Jak policzyć jaki ma się dzień cyklu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-14, 15:12   #1
metodyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 12

Jak policzyć jaki ma się dzień cyklu?


W czerwcu mam planowane badania na kilka dni w szpitalu w związku z pcos, ale mam być między 3-5 dniem cyklu. Mam aplikacje z kalendarzykiem miesiączkowym. Jak mam sie dowiedzieć, obliczyć kiedy będe między 3 a 5 dniem cyklu albo kiedy ten 3-5 dzień cyklu będzie? Co jeśli mam nieregularne miesiączki? Obawiam się, że, że nie mogę mieć więcej jak 3 a 5 dzień cyklu żeby być przyjęta na oddział bo tak też jest napisane na skierowaniu dlatego pytam jak mam sobie to obliczyć? Nie wiem czy jak policze to będzie ok bo mam nieregularne miesiączki trwające 6 dni, czasem ten okres mi sie spóźnia, czasem jest o czasie (rzadko bardzo) a czasem kiedy powinien być to nie ma go. Prosze o pomoc
metodyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 10:57   #2
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Jak policzyć jaki ma się dzień cyklu?

Cytat:
Napisane przez metodyk Pokaż wiadomość
W czerwcu mam planowane badania na kilka dni w szpitalu w związku z pcos, ale mam być między 3-5 dniem cyklu. Mam aplikacje z kalendarzykiem miesiączkowym. Jak mam sie dowiedzieć, obliczyć kiedy będe między 3 a 5 dniem cyklu albo kiedy ten 3-5 dzień cyklu będzie? Co jeśli mam nieregularne miesiączki? Obawiam się, że, że nie mogę mieć więcej jak 3 a 5 dzień cyklu żeby być przyjęta na oddział bo tak też jest napisane na skierowaniu dlatego pytam jak mam sobie to obliczyć? Nie wiem czy jak policze to będzie ok bo mam nieregularne miesiączki trwające 6 dni, czasem ten okres mi sie spóźnia, czasem jest o czasie (rzadko bardzo) a czasem kiedy powinien być to nie ma go. Prosze o pomoc
Póki nie dostaniesz okresu, nie możesz na pewno powiedzieć, kiedy przypadnie 3-5 dzień cyklu, zwłaszcza przy nieregularnych cyklach. Pojawia się okres, dwa dni później zaczyna się Twoje "okienko" na badania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 19:40   #3
DziewczynaZbajki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 3
Dot.: Jak policzyć jaki ma się dzień cyklu?

Każdy cykl zaczyna się miesiączką, a więc pierwszy dzień miesiączki to zarazem pierwszy dzień cyklu. Skoro już to wiesz, bardzo łatwo będzie Ci ustalić kolejne dni cyklu W ogóle możesz też zajrzeć tutaj: xxx

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2021-04-21 o 21:34 Powód: Reklama
DziewczynaZbajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-24, 21:32   #4
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Jak policzyć jaki ma się dzień cyklu?

jeśli masz nieregularne okresy, to nie ustalisz, bo nie wiesz kiedy dostaniesz w maju, czy w 30 czy 40dc, tak samo z czerwcem. dopiero gdy dostaniesz w czerwcu okres, to dzwoń szybko, żeby się umówić na za 2 dni.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-24 22:32:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.