Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 20:34   #2251
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Kurcze już sama nie wiem co robić bo w końcu dermatolog kazał mi tak zrobić z jednej strony myślę co jak to pomoże a ja zrezygnuje... tylko jest też 2 strona co jak zaszkodzi... już nie wiem co robić...:/
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:06   #2252
monis07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

W sumie nie powinno się nic wyciskać z twarzy. Mi dermatolog zabroniła. Jeśli nigdy wcześniej nie miałaś oczyszczania to będziesz takim królikiem doświadczalnym sama sobie, albo zareagujesz tak jak ja albo Ci to pomoże. Ewentualne skutki będziesz leczyć kilka miesięcy. Ja antybiotyk mam brać przez 3 miesiące... później nie wiadomo co. Z resztą wszystko się jeszcze okaże. Jak mnie pierwszy raz zobaczyła pani dermatolog chciała mi od razu przepisać izotek, co nigdy w życiu bym nie pomyślała, że będę się leczyć na trądzik i na dodatek czymś takim! , jednak z tego względu, że to pierwszy raz i tylko na twarzy to przepisała mi tetralysal. Z tego co widzę jesteśmy ten sam rocznik:P podobne problemy, tylko u mnie już po tym co Ty chcesz sobie jutro zafundować:P
monis07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:16   #2253
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

91 rocznik 20 lat a twarz jak 16-stka...:/. Ginekolog zapisala mi diane 35 bo mam za wysoki testosteron,nieregularne okresy no i ten nieszczęsny trądzik... czekam teraz na okres i zaczynam brać mam nadzieje że mi pomoże bo już mam dość tych pryszczoli!!. Hmmmm teraz nie wiem co robić kosmetyczna już umowiona może pogadam z nią czy może jakiś inny zabieg tylko bardziej delikatny co mi jakoś pomoże...
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:39   #2254
monis07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Ja z okresem wszystko ok, hormony też. Mam zamiar zniszczyć te pryszcze:P bo siedzieć w ciemności żeby mnie współlokatorzy bez makijażu nie zobaczyli to jakieś tortury, a lepiej dla buzi jak jest niepomalowana. Za to jak z tym skończę to będzie tak pięknie, że już ten znienawidzony makijaż będzie zbędny:P OBY:P Napisz jak będziesz po zabiegu co tam na twarzy się dzieje. Jestem bardzo ciekawa i kibicuję żeby Tobie pomogło
monis07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:43   #2255
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Pogadam z kosmetyczną czy decydować się na oczyszczanie czy może na razie jakiś inny zabieg nie tak inwazyjny. Ja mam to samo... jak przychodzi do mnie chłopak to oświecam tylko taką małą lampkę żeby za dużo światła w pokoju nie było... Jak gdzieś idę np. restauracji to siadam jak najdalej okna żeby nie było za jasno bo wtedy widać wszystkie zaskórniki i pryszcze to już chyba psychoza
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:54   #2256
monis07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

hahahah widzę, że mamy taką samą technikę kamuflażu żałosne no ale co zrobić:P Na kiedy masz zaplanowany peeling?
monis07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:06   #2257
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Musimy sobie jakoś radzić a półmrok jest sprzymierzeńcem Jutro na 12 mam kosmetyczne i pogadam z nią czy lepiej zrobić na razie peeling migdałowy czy oczyszczanie (bardziej inwazyjne ). A dermatolog kazał mi przyjśc do niej na peeling kilka dni po oczyszczaniu. Tylko jeszcze nie wiem czy jutro zdecyduje na te oczyszczanie bo boję się ze to pogorszy stan mojej cery... a 20 mam imprezę i chce ładnie wyglądać i nie mam zamiaru żeby pryszcze znowu zwaliły mi humor!!!
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 23:35   #2258
efcykk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

