farbowanie włosów a wiek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-20, 18:47   #1
pałeczkaa
Raczkowanie
 
Avatar pałeczkaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Alone in hell
Wiadomości: 73
Unhappy

farbowanie włosów a wiek?


Może ktoś pomyśleć że to głupi wątek ale mnie zawsze ciekawiło co sądzicie na temat farbowania włosów przez dziewczyny w wieku gimnazjalnym Niedawno byłam u fryzjera i opowiedzialam jak ma wyglądać moja fryzura- wszystko bylo normalnie dopoki nie powiedzialam ze jeszcze kilka pasm z tylu chce pomalowac na czarno może mi sie wydawało ale babka sie zdziwiła że ja taka mala (nie wygladam na swój wiek 14lat mam) już chce malować włosy Wkurzyło mnie to troche bo jeszcze sie pytala czy to na pewno ja chce sie tak 'wystilizowac" Moim zdaniem ja płace i wymagam i wiek sie nie liczy- kurcze to tylko kilka pasm

ech, co sądzicie??

czekam na odpowiedzi
pałeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 18:58   #2
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Powiem tak: kazdy robi co chce. Ja mam 20 lat i dopiero teraz zaczelam farbowac wlosy mimo, ze mialam na to wczesniej ochote, ale wiaze sie to z tym, ze farbowanie niszczy wlosy i jak sie zacznie tak wczesnie, to potem sa jeszcze szybciej zniszczone. Moja ciotka zaczela farbowac w wieku 15 lat i teraz ma okropne wlosy, doslownie... Ale wydaje mi sie, ze jak sie bedzie o nie dbalo (odzywki, zabiegi regenerujace) to bedzie ok
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 19:39   #3
unmaterial_girl
Raczkowanie
 
Avatar unmaterial_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 140
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

hm,ja mam 16 lat i też nie wyglądam
ale nigdy bym się nie odważyła zafarbować farbą

owszem,koloryzowałam w wakacje,ale szamponem koloryzującym i tylko grzywke,a nawet nie było widać

wszystko zależy jaką masz twarz,niektorym pasuje,niektórym nie

unmaterial_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 19:41   #4
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

kasian86 ma racje. Ja mam 22 lata -do tej pory wlosy farbowalam 2 razy w zyciu. Po ostatnim farbowaniu (rok temu) mecze sie do dzis z koszmarnie wysuszonymi wlosami. Teraz uciekam sie do naturalnych metod przyciemniania wlosow, zeby tylko uniknac farby.. Mysle, ze na to bedzie jeszcze czas
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 21:49   #5
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

eh ja pierwsze pasemka machnelam sobie w wieku 14 lat. potem juz z gorki...od tamtego czsu regularnie farbuje wlosy co 3 miesiace. wlasciwie farbowalalam bo teraz staram sie wrocic do naturalnych...tak bardzo sie zanimi stesknilam...
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:19   #6
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

