Fryzjer - Bydgoszcz - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-11, 19:59   #781
filigra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

a czy ktoś farbował może wlosy w studiu stoppel? polecacie?
filigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:22   #782
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

nie mogę znaleźć dobrego fryzjera (poza moją siostrą, z którą się pokłóciłam i nie chcę do niej iść...) ciągle coś nie tak...;/ teraz byłam z synem w karl-fryzie w galerii fordon i załamka- pani fryzjerka niemiła, strzyżenie 15zł więc nie tam mało a mimo fajnego obcięcia (fajnego cieniowania raczej) obcięła nierówno - spieszyła się bo koleżanka przyszła... ja pier....;/

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
STOKROTKA, salon fryzjerski p.Dominika! polecaaaaam
spróbuję choć nadal się boję...;/
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 21:41   #783
lukrecja555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez 27Kika27 Pokaż wiadomość
Mam to samo-tylko chodze po fryzjerach i u kazdego jestem pierwszy i ostatni raz a moje wlosy zniszczone przez ich eksperymenty, dlatego zaczelam farbowac sama domu i pieknie odzyly.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------


No i co warto bylo... chyba nie skoro brak noty

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------


Z tymi dobrymi to jest roznie sadzac po odpowiedziach to wszyscy dobrzy wymarli a zostali przecietni lub beznadziejni.
Pewnie Dominiqa Fashion Hair w Stokrotce w Fordonie Sama mam kręcone włosy i jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia bo niestety nie raz mnie oszpecono. A tu szok idealne ciecie! Polecam P.Dominikę
lukrecja555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 14:37   #784
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez lukrecja555 Pokaż wiadomość
Pewnie Dominiqa Fashion Hair w Stokrotce w Fordonie Sama mam kręcone włosy i jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia bo niestety nie raz mnie oszpecono. A tu szok idealne ciecie! Polecam P.Dominikę
2 wiadomość ta sama na 2 w ogóle na wizażu to reklama...;> zobaczymy po dzisiejszym ścięciu- wrócę i mam nadzieję, że NIE obsmaruję ;>
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 15:29   #785
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

szukam fryzjera na wizyte domowa (osiedle kapusciska) z powodu płaczliwego niemowlaczka są tacy wogóle? jesli są to prosze o wiadomosc pw
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 20:36   #786
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Niestety nie mam dobrych wieści - P. Dominika z stokrotki w fordonie... Same zobaczcie- nic nie mówiłam ze chciałam z przodu mieć krótkie ;/ nigdy wiecej tam nie pójdę. Może żeby ułożyć. Z karteczką. Miła i z tylu włosy ok ale jak patrzę w lustro i widzę przód to na płacz mi się zbiera...

Jeśli chodzi o fordon polecam P. Martynę (ma salon na ul.Piłsudskiego, nie pamietam ile...) 511485540. Niedrogo i fajnie ścina- a przede wszyskim SLUcHa!!

Szkoda- gdyby nie przód byłabym zadowolona. Mogłam powiedzieć, ale tez czegoś takiego w ogóle się nie spodziewalam- nigdy takiego czegoś nie miałam zrobionego- szkoda... Już nie będę się tu udzielała, bo zamierzam sama się scinac.

Aaaa i mialam napisac, ze Pani nie wiem jak na imię- blond włosy Karl-fryz- obcinała mojego synka...
Miejsce- galeria fordon
Spieszyla się jak zobaczyła, ze koleżanka po nią przyszła... Ładne cieniowanie ale zostawiła Oliemu z jednej strony dłuższe (zauważyłam dopiero w domu, bo to jak się przyjrzeć widać). Szkoda... Bo mimo aparycji Pani ścianała pewnie i gdyby nie dłuższe kosmyki z boku byłoby ok! Gdyby się nie spieszyla byłoby zapewne ok.
I dobrze ze tego aż tak nie widać (moja siostra jest fryzjerką i mam zboczenie na punkcie ścinania)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (107,3 KB, 133 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-05-18 o 11:21 Powód: post pod postem
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 22:31   #787
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

uu, no co ty.. ja zawsze i z ułożenia i cięcia byłam zadowolona- mam długie włosy.. kumpele też chodzą, ale z krótkimi na farbowanie i co jakiś czas podcięcie i nie skarżyły się.. mało tego hehe właśnie u każdego fryzjera byłam zawsze raz, bo mnie wkurzało, że mówię "końcówki!" a cięli metry.. a tu mówię i mam rzeczywiście minimum jakie potrzeba a nie umawiałyście się przed usługą na rodzaj cięcia? zaczytałaś się w coś czy cuu, że w lustro nie patrzyłaś? na szczęście włosy odrastają- wiem coś o tym bo raz fryzjerka z włosów za łopatki opitoliła do ramion- końcówki !
ps: ładny kolor!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 06:41   #788
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