ja tez mam tetrarysal 300... niby mi się buzia poprawiła ale ja jakoś szczególnie tego nie widze...mam problemy z tradzikiem od 6 lat i naprawde mnie to juz wkurza tym bardziej, ze teraz mam 3 wielkie robienie na twarzy plus tuziny mniejszy ,wiekszych wyprysków.probowałam juz naprawde wszystkiego, od ponad tygodnia to biore i najmniejsze poznikaly te wielkie sa mniejsze ale najgorsze jest to ze ten lak wyciąga wszystko na wierzch. i mam kolejne 2 wielkie ropienie. a twarz stranie boli nawet umyc jej dokladnie nie moge bo to naprawde jest bardzo bolesne. oprócz antybiotyku mam jeszcze duac i acne -derm...oby pomoglo, bo naprawde mam tego serdecznie dosc.co do skutków ubocznych to mam lupież i nie moge spać;/ oby mi tylko pomoglo!
ale oprócz tego wazna jest jeszcze codzienna pielegnacja twarzy. z wlasnego doswiadczenia osoba ktore nie maja az takiego problemu proponuje taka terapie
1.zamiast zeli - mydło szare/borowinowe lub z nano czasteczkami srebra
2. zamiast toniku i kremu - przemywanie buzia naparem z szałwi fajnie nawilża i leczy stan zapalny
a o prócz tego proponuje pic zielona herbate bo oczyszcza organizm.
wazne jest tez regularne zluszczanie martwego naskórka, ale nie u kosmetyczki tylko delikatnym peelindiem.

co do tego skad sie bierze tradzic to poprostu jak nasz organizm ma za duzo toksyn czy bakteri to wyrzuca je na wierzch i tyle. a pigułki od ginekologa zadko pomagaja... ja przez to dziadostwo narobiłam sobie jeszcze wiekszego problemu... syfy nie zniknely a moje hormony to reszty się rozszalały aż wyładowałam na stole operacyjnym z guzem piersi...takze radzila bym ostroznosc
efcykk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 17:08   #2259
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Ja akurat mam brać tabletki anty ze względu na hormony... za dużo testosteronu,nieregularny okres i ten nieszczęsny trądzik...:/
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:58   #2260
monis07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Jak wizyta u kosmetyczki?
monis07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:14   #2261
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Jak na razie bardzo dobrze poszłam do niej o 12 a i wyszłam o po 14 a więc na początek (napisze to co zapamiętałam)zmyła mi makijaż przemyła twarz żelem, zrobiła maseczkę-peeling , parówkę z takim kremem rozmiękczającym następnie zaczęła oczyszczać ,po oczyszczaniu zrobiła mi peeling kawitacyjny po nim takim hmmm nie wiem jak to nazwać urządzeniem które w środku miało ozon oczyszczała twarz żeby "zniszczyć" bakterie na koniec maseczka i krem przeciw podrażnieniom. Zapłaciłam sporo 16o zł ale jak na razie jestem zadowolona ale wolę nie zapeszać mam nadzieję że nie dostane jakiegoś wysypu... okaże się wszytko za jakiś czas
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 21:14   #2262
monis07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Miałam tak samo przeprowadzony zabieg. Czas pokaże
monis07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:23   #2263
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Mam nadzieję że na jakiś czas będę mieć spokój od pryszczy bo mam juz tak skórę zmaltretowaną.... Jakie u Ciebie były efekty?
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:38   #2264
efcykk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

tez mialam za duzo testosteronu. tab anty na hormony ani na tradzik nie dzialają. tradzik trzeba zwalczyc lekami i odpowiednia pielegnacją a hormony same się ureguluja przy ciazy, tradzik tez
efcykk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:55   #2265
monis07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Po zabiegu byłam zadowolona, wydawało mi się, że wszystko było zrobione na jak najwyższym poziomie. Miałam wszystko dokładnie jak Ty. Od razu po oczyszczaniu zostały mi ślady tam gdzie gniotła no ale stwierdziłam, że tak miało być. Efekt marny i tylko na początku wydawał się ok. Teraz w miejscu gdzie miałam robione oczyszczanie mam zakażenie i wylewa mi się pełno ropy. Nie boli to ale naprawdę psychika siada jak nie widać efektów po antybiotyku. Po peelingu całkowicie mnie wysypało ale nie są to pryszcze co wygnieciesz i nie ma. Tylko po skórą, niektóre bolące, wycisnąć się nie da. Ropa zbiera się bardzo bardzo powoli. I czasem w jednym miejscu klika krotnie. Dzisiaj mam naprawdę gorszy dzień jeśli chodzi o twarz i psychikę. Jestem zmęczona brakiem efektów
monis07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 08:43   #2266
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Kurcze ciekawe czemu się tak stało może kosmetyczka dotknęła Twojej twarzy czymś zanieczyszczonym albo to wina dermatologa. Ja robiłam zabieg w tym gabinecie :http://www.derkomed.pl/derkomed.php mam nadzieję ze nie będę żałować. Czasami odnoszę wrażenie że dermatolog nie rozumie jakie to jest obciążenie psychiczne i eksperymentuje na człowieku ile się da:/(kolejny krem,kolejny antybiotyk itd itd..). Ja mam 20 lat a cerę 15 latki z gimnazjum.
monis07 rozumiem Cię i to jak się czujesz sama nie raz to przechodzę ,ale musimy jakoś sobie z tym poradzić!!.
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:30   #2267
monis07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Dermatologa na pewno nie, bo nie leczyłam się przed tym wszystkim na trądzik. Mam nadzieję, że jak minie miesiąc od zażywania antybiotyku to zauważę poprawę. Jutro mijają 3 tygodnie
monis07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 18:19   #2268
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Ja biorę już 2 opakowanie ( mam 150mg) i hmmmm jakiś super efektów nie widzę zobaczę jak będzie jak zacznę brać Diane35. Mam nadzieje że kiedyś w końcu sie to skończy bo ile idzie męczyć sie z tym paskudztwem ...:/
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 22:07   #2269
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez efcykk Pokaż wiadomość
co do tego skad sie bierze tradzic to poprostu jak nasz organizm ma za duzo toksyn czy bakteri to wyrzuca je na wierzch i tyle. a pigułki od ginekologa zadko pomagaja... ja przez to dziadostwo narobiłam sobie jeszcze wiekszego problemu... syfy nie zniknely a moje hormony to reszty się rozszalały aż wyładowałam na stole operacyjnym z guzem piersi...takze radzila bym ostroznosc
No jakbym o sobie czytała....