ja osobiście nigdy niefarbowałam włosów bo mi ich poprostu szkoda, a mój naturalny kolor podoba mi sie niemam nic przeciwko szamponom koloryzującym, ale farbą narazie bym sie chyba nieodważyła myśle że jesli nie ma potrzeby farbowania to sie tego niepowinno robić, bo najpiękniejsze sa naturalne włoski
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:37   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Hmmm farbuję włosy od 12 roku życia ( czyli juz 11 lat) więc nie robi to na mnie wielkiego wrażenia. Uzywam dobrych farb, dobrych szamponów i odżywek , witaminy kiedy trzeba- nie powiem żeby włosy były w złym stanie, przeciwnie.Uważam , że każdy ma prawo wykreować image zgodny z chęcią,-liczy sie przede wszystkim zachowanie a nie kolor włosów
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 13:44   #8
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Ja rozjaśniam pasemka od 2-3 lat. Nie podoba mi się mój naturalny kolor: średni blond, ale nie zafarbuje całej głowy. Jakoś mnie do tego nie ciągnie .
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:46   #9
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Mariti- tylko , ze nam nie chodzi o to, jaki image ktos sobie wykreuja farbujac wlosy w wieku 14 lat (jesli ma taka ochote, niech kreuje sie jak chce). Chodzi o to, jaki bedzie stan wlosow za 10 lat, jesli juz teraz zacznie farbowac. Ty powinnas cieszyc sie, ze twoim wlosom to nie szkodzi. Ja osobiscie nie znam dziewczyny/kobiety, ktorej wlosy nie pogorszylyby sie przez wieloletnie farbowanie (szczegolnie rozjasnianie). Wiele z nich w wieku 50 lat ma przez to o polowe mniej wlosow na glowie. A niestety jak sie ufarbuje wlosy pierwszy raz to najczesciej potem trudno przestac :/ Sama cierpie na z tego powodu, ze ufarbowalam sobie rok temu wlosy
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 13:56   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Mariti- tylko , ze nam nie chodzi o to, jaki image ktos sobie wykreuja farbujac wlosy w wieku 14 lat (jesli ma taka ochote, niech kreuje sie jak chce). Chodzi o to, jaki bedzie stan wlosow za 10 lat, jesli juz teraz zacznie farbowac. Ty powinnas cieszyc sie, ze twoim wlosom to nie szkodzi. Ja osobiscie nie znam dziewczyny/kobiety, ktorej wlosy nie pogorszylyby sie przez wieloletnie farbowanie (szczegolnie rozjasnianie). Wiele z nich w wieku 50 lat ma przez to o polowe mniej wlosow na glowie. A niestety jak sie ufarbuje wlosy pierwszy raz to najczesciej potem trudno przestac :/ Sama cierpie na z tego powodu, ze ufarbowalam sobie rok temu wlosy
Zgadzam sie co do tego , że u wielu kobiet pogarsza się stan włosa, ale walczę z opinią, że jest to reguła i że zawsze jest tak źle z włosem . Dużo zalezy od pielęgnacji a nawet sposobu odzywiania się oraz środków jakimi farbuje sie włosy( powiedziałabym nawet nie dużo a wszystko). Ja osobiście znam grono kobiet farbujących wiele lat i mających zdrowe włosy- przykład -moja mama, ma 45 lat, od 25 lat rozjasnia włosy ( najpierw przez prymitywne utlenianie, teraz robi balayage lub pasemka) i co???ma normalne, gęste zdrowe włosy.Moja sąsiadka po 50-tce, odkąd ją pamietam ( czyli od 15 lat) farbuje na rudo- ma lśniące , normalne kłaczki.Więc nie przesadzajmy.
Weżmy pod uwagę, że te starsze panie nie miały kiedyś takich środków jak my teraz.

Druga sprawa- ok, trudno przestać, ale nie jest to niemozliwe i zalezy to od nas samych.

Zeby była jasność- nikogo tu nie chcę przekonywac, że farbowanie jest super- bo wiadomo, kazdy ma inny włos itd, ale poprostu nalezy walczyć z jednoznacznymi twierdzeniami typu
1 farbowanie niszczy włosy
2 z czarnych farbowanych włosów już nic innego nie będzie
bo sa to problemy bardziej skomplikowane i wiele czynników tu odgrywa rolę ..no to się wywnętrzyłam
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:01   #11
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Cytat:
Napisane przez pałeczkaa Pokaż wiadomość
Wkurzyło mnie to troche bo jeszcze sie pytala czy to na pewno ja chce sie tak 'wystilizowac" Moim zdaniem ja płace i wymagam i wiek sie nie liczy- kurcze to tylko kilka pasm
A co na to Twoi rodzice? Bo (podejrzewam ), że to oni tak naprawdę płacą a nie Ty.

Jeśli się na to zgadzają, to następnym razem poszłabym do fryzjerki z mamą: niech wytłumaczy fryzjerce o co Ci chodzi .
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 14:02   #12
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

haha ja zaczełam farbowac włosy w 5 klasie podstawówki . nie jakos radykalnie np. z czeri na bląd..tylko z brązu na oberzynę.
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 15:27   #13
pałeczkaa
Raczkowanie
 