Kolor ładny bo sama sobie robię i dobieram kolory ale oczywiście dziękuje

No słyszałam ze dużo osób tam niby chodzi i są zadowolone... Więc czemu na mnie trafiło?! ;/

Dogadywalismy tył szczerze mówiąc i nie spodziewalam się ze mój przód będzie tak krótki. Uwierz bądź nie, ale tak miło mi się konwersowalo i tak byłam miło zaskoczona włosami ukladajacymi się z tyłu że naprawdę nie wiedziałam ze przód cały mam znacznie krótszy (dodam, że oczywiście nie pierwsze to moje cieniowanie w życiu i pierwszy raz ktoś mi tak ciachnął przód- nie wiedziałam że fryzjerce trzeba powiedzieć żeby zostawiła mi tak samo długie z przodu....). Uspokajam się, choć nadal jest mi przykro.
Rzeczywiście fryzjerka była megamiła i pytała "co robimy" to byłam pozytywnie zaskoczona. I salon śliczny...nawet wyszlam zadowolona! ;/
W domu patrzę na siebie i coś krótkie...kur...

Dobrze, ze włosy odrastają i tym że są zdrowsze się pocieszam... Jak umyję mam nadzieję, że same się bedą układać, bo się zastrzelę ;( no i myśle o położeniu farby "na pocieszenie" i poprawę nastroju...

---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:02 ----------

Raz niedogadalam z fryzjerką, tzn powiedziałam ze chce krótko i żeby mi zniszczone obcieła (jako gowniara rozjasnialam dół czy inne pasma i wlosy byly w masakrycznym stanie) to ciachnela mnie na 2 cm, chyba nawet nie... O dziwo nieźle wyglądałam, ale za wiesz...za krótko.
Tylko w tym przypadku będąc zła ofc nie winię Pani...nie pamietam jak jej było... mogłam powiedzieć- poproszę 5cm jednak chociaż ...;P

O tyle dobrze że miałam dużo długości wlosow i mimo że mam jakiś dziwny kwadratowy łeb to i tak w większości jest nieźle... to tyle...

No cóż znów czeka mnie zapuszczanie i nie wiem czy naprąwde nie ciachac sobie sama- tylko czy da się sobie samej wycieniować ładnie włosy?! .... Dużo czasu na przemyślenia bo zanim odrosną ...

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

Na szczęście mi się układają same uffff...tyle dobrego!

Edytowane przez sheisnot
Czas edycji: 2013-05-17 o 05:11 Powód: Bo tak...;)
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 07:49   #789
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

no przesadzilam z tym same mi sie ukladają...ale....jest wzglednie...


apropo "dobrych" fryzjerow jest salon na skarzynskiego- mowilam Pani (chyba szefowa to byla, bo przynajmniej dzwoniac prosilam o zapisanie do szefowej) ze zapuszczam wlosy. potem uslyszalam ze powinno sie co miesiac chodzic do fryzjera podcinac konce....no...(chyba ze nie uslyszala co mowie albo nie wiem powiedziala to co oczywiste- powinno sie podcinac konce oczyw. pod warunkiem ze sie nie zapuszcza).
poza tym probowala obciac mi grzywke tak jak nie chcialam no i jak ona sie wyrazila "musi pani miec tak bo to pasuje do pani ksztaltu twarzy, wydluZa ja" aha... 1cm grzywki z boku a wlosy wchodzace w oczy z drugiej...chyba zebym naprawde co tydzien chodzila... i tez poszlam z polecenia i tez widze, ze tam jak do Dominiqi chodzą... ktos wiec musi byc zadowolony!
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 08:01   #790
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Fryzjer - Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
no przesadzilam z tym same mi sie ukladają...ale....jest wzglednie...