Cześć! Podpinam się pod wątek Miło przeczytać że nie jestem sama z tym problemem Na tetralysalu jadę już od początku listopada: początkowo co 12 godzin x 300mg (16dni), potem raz dziennie 300mg i za 2 tygodnie jak skończę te większe to czekają juz na mnie dwa opakowania po 150mg również raz dziennie. Na samym początku kuracji miałam bedicort (pierwsze 5 dni rano i wieczorem) + differin i od dziś co drugi dzień na przemiennie mam stosować epiduo. Dostałam skierowanie na badania, między innymi trójglicerydy, cholesterol i potem mam zacząć kurację Axotretem (tańszy odpowiednik izoteku). Chcę zacząć jak najszybciej po skończeniu antybiotyku żeby ominął mnie wysyp, chociaż i tak pewnie nie ominie bo po miesiącu tego leku może być teksańska masakra Ale jestem na to przygotowana, wolę chwilowy wysyp spowodowany lekami niż ot taki sobie niekontrolowany ;/
Może któraś z Was się orientuje czy mogę zrobić te badania w trakcie przyjmowania antybiotyku? Zapomniałam o to spytać lekarza. Bo jezeli dopiero jakiś czas po skończeniu terapii to się zdenerwuję.
Szybko zauważyłam poprawę stanu skóry, a miałam ogromny wysyp po odstawieniu tabletek anty. Teraz nie jest moze idealnie ale jeśli już coś się pojawi (zwłaszcza przed okresem) to jest tego mniej o mniejszym nasileniu
Aha zapomniałam dodać że pod koniec stycznia/początek lutego wybieram się na laser frakcyjny. Może jest tu ktoś po takim zabiegu i powie mi szczerze jakich efektów można się spodziewać.

Pozdrawiam
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 18:36   #2270
monis07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Kończę swoją przygodę z tetralysalem. Lek nie pomaga, dostałam skierowanie do szpitala, tam zrobią mi wszystkie konieczne badania i zacznę leczenie izotekiem.
monis07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 19:42   #2271
Splinter
Raczkowanie
 
Avatar Splinter
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 234
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Jeśli chodzi o moją przygodę z Tetralysalem to zaczęła się jakiś miesiąc temu i widzę drobną poprawę. Krostki nadal są, ale już nie w postaci wielkich wulkanów. Ogólnie czuję się dobrze, łykam probiotyki i jestem dobrej myśli

Mój problem jest trochę innej natury - czy któraś z was zauważyła suchość pochwy w trakcie terapii tym antybiotykiem?