Avatar pałeczkaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Alone in hell
Wiadomości: 73
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Mama pozwoliła mi (sama farbuje i nie uważa to za złe, tylko w moim przypadku problemem jest szkoła, nauczyciele itp. ale ja sie nie przejmuje co powiedza, po prostu chce pomalowac wlosy i to zrobie a poza tym maluje tylko z powodu tego ze niedlugo ide na wesele i chce wygladac troche starzej niestety płace z moich oszczędności. przez wakacje sie trochee nazbieralo a tato to sie nie miesza sie do tych spraw (sam ma juz siwe ) dla fryzjerki wytłumaczylam jasno ale ona jakby sie ze mnie zasmiala - moje odczucie takie było
pałeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 15:55   #14
MalaLadyPunk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Osobiscie farbuje wlosy od 4 lat (mam 15 lat) i nie zauwazylam zeby byly zniszczone czy tez bylo ich mniej. farbowalam juz chyba na wszelkie mozliwe kolory - fiolety, czerwienie, blondy, brazy, granaty itp ;] pierwszy raz farbowalam u fryzjera i nie robil jakis problemow. NIe zauwazylam zeby sie smial czy cos ;]

Swoja droga z czarna farba jest pozniej problem. albo bedziesz miala odrosty albo bedziesz stale farbowac wlosy na czarno. oczywiscie sa sposoby na wrocenie do naturalnego koloru (dekoloryzacja, robilam to po czarnej farbie) ale ciezko zdekoloryzowac kilka pasemek, poza tym odrosty, coz... zrobia sie jaskrawopomaranczowe ^^ no i jest pozniej problem z ufarbowaniem tych ze odrostow tak zeby mialy ten sam kolor co reszta wlosow ;]
MalaLadyPunk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:10   #15
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Mariti- tylko , ze nam nie chodzi o to, jaki image ktos sobie wykreuja farbujac wlosy w wieku 14 lat (jesli ma taka ochote, niech kreuje sie jak chce). Chodzi o to, jaki bedzie stan wlosow za 10 lat, jesli juz teraz zacznie farbowac. Ty powinnas cieszyc sie, ze twoim wlosom to nie szkodzi. Ja osobiscie nie znam dziewczyny/kobiety, ktorej wlosy nie pogorszylyby sie przez wieloletnie farbowanie (szczegolnie rozjasnianie). Wiele z nich w wieku 50 lat ma przez to o polowe mniej wlosow na glowie. A niestety jak sie ufarbuje wlosy pierwszy raz to najczesciej potem trudno przestac :/ Sama cierpie na z tego powodu, ze ufarbowalam sobie rok temu wlosy
zgadzam się
tylko niemoge sie nadziwić po co dziewczyny zaczynają w tak młodym wieku używać farby(12-14) rozumiem to każdego indywidualna sprawa, ale ja tego niepopieram
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:12   #16
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Cytat:
Napisane przez MalaLadyPunk Pokaż wiadomość
Osobiscie farbuje wlosy od 4 lat (mam 15 lat) i nie zauwazylam zeby byly zniszczone czy tez bylo ich mniej.
4 lata to wcale nie tak dużo. Zobaczymy jak będziesz farbować 11 lat (jak np. autorka tego posta).

Nie mam innego wyboru - farbować muszę, bo moje naturalne kłaki są szare, mysie, po prostu straszne. Gdybym mogła nie robiłabym tego nigdy. Szkoda włosów.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:33   #17
MalaLadyPunk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Ja zaczelam farbowac z tego samogeo powodu ;] kolor ni to szary ni to brazowy ni to czarny. ;] swoja droga teraz wydaje mi sie trzeba bylo zaczytan od szamponetek ktore mogly by moze nie zmienic kolor ale przynajmniej sprawic zeby byl okreslony a nie taki nijaki ;]
MalaLadyPunk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 12:24   #18
pałeczkaa
Raczkowanie
 
Avatar pałeczkaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Alone in hell
Wiadomości: 73
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Ja akurat nie lubie szamponetek, mam do nich wstręt dlaczego? a no dlatego ze na wakacjach pofarbowalam wlosy szamponetka na bordowy fiolet kolorek byl piekny ale po4 myciach zrobil sie okropnie rudy Nie wiedzialam co zrobic i poszlam po 2 szamponetke kolor ciemny braz tez fajnie mi zrobilo ale pożniej kolor sie zmyl i juz minely z 3 miesiace a nadal mam rude wlosy nie sa az tak zle jak byly ale koror nie chce schodzic

