Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy więcej! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 20:49   #1
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710

Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy więcej!


Witam wszystkich Zakładam ten wątek z dwóch powodów:
- po pierwsze, poprzedni wątek (mimo że świetny i wspaniały) zmarł śmiercią naturalną w drugiej części i niestety nie da się go już chyba wskrzesić
- po drugie, dla nowej motywacji do dalszego odchudzania

Było nas kilka na poprzednim wątku, wszystkim udało się schudnąć co najmniej 5-10kg (są i takie, które schudły 20!), ale dieta trwa dalej i trzeba ją jakoś urozmaicić.

Dlatego zapraszam tutaj wszystkich chętnych, zaprawionych w bojach dietetycznych, którzy osiągnęli już sporo, ale mają chęć na więcej sukcesów!

Zasady są proste:
- jemy zdrowo, kolorowo i smacznie, nie głodzimy się!
- ruszamy się ile się da: biegamy, jeździmy na rowerze, ćwiczymy w domu itd
Czyli najzwyczajniej w świecie MNIEJ ALE ZDROWIEJ ŻREĆ I WIĘCEJ RUCHU
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:09   #2
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

zglaszam sie, zglaszam

tak... ten nasz ukochany watek schudne bo chce
a teraz od nowa...
rzeczywiscie niektorym udalo sie schudnac 20kg ale w wakacje troche przybylo, wiec czas na zbijanie po wakacyjnych kg i dazenie do doskonalosci

Pamietajmy standardowe zlote zasady odchudzania to:
-5 posilkow dziennie, male ilosci
-duzo wody zadnych slodkich napojow, kalorycznych soczkow itp
-zero fast foodow
-zero slodyczy
-cwiczenia, spacery ;-) ruch!
-zero alkoholu - ma mnostwo kalorii !

zapraszamy..
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć







Edytowane przez mischievous
Czas edycji: 2010-09-28 o 07:17
mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 08:26   #3
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Coś tu cisza narazie, ale mam nadzieję że pojawi się więcej dziewczyn

Ja już po śniadanku (Zdrowy Błonnik z mlekiem, Actimel, nektarynka, kawa), już w pracy. Czy u Was też tak leje i jest zimno?? Ale dzisiejszy dzień ma zasadniczy plus - koło 15:00 będę miała nowy fryz Żadnych szaleństw, no ale coś nowego - grzywka, trochę ciemniejszy kolor może... Zobaczymy
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 09:07   #4
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Coś tu cisza narazie, ale mam nadzieję że pojawi się więcej dziewczyn

Ja już po śniadanku (Zdrowy Błonnik z mlekiem, Actimel, nektarynka, kawa), już w pracy. Czy u Was też tak leje i jest zimno?? Ale dzisiejszy dzień ma zasadniczy plus - koło 15:00 będę miała nowy fryz Żadnych szaleństw, no ale coś nowego - grzywka, trochę ciemniejszy kolor może... Zobaczymy
zmiany pelna para ja tez wybieram sie do fryz ale za jakis tyg.
u mnie rano padalo, teraz spokojnie.. ale pogoda nie nastraja..
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 09:38   #5
tala_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Mazury/Toruń
Wiadomości: 400
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

a ja byłam u fryza tydzień temu :P duża zmiana moich konserwatywnych metod

zaraz robię śniadanko, pakuję się i uciekam na 3 dni :_)

mam nadzieję, że tu się ktoś pojawi
__________________
69---55,7---54 kg

waga - 161 cm
tala_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 09:45   #6
justlikeheaven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 73
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Witam dziewczyny! Dopiero od wczoraj zaczęłam swoją dietę, ale mam nadzieje, że wytrwam w niej!
Pozdrawiam i powodzenia wszystkim
__________________
89 kg, 88, 87, 86 --------> 65 kg

Wszyscy jesteśmy szaleni.
Niektórzy tylko ukrywają się lepiej niż inni.

justlikeheaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:00   #7
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Witam, dołączam się, jeśli można
Byłam na innym wątku, ale niestety nikt już się tam nie udziela. Na początku szło świetnie, bo udało mi się schudnąć jakieś 4 kg, ale przybyło mi znowu i teraz zaczynam z wagą 52,7

A widzę, że wszyscy do fryzjera idą Ja też się wybieram, a może nawet dzisiaj zdążę? Chciałam w tym tygodniu
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 10:18   #8
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez tala_89 Pokaż wiadomość
a ja byłam u fryza tydzień temu :P duża zmiana moich konserwatywnych metod

zaraz robię śniadanko, pakuję się i uciekam na 3 dni :_)

mam nadzieję, że tu się ktoś pojawi
Pewnie już uciekłaś, ale ciekawa jestem gdzie wybyłaś )