apropo "dobrych" fryzjerow jest salon na skarzynskiego- mowilam Pani (chyba szefowa to byla, bo przynajmniej dzwoniac prosilam o zapisanie do szefowej) ze zapuszczam wlosy. potem uslyszalam ze powinno sie co miesiac chodzic do fryzjera podcinac konce....no...(chyba ze nie uslyszala co mowie albo nie wiem powiedziala to co oczywiste- powinno sie podcinac konce oczyw. pod warunkiem ze sie nie zapuszcza).
poza tym probowala obciac mi grzywke tak jak nie chcialam no i jak ona sie wyrazila "musi pani miec tak bo to pasuje do pani ksztaltu twarzy, wydluZa ja" aha... 1cm grzywki z boku a wlosy wchodzace w oczy z drugiej...chyba zebym naprawde co tydzien chodzila... i tez poszlam z polecenia i tez widze, ze tam jak do Dominiqi chodzą... ktos wiec musi byc zadowolony!
Co za bzdura z tym podcinaniem końcowek jak dasz o włosy to nie musisz długo tego robić proste a takie pieprze.nie tylko po to jest żeby do nich chodzić ja ostatnio jak byłam u fryzjera na długiej u w harrisonie u pani Justyny to pytałam czy mam mocno zniszczone włosy powiedzisłam ze prawie wcale a ja na to a 1,5 roku nie scinałam haha
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 15:41   #791
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

To co ty robisz, ze tyle nie podcinasz?? Wooowww!! To chyba ja je zaniedbuje....bo w życiu pół roku nawet nie dałabym rady...
Tylko zazdrościć... Chyba ze masz jakiś sekret ;P
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 16:34   #792
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Fryzjer - Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
To co ty robisz, ze tyle nie podcinasz?? Wooowww!! To chyba ja je zaniedbuje....bo w życiu pół roku nawet nie dałabym rady...
Tylko zazdrościć... Chyba ze masz jakiś sekret ;P
Wejdź sobie na blogi włosowe albo tu na wizażu ja tak zrobiłam dowiedziałam sie co nieco o pielęgnacji włosów i naprawdę jest o nie o lepiej
Sle jest jeszcze jedna rzecz ja farbowałam włosy bardzo rzadko a teraz od stycznia wcale to też dużo daje
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 18:18   #793
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

No nie, ja nie chce (narazie) rezygnować z farbowania... A jak mam długie to i tak mi się placzą.... No wiem zapuszczanie wlosow muszę przejrzeć ale tam trochę tego jest do czytania i nadrobienia... Musiałabym przysiąść... Zreszta wysmiano mnie za pytanie czy herbate z pokrzywy pic czy co a czytam gdzieniegdzie ze nie pic a plukanki robic takze sie zrazilam.... Zdecydowałam się zacząć pić i plukac pokrzywą- zobaczymy...waham się z tym jantarem bo potem nie będę ew. Wiedziała co dobrze czy źle działa....
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 10:16   #794
Iwant55kg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

wie ktoś może, ile mogę zapłacić u Zaremby za podcięcie końcówek?
Iwant55kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 11:44   #795
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

szczerze to tez się zastanawiam ^^ zadzwoń i daj znać i tak i tak pewnie zależy od długości bo i tak sobie liczą....sama jestem ciekawa...
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 07:40   #796
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Fryzjer - Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
No nie, ja nie chce (narazie) rezygnować z farbowania... A jak mam długie to i tak mi się placzą.... No wiem zapuszczanie wlosow muszę przejrzeć ale tam trochę tego jest do czytania i nadrobienia... Musiałabym przysiąść... Zreszta wysmiano mnie za pytanie czy herbate z pokrzywy pic czy co a czytam gdzieniegdzie ze nie pic a plukanki robic takze sie zrazilam.... Zdecydowałam się zacząć pić i plukac pokrzywą- zobaczymy...waham się z tym jantarem bo potem nie będę ew. Wiedziała co dobrze czy źle działa....
Skoro Ci sie plączą to pewnie masz zniszczone farbowaniem ale to Twój wybór jak nie zadbasz na poważnie o włosy to będziesz miała długie ale bedą wyglądały brzydko a chyba nie o to chodzi nie musisz przecież farbować co 3-4 tyg
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.

Edytowane przez charlizeee
Czas edycji: 2013-05-22 o 07:42
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 09:24   #797
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

nie sądzę żeby było aż tak źle... poza tym jak nie farbuję też się plączą. znam je na tyle że wiem że siano będzie jak przesadzę z farbowaniem ^^ zdania nie zmienię, podziwiam piękne naturalne błyszczące włosy (moje naturalne też piknie błyszczały) niestety jak dla mnie nudaaa jeszcze te na wątku proste do pasa ....to już ziewam... nie nie nie.... zaczynam je pielęgnować od środka i zewnątrz tyle moge im dać
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 09:22   #798
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Fryzjer - Bydgoszcz