faktycznie odrosty blond na czarnych wlosach nie beda wygladac pieknie ale ja sie napaliłam i pomaluje włosy coraz bardziej sie do tego przekonuje

pozdro.
pałeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 19:38   #19
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

mysle, ze jesli pojdziesz do profesjonalnego fryzjera to po 1 nie wysmieje Twojej wizji fryzury bo oni sa przeszkoleni do kontaktow z klientami i takie cos byloby nie do pomyslenia a po 2 zrobi Ci wlosy ladnie i dobra farba ja sama zaczelam farbowac cos w wieku 14 lat, ale tak na prawde dopiero prostowanie zrujnowalo moje wlosy i rozjasnianie. kiedys robilam pasemka co pare miesiecy, odzywialam wlosy i bylo ok. teraz chce do tego wrocic, bo niestety moj naturalny kolor jest nijaki, szary, mysi i po prostu zle sie w nim czuje
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 20:07   #20
look_ahead
Zadomowienie
 
Avatar look_ahead
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 1 821
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

A ja nie popieram tak wczesnego malowania włosów. Uważam, że dziewczynka w wielu 11 lat jeszcze nie zwraca uwagi na swój wygląd aż tak, żeby stwierdzily że nie podoba im się kolor włosow i poszła z mamusią do fryzjera pomalować Bez obrazy, może ja jestem jakaś niedzisiejsza Nie chciałabym widzieć włosów owych dziewczynek, kiedy będą miały 40 lat
ale... Twoja decyzja, Twoje włosy
pozdrawiam
__________________
Tu powinien być podpis
look_ahead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 20:24   #21
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

A ja zaczęłam farbować włosy w wieku 15 lat (jeden dzień po ukończeniu gimnazjum), teraz mam 16. Nigdy nie bawiłam się w szamponetki i inne tego typu pierdoły, szkoda mi włosów jak to świństwo z nich złazi, poza tym myję włosy codziennie i bez sensu nakładac na nie kolor, żeby po tygodniu zszedł. Na pierwsze farbowanie udałam się do fryzjera i tak jest do tej pory. Osobiście niby wisi mi i powiewa co kto robi sobie na włosach, ale lekko irytują mnie dziewczynki z 1 kl. gim. z włosami farbowanymi na blond i czarnymi od spodu. Uważam, że to nie jest ten wiek, w którym powinno się aż tak akcentować swoją... nie wiem, seksualność? w każdym razie upodabniać się do lalek barbie. Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi, ale z głową, farbowanie włosów także.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 20:34   #22
myszka2006
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 591
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

wole szampony koloryzujace...jak sa dobrej firmy to trzymaja sie nawet miesiac...czyli tyle co farba....
__________________
23.07.09- Ten którego pokocham


Jego spojrzenie było brązowe, figlarne, czułe,
pełne pragnienia...i czegoś, czego pewnie
nigdy nie zrozumiem...-zapominam!!
myszka2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 20:48   #23
sylwiasek_sos
Raczkowanie
 
Avatar sylwiasek_sos
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 37
GG do sylwiasek_sos Send a message via Skype™ to sylwiasek_sos
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Ja mysle ze 16 - stki moim zdaniem mogą farbowac , to zalezy od nich. W mojej szkole wiele osob ma zafarbowane włosy w 3 gimnazjum , ja tez do niej uczęszczam ale ja włosów niefarbuje , niekoloryzuje szamponami ani nic. Bo mi sie to niepodoba w tym wieku , kazdy robi to co chce.
sylwiasek_sos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 06:56   #24
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Ja się zafarbowałam w wieku 13 lat szamponetką, w wieku 15 trzy razy farbą i raz w wieku 16, niedawno. Ostatni raz. Wracam do naturalnych włosów. Jak ktoś chce farbować, to dlaczego nie, ja chcę wrócić do naturalnych nie dlatego, że boję się zniszczonych włosów, bo mam mocne, ale dlatego, że naturalny jest mimo wszystko swój własny, nie ma odrostów... a farby nie spełniają moich oczekiwać. Wychodzą nie takie jak trzeba, spłukują się w błyskawicznym tempie a potem robią się rude... własny kolor najlepszy
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 13:50   #25
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Ja się zafarbowałam w wieku 13 lat szamponetką, w wieku 15 trzy razy farbą i raz w wieku 16, niedawno. Ostatni raz. Wracam do naturalnych włosów. Jak ktoś chce farbować, to dlaczego nie, ja chcę wrócić do naturalnych nie dlatego, że boję się zniszczonych włosów, bo mam mocne, ale dlatego, że naturalny jest mimo wszystko swój własny, nie ma odrostów... a farby nie spełniają moich oczekiwać. Wychodzą nie takie jak trzeba, spłukują się w błyskawicznym tempie a potem robią się rude... własny kolor najlepszy
drogeryjne farby zawsze maja to do siebie, dlatego jestem za pojsciem do fryzjera jesli chodzi o farbowanie. lepiej "raz a dobrze"
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 16:02   #26
Arashy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka.
Wiadomości: 249
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