Cytat:
Napisane przez justlikeheaven Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Dopiero od wczoraj zaczęłam swoją dietę, ale mam nadzieje, że wytrwam w niej!
Pozdrawiam i powodzenia wszystkim
Hej hej, witamy Jeśli chcesz się dołączyć to zapraszamy! Napisz coś o sobie

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
Witam, dołączam się, jeśli można
Byłam na innym wątku, ale niestety nikt już się tam nie udziela. Na początku szło świetnie, bo udało mi się schudnąć jakieś 4 kg, ale przybyło mi znowu i teraz zaczynam z wagą 52,7

A widzę, że wszyscy do fryzjera idą Ja też się wybieram, a może nawet dzisiaj zdążę? Chciałam w tym tygodniu
Ojojoj, ile masz wzrostu, że chcesz tam malutko ważyć? Napisz coś więcej o sobie

Dobrą sobie sałatkę zrobiłam dzisiaj do pracy Makaron razowy, wędzony kurczak, kiszony ogórek i majonez light - pyszota
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:35   #9
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
Witam, dołączam się, jeśli można
Byłam na innym wątku, ale niestety nikt już się tam nie udziela. Na początku szło świetnie, bo udało mi się schudnąć jakieś 4 kg, ale przybyło mi znowu i teraz zaczynam z wagą 52,7

A widzę, że wszyscy do fryzjera idą Ja też się wybieram, a może nawet dzisiaj zdążę? Chciałam w tym tygodniu
hej hej hej, malutko juz wazysz, ale wlasnie jaki wzrost?

juslikeheaven moze powiesz cos wiecej o sobie

gohs na zlot znajomych poleciala jaaa.. ale pysznie zapowiada sie ta salatka chyba dzis zrobie zakupy w tym kierunku i sprobuje, przy okazji jakas nowosc na uczelnie bedzie ;-) gdzie wedzonego kurczaka dostane? cos kojarze ze w lidu widzialam kiedys... o i makaron musze kupic brazowy! Wszystko mam oprocz wlasnie makaronu i tego kuraka

a ja dzisiaj lub jutro zrobie salatke krabowa ale light

-paluszki krabowe
-makaron brazowy
-jajka
-ogorki kiszone
-troche kukurydzy
-majonez light

zobaczymy jak smakuje, pierwszy raz bede robic, bedzie niesamowicie smierdzialo niedojze jajka to jeszcze paluszki, tak wiec na uczelnie nie bardzo ale poza tym moze bedzie smaczna

aaahha, polecam tez na kanapke, to jadlam jako wersja nie lightowa, bo z normalnym majonezem i swieza wielka biala bulka ;P ale to przed dieta, teraz bede robic dietetyczna wersje tego:
-kukurydza
-tunczyk
-majonez light
-salata lodowa np
chlebek razowy.

tunczyk wymieszac z majonezem i kukurydza, na chleb polozyc salate i na salate pozostale, wymieszane skladniki. Szczerze myslalam, ze bedzie okropne ale bardzo mi smakowalo
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 12:37   #10
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Mam niecałe 160 cm. Dawno się nie mierzyłam Jestem dość malutka Ale w tamtym roku udało mi się zejść do 49 kg! Byłam zadowolona, ale nadal miałam troszeczkę wystający brzuszek Więc teraz chcę o 1 kg mniej. A jeśli np. 48,5 kg będzie dobrze to już nie będę chudnąć Zobaczymy w trakcie

mischievous Wypróbuję te Twoje 'przepisy' Co prawda tuńczyk mi tak średnio podchodzi, tym bardziej, że codziennie jestem w szkole i jak rano zjem tuńczyka... to potem zapach będzie się za mną ciągnął cały dzień
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 12:46   #11
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

wyszorowac porzadnie zeby i gumy napchac moze nie bedzie tak zle

ale ja ten tunczyka nie wezme na uczelnie, moge na kolacje jedynie ;P ewentualnie na sniadanie no i zrobie jak napisalam wyzej ;P
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 13:50   #12
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Na kolację nie jem chleba. Na początku przez to, że dieta to tylko serki wiejskie wcinałam A teraz to już się tak odzwyczaiłam, że nawet mi to nie pasuje

Knedle mają dużo kcal?
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:18   #13
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
Na kolację nie jem chleba. Na początku przez to, że dieta to tylko serki wiejskie wcinałam A teraz to już się tak odzwyczaiłam, że nawet mi to nie pasuje

Knedle mają dużo kcal?
Oj tak, knedle mają dużo kcal Bo to sama mąka praktycznie Generalnie wszelkie kluchy poza razowym makaronem ugotowanym al dente odpadają na diecie niestety.

