Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-03, 13:10   #361
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez jaestera Pokaż wiadomość
wczoraj jak patrzyłam to wchodziły te mikołajkowe, z tym, że rabatuje od pierwszej ceny. I taki duży argan cośtam za 13x,xx przeceniony na 9x,xx też wchodził,ale rabatowało od tej pierwszej ceny,więc w sumie to się nie opłacło przy 20 czy nawet 50 zł
Zawsze rabaty za punkty minusuje od ceny regularnej a nie promocyjnej.
W stacjonarce też rabatują od ceny podstawowej, ale tu już można wziąć tylko 1 produkt a on-line da jeszcze radę ustrzelić zestaw.
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Moje zakupy z poniedziałku - duży zestaw argan&róża kupiony z bonem 90zł. Zamiast 120zł kosztował 30 zł, moim zdaniem bardzo opłacalny interes
Do tego balsam Evidence (niespodzianka na grudzień).
Piękne zamówionko

Gdybym nie miała w zapasie produktów Argan&Róża to też bym się skusiła
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 13:57   #362
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Piękne zamówionko

Gdybym nie miała w zapasie produktów Argan&Róża to też bym się skusiła
Dzięki

W zapasie mam pełno innych, argany akurat w użyciu (swoją drogą kupione pojedynczo też za punkty ).
Ten zestaw poszedł na kwarantannę do szafki, może coś na prezent dla kogoś się przyda Nie martwię się o nadmiar - mają termin przydatności do 2023 roku
Coraz mniej kosmetyków kupuję w YR, także wolę swoje punkciki zamienić na coś, co lubię
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 15:25   #363
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Jak macie Messenger to yves ma bota? Malwinę. I tam można założyć kartę taka jakby wirtualna (później na koncie online połączyć).
I na ty koncie też są oferty miesiąca, list do mikołaja, można sprawdzić saldo punktów.
Ja to chyba kiedyś zakładałam w sklepie skanując taki kod Messenger.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 17:09   #364
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Czy komuś nie zalega kod z ulotki grudniowej na niespodzianke o wartości 66 zł? Ja nic nie dostałam
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 17:31   #365
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Harmonija Pokaż wiadomość
Czy komuś nie zalega kod z ulotki grudniowej na niespodzianke o wartości 66 zł? Ja nic nie dostałam
zima5 - kod uniwersalny
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 18:30   #366
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

hej dziewczyny! Wieki nic nie zamawiałam z YR, chciałabym się zarejestrować jako nowy klient. Kiedyś kiedyś były super promocje i gratisy w ofercie wysyłkowej dla nowych klientów, teraz nic takiego nie widzę... jak się teraz najbardziej opłaca zamawiać? Internetowo ze sklepu? Są jakieś super promocje dla nowych?
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 07:43   #367
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzięki

W zapasie mam pełno innych, argany akurat w użyciu (swoją drogą kupione pojedynczo też za punkty ).
Ten zestaw poszedł na kwarantannę do szafki, może coś na prezent dla kogoś się przyda Nie martwię się o nadmiar - mają termin przydatności do 2023 roku
Coraz mniej kosmetyków kupuję w YR, także wolę swoje punkciki zamienić na coś, co lubię

Też się zastanawiałam nad tym zestawem, kusi mnie ten olejek arganowy którego nie można kupić osobno, ale żeby brać cały zestaw z powodu jednego kosmetyku Jaki ma skład, dużo olejku arganowego, czy wypełnili głównie jakimś słonecznikowym czy palmowym?
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 09:09   #368
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Też się zastanawiałam nad tym zestawem, kusi mnie ten olejek arganowy którego nie można kupić osobno, ale żeby brać cały zestaw z powodu jednego kosmetyku Jaki ma skład, dużo olejku arganowego, czy wypełnili głównie jakimś słonecznikowym czy palmowym?