ja po arz pierwszy zafarbowąłam kilka pasm jeszcze w gimnazjum [mam 21 lat].
w sumie to nawet był pomysł Mamy, bo akurat sama robiła swobie farbę. i do tamtej pory co jakiś czas robię farbę na całe włosy, albo pasemka. osattnio pokusiłam sie o balejaż. raz tylko w pełni wróciłam do swojego naturalnego koloru i... powiedziałam sobie, że nie predko zrobie to po raz kolejny ;]
Arashy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 16:09   #27
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
drogeryjne farby zawsze maja to do siebie, dlatego jestem za pojsciem do fryzjera jesli chodzi o farbowanie. lepiej "raz a dobrze"
Fryzjer za drogi a na lepszych farbach też można by było skosić majątek wrócę do naturalnego, nacieszę się nim trochę, a potem znowu pewnie zaczne jakieś eksperymenty :P a może farby zdążą ulepszyć... jak nie, to poczekam do siwizny. w sumie wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że marzę o kruczoczarnych włosach, a moje są szare, więc z zazdrością oglądam się na ulicy za dziewczynami o czarnych włosach, w dodatku świetnie im pasującym...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 18:39   #28
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

hmm..ja pierwszy raz zafarbowałam włosyw liceum dopiero..chyba w pierwszej klasie..no to miałam ile? 15 lat zdaje się..i zrobiłam sobie wtedy tez trwałą ale to byłohmm.. bardzo dawno hehe
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 18:47   #29
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

Cytat:
Napisane przez pałeczkaa Pokaż wiadomość
Mama pozwoliła mi (sama farbuje i nie uważa to za złe, tylko w moim przypadku problemem jest szkoła, nauczyciele itp. ale ja sie nie przejmuje co powiedza, po prostu chce pomalowac wlosy i to zrobie a poza tym maluje tylko z powodu tego ze niedlugo ide na wesele i chce wygladac troche starzej niestety płace z moich oszczędności. przez wakacje sie trochee nazbieralo a tato to sie nie miesza sie do tych spraw (sam ma juz siwe ) dla fryzjerki wytłumaczylam jasno ale ona jakby sie ze mnie zasmiala - moje odczucie takie było


Hmm... jeśli to jest jedyny powód dla którego chcesz ufarbować włosy to naprawdę lepiej sobie odpuść . Moim zdaniem każdy ma prawo robić co chce dopóki nie szkodzi innym, ale z drugiej strony, wybacz, żałosne jest jak młode, fajne dziewczyny na siłę się postarzają. Nie czepiaj się fryzjerki, może ona nie chciała Ci zaszkodzić po prostu, może bała się, że potem przyjdzie Twoja mama z awanturą . Ostatecznie ufarbowałaś te włosy?
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 20:04   #30
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: farbowanie włosów a wiek?

hmm ja poraz pierwszy zafarbowałam na wakacjach, gdy skonczyłam 3 gimnazjum, wiec niedługo będą 3 lata ;] 2-3 tylko rozjasniałam pasemka a atak to farby w sumie troszke zaluje ze tak wczesnie to zrobiłam bo teraz niby mam troche mniej tych kudełków na głowie [ale to nie tylko wina farbowania].

Ostatnio widziałam dziewczynke [najprawdopodobniej koniec podstawówki- juz ciezko rozpoznac] juz szła z pomalowanymi włosami - niby jedno/dwa pasemka ale to jakos dziwnie wyglada .. [sory za dygresje]
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.