jeszcze internet . Najlepsza dieta to żryj mniej i się ruszaj. Jak to nie pomoże to już nic nie pomoże
A laska z reklamy trochę za chuda mogła by być bardziej sexy
magik30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 10:45   #47
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Goodbye Appetite

Mówię o poprzedniej reklamie, już zdjętej, nie kreskówkowej.

Jeżeli uważasz, że jakaś reklama narusza zasady etyki możesz ją zgłosić do Rady Etyki Mediów, w czym problem?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 22:02   #48
aanemone
Raczkowanie
 
Avatar aanemone
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 160
GG do aanemone
Dot.: Goodbye Appetite

haha trochę już taki offtop się zrobił (: jest dużo teorii odnośnie reklamy i celów sztuki, pobudzanie do dyskusji i budzenie kontrowersji to jedno z takich xD było nie było- o goobye appetite dowiedziałam się od koleżanki, która wysłała mi linka z napisem 'pacz jaka żenua reklama' xD

No a co do ceny- no przecież zaoszczędzi się na jedzeniu! jeden groszek na cały dzień styknie
__________________
'and if the sky falls, mark my words, we'll catch mocking bird' <gwiżdże melodyjnie>


Edytowane przez aanemone
Czas edycji: 2016-03-23 o 05:38
aanemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 17:48   #49
yurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Goodbye Appetite

Cytat:
Napisane przez happys Pokaż wiadomość
równie dobrze można wypić przed jedzeniem kubek wody nawet dwa i też mniej zjesz
Tyle, że po kubku wody i mniejszej ilości jedzenia, po godzinie czy dwóch będzie człowiek znowu głodny.

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Tyle ludzi w tym kraju jest nieswiadomych tego jak powinno się odzywiac, że nie chce sobie nawet wyobrażac jakie szkody może wyrządzic ta reklama. Potem niestety za głupotę tych ludzi i ich dalsze problemy zdrowotne zapłacą wszyscy podatnicy
Racja, tyle ludzie nie wie ile i jak jeść. Taka panienka spożywa po 10 naleśników, objada się ile wlezie, a potem podatnicy muszą za takie osoby płacić. Bardziej przyjazna i akceptowalna jest reklama McDonalda, która to promuje "zdrowy tryb życia", niż mówiąca wprost reklama GA .

Przeszkadza Ci reklama potępiająca otyłość, a podoba McDonald, który "produkuje" kolejne porcje "świnek"?

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Jak sobie wmówisz, że to po specyfikach to tak jest. Wystarczyłaby sama silna wola i tyle.
Silna wola, kiedy w brzuchu zasysa i nie można nad niczym innym popracować, bo ciągle brzuch o tym daje znać? Pogięło Cie?

Produkt działa tak (z założenia), że pęcznieje w brzuchu i nie masz tak silnej potrzeby zapełnienia go czymkolwiek, przez co w efekcie mniej odkłada się w postaci tłuszczu, ale nikt cudów nie osiągnie "spalając" nie wiadomo ile kg na dzień. Ale jak ktoś ma wielki żołądek to taki kisiel nic mu nie da, musiałby pewnie kilka na raz zjeść, żeby coś poczuć. I potem takie osoby mówią, że nie działa.

Sam sporo siedzę i nie mam zbyt dużego ruchu, a apetyt i brzuch domaga się całkiem sporej, aczkolwiek niepotrzebnej w takiej ilości, jedzenia, przez co powoli zaczyna mnie się pojawiać większy brzuszek. Myślę, że GA by mnie pomógł, zapychając przynajmniej w części, i nie musiałbym jeść niepotrzebnych tak kalorycznie rzeczy.
yurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 08:31   #50
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Goodbye Appetite

Cytat:
Napisane przez yurek Pokaż wiadomość
Tyle, że po kubku wody i mniejszej ilości jedzenia, po godzinie czy dwóch będzie człowiek znowu głodny.


Racja, tyle ludzie nie wie ile i jak jeść. Taka panienka spożywa po 10 naleśników, objada się ile wlezie, a potem podatnicy muszą za takie osoby płacić. Bardziej przyjazna i akceptowalna jest reklama McDonalda, która to promuje "zdrowy tryb życia", niż mówiąca wprost reklama GA .

Przeszkadza Ci reklama potępiająca otyłość, a podoba McDonald, który "produkuje" kolejne porcje "świnek"?

.
Albo pracujesz dla GA albo jestes wybietnie uzdolniony pod kątem nieumiejętnosci czytania ze zrozumieniem.
Reklama GA owszem potępia otyłosc ale jednoczesnie promuje niezdrowy sposób odżywiania i TAK, PRZESZKADZA MI TO
Pokaż mi, w którym miejscu napisałam, że podoba mi się Mc Donald?

Mnie może się podobac i nie podobac to co chce, bo gusta sa subiektywne. Reklama GA dla mnie jest bardziej przerażająca niż MC, bo jest bardziej dosłowna podczas gdy Mc bazuje na przekazywaniu "joy of life" ale ich produkty własnie tak się kojarzyły. Jakie sa skutki wszysy wiemi.

Jeżeli nie podoba Ci się reklama wiesz już gdzie składac protest. Więc w czym problem? Zamiast wylewac żale na forum możesz napisac do Rady Etyki Mediów.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 19:21   #51
yurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Goodbye Appetite

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
[...]
Jeżeli ktoś ma inne zdanie niż większość masy, nie znaczy to, że pracuje dla GA.

Jasne, że nie wychwalasz wprost McDonalda, ale to na reklamę GA rzucasz się (i inni) jak wygłodniały pies, tylko dlatego, że reklama ta mówi wprost. Czemu nie ma tylu negatywnych opinii o reklamach MD? Sama to napisałaś: bo reklamy MD owijają, za przeproszeniem, g***o w złoty papierek - "joy of life".

