Co mi może być? Czy ma to związek z chorą tarczycą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-31, 18:28   #1
123456789_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26

Co mi może być? Czy ma to związek z chorą tarczycą?


Od jakiś około 2-3 mięsiecy przyjmuję leki,ponieważ stwierdzono subkliniczną niedoczynność tarczycy.Dawki są różne,biorę raz pół,raz całą tabletke,czasami odstawiam na dzien,dwa.Zaczęło się tak,że około miesiąc temu zaczęło strasznie bić mi serce,ociężałe,czułam jego pracę.Moja mama (ponieważ jestem jeszcze niepełnoletnia) zadzwoniła do mojego endokrynologa i zaproponował zmniejszenie dawki do polowy tabletki na jakiś czas.Faktycznie było mi lepiej.Od jakiś około 2 tygodnii zaczełam się czuć ciągle słabo,również serce mocniej pracuję,zimne stopy i ręce,wiecznie zbiera mi się na wymioty (często wtedy czuje taką kulę jakby w gardle),często boli mnie głowa,oddaje często mocz,ale jakby partiami,ciagle mam wrazenie jakbym nie oddała moczu w całości,tak samo mam z wydalaniem.Jeszcze ogromne uczucie głodu,ciągle jem,ale nie bo mam takie 'widzi misie',ale po prostu czuje ssanie w żoładku jakbym nic nie jadła cały dzień.Nie idzie normalnie funkcjonować.Są dni kiedy jest lepiej,a są dni nie do wytrzymania,siedzę zamknieta w domu przykuta do łóżka.Jeszcze martwi mnie strasznie nadęty brzuch od jakiegoś tygodnia,jakbym była w ciąży,którą niby wykluczam,ale czasami łapię wręcz schizy przez to jak reaguje mój organizm.Jednak patrząc na to zupełnie na trzeźwo to po prostu raczej nie możliwe.Do stosunku nie doszło,sperma jedynie w okolicach pochwy ale raczej nic sie nie dostało,wydaję mi się również,że chłopak na palcach nic nie przeniósł.Było to 31 maja,później 5 czerwca dostałam 'okres',który mnie zaniepokoił .Przez 7 dni były to lekkie brązowe plamki,nic więcej.19 czerwca z rana zrobiłam dwa testy ciążowe,niby wyszły negatywne.Potem teraz 11 lipca dostałam okres (spóźnił się,do tego cierpiałam jak nigdy przed okresem w czasie gdy się spóźniał,jakby ktoś wbijał mi nóż w podbrzusze,piersi nie do dotkniecia i okropny bol w plecach,zawsze podczas okresu bola mnie te miejsca i przed okresem,ale nie tak cholernie mocno (jedynie plecy nie bolą mnie przed okresem,tylko w pierwsze dwa dni miesiaczki,co mnie zdziwiło,że nie mając okresu zaczely bolec mnie plecy)),przez pierwsze dwa dni był w sumie w miare normalny,a potem nastepne 5 dni znowu taki malutki,plamki,a zawsze mam mega obfite krwawienia.Teraz jestem też przed okresem,a zawsze z tydzień przed boli mnie podbrzusze i piersi,a tu nic.Nie wiem co myśleć o tej całej sytuacjii.No ciąże wykluczam.Myślę,że Wy tak samo.Ale co sądzić o moim samopoczuciu i dziwnych miesiączkach,które w sumie zaczęły fiksować po braniu leków? A ten wzdęty brzuch? W obcisłych ubraniach widać mi brzuszek,a zawsze miałam idealna figurę.Miał ktoś tak,co o tym myślicie? Ma to związek z moją chorobą? Chciałabym coś wiedzieć już teraz,bo jak na razie nie mam możliwosci pojsc do swojego lekarza z powodu urlopu.

Edytowane przez 123456789_pl
Czas edycji: 2016-07-31 o 18:31
123456789_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-31 19:28:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.