Ja wzięłam zestaw, bo na coś musiałam wydać punkty, a zestawy, wiadomo, najbardziej opłacalne
Olejek jest dostępny w ofercie wysyłkowej świątecznej - tam go zamówiłam miesiąc temu pierwszy raz, kosztuje chyba 32,90zł
Skład: olej słonecznikowy, olej arganowy, olej kokosowy, olej z krokosza, olej makadamia, woda różana, zapach. Moim zdaniem bardzo dobry i prosty skład, pond 99% składników naturalnych.
Osobiście uwielbiam olejki, ten spełnia moje wymagania dodaję kilka kropli do balsamu z tej samej serii, wolę jak balsam do ciała zostawia taki lekko tłusty film na skórze No i zapach
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 09:46   #369
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Mój pierwszy i pewnie ostatni VIP box urodzinowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg YR_box_ur.jpg (155,1 KB, 162 załadowań)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 10:33   #370
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Mój pierwszy i pewnie ostatni VIP box urodzinowy
Ładnie się prezentuje, chociaż nie ukrywam, wolałam, kiedy na urodziny proponowali perfumy przy niższym progu zamówienia. Takiego od 99 zł dawno nie robiłam i jakoś na razie się nie zanosi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 11:08   #371
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Moje zakupy z poniedziałku - duży zestaw argan&róża kupiony z bonem 90zł. Zamiast 120zł kosztował 30 zł, moim zdaniem bardzo opłacalny interes
Do tego balsam Evidence (niespodzianka na grudzień).
Kuszący ten zestaw Musze sprawdzić tylko, czy mam już kosmetyki z tej serii, bo generalnie mam tego tyle, ze już zapominam

Przy okazji, do tęskniących za starymi zapachami YR- wstawiłam na tutejszy stragan mini limitke zimową z 2012 roku
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 11:56   #372
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Pomme Duce?





A ma ktoś z Was taką staroć jak Fruit de Noel?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Ile punktów przysługuje za recenzję? Brakuje mi normalnie kilku do kodu, a już nie chce nic kupować w YR....
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 12:09   #373
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

10 punktów
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 12:12   #374
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ja wzięłam zestaw, bo na coś musiałam wydać punkty, a zestawy, wiadomo, najbardziej opłacalne
Olejek jest dostępny w ofercie wysyłkowej świątecznej - tam go zamówiłam miesiąc temu pierwszy raz, kosztuje chyba 32,90zł
Skład: olej słonecznikowy, olej arganowy, olej kokosowy, olej z krokosza, olej makadamia, woda różana, zapach. Moim zdaniem bardzo dobry i prosty skład, pond 99% składników naturalnych.
Osobiście uwielbiam olejki, ten spełnia moje wymagania dodaję kilka kropli do balsamu z tej samej serii, wolę jak balsam do ciała zostawia taki lekko tłusty film na skórze No i zapach

Też mam sporo punktów po wrześniowej i październikowej akcji rozdawnictwa. Fajnie że olej arganowy tak wysoko w składzie, tylko ten slonecznikowy... Mam wrażenie jakbym się miała wysmarować kujawskim albo innymi wielkopolskim
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 13:04   #375
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Kuszący ten zestaw Musze sprawdzić tylko, czy mam już kosmetyki z tej serii, bo generalnie mam tego tyle, ze już zapominam

Też mam sporo zapasów z YR za punkty zwykle biorę albo duże żele, albo duże balsamy z dopłatą, do tego z kilku różnych akcji mam kilka balsamów z aloesem i z karite dużych, teraz kolejny arganowy zestaw... dobrze, że one są ważne jeszcze przez 2-3 lata


Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Też mam sporo punktów po wrześniowej i październikowej akcji rozdawnictwa. Fajnie że olej arganowy tak wysoko w składzie, tylko ten slonecznikowy... Mam wrażenie jakbym się miała wysmarować kujawskim albo innymi wielkopolskim

Olej słonecznikowy jest składnikiem bardzo wielu gotowych mieszanek olejowych, jest w wielu balsamach czy kremach to bardzo dobry dla skóry olej, świetny też do olejowania włosów i w przeciwieństwie do arganowego, raczej nie powinien zapychać
A Kujawski to rzepakowy swoją drogą też można go używać w pielęgnacji...tylko dodać jakiś olejek eteryczny i gotowe
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 13:24   #376
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Mój pierwszy i pewnie ostatni VIP box urodzinowy
gratulacje!
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 13:34   #377
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Mój pierwszy i pewnie ostatni VIP box urodzinowy
Niezły ten box -same fajne rzeczy


Napiszę raz jeszzce, żeby nie zginęło w natłoku postów - w swoim koncie klienta online, w zakładce oferty, jest podany kod ogólny do tej oferty z mleczkiem evidence i kosmetyczką zima5 ważny do końca roku -ale oba prezenty są od 69zł
https://www.yves-rocher.pl/dwa_wyjat...addpcode=ZIMA5


Czasem zaglądam do tej zakładki z kodami, z reguły nic tam nie ma opócz oferty miesiąca. A pamiętacie czasy jak co tydzień był newsletter z kodem, a czasem wpadały jeszcze jakieś extra kody z fb, z wp, z nk czy skądinąd....