Nigdy nie miałam z tym problemu, a tu przykra niespodzianka. Zastanawiam się, czy nie jest to objaw jakiejś infekcji spowodowanej antybiotykiem...
__________________
Julian Tuwim
Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.
Splinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 11:31   #2272
pilek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Witam

Mam pewien problem. Biorę aktualnie tetralysal 1 x 300mg dziennie ( przez pierwsze 5 dni było 2x300mg), wczoraj zapomniałem wziąć leku o 19.00 i wziąłem go prawie 6 godzin później. Co zrobić w takiej sytuacji? Dzisiaj wziąć lek o tej 19.00 czy to jakoś opóźnić znowu?
pilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 11:58   #2273
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez pilek Pokaż wiadomość
Witam

Mam pewien problem. Biorę aktualnie tetralysal 1 x 300mg dziennie ( przez pierwsze 5 dni było 2x300mg), wczoraj zapomniałem wziąć leku o 19.00 i wziąłem go prawie 6 godzin później. Co zrobić w takiej sytuacji? Dzisiaj wziąć lek o tej 19.00 czy to jakoś opóźnić znowu?
Dalej bierz tak jak zalecił wcześniej dermatolog powinno być ok
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 12:56   #2274
pilek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

A czy nie wyśrodkować sobie jakoś tego? , że "przestawię się" o 3 godziny i będę brał o 22.00 zamiast 19.00 ? Nic nie szkodzi, że jak wezmę o 19.00 to przez następne 6 godzin będę miał jednorazowo podwójną dawkę leku we krwi? - lepiej jak jest za mało, czy za dużo dawki?
pilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 13:01   #2275
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez pilek Pokaż wiadomość
A czy nie wyśrodkować sobie jakoś tego? , że "przestawię się" o 3 godziny i będę brał o 22.00 zamiast 19.00 ? Nic nie szkodzi, że jak wezmę o 19.00 to przez następne 6 godzin będę miał jednorazowo podwójną dawkę leku we krwi? - lepiej jak jest za mało, czy za dużo dawki?
W ulotce najlepiej sprawdź, tam będzie podane co zrobić w razie pominięcia dawki
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 13:15   #2276
pilek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

"Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki.
W razie wątpliwości związanych ze stosowaniem leku, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty."


Nie wiem jak to interpretować, ja w sumie nie pominąłem dawki tylko wziąłem później.

Dzisiaj niedziela, więc ciężko z lekarzem - dlatego właśnie pisze na forum, bo muszę podjąć decyzję do tej 19.00, co robić
pilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:36   #2277
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez pilek Pokaż wiadomość
"Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki.
W razie wątpliwości związanych ze stosowaniem leku, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty."


Nie wiem jak to interpretować, ja w sumie nie pominąłem dawki tylko wziąłem później.

Dzisiaj niedziela, więc ciężko z lekarzem - dlatego właśnie pisze na forum, bo muszę podjąć decyzję do tej 19.00, co robić
Możesz spróbować zadzwonić do apteki która ma akurat dyżur, powinni doradzić
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:56   #2278
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

oj wydaje mi się że wyolbrzymiasz i tyle
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 21:54   #2279
p4trycja
Raczkowanie
 
Avatar p4trycja
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 63
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Moi drodzy, powiedzcie, czy to nie dziwne, ze po miesiacu (o kurde już dziś minął) nie widać poprawy, wręcz robią mi się podskórne gule, takie bolące, mam na policzku jakby czerwoną plame, jakby ktoś mi przywalił w pierwszym tygodniu brałam 2x300mg a potem 1x150mg. Stosuję też davercin i epiduo. Już nie wiem co myśleć. Podchodziłam to tego z nadzieją, a wyszło jak zwykle :[ wizyta u dermy za 4 dni
__________________
Don't look back in anger, I heard you say
p4trycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 22:23   #2280
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez p4trycja Pokaż wiadomość
Moi drodzy, powiedzcie, czy to nie dziwne, ze po miesiacu (o kurde już dziś minął) nie widać poprawy, wręcz robią mi się podskórne gule, takie bolące, mam na policzku jakby czerwoną plame, jakby ktoś mi przywalił w pierwszym tygodniu brałam 2x300mg a potem 1x150mg. Stosuję też davercin i epiduo. Już nie wiem co myśleć. Podchodziłam to tego z nadzieją, a wyszło jak zwykle :[ wizyta u dermy za 4 dni
Dziwne... Ja miałam te gule jak zaczęłam dniach i po kilku dniach stan zapalny wyraźnie przygasł, z każdym dniem było lepiej... Widocznie na Ciebie ten antybiotyk nie działa...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-17 23:30:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.