Wróciłam od fryzjera, nawet zadowolona Tylko mam wrażenie, że wyglądam teraz zbyt "miło"
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:43   #14
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22361368

zapraszamy tutaj ten wątek naprawde zyje
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 17:51   #15
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Hehe, ale my wolimy swój Chociaż jak ten też umrze to się chyba będziemy musiały gdzieś przenieść Może to wcale nie jest takie głupie rozwiązanie?? Mischi, Sailor, Tala?? Co Wy na to?
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 17:57   #16
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

wybór nalezy do was nie zmuszam ale u nas dziennie leci wiele wiele postów a przyjmujemy każdego i jest nas naprawdę wiele jakby wygasło zapraszamy
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 18:12   #17
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Kurde, a ja dzisiaj zjadłam knedle na obiad. Na szczęście nie dużo, bo szybko się nimi napycham.

Niedawno wypiłam herbatkę rumiankową, mniam! I ok. 20 zabieram się za Zumbe
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 18:53   #18
caaalajaa
Zadomowienie
 
Avatar caaalajaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 132
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Można dołączyć ?
__________________
'..by dumnie kroczyć ulicami miasta.. i śmiać się innym prosto w twarz..'

http://guseve.blogspot.com/

odchudzam się...


11.08.09 - mój Giee <3




caaalajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:45   #19
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez caaalajaa Pokaż wiadomość
Można dołączyć ?
jasne zapraszamy

gohs ja jestem na nie, wole zostac u "siebie" ;P jak bedzie milion postow dziennie to nie nadazymy odpisywac jak na watku dukanowym ;P

poza tym ja w nas wierze, z naszego poprzedniego SCHUDNE BO CHCE jestem zadowolona, byla piersza czesc, przelecialo potem druga, takze jestem pozytywnie nastawiona

kupilam wedzone kurcze i jutro na obiad zrobie gohs Twoja super salateczke

moje dzisiejsze jedzonko to:
s: platki fitnessy
II s: 3 wasy, wedlina, ogorek
o: paluszki krabowe
p i k: kurczak wedzony do tego wycisniety sok z grejfruta przepyszne czerwone grejfruty jakie slodkie! musze dokupic
poza tym zielona herbata, woda, cola light

w ogole to cos malo zjadlam teraz tak popatrzylam ale wypadl mi podwieczorek bo bylam na zakupach a i obiad skromny bo nie wiele czasu ale wcielam paluszki cala pake
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 20:19   #20
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Ewelinka Witaaaj Znowu się "spotykamy"
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 20:31   #21
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez mischievous Pokaż wiadomość
jasne zapraszamy

gohs ja jestem na nie, wole zostac u "siebie" ;P jak bedzie milion postow dziennie to nie nadazymy odpisywac jak na watku dukanowym ;P

poza tym ja w nas wierze, z naszego poprzedniego SCHUDNE BO CHCE jestem zadowolona, byla piersza czesc, przelecialo potem druga, takze jestem pozytywnie nastawiona

kupilam wedzone kurcze i jutro na obiad zrobie gohs Twoja super salateczke

moje dzisiejsze jedzonko to:
s: platki fitnessy
II s: 3 wasy, wedlina, ogorek
o: paluszki krabowe
p i k: kurczak wedzony do tego wycisniety sok z grejfruta przepyszne czerwone grejfruty jakie slodkie! musze dokupic
poza tym zielona herbata, woda, cola light

w ogole to cos malo zjadlam teraz tak popatrzylam ale wypadl mi podwieczorek bo bylam na zakupach a i obiad skromny bo nie wiele czasu ale wcielam paluszki cala pake
No dobrze, to zostajemy tu

Faktycznie malutko zjadłaś. Oby Cię głód przed spaniem nie dopadł
Ja dzisiaj generalnie w miarę ok, ale znowu te cholerne ciastka podjadałam I brzuch mam wzdęty, ale to przedokresowo akurat.
I drugi dzień bez ćwiczeń, ciągle leje... No ale może brzuszki chociaż zrobię co by się nie rozleniwić totalnie Jakaś taka rozlazła jestem, masakra
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 20:51   #22
caaalajaa
Zadomowienie
 