Edytowane przez 1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Czas edycji: 2020-12-04 o 14:19
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 22:17   #378
kagnie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 36
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Ja w takim razie też przypomnę. Kod:

MIKOLAJKI

Dowolny produkt za grosz, od 149zl, do 9.12

Nie zauważyłam żadnego zainteresowania, może mało atrakcyjny...

W każdym razie łączy się z prezentami za progi, ale (już) nie z VIP od 149.
kagnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 22:20   #379
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Pomme Duce?





A ma ktoś z Was taką staroć jak Fruit de Noel?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Ile punktów przysługuje za recenzję? Brakuje mi normalnie kilku do kodu, a już nie chce nic kupować w YR....



Pomme Delice raczej


Mam Fruit de Noel Orange&Amande oraz wersję Orange& Chocolat, przecudowną


Mam jeszcze starsze: 2000 et une Folies z 1999 (drzewno-przyprawowe), Folies des Saisons Delires d'Automne z 1997 i masę innych
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 23:02   #380
hoila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Melduję, że z kodem MIKOLAJKI na vip gold raz wchodzi wybieram za 1 gr a następnie kupuję za 1 gr, tylko muszą być dwie różne rzeczy i mam oba prezenty w koszyku. To może być opłacalne na kalendarz sylwestrowy, i tak żadne zniżki go nie ugryzą. Muszę to przemyśleć.
hoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 07:35   #381
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Pomme Delice raczej


Mam Fruit de Noel Orange&Amande oraz wersję Orange& Chocolat, przecudowną


Mam jeszcze starsze: 2000 et une Folies z 1999 (drzewno-przyprawowe), Folies des Saisons Delires d'Automne z 1997 i masę innych
Też mam jeszcze mleczko Pomarańcza & Migdał a perfumy do domu Pomarańcza & Czekolada oddałam mojej przyjaciółce, dla mnie za słodkie.

Na grupie perfumowej na FB widziałam na sprzedaż m.in. Ispahan, Ode au Reve, Cocoona, Pivoine w białym flakoniku, tutaj ktoś sprzedaje Nature Millenaire.