Oceniasz produkt po tym jaką ma reklamę, bo bardziej kolorowa i zatajająca prawdę? GA "potępia otyłość, ale jednocześnie promuje niezdrowy sposób odżywiania". A MD promuje otyłość, ale mówi, że wcale tak nie robi.

Mam oglądać zakłamane reklamy w TV, tylko dlatego, że wg czyjegoś gustu, reklamy dosłowne się nie podobają?

Nie jestem takim histerykiem, żeby składać protest na jakieś reklamy. Żale na forum, to wylewacie Wy. Ja tylko bronię normalności. Widzicie zło w takiej reklamie, a nie widzicie setek innych rzeczy, bo tak wami zmanipulowano.
yurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 07:24   #52
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Goodbye Appetite

Cytat:
Napisane przez yurek Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś ma inne zdanie niż większość masy, nie znaczy to, że pracuje dla GA.

Jasne, że nie wychwalasz wprost McDonalda, ale to na reklamę GA rzucasz się (i inni) jak wygłodniały pies, tylko dlatego, że reklama ta mówi wprost. Czemu nie ma tylu negatywnych opinii o reklamach MD? Sama to napisałaś: bo reklamy MD owijają, za przeproszeniem, g***o w złoty papierek - "joy of life".

Oceniasz produkt po tym jaką ma reklamę, bo bardziej kolorowa i zatajająca prawdę? GA "potępia otyłość, ale jednocześnie promuje niezdrowy sposób odżywiania". A MD promuje otyłość, ale mówi, że wcale tak nie robi.

Mam oglądać zakłamane reklamy w TV, tylko dlatego, że wg czyjegoś gustu, reklamy dosłowne się nie podobają?

Nie jestem takim histerykiem, żeby składać protest na jakieś reklamy. Żale na forum, to wylewacie Wy. Ja tylko bronię normalności. Widzicie zło w takiej reklamie, a nie widzicie setek innych rzeczy, bo tak wami zmanipulowano.
Masz rację - jestem zmanipulowanym wielorybem z masą kompleksów. Dałam się omamic reklamom Mc i teraz jestem gruba i brzydka A reklama GA jest dla mnie okropna bo pokzuje, że bycie grubym jest niefajna Przejrzałes mnie
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 14:15   #53
yurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Goodbye Appetite

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Masz rację - jestem zmanipulowanym wielorybem z masą kompleksów. Dałam się omamic reklamom Mc i teraz jestem gruba i brzydka
Widocznie się dałaś, skoro nie piszesz na ich reklamy skarg. Nie musisz po obejrzeniu reklamy lecieć zjeść ich kanapkę.
Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
A reklama GA jest dla mnie okropna bo pokzuje, że bycie grubym jest niefajna Przejrzałes mnie
Heheh, oczywiście, że bycie grubym jest bardzo fajne. Nikt nie pisze na forum, że chce się odchudzać, są zadowoleni z tego jak wyglądają i każdy wzbrania się od tego, żeby nie być szczupłym. "Nikt nam nie powie, że białe jest białe, a czarne jest czarne".
yurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 12:56   #54
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Goodbye Appetite

Tak czytam te wasze teksty i szczerze to idzie się uśmiać
co to samego produktu, ja sama osobiście nie próbowałam i nie spróbuję, ale znam osobę, która spożywała ten "genialny" specyfik. I jaki efekt? Ta osoba po GA była jeszcze bardziej głodna. Co za tym szło, że pomimo picia tego czegoś więcej jadła, po kilku saszetkach od razu to odstawiła.
Jestem ciekawa czy ktoś miał podobnie...
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2011-12-20 o 12:49
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:51   #55
mariolka91
Przyczajenie
 
Avatar mariolka91
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Goodbye Appetite

To w końcu działa ten specyfik czy nie? Bo znalazłam wersję dla mężczyzn (http://slimmarket.pl/?product=goodby...an-14-saszetek) i zastanawiam się czy nie kupić ojcu, bo wcześniej jadł dużo, bo pracował fizycznie, ale teraz już mniej się rusza a je tyle samo. No i oczywiście tyje. Może coś takiego by mu pomogło?
mariolka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 18:45   #56
magik30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Goodbye Appetite

Nie działa, ja ostatnio zainwestowałem w zieloną kawę kapsułki (jest na topie) ale już na forach są opinie że to ściema. Tylko ćwiczenia nic więcej ...
magik30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 16:07   #57
shpyo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Goodbye Appetite

Szkoda kasy i czasu na to. Lepiej wydać te pieniądze na konsultacje ze specjalistą...
shpyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 09:02   #58
Chloe_Bianco
Przyczajenie
 
Avatar Chloe_Bianco
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 20
Dot.: Goodbye Appetite

Mnie reklama nie uraziła. Kupiłam figure no apettie na jakiejś wyprzedaży w rossku, opakowanie było za 13,90
Produkt sam w sobie nie powoduje zmniejszenia wagi, ale dla mnie jest jedynym ratunkiem na diecie.
Bo ja zawsze głodna, a to na prawdę dobrze zapychało mi żołądek.
Do tego stopnia że po serku wiejskim leżałam brzuchem do góry, jakbym zjadła pół pizzy z podwójnym serem. Żadne inne tabletki mające zmniejszyć apetyt nie pomagały......
Teraz mam problem bo nie mogę nigdzie znaleźć tego produktu, a lubię mieć go zawsze przy sobie...
Chloe_Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 09:22   #59
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Goodbye Appetite

Ale stary wątek…
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 10:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.