Avatar caaalajaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 132
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez agusia814 Pokaż wiadomość
Ewelinka Witaaaj Znowu się "spotykamy"
a no witaj kochana znowu bo ja nie mogę schudnąć brak mi motywacji, tzn teraz troszeczkę mam.. tż niby żartami ale mi dogryzał.. potem wypierał się że wcale nie.. no ale.. "boczusiu mój" czy " no tobie kochanie dziś wystarczy wyczerpałaś swój limit" nie było miłe ;///
__________________
'..by dumnie kroczyć ulicami miasta.. i śmiać się innym prosto w twarz..'

http://guseve.blogspot.com/

odchudzam się...


11.08.09 - mój Giee <3




caaalajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 20:56   #23
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez caaalajaa Pokaż wiadomość
a no witaj kochana znowu bo ja nie mogę schudnąć brak mi motywacji, tzn teraz troszeczkę mam.. tż niby żartami ale mi dogryzał.. potem wypierał się że wcale nie.. no ale.. "boczusiu mój" czy " no tobie kochanie dziś wystarczy wyczerpałaś swój limit" nie było miłe ;///
Starał się Ciebie zmotywować po prostu, trzeba to docenić Niestety, jak się chce schudnąć, to trzeba się liczyć z tym, że bliscy będą nam kibicować co w sumie nie zawsze jest przyjemne, w końcu przyznają że musimy schudnąć
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 21:03   #24
caaalajaa
Zadomowienie
 
Avatar caaalajaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 132
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Starał się Ciebie zmotywować po prostu, trzeba to docenić Niestety, jak się chce schudnąć, to trzeba się liczyć z tym, że bliscy będą nam kibicować co w sumie nie zawsze jest przyjemne, w końcu przyznają że musimy schudnąć
no w sumie on mówi że musi mnie zmotywować, bo ja narzekam cały czas.. że dla niego nie musze się odchudzać bo jestem śliczna ale jak to mi pomoże i poprawi moją swoją samoocenę to będzie mnie wspierał.. no ale to troszeczkę niemiłe było..

no nic... jutro start poraz xxxxxxxx ;D jeszcze @ się zbliża;/
__________________
'..by dumnie kroczyć ulicami miasta.. i śmiać się innym prosto w twarz..'

http://guseve.blogspot.com/

odchudzam się...


11.08.09 - mój Giee <3




caaalajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 07:42   #25
bankowska
Raczkowanie
 
Avatar bankowska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 146
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

można ?


Staram się robić wszystko to co wyżej wymieniłyście...
ostatnio mam kryzys...
nie ma pogody i nie chce mi się biegać...
i kilogramy znów lecą w góre... ;(
__________________
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, póki celu nie osiągnie

12.09.2010
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

polski, angielski, matma, biologia, geografia -> MATURA 2011 wita
bankowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:46   #26
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez bankowska Pokaż wiadomość
można ?


Staram się robić wszystko to co wyżej wymieniłyście...
ostatnio mam kryzys...
nie ma pogody i nie chce mi się biegać...
i kilogramy znów lecą w góre... ;(
Jasne że można Swoją drogą, podpisuję się pod wszystkim co napisałaś, mam tak samo dokładnie I mam nadzieję, że się wreszcie pozbieram
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:48   #27
przygodzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

zdobnie z prosba przenosze sie na nowy watek, jeszczeraz za wszystkich witam .
@mischievous poza tym jednym kawalkiem ciast raz na kilka dni jem zero fats foodow, zero slodyczy,ziemkniakow, makaronow, ryzu pieczywa, zoltego sera, sosow itp tak najprawde latwiej byloby wymienic co jem
tak jak pislam cwicze codzinennie po 1,5 orbitretk,wioslowanie, rowej stacjinarny, biceps i triceps, oraz takie co sna burz nie iwme jak sie nazywa. bieore tabletki anty ale czy one mogly spowodowac az tak duze zatrzymanie wody?
przygodzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 09:54   #28
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez caaalajaa Pokaż wiadomość
a no witaj kochana znowu bo ja nie mogę schudnąć brak mi motywacji, tzn teraz troszeczkę mam.. tż niby żartami ale mi dogryzał.. potem wypierał się że wcale nie.. no ale.. "boczusiu mój" czy " no tobie kochanie dziś wystarczy wyczerpałaś swój limit" nie było miłe ;///
albo on zartuje albo nie wiem co :P w koncu wazysz malutko i nie wierze ze masz jakies boczusie ;P wiadomo wszystko zalezy od figury.....