Ja już nie kupuję flakonów bo idę w rozbiórki i staram się tylko odlewki, sama pozbyć zapasów z domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 09:15   #382
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Moje zamówienie z kodem Mikołajki, zestaw argan&róża z wykorzystaniem 90pkt
IMG_20201205_101301.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 09:29   #383
pchelek831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Jak ktos ma Vipa to pojawiły sie nowe perfumetki (10ml.) https://www.yves-rocher.pl/woda_perf..._evidence_10ml i wchodza za punkty.
pchelek831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 11:45   #384
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Moje zakupy z poniedziałku - duży zestaw argan&róża kupiony z bonem 90zł. Zamiast 120zł kosztował 30 zł, moim zdaniem bardzo opłacalny interes
Do tego balsam Evidence (niespodzianka na grudzień).
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 11:54   #385
Tulciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Witam Otrzymałam zamówienie z Yves wczoraj, zamówiłam 3 zestawy i w jednym w zestawie zostało zamiast kremu do rąk wysłane mydło do rąk. W moim zamówieniu na koncie klienta mam zestaw z kremem do rąk, a na fakturze mam mydło do rąk. Pisałam email na bok i odpisali mi, że na fakturze jest mydło do rąk. Odpisałam, że nie jest to zgodne z moim zamówieniem i przesłałam im swoje skopiowane zamówienie. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Jak wygląda reklamacja? Będę musiała odesłać im te mydełko, a oni wyślą mi krem czy to jakoś stacjonarnie da się załatwić? Niby nic wielkiego, ale przekonałam się znowu do yves i praktycznie bez żadnych mega rabatów zamówiłam w standardowych cenach, a oni wysyłają mi zestaw chyba tak, że klient może się nie domyśli ;-)
Tulciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 12:03   #386
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Tulciia Pokaż wiadomość
Witam Otrzymałam zamówienie z Yves wczoraj, zamówiłam 3 zestawy i w jednym w zestawie zostało zamiast kremu do rąk wysłane mydło do rąk. W moim zamówieniu na koncie klienta mam zestaw z kremem do rąk, a na fakturze mam mydło do rąk. Pisałam email na bok i odpisali mi, że na fakturze jest mydło do rąk. Odpisałam, że nie jest to zgodne z moim zamówieniem i przesłałam im swoje skopiowane zamówienie. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Jak wygląda reklamacja? Będę musiała odesłać im te mydełko, a oni wyślą mi krem czy to jakoś stacjonarnie da się załatwić? Niby nic wielkiego, ale przekonałam się znowu do yves i praktycznie bez żadnych mega rabatów zamówiłam w standardowych cenach, a oni wysyłają mi zestaw chyba tak, że klient może się nie domyśli ;-)
Kiedyś dosyłali prawidłowy produkt a błędny pozwalali zachować, ale jak jest teraz to nie wiem.
Ostatnio zaszły ogromne zmiany, więc ciężko stwierdzić jak postąpią z Twoją reklamacją.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 12:05   #387
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Tulciia Pokaż wiadomość
Witam Otrzymałam zamówienie z Yves wczoraj, zamówiłam 3 zestawy i w jednym w zestawie zostało zamiast kremu do rąk wysłane mydło do rąk. W moim zamówieniu na koncie klienta mam zestaw z kremem do rąk, a na fakturze mam mydło do rąk. Pisałam email na bok i odpisali mi, że na fakturze jest mydło do rąk. Odpisałam, że nie jest to zgodne z moim zamówieniem i przesłałam im swoje skopiowane zamówienie. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Jak wygląda reklamacja? Będę musiała odesłać im te mydełko, a oni wyślą mi krem czy to jakoś stacjonarnie da się załatwić? Niby nic wielkiego, ale przekonałam się znowu do yves i praktycznie bez żadnych mega rabatów zamówiłam w standardowych cenach, a oni wysyłają mi zestaw chyba tak, że klient może się nie domyśli ;-)
Nie sadze zeby ktos zrobil celowo podmiane... po prostu odesliesz i dostaniesz zwrot za koszty dostawy. Tak to dziala.

Nie chcesz zadzwonic? Wg mnie najlepiej telefonicznie takie myki zalatwic, dziewczyny sa przyjazne.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 16:12   #388
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Tulciia Pokaż wiadomość
Witam Otrzymałam zamówienie z Yves wczoraj, zamówiłam 3 zestawy i w jednym w zestawie zostało zamiast kremu do rąk wysłane mydło do rąk. W moim zamówieniu na koncie klienta mam zestaw z kremem do rąk, a na fakturze mam mydło do rąk. Pisałam email na bok i odpisali mi, że na fakturze jest mydło do rąk. Odpisałam, że nie jest to zgodne z moim zamówieniem i przesłałam im swoje skopiowane zamówienie. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Jak wygląda reklamacja? Będę musiała odesłać im te mydełko, a oni wyślą mi krem czy to jakoś stacjonarnie da się załatwić? Niby nic wielkiego, ale przekonałam się znowu do yves i praktycznie bez żadnych mega rabatów zamówiłam w standardowych cenach, a oni wysyłają mi zestaw chyba tak, że klient może się nie domyśli ;-)
akurat to, ze zakupilas towar bez rabatu nie ma znaczenia, w rabatem postapiliby tak samo - to nie jest tak, ze klient placacy wiecej jest traktowany inaczej, bo jutro moze wrocic z zamowieniem za 1tys zl, na pewno rozpatrza pozytywnie Twoja reklamacje tak jak dziewczyny mowia - najlepiej dzwonic
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 19:50   #389
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Też mam jeszcze mleczko Pomarańcza & Migdał a perfumy do domu Pomarańcza & Czekolada oddałam mojej przyjaciółce, dla mnie za słodkie.

Na grupie perfumowej na FB widziałam na sprzedaż m.in. Ispahan, Ode au Reve, Cocoona, Pivoine w białym flakoniku, tutaj ktoś sprzedaje Nature Millenaire.

Ja już nie kupuję flakonów bo idę w rozbiórki i staram się tylko odlewki, sama pozbyć zapasów z domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A dla mnie to najlepsza limitka ever, w tym roku będę nią pachnieć, na bazie żelu po prysznic i olejku z drobinkami z tej samej gamy
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 08:00   #390
Tulciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dzięki dziewczyny, napisałam email przeprosili za pomyłkę i dosyłają krem!
Tulciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.