Oczyszczanie po łyżeczkowaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-24, 11:41   #1
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398

Oczyszczanie po łyżeczkowaniu


Hej, mam pytanie czy ktorejs z was zostaly pozostalosci w macicy po lyzeczkowaniu? Ja ok.11 dni po lyzeczkowaniu wogole nie plamilam. Od 12 dnia zaczelam krwawic i trwa to do teraz (4 tyg po). Tydzien temu mialam wizyte kontrolna, gdzie lekarka powiedziala, ze sa jeszcze pozostalosci, ktore musza sie same oczyscic. Ale od 4 dni to jest jakis horror. Mam wodospady krwi tak 1-2 razy dziennie. Nie jestem w stanie opisac co ze mnie wychodzi, ale tak na moje oko jednorazowo okolo szklanka mocno czerwonej gestej papki, skrzepy itp. Potem pare godzin spokoj i nagle znow chlup. Zadna podpaska nie wytrzymuje, od razu jest powódź. Czy ktoras tak miala?? Niewiem ile to bedzie jeszcze trwac... Goraczki nie mam, brzuch boli tylko sporadycznie, chwile przed wodospadem...
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 07:45   #2
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Oczyszczanie po łyżeczkowaniu

hej, moze pojdz na bhcg? mi miesiac po lyzeczkowaniu zalecili bhcg z krwi zeby zobaczy czy sa pozostalosci, wynik byl 12 wiec po tygodniu mialam powtorzyc i byl mniej niz 5.
ja nie krwawilam jakos specjalnie duzo, normalny okres po 6tyg od lyzeczkowania.
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 13:11   #3
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Oczyszczanie po łyżeczkowaniu

W koncu poszlam do szpitala i wlasnie jestem po powtornym lyzeczkowaniu, bo w rogu macicy zostal kawalek lozyska, ktory caly czas byl ukrwiony i nie chcial zejsc. Dodatkowo mogla to byc miesiaczka, ale baaardzo intensywna. I tak dobrze, ze przez 4 tyg od zabiegu nie dostalam zakazenia, bo mogloby sie naprawde źle skonczyc. Zmieniam ginekologa, bo na kontroli spieprzyla sprawe, nie przyjrzala sie tym pozostalosciom, ktore okazaly sie powazne. No, ale juz po zabiegu, moze ten koszmar sie wreszcie skonczy...

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Aha jakby tego bylo malo, to na jajniku zrobila mi sie 6cm torbiel. Musialam miec cykl bezowulacyjny, a ze organizm caly czas myslal, ze jestem czesciowo w ciazy ze wzgledu na pozostalosci, to pechrzyk z jajaczkiem nie pekl, a zamiast tego zaczal rosnac. Niby ma sie wchlonac w kolejnym cyklu jak hormony sie juz ostatecznie ustabilizuja. I o kolejna dzidzie mozna sie juz po kolejnym prawidlowym cyklu starac. Oby tak bylo...
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-29, 11:13   #4
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Oczyszczanie po łyżeczkowaniu

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
W koncu poszlam do szpitala i wlasnie jestem po powtornym lyzeczkowaniu, bo w rogu macicy zostal kawalek lozyska, ktory caly czas byl ukrwiony i nie chcial zejsc. Dodatkowo mogla to byc miesiaczka, ale baaardzo intensywna. I tak dobrze, ze przez 4 tyg od zabiegu nie dostalam zakazenia, bo mogloby sie naprawde źle skonczyc. Zmieniam ginekologa, bo na kontroli spieprzyla sprawe, nie przyjrzala sie tym pozostalosciom, ktore okazaly sie powazne. No, ale juz po zabiegu, moze ten koszmar sie wreszcie skonczy...

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------


Aha jakby tego bylo malo, to na jajniku zrobila mi sie 6cm torbiel. Musialam miec cykl bezowulacyjny, a ze organizm caly czas myslal, ze jestem czesciowo w ciazy ze wzgledu na pozostalosci, to pechrzyk z jajaczkiem nie pekl, a zamiast tego zaczal rosnac. Niby ma sie wchlonac w kolejnym cyklu jak hormony sie juz ostatecznie ustabilizuja. I o kolejna dzidzie mozna sie juz po kolejnym prawidlowym cyklu starac. Oby tak bylo...

ohh ale sie potoczylo poszlas na izbe przyjec tak? i po usg potwierdzili koniecznosc powtornego zabiegu?
sciskam Cie mocno, wiem ze teraz jest ciezko ale zobaczysz ze czas leczy rany
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 09:53   #5
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Oczyszczanie po łyżeczkowaniu

Dziekuje maja tak, poszlam na izbe przyjec, bo juz mialam bardzo silne krwawienie. Mialam miec zabieg w trybie natychmiastowym, ale w koncu zrobili po 2 dniach. Ten drugi zabieg zrobili juz z kamera, wiec mam nadzieje ze juz wszystko dobrze zrobili...
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 10:49   #6
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Oczyszczanie po łyżeczkowaniu

z kamerka? wow no to super, jestem pewna ze juz wszystko usuniete.
mowili zeby powtorzyc bhcg?
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 17:17   #7
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Oczyszczanie po łyżeczkowaniu

Tak, zrobili łyżeczkowanie z histeroskopia. Bete mialam 12 w dniu przyjecia do szpitala. Nic nie mowili zeby powtarzac. Ale za 2 tyg mam kontrole u gina to zobaczymy.
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-30 18:17:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.