A ja swoją fryzurę ślubną czesałam w harrisonie na długiej poszłam ze zdjęciem i fryzura była uczesana szybko i super u Zaremby nigdy nie byłam może jak zawitam do PL to odwiedze ten salon a wiem ze opinie sa podzielone
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 10:28   #799
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
A ja swoją fryzurę ślubną czesałam w harrisonie na długiej poszłam ze zdjęciem i fryzura była uczesana szybko i super u Zaremby nigdy nie byłam może jak zawitam do PL to odwiedze ten salon a wiem ze opinie sa podzielone
jak zawsze podzielone- tu w wiekszosci sa panie zadowolone z fryzjerki ktora mi zrobila wlosowa krzywde harrison gdzie jest? bo niedlugo ide na wesele... zaremby sie boje, jesli o cene chodzi
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 11:01   #800
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Fryzjer - Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
jak zawsze podzielone- tu w wiekszosci sa panie zadowolone z fryzjerki ktora mi zrobila wlosowa krzywde harrison gdzie jest? bo niedlugo ide na wesele... zaremby sie boje, jesli o cene chodzi
Wiesz co to jest długa jakbyś szła od strony hali (przepraszam nie pamietam już nazw ulic ) po schodkach do góry jest p Justyna w kreconych włosach
Tu masz adres
http://www.salonherisson.pl/kontakt.html
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.

Edytowane przez charlizeee
Czas edycji: 2013-05-23 o 11:03
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 17:37   #801
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

może raz się skusze na zarembe... aaa i dzięki charlizeee długa to trochę daleko ale może przy okazji... jak będzie co scinac :P
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 17:51   #802
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Fryzjer - Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
może raz się skusze na zarembe... aaa i dzięki charlizeee długa to trochę daleko ale może przy okazji... jak będzie co scinac :P
Ja byłam zadowolona
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:27   #803
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

musze sie pryznac, ze po tych wszystkich nieudanych wizytach fryzjerskich mam wielkie obawy i najzwyczajniej mam dosc. i mimo, ze z siostra sie nie dogadujemy zastanawiam sie czy nie scinac u niej i nie zostawiac kasy (nie na sile nie wezmie)... co wy na to?
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 20:15   #804
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

ja też przeżywałam bardziej niż dentystę!! :P teraz wiem, że nawet jak się pokłócę niewiadomo jak z siostrą - i tak do niej pójdę i normalnie zapłacę- tyle!! a nie nerwy stress a potem Pani która połowę klientek rżnie tak samo....
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 20:32   #805
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

A jak z salonem Perfekt Vizaż na ulicy dworcowej? Szukam jakiegoś fryzjera z w miarę przystępnymi cenami. Wydaje się być ok, jednak nigdy wcześniej nie korzystałam z usług... chodzi mi o ułożenie włosów na wesele, jakieś loki...
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 20:29   #806
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez mardy bum Pokaż wiadomość
A jak z salonem Perfekt Vizaż na ulicy dworcowej? Szukam jakiegoś fryzjera z w miarę przystępnymi cenami. Wydaje się być ok, jednak nigdy wcześniej nie korzystałam z usług... chodzi mi o ułożenie włosów na wesele, jakieś loki...
nie znam - byłaś już?? jak jesteś z fordonu to ci mogę polecić kogoś... wklej foty jeśli byłaś )
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 18:45   #807
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
nie znam - byłaś już?? jak jesteś z fordonu to ci mogę polecić kogoś... wklej foty jeśli byłaś )
Nie byłam, udało mi się wcisnąć do akademii Zaremby, podobno ceny naprawdę ok, a i jakość usług powinna być zadowalająca...
Do Fordonu mam spory kawałek
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 22:38   #808
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

no ja wracam do swojej siostry pod skrzydła, bo już chyba nikomu nie zaufam po ostatnim... wrzuć foty jak będziesz po, ja też wrzucę ps. w sobotę idę na imprezę weselną )
ps2. dziś mi się naderwał pazur tak że musiałam spiłować...a drugi odrazu chyba w ramach solidarności gdzieś się urwał...;/ od miesiąca ponad zapuszczane, piękne... i jak tu się nie wkurzyć....;/
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 08:24   #809
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

Ok, postaram się, ja mam 22
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 09:30   #810
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Fryzjer - Bydgoszcz

aaa jednak postawiłam na loki luźno puszczone fajne loczki. ofc kochany mój nie powiedział mi że w aucie jednak coś plecami zgniotłam i ze dwa miałam "luźniejsze" ale co tam... szkoda, że samej nie da rady takich zrobić, a propstownicę mam....;((
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-23 14:42:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.