przygodzia moje tycie zaczelo sie od tabletek(mercilon), baaardzo duzo przytylam, niedojze powodowaly zatrzymanie wody to jeszcze wiekszy apetyt, potem zmienilam (na yasminelle) i bylo lepiej, potem zaczelam sie odchudzac i na tych chudlam dobrze. Moze masz zle dobrane? Masz dobrane po roznych badaniach czy ot tak przepisane? Warto nad tym sie zastanowic

dziewczyny.. wy nie dolujcie sie zie @ idzie, ja bym sie chetnie zamienila bo dalej nie mam.. w pon lece do gin, ciaze raczej wykluczam (mam nadzieje...) ale cos tam musi sie dziac, chociaz jak mowilam u mnie w rodzinie to ciagle kobiety czyi mama i siostra maja spozniajacy sie, ostatnio mama nawet miesiac nie miala (nie menopauza, po prostu ma tak od zawsze) ale u mnie to teraz za dlugo, 3tygodnie, oczywiscie milion objawow zgadzajacych sie z tym ... ale i tez milion ktore moglyby spowodowac zatrzymanie..

swoja droga, pytanie do was, miala ktoras kiedys skapa @? bardzo skapa.. bo ja prawie 2tyg temu mialam plamienia, brazowe plamienia nie duze, male ale brudzace wkladke, trwalo to jakies 3,4 dni jak @, nie wiem czy mozna tak nazwac @? nigdy nie mialam dlatego pytam.. moze nie potrzebnie sie stresuje jak to zalicza sie do @.
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 11:24   #29
caaalajaa
Zadomowienie
 
Avatar caaalajaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 132
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

Cytat:
Napisane przez mischievous Pokaż wiadomość
albo on zartuje albo nie wiem co :P w koncu wazysz malutko i nie wierze ze masz jakies boczusie ;P wiadomo wszystko zalezy od figury.....

przygodzia moje tycie zaczelo sie od tabletek(mercilon), baaardzo duzo przytylam, niedojze powodowaly zatrzymanie wody to jeszcze wiekszy apetyt, potem zmienilam (na yasminelle) i bylo lepiej, potem zaczelam sie odchudzac i na tych chudlam dobrze. Moze masz zle dobrane? Masz dobrane po roznych badaniach czy ot tak przepisane? Warto nad tym sie zastanowic

dziewczyny.. wy nie dolujcie sie zie @ idzie, ja bym sie chetnie zamienila bo dalej nie mam.. w pon lece do gin, ciaze raczej wykluczam (mam nadzieje...) ale cos tam musi sie dziac, chociaz jak mowilam u mnie w rodzinie to ciagle kobiety czyi mama i siostra maja spozniajacy sie, ostatnio mama nawet miesiac nie miala (nie menopauza, po prostu ma tak od zawsze) ale u mnie to teraz za dlugo, 3tygodnie, oczywiscie milion objawow zgadzajacych sie z tym ... ale i tez milion ktore moglyby spowodowac zatrzymanie..

swoja droga, pytanie do was, miala ktoras kiedys skapa @? bardzo skapa.. bo ja prawie 2tyg temu mialam plamienia, brazowe plamienia nie duze, male ale brudzace wkladke, trwalo to jakies 3,4 dni jak @, nie wiem czy mozna tak nazwac @? nigdy nie mialam dlatego pytam.. moze nie potrzebnie sie stresuje jak to zalicza sie do @.
ja jestem niska, mam 162/163 cm wzrosu, wiec boki mam niezle,, wogoel mam glupia figure;/ duze cycki, krótkie nogi, fdlatego jak zeszczupleje moze bedzie to troche wygladac;d
ja też biorę yassminelle xD

a okresu dostaniesz kochana zobaczysz, skoro wykluczasz ciaze to dostaniesz.. a moze poprostu 2 tyg temu mialas okres tylko skapiutki, takie sie zdarzaja tym bardziej jak bierzzesz tabletki ja tak mialam chyba ze 2 razy ;d
__________________
'..by dumnie kroczyć ulicami miasta.. i śmiać się innym prosto w twarz..'

http://guseve.blogspot.com/

odchudzam się...


11.08.09 - mój Giee <3




caaalajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 12:15   #30
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Perypetii odchudzaniowych ciąg dalszy, czyli schudłyśmy już sporo, ale chcemy w

nie biore tab juz jakis czas.
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.