kolor starego złota dla jasnej karnacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-12, 23:21   #1
ala361
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 42
Question

kolor starego złota dla jasnej karnacji


kupiłam sobie suknię na wesele kolezanki w kolorze starego złota (gorset ma jeszcze czarno-złoty wzór). Teraz zastanawiam się, czy będzie dobrze wyglądać z moją jasną karnacją. Mam szare oczy i włosy koloru ciemny bląd (ciepły odcień).
Myślę o rozjasnieniu włosów pasemkami- w tej chwili mają kolor zbliżony do sukienki.

Macie jakieś pomysły?? Może jakies dodatki??
ala361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 08:40   #2
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: kolor starego złota dla jasnej karnacji

Czyli suknia dosyc ciemna. Dodatki - proponuje buty oraz torebke w kolorze jasniejszego-zoltego zlota. Wydaje mi sie, ze takie dodtaki beda pasowac, a rozjasnia i ozywia Cie. Makijaz takze proponuje w kolorze zloto-brazowym. I w kwestii makijazu takze uwazam, ze powinnas uzyc jasnego-zoltego zlota, co by Cie nie dodwal Ci lat i ozywil suknie. Bizuteria-nie wiem, jak bogata jest suknia, jaki ma styl, dekolt itp., wiec ciezko doradzic ksztalt i forme bizuterii na szyje, ale mysle, ze zloty lancuszek z jakas ladna zawieszka bedzie ok. Bo jeszcze mglabym Ci zaproponowac turkusow-brazowo-zlote dodtaki i wtedy makijaz moglby byc turkusowo-zloto-brazowy, ale to ryzykowany pomysl. Przede wszytskim dlatego, ze nie wiemy jak wyglada suknia - jelsi np jest strojna dosyc, blyszczaca to polaczenie turkusu, wydaje mi sie juz zbyt wiele. Najlepiej wklej zdjecie sukni.

A pasemka wydaja mi sie bardzo dobrym pomyslem
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 23:22   #3
ala361
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 42
Smile Dot.: kolor starego złota dla jasnej karnacji

dziękuję za rady - napewno skorzystam.
Niestety nie mam jak wkleić zdjęcia mojej sukienki. Jest w kolorze starego złota z czarną koronką na gorsecie,dół to gładka i długa spódnica. Też myślałam o jasno-złotych dodatkach.
Pozdrawiam...
ala361 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.